Пранк-боти та мобільний зв’язок

Дуже цікава історія сьогодні була.
Можливо на ДОУ є технічні спеціалісти, які можуть з’ясувати досить незвичну ситуацію.

Подзвонив батьку сьогодні. Мобільний зв’язок. На протязі декількох хвилин нормально розмовляємо, а потім він щось повторюватися починає. Я йому кажу, батько, ти щойно мені це вже казав. Але він продовжує повторювати то одну, то іншу фразу, з нашої розмови, ідентично інтонуючи. Підвищую голос. Одне й теж, продовжує повторювати фрази. Перериваю розмову та передзвонюю. Батько каже, вже 5 хвилин, як зв’язок обірвався, що він вже щось інше почав робити. Говоримо, продовжуємо, і знов починається теж саме. Перериваю, передзвонюю, з’ясовується, що та ж сама ситуація, в нього обірвався зв’язок, а на моєму боці його перехопив чи то бот, чи то пранкер, який використовував фрагменти його фраз для створення ілюзії розмови.

Питання, чи хтось зустрічав вже щось подібне ? Що то може бути ? Телефонний вірус ? Пранкер на лінії ?

Лінія у батька МТС, телефон Xiaomi.

Дякую за відповіді.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Що то було — без руля, може дійсно новітній спосіб пранку/ розводу на гроші / etc. Навчіть рідних користуватися месенджерами, якщо їм під силу освоїти. Можна обрати шифровані, залежить від ступеню параної. Можна передавати записи голосових повідомлень, так часом роблю, коли нема можливості набирати текст. Мобільні оператори будуть виступати в цьому випадку лише як канал передачі даних.

у Xiaomi є функція автозапису розмов. Не раз мені допомогала. Ввимкніть та хоча б будуть якісь докази (щоб потім пред’явити)

Так, звичайно, можна записати. Але питання: що то було взагалі ?

Наймовірніше намагатимуться його розводити записом, зклеїним із розмови.

Але може бути банальніше. Вже пару днів по Києву чогось ковбасить UDP-трафік, пакети йдуть якимись незрозумілими маршрутами. То ж просто сам трафік зв′язку міг заблукати. Так, цілими фрагментами звуку.

Підписатись на коментарі