Прийшов час осідлати справжнього Буцефала🏇🏻Приборкай норовливого коня разом з Newxel🏇🏻Умови на сайті
×Закрыть

Salesforce Training Center 2.0 by TechMagic (Львів)

Компанія TechMagic оголошує набір вже на 2-й Salesforce Training Center! Це чудовий шанс для молодих розробників, які розпочинають свій шлях в ІТ, зрозуміти, чому Salesforce — це круто і чому Salesforce девелопери такі затребувані спеціалісти у всіх країнах світу.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на посаду Trainee Salesforce developer.

Чому серед всіх технологій варто обрати саме Salesforce?
Salesforce — одна з найперспективніших технологій нашого часу. Це світовий лідер в області CRM систем, Cloud—платформа з фокусом на розробці та інтеграції задач для бізнесу. Великі компанії зі списку Fortune 500, а також компанії малого та середнього бізнесу використовують систему Salesforce для управління своїм бізнесом.

До речі:
— 60% всіх компаній в найближчі 5 років переходять на хмарні технології;
— вже більше 5 млн. додатків побудовані саме на платформі Force.com;
Кожного дня все нові і нові клієнти підписують контракти з Salesforce, а це означає, що необхідність у Salesforce розробниках постійно зростає — як у всьому світі, так і, зокрема, в Україні.

Навчання є безкоштовним, практичним, проводитиметься в офісі компанії у Львові. Старт тренінг центру 2 липня.
Формат навчання: теоретична частина + інтенсивна практична робота над навчальним проектом. Протягом стажування студенти будуть отримувати стипендію від компанії.

Обов’язкові вимоги до кандидатів:
— Технічна освіта — прикладна математика, інформатика, інформаційна безпека та ін. (може бути незакінчена вища освіта, готові розглядати студентів останніх курсів);
— Хороші знання принципів ООП;
— Будь-який досвід програмування (може бути некомерційний) + приклади Вашого коду на GitHub. Краще всього підійде Java або C #;
— Рівень англійської мови — як мінімум Intermediate strong;
— Можливість навчатись та працювати на умовах повного робочого дня (8год) у нашому офісі у Львові.

Що ви будете вивчати?
— Introduction to Salesforce;
— Salesforce administration;
— Apex (incl. Triggers, SOQL/SOSL);
— Salesforce Custom UI (Visualforce, Lightning Components);
— Integrating with the Force.com Platform;
— Unit Testing.

Що потрібно зробити щоб стати Salesforce розробником?

Крок 1
Зареєструватися на курс BECOME A STUDENT (заявки приймаються до 15 червня 2018 року до 20.00 години включно).

Крок 2
Кандидати з найбільш релевантними резюме будуть запрошені на складання тесту, який включатиме 2 частини: технічну та перевірку вашого рівня англійської мови. Складання тесту буде відбуватись у нашому офісі, у Львові.
* Примітка: контактувати будемо лише тих кандидатів, резюме яких будуть відповідати вимогам вакансії.

Крок 3
Кандидати з найкращими результатами тестування будуть запрошені на співбесіду, яка включатиме HR та технічну частини.

Крок 4
Кандидати, які покажуть найкращі результати, будуть запрошені на 1,5-місячне оплачуване стажування під менторством наших Senior Salesforce розробників. Старт тренінг центру 2 липня. Стажування включатиме роботу над тестовим проектом на платформі Salesforce.

Крок 5
Презентація проекту. Найкращі студенти отримають Job offers з пропозиціями по співпраці на позиції Junior Salesforce developer у компанії TechMagic.

Фідбеки від випускників попереднього Salesforce Training Center, тепер вже Salesforce девелоперів в TechMagic: Ігоря Майби, Віталія Гайдучка та Ростислава Гайдукевича.

Чому вирішив податись на Salesforce Training Center?

Ігор:

«Побачив хорошу можливість здобути теоретичні та практичні знання, як в межах платформи Salesforce, так і циклу розробки загалом, щоб в подальшому розпочати кар’єру в ІТ».

Віталій:

«Тренінг центр це чудова можливість не лише перевірити свої навички і самовдосконалитись, а й потрапити безпосередньо на реальний та сучасний проект».

Ростислав:

«Сподобалась ідея CRM технологій і вирішив рухатись в цьому напрямку».

Наскільки ти задоволений роботою з Salesforce, чи виправдались твої очікування?

Ігор:

«Salesforce, як закрита та доволі обмежена система, іноді заставляє серйозно постаратися під час розробки якогось рішення, але завдяки доволі обширному практичному завданні на Training Center я це відразу усвідомив і воно не стало для мене сюрпризом. У всіх інших аспектах мої очікування виправдалися також, тому можу підсумувати, що я задоволений».

Віталій:

«Спочатку Salesforce здається надзвичайно складним і „not user-friendly“, та за найкоротші терміни ти звикаєш до нього і в силу вже багатьох інтегрованих в нього компонентів створюєш адаптивний проект, який буде безпечним і разом з тим зможе швидко та динамічно розростатися».

Ростислав:

«Виправдались на всі 100%».

Чи рекомендуєш розробникам, які лише починають свій шлях в IT обирати для себе Salesforce (які бачиш плюси/перспективи роботи з Salesforce)?

Ігор:

«Як на мене, робота з будь-якою технологією/платформою — це річ суб’єктивна, тому, напевно, комусь Salesforce не підійде. А усім іншим можу рекомендувати. Перспектив сьогодні багато, так як на нашому ринку попит на розробників під Salesforce значно перевищує пропозицію. Серед плюсів можу відмітити один, на мою думку, значний: це ті ж самі обмеження платформи, тому що вони заставляють одразу вчитися писати ефективний код».

Віталій:

«Однозначно, з часом до Salesforce в Україні прийде така ж популярність, як і за кордоном. Але навіть сьогодні вибираючи Salesforce, ти стаєш тим працівником який є цікавим, необхідним та незамінним багатьом компаніям (одна з таких компаній — TechMagic). У свою чергу це дозволить тобі розвиватися у найкоротші терміни і ти вже сам відчуєш всі переваги роботи з цією CRM системою. Крім того, працювати з Salesforce — це сучасно, оскільки тут присутні постійні оновлення та нововведення, ти не стоїш на місці і не працюєш з технологією чи мовою програмування, які вже давно пережили себе, що однозначно буде плюсом як сьогодні, так і в перспективі».

Ростислав:

«Я вважаю, що краще спочатку вивчити Java (на базовому рівні хоча б) або C#. Серед плюсів Salesforce: автоматизація бізнес процесів; синтаксично приємна мова програмування, яка дуже схожа на Java; код одразу потрапляє на Cloud, тобто зміни одразу ми бачимо в інтернеті, а не лише локально на своєму ПК; наявність JS фреймворку, який дуже схожий на Angular; безплатний хостинг веб сайтів; зручний інтерфейс для маніпуляції об’єктами».

Зареєструватись 👉 BECOME A STUDENT
З нетерпінням чекаємо на знайомство!

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

як потрапити на курс? Реєстрація за посиланням неможлива!

Подписаться на комментарии