Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Вывод денег с App Store как ФОП

Добрый день, форумчане!

Собираюсь выводить заработанные деньги с App Store на аккаунт ФОП и есть несколько вопросов:
— какой документ надо передоставить в банк? инвойс или договор с Apple? где его можно взять?
— нужно ли открывать дополнительный КВЭД, если есть только 62.01 открытый.

Кто вообще легально выводить заработанные деньги с продажи приложений в App Store / Play Market? Буду очень благодарен, так как инфы очень мало и мало кто этим занимается.

Спасибо!

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

1) Банку достатньо буде інвойсу; Для податкової, у разі перевірки, може знадобитися договір оферти.
2) Я б радила розширити перелік Ваших КВЕДів та додати ще декілька. Вони не впливають на розміри податків, але значно розширюють ваші можливості.

З повагою, Вікторія
юрист компанії «Бухгалтер ідеального підприємця»
+38 (093) 414-40-49

А де цей invoice знайти в Apple? Чи це той чек що Эпл прислала коли я платив $99 в рiк?

Інвойс ви готуєте самостійно і зберігаєте на випадок запиту банку або податкової перевірки

Я вывожу вс ПлейМаркета без ФОП вообще, а вот с Апстора еще не выводил, хотя там накопилось уже, интересно послушать...

У Вашому випадку, при систематичному отриманні доходу я б радила зареєструватися фізичною-особою підприємцем, адже в будь який момент щодо отримання коштів можуть виникнути питання в Банку та контролюючих органів.

поздно, но для гуглящих добавлю сюда ссылку по выводу денег через Приват docs.google.com/...​jSxgUkSQ/edit#slide=id.p9

Правильно ли я понял, что для приложений надо регистрировать 58.21 квэд? 62.01 недостаточно?

мало кто этим занимается

На самом деле приложениями много кто занимается, просто ввиду несовершенства украинского законодательства...

Підписатись на коментарі