Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Какой мобильный интернет оптимальный на текущий момент?

Для админ целей то есть подключиться к удаленном компу на пол часа, час.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

По опыту последней поездки в Одессу:

Водафон — стабильный мобильный тырнет
Киевстар — «полосами»
Лайф — «полосами»

Замеры субъективные тремя участниками поездки и седением в фейсбучике.

Запитаю і я, по темі:
Хто знає чи дає ʼКиївстарʼ підключатися по нестандартному порту ssh?
Намагався декілька раз — не вдалося.

Можу собі уявити блокування порта 25, крім як на київстарівський сервер smtp. Щодо інших портів — чи зверталися в підтримку київстару, що там відповіли?

Киевстар хорош, безлимит 155 грн в месяц. Но есть одно но — не везде хорошо ловится, иногда нужно носить смарт по квартире чтобы поймать 3/4гэ. Зависит от этажа, самой постройки и района города. На моем опыте во Львове на 4м этаже обычно ловится без особых проблем. На 2м нужно носить по квартире в поисках хорошего сигнала.

Особисто користуюся лайфом, 100 грн на місяць, сесію не розриває (як в грьобаного київстара кожну годину). Якщо використав 20 ГБ, то наступного місяця знову 20 Гб + те, що використав попереднього місяця (20+20=40, 20+40=60, 20+60=80 і так далі). Зараз виходжу на 60 Гб в липні. Інтертелеком досить так не стабільний інет, але покриття майже скрізь є, хоча в самого лайфа не скрізь є покриття.

у меня киевстар не разрывает сессию каждый час, я не уверен насколько долго она держится, но бывало что по 4-5 часов ни единого разрыва :)

пріпейд — 60 хв, контракт — 180 хв.

Якщо сидіти через телефон, то не відчувається розрив сесії, а якщо через модем будете сидіти (він нормальний), то відчуєте всі «радощі» лозунгу «з думкою про вас»

я телефон втыкал в ноут это как считать?

Вважати як секс з дівчиною, але через інший отвір)

звучит как все в порядке, если только отверстие это не в свежий шов после аппендицита :)

все залежить від конкретного місця, звідки ви будете пробувати підключатись. іноді провали по мережі і тим більше по інтернету від провайдерів глибокі у тій чи іншій частині міста та околиціь, що ви буквально взагалі можете не мати інтернету там, де у них на карті анонсовано 4G...

Спостерігаю, що через intertelecom рвуться ssh сесії. Здавалося, що ж ти хочеш — мобільний інтернет так себе поводить зазвичай, однак через mts/ватафон такого не спостерігав.

Спостерігаю, що через intertelecom рвуться ssh сесії.

Для тебе придумали mosh і tmux.

mosh не використовував, дякую.
А щодо tmux — користуюся, та він же лише дає можливість зручно організувати «вкладки» в одному термінальному вікні, замість плодити безліч вікон.
Чи я чогось не знаю, і згадані тулзи дозволяють відновити ту ж сесію?

І ще — реальна ситуація. Є сесія ssh, в якій під’єднуюся до віддаленого сервера, на якому запускаю процес (не демон). В разі розривання ssh сесії в мене процес просто зникає і звільняє порт. Чи знає хтось можливість відновлення цієї ж сесії із збереженням роботи не-демонного процесу? Поки що таке мені невідоме. Єдиний що радує — під мобільним з’єднанням працювати доводиться дуже рідко, коли провідний провайдер лежить.

Чи я чогось не знаю, і згадані тулзи дозволяють відновити ту ж сесію?

mosh працює по UDP і підтримує роумінг. Якщо зʼєднання зникне, то коли зʼявиться знову — клієнт автоматично перепідʼєднається. Тим часом, на стороні сервера все працюватиме як і працювало до розриву.

Чи знає хтось можливість відновлення цієї ж сесії із збереженням роботи не-демонного процесу?

Ну так tmux же ж. Він не тільки...

дає можливість зручно організувати «вкладки» в одному термінальному вікні, замість плодити безліч вікон

...якщо що, а ще й дає змогу зробити сесії detach простою комбінацією клавіш. А потім до неї можна приаттачитися знову однією командою.

форвардування портів поки що недоступне?
unix.stackexchange.com/...​-port-forwarding-like-ssh

наприклад, класичним ssh я виконую
ssh -L 38080:ip1:8080 user@ip2

після чого можу звертатися в браузері http://127.0.0.1:38080, що буде відповідати http://ip1:8080 на віддаленому сервері

таке корисно, коли локальний комп’ютер не бачить ip1 напряму, однак має доступ до ip2, котрий бачить ip1.

таке можливо з mosh?

Ні, і я не впевнений, що mosh має вирішувати цю задачу.

Зрештою, спеціально для форвардування, ніщо не заважає відкрити паралельно сесію через ssh, підкрутивши таймаути, якщо все і справді так погано з мережею.

Можеш ще подивитися на mesh VPN, наприклад, tinc. Це вже ж від задачі залежить.

Також класичним ssh можна користуватися в якості socks proxy

ssh user@ip -D9500 -C

після чого браузер налаштовується на використання проксі 127.0.0.1:9500

поки що не бачу такої можливості в mosh...

Може, тому, що mosh заточений на виконання тільки однієї функції, а для проксі є окремі демони.

Так, існує squid, тільки для роботи через нього потрібно щоб він світився портом назовні. Цимес socks proxy via ssh якраз в тому, що він працює без жодних додаткових налаштувань. Ок, я не для butthurt’ів питав, а суто щоб дізнатися щось для себе. Для використання стабільного з’єднання ssh без форвардування та socks дійсно краще mosh.

без жодних додаткових налаштувань

Це так. Але якщо є час погратися, то tinc+3proxy.

Самый любой. Больше зависит от зоны покрытия. Если не хочешь зависеть от переполнености сот связи в час-пик — бери Интертелеком, очень даже вменяемые каналы.

Чё задал этот вопрос там где много пользователей интертелекома дома большие там ощущение что за 3g очередь кроме того водафон за безлимит берет 90 грн в месяц.

ось вам трохи ком для майбутнього використання:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Підписатись на коментарі