Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

IT компанії на лівому березі Києва

Підскажіть, будь ласка, де можна подивитись на перелік компаній, офіси яких розташовані на лівому березі Дніпра?

Скоріш за все, ця тема вже неодноразово підіймалась — буду вдячна за лінк.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Додав фільтр по розміру компанії geo-companies.eu-gb.mybluemix.net (раз в тиждень оновлюю дані про вакансії)

Покращив функціонал, geo-companies.eu-gb.mybluemix.net (тепер інший безкоштовний хостинг від IBM), є фільтрація по назві вакансії, по вибраним компаніям, також фільтр щоб прибрати компанії з результатів, та наявності відгуків.

Поки відсутній гарний дизайн geo-companies.herokuapp.com , буде можливість фільтрувати по компаніям та винагороді, та навпаки сховати вакансії вибраних компаній

ось за цією картою я полювала — дуже вдячна за лінк

13 вакансий Материалайз (Раисы Окипной 8, возле м. Левобережная) на карте не светятся.
jobs.dou.ua/...​es/materialise/vacancies
Соответственно, я бы не полагался на ее полноту.

Згоден, на карті відображаються тільки коли на DOU у компанії вказаний адрес офісу та є відкриті вакансії

Отличная карта, спасибо за ссылку!

Live Animations corp. На левобережьке

ЗЫ: IntroPro купил же ж Luxoft теперь Luxoft есть на левом?

Poznyaky Hillbillies (к) (тм)

Нету там никаких компаний. Там выжженая радиоактивная пустыня, по которой бродят медведи-мутанты и одичавшие водители маршруток. Правительство скрывает жестокую правду, придумывае фейковые новости про стройки на Позняках и Харьковском. Разумной жизни там не осталось и искать там больше нечего. Нету IT компаний на левом берегу Днепра!

бродят медведи-мутанты

Там озёра реки и болота. Это бобры чувак.

dou.ua/...​articles/move-to-suburbs
Є ще в цій темі карта з локаціями компаній по Києву, на жаль на ЛБ підписана лише одна, але може стане в нагоді

дякую, по шматочкам можна буде щось зібрати

Підписатись на коментарі