Python conf in Kharkiv, Nov 16 with Intel, Elastic engineering leaders. Prices go up 21.10

IT компанії на лівому березі Києва

Підскажіть, будь ласка, де можна подивитись на перелік компаній, офіси яких розташовані на лівому березі Дніпра?

Скоріш за все, ця тема вже неодноразово підіймалась — буду вдячна за лінк.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Додав фільтр по розміру компанії geo-companies.eu-gb.mybluemix.net (раз в тиждень оновлюю дані про вакансії)

Покращив функціонал, geo-companies.eu-gb.mybluemix.net (тепер інший безкоштовний хостинг від IBM), є фільтрація по назві вакансії, по вибраним компаніям, також фільтр щоб прибрати компанії з результатів, та наявності відгуків.

Поки відсутній гарний дизайн geo-companies.herokuapp.com , буде можливість фільтрувати по компаніям та винагороді, та навпаки сховати вакансії вибраних компаній

ось за цією картою я полювала — дуже вдячна за лінк

13 вакансий Материалайз (Раисы Окипной 8, возле м. Левобережная) на карте не светятся.
jobs.dou.ua/...​es/materialise/vacancies
Соответственно, я бы не полагался на ее полноту.

Згоден, на карті відображаються тільки коли на DOU у компанії вказаний адрес офісу та є відкриті вакансії

Live Animations corp. На левобережьке

ЗЫ: IntroPro купил же ж Luxoft теперь Luxoft есть на левом?

Poznyaky Hillbillies (к) (тм)

Нету там никаких компаний. Там выжженая радиоактивная пустыня, по которой бродят медведи-мутанты и одичавшие водители маршруток. Правительство скрывает жестокую правду, придумывае фейковые новости про стройки на Позняках и Харьковском. Разумной жизни там не осталось и искать там больше нечего. Нету IT компаний на левом берегу Днепра!

бродят медведи-мутанты

Там озёра реки и болота. Это бобры чувак.

Та ПОХ..
Тобто, там ПОХ..
І троєшка..

dou.ua/...​articles/move-to-suburbs
Є ще в цій темі карта з локаціями компаній по Києву, на жаль на ЛБ підписана лише одна, але може стане в нагоді

дякую, по шматочкам можна буде щось зібрати

Подписаться на комментарии