Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Позитивна клавіатура

Поз. Клав. має 9 клавіш, розміщених у вигляді матриці (3×3). Для вводу одної літери потрібно натиснути 2 кнопки(клавіші).
«Фішка» Позитивної Клавіатури:
При 2 натисненнях на Поз. Клав. решта з 9 клавіш (7 або 8), що лишаються ненатисненими МОЖУТЬ МАТИ КОНФІГУРАЦІЮ, наближену до форми потрібної
літери.
Тому при відповідному кодуванні ці 7 або 8 клавіш грають роль пікселів символа-підказки, який замінює ВСЕ маркування. Трад. Клав. і формується автоматично природним механічним чином в потрібний момент.

geniusideas.com.ua/...​/07/31/positive_keyboard

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Чомусь проблема знайти Java-початківця, який за 100 порцій довгозернистого рису написав мені проостесеньку програму під Андроїд.

Попробуй расплатиться веществами %)

Ти розповсюджуєш наклеп

Привіт, любі мої веб-розробники. Мрію створити программу, яка читає текст введений людиною з клавіатури. І щоб поміж звуками в промові пропорційно були такі ж саме паузи, як були паузи при натисканні клавіш(при введенні літер). Підкажіть будь ласка)

Привіт, хочу зробити додаткові дослідження по використанню йцукен-клавіатури. Як дані є масив інтервалів(в мілісекундах) між введеннями символів. Підкажіть будь ласка як підрахувати дисперсію, чи щось ще там?

Ось, будь ласка, спробуйте ввести абзац любого тексту, а потім продивіться результат — виходить справді аритмія.

www.geniusideas.com.ua/dream/inputLab.php

За участі студентів КІБІТ, а також викладачів пройшов хакатон
«Позитивна клавіатура». Студенти змагалися за допомогою тренажерів англійської мови, історії — www.geniusideas.com.ua/dream (десктоп версія).

Відбулося знайомство студентів з автором Андрієм Олеговичем, який яскраво розповів розумникам, що ця алтернативна клавіатура набагато легша і більше пристосована до сучасності. Було багато призів, виступ, жонглювання, відбувалися також дискусії. Навіть були спроби хакнути тренажер, щоб отримати більше балів у змаганні)

Найбільшу майстерність і вміння користування тренажером показала Карина Дивнич, також хочеться відмітити Максима Оганесяна, який показував надзвичайні результати в змаганнях протягом підготовки, Максим зробив вдалу презентацію для хакатону.

Для тих, хто вже давно знайомий з ідеєю позитивної клавіатури, автор розповів про те, як будуються ієрогліфи.

Ці ієрогліфи є діагамою дій користувача на позитивній клавіатурі. Їх можна вважати БОНУСОМ від позитивної клавіатури, тому що вони допомагають запам’ятовувати важкі для засвоювання слова і фрази.

Також була цікава розповідь про бустрофедон.

За результатами конкурсу 1-е місце зайняла Карина Дивнич, 2-е місце Михайло Рудич, 3-е місце Максим Харченко. Ці студенти не тільки переможці, а ще і співучасники підготовки до Хакатону, попередне тренування дозволило їм показати кращі результати:)

Посилання (з фото): geniusideas.com.ua/...​исть-від-нашого-хакатону

Привіт, дорогі розробники. Підкажіть, будь ласка, як зробити авторські права на ідею «позитивної клавіатури»?

Авторськы права на винахід «позитивної клавіатури».

При 2 натисненнях на Поз. Клав. решта з 9 клавіш (7 або 8), що лишаються ненатисненими МОЖУТЬ МАТИ КОНФІГУРАЦІЮ, наближену до форми потрібної літери.
Тому при відповідному кодуванні ці 7 або 8 клавіш грають роль пікселів символа-підказки, який замінює ВСЕ маркування традиційної клавіатури і формується автоматично природним механічним чином в потрібний момент.

А які б Ви порадили захистити в першу чергу?)

Потрібно зробити пристрій «позитивної клавіатури». Думаю може купити квадратний тач пад — та на нього наклеїти 9 квадратів, або купити проекційну клавіатуру і запрограмувати. Яке бюджетне рішення можно вигадати?

Дякую, але це не те. Потрібно щоб не було зайвих кнопок — усього 9 має бути, має бути дощиця десь 10см*10см

Навіщо перевинаходити телефонну клавіатуру? Всього лиш інший метод вводу для неї. Мені вже подібне стрічалось на якомусь сайті з 00-х.

На заняттях з інформатики, деяка частина студентів грає в ігри на кшалт чашки петрі, чи якусь там подібну сітьову змійку. Для таких учнів я написав гру — www.geniusideas.com.ua/dream/typing_game.php
(потрібно на правій цифровій клавіатурі вибивати букви слова, що зверху). Наприклад буква «ч» — натиснення 1,2, буква «о» — натиснення 5,5.
Але хочеться зробити щось подібне до «чашки петрі», щоб букви позитивної клавіатури складалися в слова і ієрогліфи. Друзі, десь є в публічному користуванні ігровий фреймворк на якому ця «чашка петрі» написана?)

Привіт, дайте мені будь ласка пораду в якій літературі щось подібне описано(щось з ергономіки, мемуарів машиністок, конкурсів машинного набору)
Потрібно десяток джерел)

where backspace? where delete? where left arrow?
recomend you did it in tree clicks letter-combination
for example: 1,4,7 or 123 or 159
linear combination very fast for memorizing

By the way, there is a difference between often and rarely used letters.
And you can for often used use 2 letter, and for rarely used use more
Brain better memorize if difference max in max number of degrees of freedom

Можна взяти ієрогліф на аватарку із своїм прізвищем.
www.geniusideas.com.ua/...​raw_hiero.php?word=Katrus
підставити в параметр word своє прізвище англійською, і тоді замість анонімуса будете рідлером)

Привіт, шановні розробники.
На базі позитивної клавіатури створив ієрогліф — www.geniusideas.com.ua/dream/english_hiero.php

Ось пояснення, як будується ієрогліф — geniusideas.com.ua/...​Как-строится-иероглиф.pdf.

В інстаграмі фан-клуб andrewkatrus, приєднуйтесь!)

Как у вас много свободного времени

Свободное время и забористая дурь — это аццкая парочка.

Автор Андрей любит максимально жёсткую критику. Хотим спросить: А клавиатура йцукен — это что?)

Предлагаю сразу использовать кандзи

P.S. А вы таки Антон или Андрей?

Мой отец Андрей, он тоже программист, мы вместе делаем альтернативную клавиатуру) Будет этот день.

Канзі довго вивчати, а наш ієрогліф легко вивчити за 30 хвилин)
geniusideas.com.ua/...​Как-строится-иероглиф.pdf
До речі можна робити аватарки цим ієрогліфом, а ось і вікторина з використанням ієрогліфа — www.geniusideas.com.ua/dream/english_hiero.php

Вот реализовал для детей десктопный тренажёр позитивной клавиатуры — geniusideas.com.ua/dream

Виправив помилки в pdf-файлі. Простіть, будь ласка, бо на звичайній клавіатурі набирав текст.

Ви мені скажіть, як я маю пояснити дитині чому клавіші qwerty хаотично розкидані по дощеці?

Ви мені скажіть, як я маю пояснити дитині чому клавіші qwerty хаотично розкидані по дощеці?

Это пусть ребенок объяснит, зачем он вырывает кнопки с клавиатуры и разбрасывает.

а з тим, шоб пояснити це не дитині, у вас проблем не виникає?

Розкладка QWERTY була розроблена таким чином, щоб літери більшості буквосполучень розташовувалися на різних сторонах клавіатури щоб уникнути «залипання» клавіш. Деякі джерела затверджують, що розкладка QWERTY була придумана з метою сповільнити швидкість набору тексту, що саме по собі також повинне запобігати подібним проблемам.

Наскільки я знаю залипання вже не проблема, а алфавіт на клавітура до сих пір вражає своєю розіп’ятістю.

Пояснення: так звикли, діди так писали, ми пишем.

щоб літери більшості буквосполучень розташовувалися на різних сторонах клавіатури щоб уникнути «залипання» клавіш.

Не клавиш, а металлических палочек, в печатных машинках, которые били по бумаге через копирку.

Деякі джерела затверджують, що розкладка QWERTY була придумана з метою сповільнити швидкість набору тексту, що саме по собі також повинне запобігати подібним проблемам.

от після цього очікуються лінки на ці джерела

ось можете почитати
computer.howstuffworks.com/question458.htm

In 1874 Remington & Sons manufactured the first commercial typewriter, called the Remington Number 1. This typewriter was designed by Christopher Sholes and used the „QWERTY” keyboard we are all familiar with.
This early typewriter used a mechanism with characters on the end of a bar. When a key was struck, a linkage would swing the bar into a tape coated with ink. When the character struck the tape, the impression of the character was transferred onto the paper, which was positioned behind the tape.
Sholes’ original prototypes had a problem with the bars colliding with each other and jamming. So the story goes that he arranged the keys with the most common letters in hard to reach spots, to slow typists down and try to avoid this problem.

історія виникнення qwerty дійсно туманна

Антон, я не понимаю, чью проблему вы хотите решить?

Даже если замедляет наборщиков текста, то кто сейчас набирает много текста и как часто, так чтобы сесть и набрать в один присест и неудобная клавиатура сковывает их?
Это в каких задачах набор текста составляет наибольшую часть времени, по сравнению с обдумыванием набираемого и редактированием уже набранного?

Подивіться на свою руку після роботи, напевно ближче до вечора п’ятниці вона згинається у кулак, і не може випростатися навіть за вихідні. Це перенапряг, перенапруження користувачів і програмістів, думаю знявши цей фільтр у вигляді qwerty клавіатури наше спілкування в мережі стане кращим, ми будемо менш напруженими. Дякую за цікавість)

Подивіться на свою руку після роботи, напевно ближче до вечора п’ятниці вона згинається у кулак, і не може випростатися навіть за вихідні

У меня — нет

. Це перенапряг, перенапруження користувачів і програмістів, думаю знявши цей фільтр у вигляді qwerty клавіатури наше спілкування в мережі стане кращим, ми будемо менш напруженими. Дякую за цікавість)

Ссылки на исследования пожалуйста

Подивіться на свою руку після роботи, напевно ближче до вечора п’ятниці вона згинається у кулак, і не може випростатися навіть за вихідні. Це перенапряг, перенапруження користувачів і програмістів, думаю знявши цю необхідність пити воду з горнятка та перехід до споживання енергії сонця наше життя в мережі і поза нею стане кращим, ми будемо менш напруженими. Дякую за цікавість)

А после 10 лет работы рука вообще не будет разгибаться? Не несите бред...

йцукен — це такий прикол айтішників. Бо ніхто не знає нащо він.

Аж ніяк. Якраз айтішники часто опановують альтернативні розкладки на кшталт Dvorak/Colemak, купують усякі різновиди ергономічних, акордних, кишенькових клавіатур, або й збирають власні. QWERTY — то прикол від машиністок позаминулого століття, що пішов у маси. А маси перевчатися не люблять; одну клавіатуру вимуштрували — вже прогрес, та й ту зазвичай не як слід (сліпим десятипальцевим), а як-небудь тюк-тюк. Саме тому на тачфонах наразі популярна віртуальна QWERTY, хоч вона до кишенькових габаритів і не придатна. UX — страшна річ...

Спасибо за вопрос. Ответ оказался неожиданно гениальным. В отчётах, дипломах и диссертациях одна из причин плагиата — неудобная клавиатура.
Другими словами: плохая клавиатура — это провокация плагиата.

Почитал другие топики автора. Это конечно шедеврально.

сприймаю як комплімент. Дякую.

підсумок підведіть для аудіторії... це був Good Trip or Bad Trip ?
і шось не поняв я, а як виправляти помилку ? це ж буде НЕГАТИВНЕ... одразу стреси, аритмія...

Good Trip с накатывающими волнами Bad Trip.

опу нужен совет по поводу того где найти нормального психиатра. Медикаменты при шизофрении сейчас дают неплохие результаты...

Скажите правду, вы натренировали нейросеть, которая весь этот бред по ссылки и сочинила?

Это его ссылка и его pdf’ка :) Просто видать на сайт зашло пару сбившихся с курса поисковых робота, поэтому понадобился доу-эффект для раскрутки %)

Можливо тому маємо завелику кількість помилок різного рівня у системному програмуванні та вразливість операційних систем до вірусів. Звідси ще більша кількість помилок у користувачів.

тада. Баги і дири в безпеці саме через клавіатуру. Перейшов на дворак — баги пропали, видалив антивірус

Преамбула годится для какого-нибудь научпопа, но любой программист вам скажет, что там написана ахинея

1. Завелика кількість об’єктів керування(клавіш), яка дуже перевищує обсяг
оперативної пам’яті людини (Об. ОПЛ). Об. ОПЛ., як добре відомо складає
5 — 7 (іноді 9 об’єктів). Див. Додаток А

Оператор ПК не держит в памяти раскладку клавиатуры. Оператор ПК держит в памяти очередную букву. Раскладка клавиатуры сохраняется либо на уровне моторной памяти, либо вообще никак (т.е. оператор ищет каждую букву отдельно).

Важливим тестом клавіатури на придатність є спостерігання за РИТМОМ роботи
користувача. Як правило цей РИТМ є дуже нерівномірний.

[citation needed]

Позитивна клавіатура потребує 2 натиснень для 1 літери (45 комбінацій)

Т.е. в два раза больше времени (если речь идет о 2х нажатиях подряд) либо нужна серьезная координация движений.

Также в случае нажатия 2х кнопок подряд у пользователя возникает необходимость держать в голове состояние (предыдущую нажатую кнопку).

Картинки с расскладками невозможно реально нанести на физическую клавиатуру для подсказок. Несовсем понятно, зачем делать расскладки похожими на начертание буков.

Суть гри в «Ковбоя» («Cowboy»): дати дитині ( або користувачу) 2 два пістолети, хай
стріляє з 2 рук по базовому блоку з 9(3×3) віртуальних клавіш (чи вікон) Поз. Клав. або
Пар. Клав.

Попробуйте подумать, почему в войсках не учат стрелять из двух рук.

Да там ахинеи столько, что можно на цитаты разбирать:

Спроби реалізувати Пар. Клав. програмно через BIOS стикалися з непередбаченою реакцією переривань системи DOS або WINDOWS
.
При таких перевантаженнях льотчики просто конають. Так само і якість в IT

Ну сталкиваться — не значит «не решить» или «нерешаемое». Я каждый день сталкиваюсь с необходимостью наливать себе чай и как-то еще жив

А второе — это же (анти)научпоповская агитка. «Почему программы г-но? Потому что они написаны на г-ноклавиатуре!!!! Купите сегодня нашу идеальную айайайКлавиатуру всего за 99.99$ и ваши программы будут гладкими и шелковистыми! Эффективность доказана экспертами!»

Ну сталкиваться — не значит «не решить» или «нерешаемое». Я каждый день сталкиваюсь с необходимостью наливать себе чай и как-то еще жив

А ничего что там бред написан от начала и до конца? :)

Типа такого: scigen.csail.mit.edu/...​ex.9728.Anton Katrus.html

Майк, вы — консерватор!

После того, как программист ответит, что это ахинея, мы поинтересуемся как он пишет КОММЕНТАРИИ к своим великолепным программам. Любой программист Вам ответит, что слышал сотни раз: комментарии к программам — это их Ахиллесова пята. Догадайтесь, пожалуйста, почему.

Программист не пишет комментарии к программам, потому что код должен быть самодокументирующимся. Америку открыли еще викинги

Любые коды не могут быть достаточно самодокументирующимися

«симоли-підказки» — очевидно не така вже й крута клавіатура, якщо описки все одно допускає ;)

Когда же уже доедет посылка с веществами и я начну понимать эти топики...

Понимать — это не проблема, вот создавать доступно далеко не всем

Не только лишь все могут создавать, мало кто может это делать

Артємій, ты штоль? Ну привет, Татьяныч.

Підписатись на коментарі