Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Конструктор лептопів

Хочу купити лептоп, але жоден не підходить по параметрам. Питання: чи є фірми що збирають лептопи під заказ?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дивлюся, вам там Ленову радять.

Не знаю як зараз, а коли востаннє купував ноут дружині замовив спочатку Ленову, а воно прийшло з Windows SL російською (моделі без Windows вони тупо не завозили, хоча вона існує в природі). Здав назад. Як виявилося, Ленова їх в Москві штампує на Росію, і на Україну. Причому це вже після початку війни було. Здав, купив Acer якійсь. Виявилося дорожче, зате якісніше і без таких приколів. Ленову відповідно більше ніколи в житті не візьму (я вже мовчу про їх приколи з бекдорами).

Прочитал конструктор лептонов

Алиенвар обладает такой функциональностью.
www.dell.com/...​lienware-13-laptop?~ck=mn
Но сорян, их ноуты игровые, мощные и соответственно довольно дорогие по-умолчанию.

Наличие Ethernet и механических не сенсорных кнопок к тачпаду там заказать можно?

Линейку Dell Latitude / Dell Precision можно серьезно конфигурировать.

Первый какойто не рабочий
Во втором я обязан купить видяху, хотя она мне не нужна мне хватило бы встроиной в процесоре.
Не хватает такого добра.

Это очень странно, когда «хватает встроенной» и нельзя найти что-то с ссд и и7. У Леново полно моделей «для программиста» с ссд и мобильным и7. На экран предлагаю забить, потому что 90% — это тнфилм и из параметров поиска исключить. Купите «эксклюзив», потом продавать будете с огромным дисконтом. Кроме макбуков, лептоп — это такая коробочка для монитора, клавиатуры и мыши. Нашли с шустрым, большим диском, хорошим процессором, много памяти, по отзывам — не шумит? На остальное забиваете и берете. Имхо.

Суть не в том чтоб отрубить, а в том чтоб не покупать то что не будет использоваться

Из всех что я видел, это более-менее гибкий, ну и по цене вроде не плохо, но все равно на 30% дороже

shop.lenovo.ua/...​nkpad-580-20ks0065rt.html

прямо в Украине и от оф продавца, цена с таким же конфигом и от System76 отличается на 1,5к грн

Смысла брать от System76 не вижу

хотите сказать, что thinkpad будет хуже? :D — не думаю

Ну, і що ж саме здешевлено в Е-шках порівняно з Т-шками чи W-шками?

Давайте порівняємо.
— проц і5
— набортове відео
— 256 ГБ ССД
— 16 ГБ ОЗУ

Як можна здешевити цю комплектацію для лінійки Е?

ноутбук — це не тільки набір заліза
це ще збірка, матеріали корпусу, екран, охолодження
ССД теж бувають різні

Що, в китайців є технологічні норми на промілле алкоголю в крові зборщиків різних моделей ноутбуків?

зі всього списку вийшло лише причепитися до збірки?
тоді подумайте чому відрізняється збірка макбука і будь-якого за 500 доларів

Відрізняється виключно кількістю клею та ремонтопридатністю. Собівартість макбуків абсолютно така ж, як і в ноутів за 500 доларів. А ціна вітрини залежить не від якості чи технологій, а виключно через вартість бренду.

Dell как производитель мне симпатизирует, но стоит дороже. А вот и Libreboot X200 Tablet хорошо подойдет для тех кто в поле, кто много передвигается, типа пусконаладчики и инженеры «железячного типа»

Ну и по традиции — бери мак бук! :-)

Там дизайн (я про форм фактор начинки и охлаждение) делается от линейки ноутов к линейке, между брендами детали не заменяемы, часто деталь можно только из линейки или только из этой модели заменить, это же не десктоп, который как конструктор. Там часто мудренное охлаждение и форм фактор плат, чтобы влезло все в мальнькую коробочку. Ни разу не видел и не слышал о заказных ноутах.

А які параметри не підходять?

Ну, не зовсім не підходять, але наприклад відео карта мені не потрібна потужна, я б її краще обміняв на хард діск. ОТже по парамтрем і бюджету мені підходить rozetka.com.ua/...​hp_1lu56av_v24/p46761456

але не знаю як впевнетись що ССД на pci express сидить (кажуть що швидше за сата). Та додав би HDD

це мінімальні побажання)

www8.hp.com/...​l?oid=17047142#!tab=specs
NVMe, можете не волноваться
Куда вам еще HDD? Вы вообще для каких целей ноут берете?

Спасибо) Да если под андроид разрабатывать там СДК много весит

content.etilize.com/...​ser-Manual/1041573599.pdf
Из этого сервис-мануала на 450 G5 видно, что в модель с NVMe SSD вы можете смело добавить 3.5″ HDD или SSD на свой выбор

Спасибо, помогли, пожалуй остановлюсь на данной модели

В ленови синкпади йдуть цілими модельними рядами кожного року. Формально модель одна й та ж сама, але комплектації бувають дуже різні. Наприклад, свіжий модельний ряд ThinkPad E[45]80 містить всі комбінації наступних параметрів

— проц і3-і5-і7
— дискретна/встроєна відеокарта
— ХДД та/або ССД, (носії різних об’ємів)
— RAM 4-8-16 ГБ
— табло 14″ або 15″ матове/глянцове

Я собі минулого року брав Е470 — проц і5, встроєне відео, ССД на 256ГБ, ОЗУ 16 ГБ (і ще 16 докупив), 14″ табло з IPS (тоді ще можна було вибирать між TN/IPS та HD/FullHD).

В принципі, нічим не відрізняється від «конструктора», просто деякі комплектації треба чекати «під замовлення»

Підписатись на коментарі