Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Карта ІТ курсів програмування та дизайну (актуальна на початок 2019 року)

Зараз друг вчить програмування, та в зимку буде шукати курси щоб структурувати свої знання.

Курсів дуже багато, і щоб спростити задачу зробив з другом маленький проект geo-courses.netlify.com

Зараз вже додав 40 курсів:
prog.kiev.ua
lviv.itea.ua
intersoglabs.com
www.fullstack.com.ua
edu.cbsystematics.com/ua
academy.softgroup.ua/uk
skillsup.ua
levelup.ua
mobios.school/courses-odessa
jedicss.com/school
it-study.ua
art-code.com.ua
kharkiv.ithillel.ua
mate.academy
dan-it.com.ua
web-academy.com.ua
prjctr.com.ua/odessa
php-academy.kiev.ua
a-level.com.ua
infopulse-univer.com.ua
beetroot.academy/uk
itcloud.academy
sourceit.com.ua
uitschool.com
ischool.org.ua/ua
lgs.lviv.ua
www.easycode.com.ua
guru.thinkmobiles.com
www.uiuxschool.com
vertex-academy.com
lab.altexsoft.com
skillup.ua
telesens-academy.com
owu.com.ua
qastartup.com.ua
hi5.in.ua
www.webcamp.com.ua
qalight.com.ua
geekhub.ck.ua
goit.ua

16 міст: Київ, Харків, Одеса, Львів, Рівне, Дніпро, Запоріжжя, Кременчук, Миколаїв, Полтава, Краматорськ, Маріуполь, Чернігів, Херсон, Ужгород, Черкаси

Проектом займаюсь і далі буду додавати різноманітні фільтрації та курси від компаній: SoftServe, Luxoft, Epam (зараз відсутні бо відрізняються структурою від вже доданих курсів)

Про редизайн буду думати в листопаді, зараз в пріорітеті наповнення та функціонал.

DOU: Карта ІТ компаній.

Альтернативні ресурси:
Всі IT-курси України
ZeCourse

Буду радий відгукам, побажанням, особливо критиці.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Хоч у цього сервісу відсутні оновлення та все одно його відвідують ~11-12 користувачів в день, а ще додали посилання зі статті Робота 2020: як вижити на ринку праці в епоху роботів

Функціонально карта без змін, переніс обидві карти на TypeScript

Раніше на швидкоруч заповнив дані про курси, для першої версії було достатньо, та зараз дискомфортно оновлювати дані і правильним рішення буде написати скрапери

В кого є бажання допомогти з написанням скраперів то пишіть тут або приватним повідомленням

Зараз дані для карти беру з 38 сайтів і під кожен треба свій скрапер

Сьогодні оновив карту функціонально, тепер є можливість зберігати фільтри в url параметрах

Цікавля курси у Львовів про Node.js? Можливо хтось щось порадить.

Можеш пошукати на карті, або ж є спеціальна тема на DOU Топик для поиска курсов, бажаю успіхів, щоб вдалось знайти курси з працевлаштуванням.

Хорошая инициатива. Но сейчас ссылка недоступна(

Щось сталось 17 жовтня на IBM Bluemix, що зупинили безкоштовні сайти, помітив друг, написав мені, а в темі жодних питань, як ось це.
Сайт запустив.

Однозначно корисна штука. Якраз таку мапу шукав, так як недавно став менеджером ініціативи GeekHub (до речі, це безкоштовні курси в Черкасах, зробіть помітку на мапі). Якщо поставити лінк на простеньку форму або взагалі зробити мапу оупен-сорс — інші додаватимуть нові курси швидше. Дякую

Дякую, ми плануємо додати можливість додавати курси через форму (а поки це JSON то малоймовірно, що його будуть заповнювати менеджери).
GeekHub бачив раніше і вони без помітки безкоштовні, бо ця інформація відсутня на сайті.
Як тільки оновите на сайті GeekHub то пишіть і оновлю на карті.

А ще, якщо є можливість то додайте у вчителів посилання на LinkedIn (на мою думку більше будуть довіряти курсам)

Навіщо вам взагалі це здалося в епоху, коли доступно достатньо онлайн курсів на різноманітну тематику ?

Початківці й далі будуть користуватись офлайн курсами, так більше впевненості, можуть направити, показати існуючі ресурси та можливості, є вчитель якому хочуть довіряти.

І вже після працевлаштуватись починають цінувати свій час, є впевненість, вибирають онлайн курси.

Особисто в мене 2 цілі:
1. Допомогти другу знайти кращі курси.
2. Спробувати прибрати курси які зловживають довірою студентів, затягують навчання.

Частина академій додатково пропонує платні курси англійського, в деяких з ІТ тематикою
Частина пропонує безкоштовні курси ангійської як бонус до курсів
А ще є класні школи англійської

І як все об’єднати це хороше питання :)

Розумію що вже як рік, та на початку цього місяця почав розглядати варіант карти курсів англійської, бо хочу покращити англійську, то ось така карта є і вже як пару років enguide.ua/ua/kiev/courses/map

В списке городов нужно добавить «Удаленно». Это довольно актуально для некоторых курсов.

Тоді вже краще онлайн курси Coursera, Udemy ...

Онлайн курсы — это немного другое. Я говорю о курсах, где распределенная группа людей проходит обучение с рельными преподавателями именторами.

Поясни як такі курси додати на карту?

Точно так же, когда выбирается город — показываются маркеры по адресам.
Так же и при выборе «Удаленно» отображаются маркеры в разных городах по адресам компаний, которые такие курсы предлагают.

Тоді це вже інший фільтр, бо вибравши 5 міст, а потім ще «Удаленно» і вже на карті буде 10+ міст

Фильтр может и другой, но я сейчас выбрал все 16 городов и все маркеры на карте нормально отобразились. Так что не вижу особой разницы.

Зараз чекаю дизайн для Карта ІТ компаній, якщо ще «підтримають» цю ідею то буду додавати

Сьогодні додав ще 10 курсів на карту.

Планую додати сторінку з описом цілей проекту, а поки опишу цілі тут:

Створити сервіс для пошуку кращих курсів, подивитись профілі вчителів на LinkedIn, порівняти плани 2+ курсів, подивитись проекти студентів на GitHub, порівняти ціни та час навчання, наявність першого безкоштовного уроку

Є ще список курсів, які хочу додати, зараз поки вручну додаю, планую, що з розвитком проекту вже будуть вводити представники курсів.

Додав фільтр «Викладач працює в компанії» та «Є план курсу»

Пройшов по всім курсам та подивився інформацію про тренерів, кураторів, викладачів

Якщо у напрямку, прикладу JavaScript, вказана інформація про викладача, знаходжу його на LinkedIn та є інформація що зараз працює в компанії, прикладу AwesomeSoft, то ставлю галочку «працює в компанії»

Якщо на курсі багато вчителів то достатньо одного працевлаштованого по напрямку

Варіанти без галочки:
Якщо пошук на LinkedIn безрезультатний
Якщо працює тільки тренером на курсі, без працевлаштування в компанії
Якщо вчитель ВНЗ і теж без працевлаштування в компанії
Якщо відсутня інформація про викладачів
Якщо тренер працевлаштований у компанії з поганою кармою, був використаний тільки для компанії з теми dou.ua/forums/topic/24951

Ще додав курси від компанії AltexSoft бо часто бачу в Junior дайджест: курси, стажування, вакансії

Зараз займаюсь рутиною задачою, дивлюсь які школи мають вчителів працюючих в сфері, є школи які приємно здивували тим, що розмістили посилання на профілі LinkedIn своїх вчителів, (нажаль таких мало).

В неділю (9 вересня 2018) додам новий фільтр «Вчитель працює програмістом» або схоже (буду радий пропозиціям по назві фільтру)

Також ці школи планую додати на карту:
skillup.com.ua
qalight.com.ua
www.webcamp.com.ua
qastartup.com.ua
lab.altexsoft.com
www.telesens-academy.com
hi5.in.ua
brainacad.com/ua
goit.ua
geekhub.ck.ua
lits.ua
owu.com.ua

Є школи які мені мало подобаються, де вчителі це колишні випускники цієї школи та без комерційного досвіду, і подібні.
Щоб бути певним що майбутні студенти зможуть знайти хорошу школу додаю фільтри, які допоможуть зробити правильний вибір.

У нас все учителя действующие специалисты. Но профили не выкладываем т.к. и без профилей их постоянно конкуренты хантят :)

Це звісно дуже добре (про вчителів шо працюють), та буде справедливо коли по фільтру будуть знайдені курси в яких вказані вчителі й на сайті.

На скільки буде актуальним фільтр «Вчитель-практикує»?

Это курсы только по Киеву ?

Зараз на карті 14 міст: Київ, Харків, Одеса, Львів, Рівне, Дніпро, Запоріжжя, Кременчук, Миколаїв, Полтава, Краматорськ, Маріуполь, Чернігів, Херсон

а ось вибір міст — краще селектором зробити, бо сайдбар получається дуже довгий

Хорошо. Добавьте пожалуйста наши курсы тоже itdiscovery.org.ua

А у курсів вказана адреса itdiscovery.org.ua/contacts ? Як їх відобразити на карті?

Можете указать адрес, который мы используем последнее время: г. Киев, ул. В. Яна 3/5

А як тоді студенти, що перейдуть на сайт зрозуміють розташування курсів?

Это только курсы в Киеве ?

Буде значно краще, якщо маркери кастомизувати.
Попапи маркерів — бідні, треба якось побільше інформації, наприклад адреса та номер телефону.
Кнопки «Шукати» непогано буде прибрати та повісити івент на чекбокси для оновлення.
Ну і підтримаю раніше висказане побажання — фільтр по містам, це надважливо.

фільтр по містам

додав :)

Попапи маркерів — бідні, треба якось побільше інформації, наприклад адреса та номер телефону.

Хотів залишити мінімально інформації, а потім по можливості додати вартість курсу та дату початку.
Телефон будуть дивитись вже на сайті курсу, вже після ознайомлення з інформацією про курс.

Кнопки «Шукати» непогано буде прибрати та повісити івент на чекбокси для
оновлення.

Є таке в планах

блин. это портал про IT или про кружки всякие?
большинство курсов даёт знаний меньше, чем можно прочесть в документации за день.

Для спеціаліста так, та для початківців курси зрозуміліше, бо можуть структурувати та підказати напрям в якому розвиватись, ось приклад dou.ua/forums/topic/24849. Курси є і якщо вчитель практикуючий програміст то це добре, інші курси краще оминати.

навигация по городам есть?

На вихідні планую додати фільтрацію по містам :)

Не совсем понимаю зачем, выбрать школу куда легче всего ездить? Но прикольно :)

З однієї сторони є дуже класні курси CompleteCode, та дуже далеко від дому та роботи, хоч і в центрі.
З другої сторони є хороші курси RapidCode до яких пішки від дому (кілометр), або по дорозі від офісу до дому.

І хоч перші і дуже класні та з ними буде меньше часу для відпочинку, більше втоми та стресу.

Ще вчора на карті було 13 курсів, та після публікації на DOU, 90+ користувачів відвідали сайт за день, тож додав ще курсів, за вихідні спробую доповнити до 35+

Какие посоветуешь выбрать курсы если я хочу стать дизайнером?

В мене інша спеціалізація, пошукай краще відповідь тут dou.ua/forums/topic/10590, є ще цікавий ресурс itosvita.in.ua

Підписатись на коментарі