QA Fest — конференция №1 по тестированию и автоматизации. Финальная программа уже на сайте >>
×Закрыть

Тиннитус... это теперь навсегда? :(

Уже полтора года слышу тиннитус — шум в ушах, объективно не существующий. Главное неудобство — мешает спать. Часов пять подряд поспать стало очень проблематично. Когда он только появился, ходил к ухогорлоносу, тот ничего не нашел, падения слуха нет. Вроде это может быть от стресса. В то время действительно наложились друг на друга несколько стрессовых ситуаций по работе и вне ее, кроме того я забросил тренировки, исчезли физические нагрузки. На работе пил кофе больше и крепче обычного. Хотя может, это все и не играло роли, просто возрастное. Мой тиннитус на грани слышимого диапазона, 15-16 kHz. Так шумели кажется старые ламповые телевизоры, такой электрический писк.

Сейчас стрессовые ситуации уменьшились, даже виден свет в конце туннеля. Но тиннитус я так понял необратимый процесс, и медицина пасует. Иногда он вроде бы проходит сам. Читал разные полушарлатанские подходы, вроде слушать белый шум или музыку с выфильтрованной частотой тиннитуса. Спорный подход, если мозг не слышит какой-то частоты, он пытается ее усилить, и так возникает тиннитус, одна из теорий его возникновения.

Может кому-то известны случаи, когда тиннитус прошел сам? Так я к нему уже привык. Днем его не слышно, он перекрывается повседневными звуками. А тишина звенит. Попробую на ночь включать белый шум.

LinkedIn

Лучшие комментарии пропустить

На высоких частотах должно пройти само. Кофе можешь продолжать, влияния не оказывает. Может менять восприятие симптомов, но это не более чем психология, кофеин никак не воздействует на причины. Он вклинивается только в аденозин-зависимые рецепторы, подделывая последний. Кроме того, очень быстро вымывается и организма.

По поводу теорий возникновения — спешу расстроить, они верны все. То есть несколько причин вызывают сходные явления, как автогенерация мозгом, так и генерация рецепторами. Какая твоя — можно проверить воздействием на каждый тип рецепторов. Проще начать с внешних — провести блокаду анестетиком, если это сработает, причина там. Но в этом случае и так должна быть заметная мелочь: шум локализуется в одном ухе.

Если причина внутри мозга, можешь попробовать купирование диазепамом. Но это рецептурный препарат, с побочками, так что решение за неврологом. Впрочем, эксперимент сравнительно безопасен, а уже выбор препаратов для постоянного применения нужно делать очень взвешенно, потому что побочные явления результат именно системного применения, не разового.

На опиаты не соглашайся даже в качестве эксперимента. Даже если они сработают, последствия зависимости куда серьёзнее. А подсесть на них проще чем детям на конфеты.

Если причина в слабом кровоснабжении, то первая же таблетка аспирина снимает симптом на 2 часа. Проверь.

Если причина в обратимом поражении периферической нервной ткани (нитратами, инсектицидами, или продуктами сжигания органики, антибиотиками), комбинация витаминов B6, B1, B12 в высокой дозе достаточно быстро вернёт норму. Достань Неовитам, буквально 4-7 витаминок (по 1 в день) и будешь знать есть ли эффект. Длительный приём высоких доз при неподтверждённой эффективности — нежелателен. Даже в случае положительного эффекта желательно снизить дозу до нормы приёма витаминов, поскольку это прямые катализаторы белковых процессов, способные пустить мышечную ткань на «вкусняшки» для мозга и прочие гормоны. Впрочем, это процесс незначительный по объёму и обратимый, просто питания с повышенными протеинами — согласись, фигня по сравнению с исходным симптомом. Так что проверь. Особенно если часто употреблял алкоголь (про это не принято рассказывать).

Подходы по поводу «слушать помехи» — не шарлатанские. Это сродни заземлению аудиосистемы чтобы не шумел микрофон. Просто через работающие нервы будет утекать потенциал, и оставшиеся не будут так сильно шуметь. Но как понимаешь, сильно зависит от причин. Такое работает при повреждении слуха... теми самыми высокочастотными шумами на шумных производствах. И ни для кого больше.
Только слушать помехи глупо, есть вполне даже комфортная музыка на подобные темы. Да хотя бы реальный шум ветра. Проверяется включённым на ночь вентилятором.

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мне врач рекомендовала слушать фрактальный звук. Вроде как много приложений для тиннусита(установил пока resound), говорит даже подушка блутуз есть на ночь :) Говорит, если слушать круглые сутки звук, можно натренировать мозг игнорить тиннусит за пол году где-то. Вот только я забыл, должен ли быть это один и тот же звук или разные и должен ли он быть громче или высокочастотный звук. :( Вроде как проблема не в самой потере частоты, а в плохой работе механизма блокировки этого звука, частота в всех начинает выпадать после 30 лет постепенно.
Смысл в том, чтоб смешать высокочастотный шум с другим, а мозг уже сам заблокирует оба звука.
Музыка, сказала, не подходит, так как мозг быстро запоминает песню и на 5ом разе уже будет игнорировать её.

Якщо ви будете весь час займатися «лікуванням» цього звуку, то він ніколи не пропаде, бо ваш мозок завжди буде контролювати його: що там, а чи є він, чи чутно його. Найкращий спосіб це зайнятися чимось корисним а не зациклюватися на цій дурні. Я про свій згадую лише коли заходжу в цю тему.

П.С. фрактальний звук не слухав. Ніякий не слухав і нічого не робив.

Люди без рук і ніг живуть, а тут страшне страшне, звук тероризує. Пропаде звук знайдеться інша причина, наприклад серце сильно стукає.

А может вообще раковая опухоль у него около слухового нерва или в ухе расти или не раковая (не злокачествекнная).

І яка вірогідність що це рак? При будь-якій проблемі шукай рак?

Он сейчас очень у большого количества людей, но находят его обычно уже на последней стадии.
Но болячек ну очень много и разных. Например, вирус герпеса разгулялся и ты его будешь воспринимать, как шум в ушах или депрессию.

en.wikipedia.org/wiki/Tinnitus#Causes

Отут довжелезний список(Associated factors). І я на 100% впевнений що ніхто не скаже від чого саме шум. В результаті трата купи грошей, часу і нервів. В пошуку того самого «хорошого лікаря». Я б просто прекомендував зайнятися загальним здоровям, в тому числі психічним, де в списку тинитус. Може пройде. До речі про рак в статті ні слова.

И вики внезапно стала учебником врачебным... ты издеваешься?

Рак около слухового нерва или в ухе запросто подобное спровоцирует.
Тиннитус — это по сути проявление некоей болячки, а не сама болячка. Ну разве что у тебя по определению в ухе сидит маленький китаец и играет на мебране или бьет маленьким молоточком во внутреннем ухе.

И вики внезапно стала учебником врачебным... ты издеваешься?

Ні, просто якби рак був частою причиною цього звуку його б включили в список. А так це з розряду «буває раз на 100 років».

Тиннитус — это по сути проявление некоей болячки, а не сама болячка

Напевно що так. Я от для себе знайшов там «anxiety disorders». І все зходиться. І в часи найбільшої тривоги звук був найсильнішим.

Суть же в тому що це не за день і хз за скільки взагалі і чи лікується. Особливо якщо це тривожний розлад чи депресія причиною є, то додаткова концентрація на звукові зробить ще гірше і унеможливить вихід з захворювання. А я пропоную забити. Це не той симптом який свідчить на серйозне захворювання. А що там поламалося фіг його знає.

це тривожний розлад чи депресія причиною є

Лечится, правда за 3-5 лет. А легкие расстройства психические так вообще травками типа валерьянки за 1-3 месяца.

Звісно лічиться. При цьому там будуть інші симптоми серйозніші які вкажуть на саме розлад а не хз що. І вже по ним лікуватися. А на звук забити.

Мне врач рекомендовала слушать фрактальный звук.

Что??? блин... Как совет — держись подальше от таких врачевателей.
Твой мозг и так прекрасно фильтрует кучу шумов из внешнего мира. А вот если не фильтрует, то они или не шумы или таки реальная болячка или органического или психического плана у тебя.

Большинство этих болячек лечится или колесами или операциями или беседами с психотерапевтом. Но, наверное есть и те, что лечить пока не умеют. Она проверила наличие всех тех, что умеют лечить у тебе? перед тем, как давать это шизоидный совет.

>

Твой мозг и так прекрасно фильтрует кучу шумов из внешнего мира. А вот если не фильтрует, то они или не шумы или таки реальная болячка или органического или психического плана у тебя.

Хм, есть примеры таких болезней ?

От вирусных и бактериальных болячек до рака и аутоимунных. Спектр болячек, что по нервной системе бьют громаден (даже обычный грипп).

Так что сначала сдать кучу анализов разных (грамотные врачи обычно их знают), затем УЗИ и МРТ и возможно рентген с контрастом. И вот если ничего не нашли органического тогда к психотерапевту (или психиатру) пойти.

В результаті треба лягати в лікарню на рік проходити 99999 тестів і виявити що у тебе купа хвороб. А можна зайнятися ЗОЖ і загальним оздоровленням організму, а не точково лікувати хвороби які є просто наслідком поганого способу життя.

Для всего этого лекальня не нужна. Плати деньги и сдавай анализы для начала (а какие — это за консультациями к разным врачам).

зайнятися ЗОЖ

О да вирусы страшно испугались ЗОЖ и тут же от тебя свалили к неЗОЖнику.

і виявити що у тебе купа хвороб

А их нет обычно или такие, которые за болезни можно не считать.

Для всего этого лекальня не нужна

Ок, можна зробити собі річний абонемент на аналізи.

О да вирусы страшно испугались ЗОЖ и тут же от тебя свалили к неЗОЖнику.

HOW DOES THE IMMUNE SYSTEM REACT AGAINST VIRUSES?

Adaptive immunity acts against both viral particles and infected cells. The most important mechanisms against viral particles are antibodies; while the cytotoxic mechanisms are the most important against infected cells.

А тепер чекаю історії що медицина може зробити з вірусами. Відповідь: Нічого. Прививки не рахуються, бо вони працюють лише завдяки імунітету людини. Один пакетик засобу проти грипу тому хто скаже що може.

Наиболее поганые таки уже немного умеют душить колесами, типа герпеса, эболы и подобных. Даже для гриппа уже есть — но только для тяжелых случаев эти колеса имеют смысл.

А організм людини вміє душити більшість вірусів які людству стикалися коли-небудь. І навіть новий зуміє задушити, але певній частині популяції прийдеться лапи відкинути. Тим не менш велика частина виживе.

То що краще — пити незрозумілі таблетки з незрозумілими побічками, які недавно виробили(а виробили? можна лінк на герпес?), чи таки займатися здоровям своїм щоб власні сили організму робили те на що задизайнені? А то так можна все життя на таблетках провести і вічно хворіти. Крім того чи вбивають ці таблетки вірус на 100%, чи лише локалізують його? Ефективність медицини в лікуванні хронічних хвороб сумнівна.

Перестать страдать херней.
От того от чего помогают колеса — ржать их.
От чего колес или чего другого нет — молиться.

эболы

But two other drugs of the same class — a cocktail of monoclonal antibodies made by a company named Regeneron, and an antibody called mAb114 made by the National Institute of Allergy and Infectious Diseases’ Vaccine Research Center — were much more effective, yielding an overall mortality rate of 29 and 34 percent, respectively.

Все ще 30% загибається. Не схоже на перемогу. І я чомусь впевнений що ці 30% не були ЗОЖ, мали дефіцит корисних речовин і все таке.

Рассмотри возможность того, что включая в будущем на ночь белый шум, ты слышишь (начинаешь слышать) его уже сейчас в виде «тиннитуса»
Имхо лучше просто привыкнуть (научиться с этим жить, научиться не обращать на это внимания, научиться это игнорировать, переключаясь на другое сначала усилием потом само станет получаться) и ничего больше не предпринимать дабы не усугуб...

В мене теж шумить з грудня 2018, пройшла два курси лікування у невропатолога..... і все що залишаеться, це звикати з цим жити.

С чего вы взяли, что шум обьективно не существует? Везде ли вы слышите этот шум? Может что-то генерирует звук высокой частоты, а вы слышите это как шум

Тебе к костоправу.

Як думаєте до якого лікаря ще сходити, от хочу аналіз на імунолонію ще здати, що він покаже

В любую лабораторию типа минского Синево. У вас их стадами должно быть. Врач анализы не берет.

К иммунолог, я сдавала имунногрвмац при шуме в ушах . Нашли гепюрпес и Эпштейн Барра

Скажите! Какой шум был у вас? Был ли он постоянным ?

В мене шум вже 8 місяці. Що тільки не приймала нічого не допомагає... Все почалося ще у вересні шум проявився в лівому вусі, тоді я якраз приїхала із закордону, а там були сильні вітри от я і подумала, що може воспалились вухо тому зразу в аптеку і купила каплі, не допомогли потім прочитала, що може бути сірсана пропка купила якусь речовину, щоб промити не допомогло, потім дізнались, що вагітна і подумала, що може шум пов’язаний з вагітністю, потім сталося так, що плод в мене завмер і був, і от тоді почався шум у двох вухах, я вже тоді до лора він сказав вухо здорове, поті народила сестра і почався в мене стресс, почала пекти ліва сторона ріки та з боку серця.. Пішла зробила кардіограму в нормі, терапевт виписав заспокійливі, лише нефіга не допомогло, потім було відчуття печіння в голові заходила до невропадилога сказав що може спина відає, із спиною нормально(так як вона виписала заходити на рентген груд.віділу хребта) також виписала заспокійливі, потім був кардіол, ендокринології сказали що все в нормі.. Потім поїхала закордон і почалася сильне печіння в голові і тоді я вирішила сходити на Мрт приїха додому, хотіла записатися на мрт все було зайнято черга на 2 тижні просто знов мала їхати закордон, доті я вирішила скодити на КТ головного мозку та на ший відділ хребта зходина в головному мозку все добре, а от з шийним відлом було, що виявили остеохондроз 2 ст, заходила ще до однового неролога виписа припарати (мящево) для покращення мозгового кровообігу пмокололась нічого не допомогло, потім був мазаж так результата 0.інколи буває таке що аж стискає голову, я вже незнаю куда бігти і до кого звертатись, адже проявився вже досить давно страх, що я ранком не проснусь, в гості некуда не ходжу взагалі, бо страх, що може запоморочитися в голові і я впаду. Ось така в мене ситуація може в когось щось подібне було.. P. S ДО ЦЬОГО ШУМУ ПИЛА ІМУНАЛ Я ДУМАЛА, ЩО ЦЕ З НИМ ЗВ’ЯЗАНО, АЛЕ ЛІКАРІ КАЖУТЬ, ЩО НІ.. БУДУ ВДЯЧНА ЗА ПОРАДИ ДЯКУЮ😍😍😘😘

Стресс тут у Вас на втором месте если уже не на первом. Нужно чем-то ещё заниматься. Может попробуйте покататься на велике. Для начала можно взять напрокат. Личная(в.т.ч. интимная ) жизнь — это важно.
По тиннитусу: на ночь если шум не можете заснуть — на выбор слушайте белый шум, подкасты, ещё что-то. Мне помогает.

Якщо можите... Чесно цей шум вже дуже надоїв, і постійно страх в голову іде всякий.. Буду вдячна за поради

Не подобається шум — не слухайте! Вибагливі які пішли...

Було б круто його не чути, лише в мене ще + і тому, що я нікуди не виходжу сижу в дома бо страх що десь впаду якщо закрутиться в голові, або помру. Просто коли ти вже незнаєш куда звиртатися і до якого лікаря піти, щоб був ефект від ти лікарів та ліків.. Коли ти просто думаєш чи прокинешся з ранку чи ні...

Вітаю з неврозом. Щоб ефект був треба почати з психолога. Той випише травки, ще поговорить. І все буде норм. Але не одразу, десь так за рік і більше.

страх що десь впаду якщо закрутиться в голові, або помру

Панічна атака. Теж лікується.

Психологи редко имеют право выписывать колеса. Обычно или психотерапевт или психиатр.

Сорян, я в різниці психолог і психотерапевт не розбираюся :( Та й не буа ні в одного. Сам собі психолог.

Не зарекайся. Сейчас не совковая карательная психиатрия. Но да лучше таки искать прилично психотерапевта или психиатра. Самому часто не так и просто выбраться из психических проблем.

Это пока не столкнулся, кажется, что достаточно бабы и водки, но оба этих метода могут только усугубить. Самому себе колеса тоже лучше не выписывать, слишком они нетривиальные, не аспирин, ну совсем.

Та я не зарікаюся, через болота пройшов. Самоаналіз допомагає. Тепер борюся лише з залишками у виді напруженості судин і здається ще мязовим неврозом. От травки пю, хоча самовнушение допомагає непогано, але це важко тримати позитивний настрій. Загалом треба триматися в руках, це фундамент.

От такого помогают любые успокоительные травки (та же валерьянка, или капель 25 барбитуры или 30-50г коньяка, не больше) перед сном. Ну и витаминки В курсом перед сном.

Валеріана мені не йде. Допомагає але якось частково, так ніби якийсь спазм знімає а інший ні, і ти ходиш як зомбі, дуже хріново. Що таке барбитура не знаю. Меліса допомагає але теж не до кінця хоч і краще за валеріану. Пив магній, теж ок, але теж не жо кінця, і здається я плацебо трохи врубив коли пив(надія на чергову перемогу). Тепер вживаю пустирник плюс півонію. Подобається ефект. Але все ще повного зняття спазмів не дало, пару днів вживаю, розминкою мязів шиї «добиваю». Але нажаль моменти коли повністю голова ясна тіло розслаблене дуже нечасті, постійно тягучка, як результат погіршена память, мислення, нюх, слух, відчуття кінцівок, загалом живеш наче в якійсь колбі. В ті моменти коли тіло розслабляється, відчуваюся суперменом, формошльоплю дуже швидко і без затримок. Вітамін B напевно треба спробувати, хоча я вже тривалий час харчуюся різноманітно, окрім мяса, його їм не часто, десь двічі на тиждень. І по ідеї з вітамінами не має бути проблеми, але є з кишечником трабла хронічна тому хз.

Загалом що б я не пробував, зарядки, прогулянки, різні трави. Все ніби і працює, може навіть стати краще, а потім за день опісля зафігачить спазм і все, всепропало. Через це я розчаровуюся у всіх методах і буває закидаю. Наприклад я б залюбки займався регулярно спортом, кажуть же це триматиме тіло в хорошому стані. Так, але мій сраний невроз забив болт на регулярний спорт, як прифігачить то зібє весь запал. І прифігачити може без явної причини. Аналогічно, коли якимось чином зарелаксую, невідомо яким(знову ж хз, один метод і тут не дає повних результатів) то попустить навіть якщо я тиждень жодного разу гантелю не підняв.

перед сном

Це ні про що. Пю трави 3-4 рази на день. Надіюся на стабільне покращення. Малі дози не допомагають, сильно великий шлейф нервових переживань.

Ну сходи к психотерапевту за чем более сильным и подлечись.
Ну и от спазмов есть разное от ношпы до мебеверина (дюспаталина) — они на разныу мускулатуру и органы действуют.
Ну и можешь попробовать фенибут 2 недели на ночь по таблетке — он какбы сон улучшает. А если будешь лучше спать, то и вегетативка лучше работать будет.
Ну и найди приличного массажиста и походи на массажи — сеансов 20 может понадобиться.

Зі сном проблем нема. Засинаю хоч зі спазмом хоч без. Але коли зі спазмом то прокидаюся убитий. Хімію не хочу брати, а масаж варіант, тільки соціофобненько( Ношпу один раз взяв, 1 таблетку, не памятаю чи суттєво щось змінило. Але це не вихід пити хімію що діє на симптоми, не сидіти ж під цим постійно. Трави комплексно діють і там нема веселих побічок.

за чем более сильным

Та я норм, спокійний плюс мінус. Просто залишки цього всього.

Да химии ты и так много жрешь, только веришь, что это не химия.
От трав тоже море побочек, если не думая их жрать.

Та я норм, спокійний плюс мінус.

А это вообще причем?

Людськостворених покращувателів стараюся не жерти. Про побічки це в інструкції написано. Зрівняємо синтетику з травами. Де буде більше і жоще?

если не думая их жрать

Синтетику і думаючи жерти, та ж отрута що трави недумаючи.

А это вообще причем?

Селф контролед.

Синтетику с травами — разница чаще всего в концентрации действующего вещества и качестве его производства.

Людськостворених покращувателів стараюся не жерти.

Это еще смешнее. Да, среди Е есть конкретно ядовитые, но большая часть из них все те же, что ты и так жрешь в продуктах естественного выращивания. А еще сейчас во всех продуктах есть куча дерьма, которая не отражена в Е и используется в сельском хозяйстве, чтобы росло лучше.

Могу сказать, что с приемом антидепрессантов с моем случае исчезли и проблемы с сердцем. А сейчас уже не пью антидепрессанты. Но и никто тебе их не будет прописывать, если они тебе нафиг не нужны. А если уж пропишут, то требуй из последнего поколения, а не тот самый прозак. И да последнее поколение дорогое.
С антидепрессантами такая же картинка, как и с противоаллергическими. Когда-то и димедрол считался противоаллергическим.

но большая часть из них все те же, что ты и так жрешь в продуктах естественного выращивания

Можливо. Так само як і сіль і цукор знаходяться в природновирощених продуктах. Але чомусь рекомендація в якнайменшому використанні їх вичавлених(як це зветься забув, типу екстра додавання), бо приносять багато хвороб. Чому б це? Або аналог з вітамінами, теж рекомендація отримувати природнім шляхом. Тому що в вирощеному це все в збалансованому для нас вигляді, там ти не передозуєш собі цього добра, і до цих концентрацій організм звикав багато років еволюції коли жрати хотів. Відтого і у травах побічок мінімальна кількість і вони зникають при припиненні використання, не треба реанімовувати як у випадку передозування хімією. Плюс у прирдному крім єшок ж ще багато корисного, та ж клітковина яка дає змогу повільно засвоювати речовини, внаслідок чого нема стрибку інсуліну. Саме тому і соки краще не пити, а вживати фрукт цілим. Саме тому каші цільнозернові їсти добре, а пластівці облуплені до ядра пустого і виварені, коли жодних вітамінів практично не залишилося — шкідливо, в першу чергу для фігури.

Могу сказать, что с приемом антидепрессантов с моем случае исчезли и проблемы с сердцем.

У мене були проблеми з серцем — то сильно билося, то з переривами. Вийшов без жодної хіміїі, і без походів до психотерапевтів. Просто займався собою(у всіх планах), думав над всім. Як і комплексів дохренища було. Я не знаю що таке антидепресанти, але на щастя я обійшовся без них. Все це йде від голови, там треба лікувати, і в першу чергу психлогією. Закинутися чимось найлегший варіант, але я обрав так, щоб вийти новою людиною із новим ясним розумінням дійсності. Філософію ще треба мати конструктивну, її важко вибудовувати але з нею потім можна краще жити на протязі всього життя. Це важко словами описати, я не психолог, просто для себе визначав що є що, з чим як бути, до чого як відноситися, що я можу змінити, з чим змирится і т.д.

Я не пишу що антидепресанти зло, просто кожен сам дивить як може вилікуватись. Просто не треба казати що єдиний шлях це хімія. Так, в випадках коли вже психіатрія явна без хімії ніяк, але пограничні випадки можна норм психотерапією пофіксити. Так само якщо у мозку конкретний дамаж фізичний то без хімії вже зовсім ніяк.

А если уж пропишут, то требуй из последнего поколения

Само собою. А потім буде ще новіше покоління і теперішнє спишуть як шкідливе.

Просто не треба казати що єдиний шлях це хімія. Так, в випадках коли вже психіатрія явна без хімії ніяк, але пограничні випадки можна норм психотерапією пофіксити.

Не единый, но с колесами проще.

Може й так. Я от на травах і звісно легше. Але якби я не повиганяв купу тарганів з голови трави б не допомогли. Першопричину треба теж фіксити не лише симптоми. Ту першопричину яка і тригає все інше. Дитячі травми, невпевненість в собі, банально складна фінансова ситуація коли ти не бачиш виходу, а людина збоку може тебе направити, і вчорашні проблеми виявляться пустишкою. Я от через це все пройшов, нажаль ще не дофіксив до кінця, але вже бачу як люди навколо не вміють з собою знаходити лад, і як би їм потрібен психолог навіть без колес. Тільки у нас не заведено. Заведено зубожіти і клясти кляту владу, козлів сусідів, і т.д. Якби ж хоча б в сімї була гармонія у людей то вже б купа потенційних пацієнтів психоспеців відпала. Але в нас дикуни, на побуті засираються до безтями. Але що очікувати коли наші люди примітивні такі. Живуть чорним і білим, і однією правдою.

карательная психиатрия

А при чем тут использование психиатрии в политических целях?

Страх постсовков перед психиатрами и психотерапевтами.
Постсовки считают позорным обратиться к психиатру или психотерапевту в случае проблем и выбирают бухло в качестве самолечения.

Так совкові психіатри після руйнації совку совковими бути не перестали. Особливо якщо людина не контролює себе, можуть зробити овочем і потім ще й використати у своїх цілях(скільки по новинам було).

Куча из них уже померла. Вот ты же не совковый программист уже.

Бо я не в совку народився, ще не зовсім старий) А там як і загалом ще в медицині купа старожилів.

Ну я там родился и пожил. Можешь назвать меня совком?

Ні. Але Ви виняток Більшість людей совки, при чому і ті хто совок застав лише в дитинстві.

У меня психиатр, у которого депрессию лечил, моего возраста, родом из совка. Но совкового в ней совсем ничего. Более того, ездит на медицинские конференции по всему миру.

Вот да, у меня не тиннитус, но что-то похожее — в голове гудит временами, а когда болею гриппом или простудой, так часто ощущение, что я на крупном жд вокзале, на котором поезда постоянно ездят.
По ночам сон крайне неспокойный. То ли от этого, то ли еще от чего-то.
«Здравствуй, дорогой дневничок», ага.
Так и опасаюсь обращаться к врачам, еще в психиатрию запишут.

Не иди по поликлинику, там запишут, но не помогут. Это место для совковых бабок нынче.

Віктор правий. Лише до приватних звертатися. Там допоможуть, хоча б є шанс на це.

Да для начала пропишут успокоительных, чтобы тормознуть нервную систему, потом специализированного чего.
Но там такая фишка, что более полугода-года жрать одно и тоже смысла нет. Там последовательный процесс со сменой колес в зависимости от стадии лечения.
В твоем случае может и успокоительных курса хватить и дальше будешь трепаться с психотерапевтом, пока все не наладится.

В твоем случае может и успокоительных курса хватить и дальше будешь трепаться с психотерапевтом, пока все не наладится.

Дядя Вітя, я ж зі стажем, мені не треба нічого виписувати, тормозити нервову. =) Ще пів року назад+ так, а тепер я вже все сам розумію що і як. ПА наприклад поборов сам. Ще є інколи але мізерні і то коли зрада накриває через якісь речі приземльонні. І їх я вже позбуваюся, просто коли зрада накриває кажу собі стапе, все ок. І проходить. Ну не заведете мене до лікарів коли я сам вмію.

Так само як до викладачів коли я сам навчаюся. Жодного разу не був до репетитора по анг, а тим не менш норм підняв з абсолютного нуля. Тепер от акцент напрацьовую також сам і без людей, по пісням повторюю, транскрипцію зубрю, звуки натренував. так, вчуся по матеріалам зробленим людьми, але сам все шукаю і компілюю в те що хочу отримати. Буде реальна необхідність звернутися до когось, що от самому ніяк — обовязково. Але я люблю сам все робити. Це не значить що я не взаємодію з командою в розробці, комунікація налагоджена. Але для прикладу коли я ловлю якийсь складний баг у себе, то спочатку спробую сам зрозуміти, потім вже гуглю, а так щоб створив топік «допоможіть пофіксити» — ні. Банально тому що розумію що сам я швидше дійду ніж якщо буду чекати чиїсь відповіді.

Я тому і пишу, що саме головне це самому контролювати свій психоемоційний стан. Тоді і вірогідність необхідності колес буде мінімальна. Треба відчувати себе, своє Я, і знати як жити в сучасному світі, коли навколо стільки негативу і несправедливості. А нас ще тут совок травмував навязуванням ідеї що є якась всесвітня справедливість за яку треба боротися.

Добре, приємно було поспілкуватися. Можливо я щось візьму з ваших прад, от масаж вже мені неоднократно радили. Просто некомфортно почуваюся при такому тісному контакті з людьми. Хоча це теж річ яку треба фіксити(а може і не треба, може це вже мій характер вибудований — інтровертність). До речі розтяжки пробую, прикольно, але як і все — повністю само по собі не допомагає. Ок, пішов по справам.

Просто лікарі говорять що нічого в мене нема, може як саме проявилося так саме в пройде

А у тебя скорее всего никаких органических нарушений и нет, но вот крыша поплыла. А с крышей к психотерапевтам и психиатрам.

Очень много народа бегает по врачам, тратить бабки на обследования, а всего-то психику починить нужно.

Я от ніяк не можу зрозуміти чому лікарі такі тупі. Чому вони не скажуть пацієнту — сходи до психо спеца. Вони настільки вузьколобі? І через це потім і лікування неефективне а то й вбиває людей. Аж бісить ця тупість.

Да, такова нынче медицина во всем мире. Узкие специалисты и ищут только то что знают и если находят пытаются лечить. Ну а так как абсолютно здоровых людей нет, то все находят мелочи и их лечат годами без каких-либо успехов.
Терапевты нынче — это типа гадалок вообще.

Ну а так как абсолютно здоровых людей нет, то все находят мелочи и их лечат годами без каких-либо успехов.

От от. Це просто жесть( А коли навіть знаходять те що по їхній спеціалізації, то воно ж може бути лише симптомом, а не хворобою ітселф. І тут теж будуть лічити лічити а потім скажуть — сорян. Тому в першу чергу самому за себе думати. Той ЗОЖ від якого декого теліпає.

Ну поликлиничные в итоге запишут ВСД и забьют на тебя.

Я до тих довбойобів і не пішов би. Реально довбойоби. Це ще місто мале, тому рівень довбоєбизму багатократний. Ну і по форумам можна побачити як всд всім позаписують і гуляй. Тому сенс.

Бабушка ходила где-то год в больничку с жалобами на самочувствие, ее проверяли, брали анализы, приписали диабет, потом приписали какую-то проблему, которую надо оперировать, прооперировали и только во время операции оказалось, что это вообще рак. Потом некоторое время на больничной койке и смерть.

Год назад вызывал скорую какой-то бабке, которая жаловалась на самочувствие, мне по телефону ответили, что проблем у бабки нет и с ней все нормально, приезжать отказались.

Вот и весь уровень медицины у нас.
Так что, думаю, если есть проблемы и деньги — обращаться либо в частные либо в европейские больницы.
Наши, государственные могут быть вот таким говном.

В наших якщо тебе не вилікували — тобі ще повезло. Можуть і покалічити, до смертельного випадку. Тому я стараюся робити все аби зберегти свій організм і поменше там зявлятися. Навіть стоматолог може занести невиліковну болячку. Це все дуже стрьомно.

Со стоматологией еще проблема в том, что по любому могут во рту остаться бактерии, которые попадут в рану. Чисто умозрительно, конечно, но это как пытаться сделать операцию под дождем, сложновато.

Зі своїми у тебе хоч є імунітет, а чужі та ще якщо небезпечні можуть добряче наробити біди. Взагалі все від імунітету залежить, можна і своїми зробити запалення звісно. У мене от з дитинства стоматити регулчрні були. Невелике пошкодження і все, білі язви. Бувало що вже їсти не міг. Але само потім проходило, типу як відпрацювало, наросло а далі захлопувалося. А стоматолог коли побачив стоматит почала панікувати і виписала мазь, хоча я казав все ок пройде само. Сильно болячки підкосили коли стресів багато було, заробив собі хронік.

Хотила і приватні клініки і нічого виписулали проколотися на суглоби та на венощний відік прокололась нічого, як було так і є, на масаж також ходила і теж нічого, я просто незнаю куда іще іти, і що робити, бо завжди не буду сидіти в дома в 4 стінах з телевізором, а так хочиться спомнити як було раніше подружки, відпочинок т.д. Мені даже страшно алкоголь якиїсь випити, бо думаю зробить я погано,, багато лікарів казали мені, що якщо б була серйозна проблема вони б її полачили по моєму вигляду, навідь не один лікар не направив на мрт, тож пішла сама в приватну клініку на КТ так як на мрт черга була дуже велика, кт зробила нічого там все добре, списали на шийний остеохондроз, але я не думаю що від нього може бути все так погано

може як саме проявилося так саме в пройде

Нічого саме не пройде. Не марнуйте часу, особливо якщо ваш вік юний. Почніть вже сьогодні з чогось, випийте травок якихось. Вам потрібно якнайшвидше вийти з цього щоб не втратити найяскравіший період життя = молодість. Потім будете шкодувати.

Як на одному всдшному форумі писали — само пройде, років так в 70 =))

і тому, що я нікуди не виходжу сижу в дома бо страх що десь впаду якщо закрутиться в голові, або помру.

Сходи ка ты к психиатру с таким. Возможно и шум этот у тебя из-за состояния твоей нервной системы.

Как???!!!
Как ты смог прочитать ЭТО???

Як думає те до якого лікаря ще сходити... От хочу ще здати аналіз на імунологію, хочу подивитися чи це не пов’язано з прийомом імунала..

Я обошла всех специалистов в Киеве: лор, невролог, нейрохирург- вертебролог. Масса версий, препаратов, ничего не помогает. Осталась надежда на мануальную терапию в районе 1 шейного позвонка

У меня также шум в ушах, очень трудно порой из-за этого. Та же ситуация..обходила в Киеве многих неврологов..массажи,таблетки...ничего не помогает. Вот читала про мануальщиков,говорят развод века и вообще это неофициальная медицина, сравни бабок,которые травами лечат. Что делать не знаю.

Если органических нарушений не нашли, то сходи к психиатру, психотерапевту. Возможно это психическое.

Вместо мануальщиков массаж безопаснее и действеннее.

У меня такая же проблема как и у вас, только уже 2.5 года и тоже ничего не помогает, лечился везде, советуют к психотерапевту сходить.

Поїхав на онсайт. Простудився. Два-три дні соплі і тоді заклало вухо в якому не пищало раніше — почало пищати. Сходив по страховці — виписали антибіотик від інфекції у вусі. Писк зменшився до нуля. В іншому вусі так і залишився. Виходить що проблема з вухом, а не нєрвішками чи поганим коровотоком на який деякі докторішки вказували. Ще за собою бачу нежить кожного ранку. Мабуть повязано, прийдеться шукати правильного ЛОРа після повернення додому. А то боюсь навіть уявити ціну діагностики у Штатах....

Хм, я вот тоже никогда не слышал 100% тишину, она у меня всегда «звенит» на высокой частоте, в районе 13-14 кГц, просто привык к этому как к норме. Никогда и в голову не приходило, что это надо лечить :)

Сколько себя помню, всегда был шум в ушах, даже не думал что у этого есть название) я его даже не замечаю пока не подумаю об этом, но никакого дискомфорта не приносит, просто живу с этим и все, правда может поэтому предпочитаю музыку тишине

подруга пол года сходит с ума от него, полетела в Китай, но дай Бог что-то поможет.Спать не может все пищит.шумит.заложены уши в общем катастрофа. Кому что помогает и кто где проходил лечение? У нее все случилось на фоне баррокамеры, перед этим попала в аварию и сильных стрессов

Ведіть її до психолога. Шум може повністю і не пропаде, але зациклюватися на ньому вже не буде. А то так себе можна накрутити і на серцебиття і на що хочеш.

Відпишіть будь ласка чи допомогли вашій подрузі у Китаї

Напишите пож. Результаты лечения подруги в Китае. Мой тел.89107911958

У меня такая же проблема щас лежу в больнице врач сказал вылечит это, надеюсь это правда. Ну совет такой обратись к врачу и пытайся не обращать внимание мне помогает иногда

Три недели с тинитусом в левом ухе. Только что проверил наушники свои, оказалось в левом наушнике на 3700-3800 Гц провал, похоже тинитус из-за этого начался.

сходите к зубному, пусть посмотрит ваши коренные зубы. У меня была проблема — зуб накрыт десной куда попадала еда и воспалялась область вокруг зуба и немного десна. Это почти никак не дает о себе знать, но может легкий дискомфорт — могут пломбы начинают мешать прикусу, но если воспаление будет достаточно долгое время то возможен тиннитус так как оказывается давление на нерв.

Вполне может быть невротический тиннитус. Это когда человек, находясь в тревожно-неврозном состоянии, вдруг начинает акцентировать на нормальном шуме в ушах (который в тишине слышат и здоровые люди) и начинает постоянно к нему прислушиваться, как бы выделяя его из остальных звуков. Происходит чисто невротическое зацикливание и субъективное усиление шума, который на самом деле находится в пределах нормы. Хотя никаких органических поражений нет.
Если это не так, то проверься на шейный остеохондроз. Также сделай реоэнцефалографию (обязательно с поворотными пробами) — она детектит проблемы в кровоснабжении головы, которые часто приводят к тиннитусу.
Ещё попробуй пропить какой-то транквилизатор (фенибут, феназепам и т. д.) — если на фоне приёма шум уменьшился/пропал — причина именно психогенная, и лечить надо не слуховой аппарат, а нервную систему/психику.

Как уже писали, welcome to the club. Я тиннитус «сделал» себе сам, после того как проболел острым отитом, который же получил в результате неудачного ковыряния в ухе.
У меня аудиограмма в норме (делал в Киеве в Авроре), поэтому на прямую лечить меня нечем.
Читал много англоязычной литературы. Тоже совету почитать. www.ata.org
Если вкратце, то лечения, подтверждённого клинически, нет. Есть разные направления исследований, которые принести определённой части пациентов результат (www.mnn.com/...​us-might-bring-you-relief)
Но в большинстве случаев, это психологические подходы, в том числе и белый шум, шум дождя. Я лично слушаю разные подкасты на английском. На практике хватает 20-30 мин что бы заснуть.

Шум води класно допомагає. Колись часто ходив в сауну, так от там джакузі було поруч. У ньому взагалі забуваєш про звуки якісь :)

Я тиннитус «сделал» себе сам, после того как проболел острым отитом, который же получил в результате неудачного ковыряния в ухе.
У меня аудиограмма в норме (делал в Киеве в Авроре), поэтому на прямую лечить меня нечем.

Как это связано?
У тебя был воспалительный процесс, который затронул слуховой нерв — теоретически невролог в твоем случае может помочь. Причем к твоему случаю психика с белым шумом?

Heard of that problem from my friends. Indeed, this is an uncomfortable situation. Some of them uses services like this to cover phantom noizes during night time.

mynoise.net/...​s/oceanNoiseGenerator.php

Когда-то попалась вот эта заметка. Вдруг поможет. pikabu.ru/story/tinnitus_5048335

это скорее всего кровь и сосуды, может быть сами сосуды слабые может из за сидячего образа жизни в шее зажимает что то

Це що я написав одразу не допоможе, так як потребує довгого самоаналізу. Тому для початку щоб зняти симптоми я вам рекомендую зробити собі вміру сильний мелісовий чай. Якщо це не дешевий з аптеки а нормальний грн за 30 упаковка, то вистачить 2-х пакетиків(на 200, макс 300 мл кружку, випити не тягнучи. Малі «дози» не дадуть повного ефекту). А дешевий трешочай так не допоможе звісно... 3 пакета його. Можна пити і 3 і 4 рази на добу. Наніч як випєте то вмить заснете. Якщо не фанат чаїв то персен в таблетках звичайний(форте дуже сильний). 1 таблетку теж по обставинам. Це все звичайні трави і нічого побічного не викликають. В даний момент вам треба зняти тривожність щоб повернути відчуття реальності, а не жити в своїх страхах.

А так. Чаї пити з цих трав як і приймати персен можна і місяць. Взагалі я б сказав треба, це типу курс. Особисто я вже і не рахував скільки пив, купував без перестанку. Тепер уже обходжуся без них, просто в теплі під одіялом повалятися. Вважаю це прогрес)

Часов пять подряд поспать стало очень проблематично

Знову ж таки з власного досвіду це спазм судин який вимотує організм. Щось звязане з зменшенням постачанням кисню в мозок та можливо підвищеним тиском, і мозок пробуджує вас якнайскорше. Шум в вухах аналізується свідомістю, і не може заважати спати. Хіба що засинати.

Я можу сказати що саме неправильна регуляція судин чи їх постійний спазм викликає багато симптомів. В тому числі депресію, яку намагаються лікувати всім а результату нема, бо банально мозку невистачає кисню і він «панікує» і тупить.

До речі усім у кого нерви «шалять» рекомендую подивитися цю передачу: www.youtube.com/watch?v=qEPlz9seMjg

Бажано два раза, щоб зрозуміти все що там кажеться.

У мене таке з дитинства. Багато стресів йшло. Почалася втрата слуху. Коротше стреси почали руйнувати організм. Потім якось після школи почав вилізати з цього всього ла*на. Слух уже норм, ну напевно не ідеальний. Але все ще шумить. Але так як я на це не звертаю уваги то і не помічаю. От побачив тему, дізнався як це називається, і знову прислухався і згадав) Порада проста: просто заспокойтеся. Не зациклюйтеся на цьому і все пройде. Без таблеток, знахарів, лікарів(які вам нічим схоже не допоможуть, раз вся медицина не сильно знає що це за фігня).

Don’t worry. Be happy ;)

Сила шуму це ваша накрутка. Перестаньте і все піде на спад. Якщо зациклюватися то можна почати і серце чути і навіть як кров біжить по судинах. Це елементарна реакція чи то поведінка мозку коли йому вбивають що є проблема.

это теперь навсегда?

А тепер подумайте про людей у яких гіпертонія, астма чи подібна РЕАЛЬНА хвороба. І відповіште собі: чи ви заслужили жалітися і записувати себе в інваліди. Крім того є ще куча реальних хронічних хвороб. З якими люди живуть. А ви не можете банально перестати накручувати себе.

Але якщо не перестанете то це буде назавжди. І не лише це, повірте, прийде до вас так зване ВСД і тоді прийдеться поплакати, бо ця хрень дуже важко виліковується а інколи взагалі ні. Для прикладу у мене судини під дією будь якого найменшого стресу(навіть вивчення чогось складного в програмуванні) реагують спазмом. І потім піднімається тиск, голова перестає «варити», перебої в битті серця(якщо спазм сильний), і навпаки сильне сердцебиття від найменшого фіз навантаження, із нового: спазм судин поверхнісних(скоріше за все) через що все тіло тягне, а коли починає попускати то йде сильніший жар і потіння. І ця хрінь зі мною 24 години на добу. Раніше я якось боровся травами що мають спазмолітичну дію. Але тепер навчився по перше заспокоюватися, а по друге форсувати розслаблення судин. Взявся за спорт і це теж допомогло сильно в плані що стрес уже так сильно не накопичується і легше знімається. Потім атотренінг.

Для чого я це пишу: хочете в команду мене і ще сотні тисяч людей з так званою ВСД — продовжуйте нервуватися по будь яким причинам, накручувати собі різне, і не відпочивати нормально. А хочете бути здоровим то зупиняйтеся вже, доки не вгробили вегетативку під кінець.

здається пора заводити новий розділ форума — доу медичний :)

Всі хто не бот так чи інакше із медициною пов′язані. Нічого не треба нового.

принаймі якась стаття про типові хвороби/методи профілактики/контакти лікарів явно проситься. Спина-стресс-втома очей, тощо. Українське IT старіє і таких тем буде ще більше.

От дійсно, це б було цікаво мати категорію тем про професійні болячки гребців і способи боротьби з ними(і не лише медичні а й типу фізкультура і т.д.) Персонал експіріенс.

Велкам в клуб. Куди тільки не ходив, що тільки не пив — толку нуль. Треба звикнути і змиритись. Коли чимось зайнятий то забуваю про звук. От коли пробуєш заснути це єдиний найбільш неприємний момент

Якщо до цього норм відноситися то взагалі спокійно засипаєш. Навіть не згадуєш що чув щось) Інколи мені здається що шуму взагалі не чутно стає. Ще цікава річ — коли закладе вухо буває шумить дуже гучно. У мене є гіпотеза що проблема якщо виникло через стрес в тому що судини зжаті. Якщо розслабитися все має ставати краще. П крайній мірі коли вазоспазм у мене спадає то я і бачу і чую і відчуваю краще. Треба посилати стрес подалі, і вчитися реагувати на нього спокійно. А то ми так самі себе руйнуємо.

Засыпаю обычно без проблем, но часа в 3-4 просыпаюсь. Иногда еще снится какой-нибудь кошмарик. Если под утро еще часа 2 удается поспать, то и хорошо.

Аналогічне 1 в 1 у мене було доки не почав розслаблятися перед сном наприклад травами. Правда спав довше але прокидався розбитим. Тиск... При пониженому до речі навпаки спиш дуже добре, але прокидаєшся зі слабістю.

Ще важливо для мене вночі не замерзати а бути в теплі. Інакше та ж історія. Тепло розширяє судини а холод зжимає, і якщо вегетативка зламана то діапазон цих реакцій дуже великий, від повного розслабону судин що аж серцю стає важко качати кров, до повного спазму і ватності всього тіла. Є правда ще жахливіше з втратою слуху і т.д. навіть свідомості, і це вже загрожує мозку дамажем) На щастя не про мене.

У родича боліла голова. Він випив цитрамону і не допомогло. А коли дав йому всього лише таблетку персену то практично одразу все пройшло. Тому це дуже поширене бо банально стрес зжимає судини. А коли стрес постійний то вони вже і не розслабляються. Думаю багато випадків гіпертонії з цього зароджується.

Невролог и психиатр. Им и про сон скажи. Скорее всего тебе попить курсом какие успокоительные от них будет достаточно, на массажи походить (особенно шейного отдела позвоночника).

ходил к ухогорлоносу, тот ничего не нашел, падения слуха нет

на основании чего такое заключение? делали аудиограмму?

В наушники подавали звук возрастающей громкости, когда различал, жал на кнопку. Разные частоты, и конечно для каждого уха отдельно.

Так всё относительно. Падение слуха есть по-любому, это процесс возрастной и непрерывный. Так что вероятно тестировались только базовые частоты, ниже восприятия которых считается падение слуха. А это 3,5кГц и ниже.

Это всего-лишь проверка барабанной перепонки по сути. А она всего лишь анализатор спектра (почти как фурье, но шкала в барках или мелах). В ней шуметь нечему.
Шум — это или слуховой нерв или мозг.
Если слышишь пульс свой — то на шум он сильно не похож с точки зрения того, что мы называем шумом.
А уж что у тебя вызывает этот шум — тут нужно к врачам специалистам идти.

У меня был 1,5 года. иногда слабее, иногда так что удивлялась как еще с ума не сошла. Была у врачей — причину не нашли. Заметила закономерность: при большей физической активности тиннитус снижался. После активного отпуска сошел почти на нет. попробуйте делать регулярную зарядку в течение 10 дней, возможно Вам поможет.

К неврологу для начала, возможно он направит дальше к психатру, если у тебе чисто психическое, но вероятнее назначит колеса и массажи разные. Если тебе не 60-70 лет, то попьешь колес и пройдет в этом возрасте уже могут быть органические нарушения работы мозга — тут только на гроб уже вылечит.
Но, может быть и проявление опухоли мозга (вероятность сего 0.0001%).

А навіщо колеса? Медицина не шарить від чого це. То навіщо давати медицині заливати себе колесами? Колеса виписує психіатр коли все інше вже не допомагає. Це крайна степінь. Психіка це не рука, яку можна зашити, обробити, вколоти щось. Психіка це складна штука яку ми і тільки ми можемо контролювати. Якщо ми себе накручуємо — підуть різні веселощі, як то від вегетативної нервової системи. А якщо ми розвинуті духовно(насправді душі нема але термін в точку), то нам і без жодних препаратів навіть без трав буде добре. Аутотренінг рулить.

Так психику колесами и не лечат. Колеса только для того, чтобы облегчить симптомы и ты сам уже восстановил свою психику не отвлекаясь на борьбу с симптомами.

У меня была похожая проблема. В итоге не прошла, но я на нее просто забил.

Есть серьезные побочные эфекты: если начинаешь постоянно прислушиваться, то появляется чувство тревоги. Чем больше тревоги — тем больше прислушиваешься и больше слышишь, тем больше тревоги и так далее. Через пару месяцев крыша начинает медленно ехать и привет палата с мягкими стенами. У тебя похоже начинают проявляться тревожные симптомы — срочно руки в ноги и дуй к психиатру на прием. Это все можно купировать на ранних стадиях немедикаментозной терапией (что на поздних стадиях — лучше не спрашивай :(

Как тут уже упоминалось, такое может быть из за проблем с позвоночником/кровоснабжением, в особенности это касается шейного отдела. Мне в свое время помогла вот такая штука:
www.neckpro.com/using.html
Есть на амазоне и ебэе. Пользоваться надо осторожно, не более 5-10 мин за раз. Инструкция на сайте. Будете прикручивать на дверь — устанавливайте со стороны в которую она открывается, так чтоб никто не распахнул ее с обратной стороны пока вы сидите в сбруе.
Конечно, 100% гарантии что это поможет и вам я дать не могу. Но штука сама по эффекту очень интересная, очень прочищает голову, как будто выпил хорошего крепкого кофе.

Классная штука! Надо на галеры поставить вместо кофе-машины. А то ведь непонятно гребцам что такое есть дедлайн :)

Також думав купити, але знайшов інверсійний стіл.
Перевага в тому що розтягує весь позвоночник.
Недолік в тому що більше місяця потребує і нижню частину розтягує краще. А от для розтягування верхньої частини треба додаткові вправи. Верхня частина в багатьох бачу дуже вигнута (голова йде вперед). Тому не дивно що проблем може бути багато: від щитовидки до головних болей. В Україні ходив через це до невролога, чого тільки не пив... потім МРТ, МРТ з контрастуванням... Добре що страхова платила. В результаті мануальщик поміг.

Инверсионный стол больше заточен на общую растяжку позвоночника. В то время как Neck-pro мощно вытягивает конкретно шейный отдел. Просто вниз головой повисеть имхо такого эффекта не добьешься. По сути это два разных инструмента. Что касается тиннитуса, то я копал бы в первую очередь именно в направлении шейного отдела. Хотя конечно идеально иметь под рукой и то и то, даже если у тебя нет проблем с шумом в ушах.
Кстати, завести такое на галере — стоящая идея. Недорого, мало места занимает, и мозги прочищает неплохо.

Интересный девайс, вот только проблематично найти с возможностью доставки в Украину. А аналогов что то тоже не наблюдаю особо.

У мене шум в вухах через викривлену носову перегородку. У вас з нею все ок?

Послухав Кожаєва та записався на бокс?

Да никаких проблем. От этого можно избавиться вмиг. Надо сделать себе трепанацию черепа и небольшую операцию на мозге — поищи инструкцию на ютубе.

Это сарказм, если кто не понял.
Если есть проблемы по здоровью — надо идти к врачам, неожиданно.
С шумом в ушах надо сходить к лору и невропатологу

Врачей много, у некоторых я уже был, до многих других пока не дошел. С тиннитусом бывает так и живут десятилетиями, привыкают к нему. Основная проблема — нарушения сна, тревога, которые могут способствовать депрессии, но последнего у меня нет. В общем, я наблюдал за течением, выжидал, пока пройдет жизненный кризис, так как в нем мне кажется кроется причина расстройства.

А еще он может быть спровоцирован аневризмой в мозгу и если она лопнет, вы превратитесь в овощь.
А так да, доу — самое лучшее место, где нужно задавать такие вопросы — тут все разбираются во всем сразу

Пруфы будут? Аневризмы как правило бессимптомны, в этом их и опасность. А проверка на них — опаснее риска того что они может быть есть.

Если хочешь, дам номер своего врача. Он помогает со сложными проблемами

Некоторые и без мозга живут десятилетиями, и десятину носят в церковь, но это ж не повод уподобляться?

А жизненные кризисы сами не проходят, потому что кризис есть суть самой жизни.

После осложнений по ЛОР болезни столкнулся с жестким шумом в ушах. Длился больше месяца. Прописал один врач, актовегин. Через 5-7 дней приема шум стал минимален, и впоследствии прошел.

Это называется — само прошло.

Пускай автор тоже ждет пока само пройдет.

Я читал, как восторженные отзывы, так и нейтральные, пару дней думал перед применением. До конца не изучен эфект. Но конечно лучше послушать интернет-экспертов по вопросам здоровья.

Часто и плацебо помогает. Ты с таким же успехом мог просто мел жрать, главное, чтобы он дорого стоил, был в правильной упаковке и соответственно отрекламирован.

Интересно он только этот препарат в Украине есть,какое там состовляющее?мне надо в Германии найти, пожалуйста?

Надо бы причину сначала найти-как минимум,сходить к неврологу на консультацию.

На высоких частотах должно пройти само. Кофе можешь продолжать, влияния не оказывает. Может менять восприятие симптомов, но это не более чем психология, кофеин никак не воздействует на причины. Он вклинивается только в аденозин-зависимые рецепторы, подделывая последний. Кроме того, очень быстро вымывается и организма.

По поводу теорий возникновения — спешу расстроить, они верны все. То есть несколько причин вызывают сходные явления, как автогенерация мозгом, так и генерация рецепторами. Какая твоя — можно проверить воздействием на каждый тип рецепторов. Проще начать с внешних — провести блокаду анестетиком, если это сработает, причина там. Но в этом случае и так должна быть заметная мелочь: шум локализуется в одном ухе.

Если причина внутри мозга, можешь попробовать купирование диазепамом. Но это рецептурный препарат, с побочками, так что решение за неврологом. Впрочем, эксперимент сравнительно безопасен, а уже выбор препаратов для постоянного применения нужно делать очень взвешенно, потому что побочные явления результат именно системного применения, не разового.

На опиаты не соглашайся даже в качестве эксперимента. Даже если они сработают, последствия зависимости куда серьёзнее. А подсесть на них проще чем детям на конфеты.

Если причина в слабом кровоснабжении, то первая же таблетка аспирина снимает симптом на 2 часа. Проверь.

Если причина в обратимом поражении периферической нервной ткани (нитратами, инсектицидами, или продуктами сжигания органики, антибиотиками), комбинация витаминов B6, B1, B12 в высокой дозе достаточно быстро вернёт норму. Достань Неовитам, буквально 4-7 витаминок (по 1 в день) и будешь знать есть ли эффект. Длительный приём высоких доз при неподтверждённой эффективности — нежелателен. Даже в случае положительного эффекта желательно снизить дозу до нормы приёма витаминов, поскольку это прямые катализаторы белковых процессов, способные пустить мышечную ткань на «вкусняшки» для мозга и прочие гормоны. Впрочем, это процесс незначительный по объёму и обратимый, просто питания с повышенными протеинами — согласись, фигня по сравнению с исходным симптомом. Так что проверь. Особенно если часто употреблял алкоголь (про это не принято рассказывать).

Подходы по поводу «слушать помехи» — не шарлатанские. Это сродни заземлению аудиосистемы чтобы не шумел микрофон. Просто через работающие нервы будет утекать потенциал, и оставшиеся не будут так сильно шуметь. Но как понимаешь, сильно зависит от причин. Такое работает при повреждении слуха... теми самыми высокочастотными шумами на шумных производствах. И ни для кого больше.
Только слушать помехи глупо, есть вполне даже комфортная музыка на подобные темы. Да хотя бы реальный шум ветра. Проверяется включённым на ночь вентилятором.

запиши цей коментар і пункт за пунктом питай невролога. Якщо буде плутатись у відповідях — на вихід до іншого, більш толкового невролога.

Спасибо, с аспирином действительно легко проверить.

Проверяется включённым на ночь вентилятором.

Вот заметил, что летом тиннитус мне меньше досаждает, лучше высыпаюсь. Уже думал, что это может быть благодаря открытому окну и звукам оттуда.
Странно, что нет классификации тиннитуса по частотам. Различают только пульсирующий тиннитус — считается, что человек слышит собственный кровоток из-за аномального расположения сосудов. Или тиннитус меняется при движениях и поворотах головы — тогда причина в шейных позвонках. У меня таких уточняющих симптомов нету.

С витаминами тоже легко проверить. И с вентилятором.

По сосудам ты только сердце слышать можешь, это ж не канализация в бизнес-центре чтоб шуметь. Но это ты ни с чем не перепутаешь.
Если раньше такого не было всю жизнь, странно думать что сосуды как-то иначе с тех пор расположились.
Если бы причина была в шейных позвонках — тогда вы кузнечик и слышите лапками.

В общем, сначала нужно найти откуда ноги растут в конкретном случае. В любом случае своим мозгом можно определить подвижки гораздо чётче, чем любым измерительными прибором, а значит там где доступен безопасный эксперимент — можно обойтись без доктора. Там где опасный — решить с неврологом.

Ну и надо понимать статистику. Основная причина — естественное старение слуха. Но в этом случае симптоматика развивается очень постепенно. И зачастую необратима, если это осложнение из-за антибиотиков. Об этом часто люди забывают, а врачи не говорят о долгосрочных последствиях.

Ещё стоит проверить баланс натрия-калия, такое может быть из-за недостатка калия. Достаточно схомячить килограмма два винограда, если попускает — это оно, и надо сокращать употребление соли.

Иди к терапевту, потом к кардиологу

Шум в ушах может быть из за проблем с позвоночником. В таком разе на бокс низзя

а если по другим причинам, когда проблемы в голове (в прямом смысле), то конечно он чуть ли не показан как панацея :)

Проблемы в голове бывают разные. При депрессии, потере интереса к жизни, неуверенности в себе и так далее спорт таки да — помогает

Спорт, в разумной дозе, помогает, потому что стимулирует работу всех систем организма за счет тока крови и ендокринки. Но, если уже есть серьезные нарушения где, то сначала нужно их вылечить, а затем спорт.
При депрессии спорт не помогает, но не ввалиться в нее лишний раз помогает, но не предохраняет от нее.

Від депресії допомагає пятий канал. Всім зрадофілам рекомендую.

наверное, к нервопатологу в первую очередь :)

У терапевта был, анализы сдавал. Послушал он меня и заверил, что я абсолютно здоровый человек. А с тиннитусом сказал — к отоларингологу, но там я еще раньше был.

Давай дам тебе номер своего врача, он лечит с помощью китайской медицины но хорошо лечит.

Палками по пяткам? Китайская медицина сейчас без постановки диагноза тоже не работает, без постановки диагноза — это «постсовковая китайская» (шаманы такие).

Китайские доктора (настоящие, с дипломами из китайских университетов) диагноз ставят перед лечением, как ни странно.

К неврологу иди. А не к терапевтам и другим. Шум в ушах — это в первую очередь неврологическое, а причины уже невролог выяснит.
А ухогорлонос — это только проверить уровень слуха и отсутствие воспалительных процессов в ушах.

заверил, что я абсолютно здоровый человек

это явный признак недообследования

Лучше сразу к неврологу приличному, он уже отправит на нужные исследования и анализы, чтобы определить в его ведении проблема или нет. Терапевты нынче обычно имеют уровень бабок-шептух и любят прописывать антибиотики и фуфломицины с гомеопатией всем подряд.

тобто ви ходили тільки до ухогорлоноса отоларінголога і на підставі його висновку заключили, що це невиліковне?

Присоединяюсь. Как минимум нужна еще консультация невролога (а может и психаитра — не в том плане, что это слуховая галюцинация, а в плане рекакции на сильный стресс)

Если это слуховая галюцинация, 100 грамм водки вырубит её начисто. Думаю, топикпастер бы это дело заметил, и общался уже не на DOU, а с барменом. К тому же именно такие галлюцинации — крайняя редкость, мозг зачастую старается подобрать себе темы поприятнее, и уж точно не станет полтора года включать одну и ту же пластинку.

Так что это ТОЛЬКО к неврологу и ни к кому больше.

Об этом много где пишут. Довольно часто не удается выявить причину и вылечить это расстройство. Отоларинголог прописал мне тогда кортизон, стандартная попытка при тиннитусе. Не помогло. Я еще тогда понадеялся, что это с зубами связано, предстояло удаление зубов мудрости. Но тоже мимо. Стоматолог изготовил пластмассовую формочку-прикус, чтобы надевать на ночь, так как я ночью давил нижними передними зубами на верхние. Также иногда помогает по его словам при тиннитусе, если он вызван проблемами с мускулатурой челюсти. Вроде привычка стискивать зубы прошла, но на тиннитус это не оказало влияния. Еще мне предлагали на неделю взять больничный и поездить в спецклинику. Но там тоже был бы кортизон, уже не в таблетках, да и на работе ж завалы. Думаю, стресс в то время все равно не позволил бы вылечиться.

Да иди к приличному неврологу для начала. Если ничего не найдет к психиатру. Между делом сходи к кардиологу, чтобы убедиться, что сердце и сосуды более ни менее в норме. За давлением своим последи — тоже может вызывать шум в ушах. С давлением сложнее — не лечиться, но море таблеток, что позволяют его снижать до нормы.
По давлению норма 120-80, но в зависимости от человека, веса, роста твоя норма может быть другая. Но если 160 верхнее, то это однозначно уже не норма, ниже 100 верхнее тоже не норма. Или если скачет сильно в течение дня — тоже не норма.

Давление сам меряю, оно обычно около 110 на 75.

Маловато для взрослого человека, если ты кг 80 весишь.
Но поднимать его не нужно, если чувствуешь себя бодрым. Но и лекарств для подъема давления в общем-то и нет. Кофе и физкультура — вот и все лекарства для оного.
А да есть одно — соленые огурчики и соленая капуста — из-за большого количества соли поднимают давление. Но подсядешь на Na при недостатке K — словишь кучу сердечно-сосудистых проблем.

Невролог не будет заниматься лечением психики, а она запросто может вызвать подобные симптому и отправит к психиатру. Неврологи по органике работают, а не по психике.

Полтора года слушать белый шум — это не психика. Психика бы давно сменила пластинку на что-нить более зачётное.

А может он розовый или коричневый, например?

Схожа проблема, але шум з’явився ще у дитинстві, з часом я звик, зараз він майже повністю зник, але інколи (рідко) з’являється.

Подписаться на комментарии