Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Яка на вашу думку аутсорсингова компанія, що присутня в Україні, готова відкрити новий офіс з R&D в Кривому Розі?

Яка на вашу думку аутсорсингова компанія, що присутня в Україні, готова відкрити новий офіс з R&D в Кривому Розі?

Маю тісні зв’язки з практично усіма інститутами та університетами міста, які можуть бути сталими постачальнами молодих кадрів. Гарантую, що буду консультувати навчальні відділи вузів для забезпечення високого рівня навчальних програм.

UPDATE1: Так як були запитання щодо R&D в аутсорсі, то можна розглядати виключно офіс з розробки для початку. Хоча майте на увазі, що автор топу розуміє значення R&D. А також те, що в аутсорсі значно менше досліджень ніж в продуктових компаніях чи дослідних інститутах. Врахочуючи, що планується кооперація з місцевими інститутами та університетами частину досліджень можна передавати саме туди.

UPDATE2: Якщо ви розробник і живете поза Кривим Рогом подумайте, чи варто коментувати цей пост. Зрозуміло, що ваша суб’єктивна думка важлива. Проте, я не впевнений, що вона (думка) буде відповідати суті запитання.

UPDATE3: Якщо ви топ-менеджер або менеджер середньої ланки аутсорсингової компанії, то ваша думка буде вкрай важливою.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Любой адекватный человек нюхнув хоть разик коксохима, при первой же возможности свалит из этой помойки.

Артём, это конечно хорошо, что ты задумываешься о судьбе родного города, но таким образом проблему не решить. Студенты никому не нужны — только профессионалы, а им нет смысла жить в Кривом Рогу, если в столице гораздо лучше и по деньгам и по параметрам культуры. Во всех смыслах. Компаниям же нет смысла приходить туда, где нет рабочей силы: за копейки работать никто не хочет, а на конкурентные зарплаты они и в Киеве/Харькове/Одессе/Днепропетровске/Львове наймут. При том в указанных городах профессионалы уже есть, а в Рог далеко не каждый поедет, даже за хорошие деньги.

Что я могу предложить? Развивай комьюнити. Делай, чтобы в Рогу было чем заниматься помимо сидения дома. Тогда и люди подтянутся.
К примеру, почему — бы тебе не организовать конференцию? Я с удовольствием бы приехал и рассказал что нибудь про DSL — языки

а какой рост возможен в Кривом Рогу? даже уже закрывая глаза на загрязненность города (муж с Кривого, часто там бываю). Зарплаты там нищенские, филиалов контор нет, проектов нет. Максимум трудится на стартапе, на фрилансе или близкой к айти продуктовой конторе.

На самом деле хотелось бы больше конкретики. Очень тяжело в конечном итоге понять что вы действительно сейчас делаете в аутсорсе и с какими технологиями работаете. Про R&D вроде бы как понятно, исследование решений и их реализация, есть ссылки к партнерам на сайте, но какие вы конкретно решения для них предоставили, вдруг вы им просто сайт сверстали, хотелось бы больше показателей, ибо опять же в старых статьях указанно что есть офисы почти по всей Украине, но при этом кол.во сотрудников 21...80 человек и вот вопрос, это информация не обновляется или что?
Ну т.е. можно в ответ под этим коментом, хоть как-то расписать, что вы конкретно делаете и какие шаги для это применяете.

Даний топік не стосується безпосередньо нашої компанії. Ми не займаємося аутсорсом. Наша компанія — продуктова, і продає власні продукти і послуги в пакеті своїм клієнтам.

Я особисто намагаюся промоніторити, яка із аутсорс компаній може бути зацікавленою у відкритті нового офісу в Кривому Розі для загального розвитку ІТ-сфери в місті.

Тогда мне еще сложнее понять конкретно вашу роль в этом. Ну т.е. почему большая(или не очень) компания может быть заинтересованна в вас или сейчас их представитель будет писать что либо в этом посте? Что в конечном итоге ты, выделю, ЕДИНОЛИЧНО, пытаешься мониторить, по городу 3 или 4 компании которые уже открыты, все аутсорс, вся инфа про них легко гуглится. Теперь мне уже интересна конкретика этого поста в целом.

Я ж написав: Загальний розвиток ІТ-сфери в місті в цілому. Щоб більше з’являлося місць для роботи спеціалістам, і вони не тікали з міста при першій нагоді.

Ты, сейчас мониторишь и разрабатываешь решение, которое подымет кол.во рабочих мест в Кривом Роге, я правильно понял?
Вижу в посте строку «Гарантую, що буду консультувати навчальні відділи вузів для забезпечення високого рівня навчальних програм.». А гарантии на честном слове? Просто если вернутся к первому моему комментарию, я даже не понял какие конкретно «власні продукти і послуги в пакеті» предоставили вы, как компания, для своих заказчиков. Как я могу в этом расскладе опираться на твои гарантии ?

Так, я хочу зрозуміти яка із аутсорс компаній в Україні готова відкрити новий офіс в Кривому Розі. Можу цьому посприяти та рекомендувати місцевим вузам для налагодження зв’язків.

Зі свого боку я можу консультувати місцеві вузи для адаптації програм, що будуть дозволяти випускати спеціалістів краще підготовленими, щоб вони відразу йшли працювати в цю та інші компанії.

Також ми проводили і плануємо в подальшому проводити в партнерстві із іншими ІТ-компаніями та спільнотами конференції, хакатони, майстер-класи, тренінги та семінари для обміну знанням та досвідом.

Чим займається наша компанія можна подивитися на офіційному сайті:
www.livarava.com

Так, я хочу зрозуміти яка із аутсорс компаній в Україні готові відкрити новий офіс в Кривому Розі. Можу цьому посприяти та рекомендувати місцевим вузам для налагодження зв’язків.
Також ми проводили і плануємо в подальшому проводити в партнерстві із іншими ІТ-компаніями конференції, хакатони, майстер-класи, тренінги та семінари для обміну знанням та досвідом.

Отлично, обнови с этим шапку, ибо по первому впечатлению от поста, сразу приходит мысль что вы просто свою галеру пытаетесь рекламировать.

Зі свого боку я можу консультувати місцеві вузи для адаптації програм, що будуть дозволяти випускати випускників краще підготовленими, щоб вони відразу йшли працювати в цю та інші компанії.
Чим займається наша компанія можна подивитися на офіційному сайті:
www.livarava.com

Я видел ваш сайт, видел ваши статьи. Честно? Я ни*** не понял чем вы действительно занимаетесь, написать пару троек гос. структур в ваших заказчиков и добавить себе обычные и повседневные инструменты в ваших партнеров, это не есть действительность, я сейчас могу за ночь заверстать себе такой же сайт, я хочу видеть следующую структуру Заказчик1: ЗАПОГРАМИРОВАЛИ сайт, Заказчик2: сделали врот неебись калькулятор и ссылки которые это подтверждают. Статьи какие-то в конце то концов.
Я как представитель компании, должен заинтересоваться в твоем саппорте, но из-за всех преград которые ты сам себе наставил, я тупа не заинтересован, я скажу больше, я растерян, я просто не понимаю на кого я потратил на самом деле свое время.

Оновив заголовок. А щодо другого — то тут два варіанти: 1) Можливо, ви не наш клієнт 2) Можливо, ми не достатньо доступно донесли інформацію про продукти (і ми спробуємо зробити краще)

По недопониманиям всех людей в этом посте, это явно второе. И удачи вам это исправить.

Конечно, нанять дешевых местных товарищей и пилить бабло под видом R&D выгоднее там, чем в Киеве.

Дякую. Мабуть одна з перших раціональних думок тут)

Хіба як пісочницю з можливістю релокації в інші міста. Чи академію. Типу, набрав умовний ЕРАМ людей в академію, вивчилися, і тих хто апнувся до мідла, релокують в інше місто з офісом ЕРАМа. а так смислу 0, мало хто захоче там лишатися, маючи норм дохід

Це не цікаво. Релокація — це дуже витратне для всіх сторін подія. Набагато раціональніше буде підтримувати офіс з розробки. Звичайно, якщо людина буде прагнути кудись їхати — це нормально. Проте, питання більш довгострокове. Саме в сталому офісу з робробки. Якраз щоб потреба переїзду зменшувалася.

Так, це в ідеалі. Але в реалі 90% молодих людей хочуть звалити з Кривбасу.

А разве молодежь не уезжает в более крупные IT-города Украины?

Так, можливо. Але це не так просто як здається. Жити все життя в арендованій квартирі — погана перспектива. Навіщо кудись їхати, якщо на місці пристойні умови для життя в цілому.

Именно за покупку квартиры-не знаю за сколько лет покупается ими.Но имела в виду инфраструктуру(для жизни,работы)

Що на вашу думку є критично необхідним?

Возможность наработать опыт+банально заработок.Я просто не в курсе,возможно,и развита ИТ-тусовка,хз.Еще пугает экология.Даже больше,чем тот,же заработок /итд в Кр.Роге.

Про екологію я вже писав. У Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі рівень забруднення повітря по CO2 більше ніж у Кривому Розі за офіційним моніторингом мінекології. Але так, пилу більше.

Квартиры одни из самых дешевых по стране. За 7500 можно купить двушку :)

и сидеть в ней,никуда не выходя)

У місті достатньо всього цікавого. Звичайно не так буйно як в Києві. Один із недоліків це відсутність IMAX. А так все доволі доступно.

Конечно,нужно развивать IT и не только в крупн.городах.Но по факту даже с учетом вычета аренды Киева,на руках больше денег будет,чем жить в Кр.Роге в своей квартире и работать.Это даже проблема не столько именно Вашего города,топика ,а всей страны.По сути,жизнь сосредоточена в крупных област.центрах.
Я тут соглашусь с мнениями,что если бы у Вас были какие-то курсы,представительста от лидеров рынка,было бы проще с мотивацией для выпускников вузов.

Дякую за конструктив! Це одне із кращих поки що повідомлень в цьому топіку. Отже, наявність курсів від представників лідерів галузі на вашу думку суттєво б покращили «віртуальний рейтинг» міста для спеціалістів. Я вірно зрозумів вашу думку?

Вполне.Но не только курсов,а и возможность последующего трудоустройства.

Для начала транспорт, который после 22 уже становится очень проблемным. Очень трудно уехать.
Второе это Криминал — начиная от уголовников занимающихся вооруженным разбоем с ножами и заканчивая абсолютно безбашенными молотобойцами, поджидавших жертву возле банкомата и стучащими молотком по затылку ради 100-1000 грн. Про серийного маньяка в 2018 я уже не буду рассказывать :)

Про транспорт на скільки мені відомо постійно в місті йде дискусія, і вже міська рада продовжила до 22:30. Проте, ніхто не відміняв таксі, яке в місті в цілому достатньо розвинено. На жаль, досі сюди не доберуться лідери ринку типу Uber чи Уклону. На жаль, Lyft, ще не заходив на український ринок.

Щодо криміналу, то я не знайду вам зараз офіційну статистику. Проте, можете її знайти в Інтернетах. Проблема криміналу не скільки від міста залежить скільки в цілому по ситуації політичної, економічної, соціальної, культурної в країні. Я можу вам безліч навести прикладів криміналу в Києві. В центрі міста. Сам неоднаразово страждав від подібних ситуацій. І Кривий Ріг в цьому плані зовсім не унікальний. Більше того, Київ набагато «смачніший» для криміналітету саме із-за можливості краще поживитися. Щодо серійного маньяку — його вже зловили. Скажіть, будь ласка, в якому місті Україні відсутній кримінал?

Жити все життя в арендованій квартирі — погана перспектива.

С Киевскими зарплатами можно купить хату в том же Киеве и в придачу — Кривом Рогу (если оно конечно надо будет), и вряд ли у вас в городе для синьера есть вакансии хотя бы на $3к. Я тут искал вакансии в том же Днепре (что как бы рядом), так там серьёзно есть галерки ищущие «сеньоров» за $2к, что соответствует зп киевского мидла. Даже учитывая дороговизну жизни в столице — Киев все равно более привлекательный в плане денег (и не только денег).

Згоден. Конкурувати з Києвом Кривий Ріг на сьогодні не зможе. Але і не всім відразу Київ «позубам».

Згоден. Але для об’єктивності можна порахувати скільки років треба все ж таки попрацювати, щоб заробити на квартиру. З середньоринковими зарплатами для початку.

Згоден, зараз в Києві будується нового житла як ніколи, що по суті обвалює вторинний ринок. Проте, не кожен район комфортний для молодої сім’ї. Затори відбирають від 1 до 2 годин щодня.

Вы платить им до старости собираетесь так , чтоб они не могли купить сраную двушку в спальнике столичном?
Тут полно саксесс стори как такое покупают за 3-4 года.

Звичайно — ні. По-перше ми нікому нічого не обіцяємо платити. По-друге, ця можливість має бути взаємовигідною як для компанії так і для працівників. А хто хоче купувати собі житло в Києві — будь ласка. Проте, ви не повірите, але є люди, які не прагнуть до такого сценарію. Більше того, мають нерухомість не в спальнику, а в центрі міста, і при тому не хочуть переїзджати. Кожному своє.

начнем с простого вопроса, там есть международный аэропорт?

Так. Але поки що обмежені напрямки. В основному чартерні рейси в Туреччину, Єгипет. Проте, я впевнений, будуть з’являтися нові напрямки із розвитком лоукостів. Також є швидкісний поїзд Інтерсіті на Київ, якщо треба в Бориспіль.

Мы открыли офис в КР уже с год назад. Учим под себя сами, тк вузовская система дает хорошие базовые общие знания, но вот проганием несколько пренебрегает.

Так. Згоден. Учбові програми у вузах не досконалі. Проте, я вже спілкувався з КЕІ, і планую також спілкуватися із іншими вузами для адаптації навчальних програм для сучасних умов. Можемо разом це робити, щоб випускники були більш підготовлені. Ми є продуктовою компанією.

Можемо разом це робити, щоб випускники були більш підготовлені.

Мне легче обучить своих на данный момент, подтянуть то, в чем ВУЗ слабоват. ВУЗу никто не даст делать собственную программу, ибо МОН не дремлет. Да и сомневаюсь, что по проектированию тому же смогут нормально преподаватели погонять студентов, т.к. тут нужно некоторое количество практики.

Подумал было, что в Кривом начали писать на языке D

С «молодыми кадрами» каши не сваришь, а опытные валят подальше из этого города инженеров и зеков-наркоманов-гопников в n-поколении.
Молодые тоже наберутся опыта и свялят в город с более комфортной жизнью и широким рынком труда.
Поэтому, практически, там и нет D офисов. Так несколько мелких аутсорс студий, которые как раз испытывают на себе все проблемы описанные выше.

Тобто на вашу думку жодна з аутсорс-компаній не зацікавлена у відкритті девелопмент-офісу, я правильно вас розумію?

Может какая-то и найдется, но столкнувшись с этими проблемами быстро одумается. Студенты народ ленивый, из целого потока едва наберется десяток из которого можно что-то лепить. Вопрос, КТО это будет делать, где в Кривом взять таких спецов? Это должны быть люди с постоянной практикой. Т.е работать фуллтайм над живыми проектами. Даже если кого-то слепят, то заберут в Киев или еще ближе к себе. Так какие перспективы у такого офиса?

Знаю, що такі люди є. З досвідом роботи в інших аутсорс компаніях чи стартапах європейського рівня. Питання чи готові аутсорс-компанії до повноцінного відкриття офісу в Кривому Розі.

Какой дурак захочет жить в самом грязном городе Украины?

А есть чтото сравнить с городами в США и Европе в тех же единицах?

Так, Кривий Ріг не курорт, але ситуація не набагато гірша за інші великі міста України. Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя мають вищий індекс забруднення повітря.

Так можно додоказываться, что красная вода в городских лужах даже лечебная.

Діоксид заліза ще нікого не вбивав)

Ну да. Я со школы помню что кривой рог номер один по твердым и газообразным выбросам. На втором месте Запорожье.
Второй вопрос:
Какой дурак захочет жить в уездном городе откуда не летают самолёты и банально нет нормального общепита.
Зачем много зарабатывать если негде тратить?

Напевно, ви давно були в Кривому Розі)

Ага, вот свежий треш из Кривого Рога
Утечка хлора 3.09.2018
www.youtube.com/watch?v=yBkv2pn5j6g

Я-то понимаю. И ужас это еще потому, что линейки в школах сегодня.

Но Козявка — он до последнего будет отгавкиваться, но стоять на своём.

Напевно, ви давно були в Кривому Розі)

Скажем дружно — на #%$ нужно.

No comments... =) P.S. Чомусь згадав дебілів з молодших класів, що любили придумувати ідіотські прізвиська) На жаль, доля у багатьох погано склалася.

Ты мне напомнил рекрутершу, которая пропустив мои доводы рассказывала мне, что их офис в пучине левого берега — великое благо, у них есть развозка автобусом, а собаки возле офиса в принципе не кусаются, зато лесопарковая зона рядом и подальше от суеты.

У тебя доводы подобные:
1. Эта примесь в воде/воздухе не смертельная
2. Есть города и погрязнее, у нас не хуже всего
3. Не всем Киев по зубам

На жаль, доля у багатьох погано склалася.

Ой, а что с ними случилось?

По-перше, тебе ніхто не хантить.
По-друге, замість того, щоб написати по суті, ти почав з ідіотських зауважень.
По-третє, ти перейшов на особистості, і тепер твої репліки мені зовсім не цікаві.
Адіос.

Гарний привід відновити екологічні інспекції в Україні і Кривому Розі. У нас над цим громадські організації не перший рік працюють і бьються. Непогано було б і в Києві над цим замислитися і разом лобіювати спільні інтереси.

А тут достовірна інформація про свіжий треш www.facebook.com/...​r/videos/460292681121807

Якщо ви думаєте, що в Києві кращий стан — ви сильно помиляєтеся. Компанія, що займається технічною діагностикою промислових об’єктів підвищеної небезпеки, де я є співвласником перевіряла тисячі об’єктів в Києві і ми точно знаємо їх реальний стан.

Компаниям нужен уже рынок труда (если они сами не перевозят), а не ждать n лет пока студенты обучатся.
Если вузы надо мотивировать только морковкой захода какой-нибудь компании и еще и консультировать чему учить студентов, то грош им цена.

Про R&D в аутсорсе уже написали.
Я даже готов suspend my disbelief и попросить примеров выхлопа R&D из украинского аутсорса. Имею в виду что-то типа https://ai.google/research/pubs

Бачу, ви вже зробили паталогоанатомопсихологічний розріз) Враховуючи неймовірний скепсис щодо R&, то я його видалив заради спокою буйних умів. І думаю, можна спокійно продовжити тему далі)

Ну почему же.

Судя по тому что у вас есть «связи со всеми институтами» Кривого Рога, и ваши слова можно было понять что на Украине есть R&D в аутсорсе, то хотелось бы увидеть его результаты, чтобы порадоваться за людей.

Мой поинт (как, думаю, и поинт других людей) в том что аутсорсинг и research это вещи которые сложно прноедставить в одном месте.

Можно легко представить какого-нибудь гиганта дающего деньги на исследования ВУЗу. Можно понять продуктовую компанию которая что-то делает для себя (или общества). Но аутсорс, с четким делением на то, кто биллабл и кто нет, с стремлением поменьше держать людей на бенче, с хайрингом людей на конкретные скиллы (достаточно посмотреть на сайдбар, где .net, java, javascript) — это не та модель, где ты ожидаешь увидеть R&D. Хочется ошибаться, конечно, поэтому и спрашиваю про ссылки.

Дякую. Ваші тези зрозумілі. Якщо говорити тільки про девелопмент офіс? Яка на вашу думку компанія найбільш потенційно готова для такого кроку?

Зачем употреблять R&D не зная его значения?

Именно про него.

Навіщо писати коментарі про «Зачем употреблять R&D не зная его значения?» якщо ви знаєте чи знає автор про значення R&D?

Где там рисеч?

В аутсорсинговых компаниях.

Ах, ви про це) Чому ви так вважаєте, що в аутсорсі немає досліджень?

аутсорсі немає досліджень

досліджують як працює новий ангуляр з .net core ?

Корреляции между лычками и размерами геморроя %)

Да не посоны, видимо они тут однослойные перцептроны пишут))
www.livarava.com/en/neuronet

да там можно попробовать много диагнозов по фотографии сделать, начиная с того что все ссылки на клиентов это гос и приближенные структуры (походу гранты), а одна просто не открывается.

Dna 325 форсить тему, що R&D означає Remote Development Center =)

dna325.com/...​pening-rd-office-ukraine

По-ходу ошибка в DNA %)

Підписатись на коментарі