×

Оффшор -> ФОП

Есть оффшорная компания, где директор и владелец Василий Пупкин
есть ФОП, 3 -я группа Василий Пупкин
может ли оффшор перечислить деньги на ФОП, понятно что выглядит это как-то не очень, но не увидел запретов на подобное.
Какие могут быть последствия подобного?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Исключительно из любопытства спрошу: а зачем? Зачем заводить сюда деньги в таком количестве? Я пойму если в нал, но с карточек у нас сейчас чуть ли не на базаре можно рассчитаться.

Исключительно из любопытства спрошу: а зачем?

чтобы потом вывести :) с 7-го февраля можно будет официально открывать счета физ. и юр. лицам в ино банках (правда пока не понятно сколько они всяких ограничений наложат)
плюс очень геморно и накладно содержать компанию

Фіз особи вже можуть відкривати рахунки за кордоном, здається це з лютого 2018 легально.
Юр особи зможуть, але неясно як це все в податкову треба буде ріпортити, тому швидко воно не запрацює.
Згоден з вами що офшорка морально застаріла, а комісії в банках які ще не відмовились від офшорок драконівські!

Фіз особи вже можуть відкривати рахунки за кордоном, здається це з лютого 2018 легально.

интересно, это на каком основании? что-то я не слышал про это. вроде как декрет 93-го года отменен только новым законом о валюте
ты не перепутал с 2019 годом?

Згоден з вами що офшорка морально застаріла, а комісії в банках які ще не відмовились від офшорок драконівські!

да дело не только в комиссиях, если бы только они то фиг с ними

Ні, не переплутав. пруф:

bank.gov.ua/...​d=53303980&showTitle=true
Чи потрібна фізичній особі індивідуальна ліцензія на відкриття за кордоном рахунку?
Ні. Якщо фізична особа бажає відкрити закордонний рахунок та користуватися ним, то ліцензія буде потрібна виключно для здійснення переказу коштів з України на цей рахунок.

biz.nv.ua/...​i-za-kordonom-719052.html
Національний банк скасував індивідуальні валютні ліцензії на операції населення для розміщення коштів на рахунках банків поза межами України та на здійснення інвестицій за межі держави. Відповідну постанову НБУ оприлюднив пізно ввечері 24 лютого 2017 року, наступного дня вона набула чинності.
Щоправда, йдеться лише про кошти, які фізособи отримали за межами країни. Наприклад, без ліцензій можливо розміщувати на закордонних рахунках кошти,що отримані за межами України у якості заробітної плати, стипендії, пенсії, аліментів, дивідендів і т.п., пояснюють у прес-службі регулятора.
Так само громадяни без індивідуальних ліцензій НБУ зможуть інвестувати за кордоном кошти із іноземним джерелом походження. Наприклад, проводити торгівлю фінансовими інструментами на іноземних біржах.

зауважу, що формально з доходів на іноземні рахунки потрібно декларувати та платити ПДФО (18%) та ВЗ (1.5%). Інше питання хто це робить...

Ні, не переплутав. пруф:

да, не знал об этом, спасибо за инфу
но все равно нужна лицензия для перечисления денег за границу из Украины

Якщо є легальні доходи через ФОП, то ліцензія взагалі не питання.
Ось мій досвід
Як отримати електрону ліцензію НБУ для інвестування за кордон?
ain.ua/...​-za-kordon-vlasnij-dosvid

Доречі, можна слати гроші по ліцензії не на IB, а на свій же рахунок в Банк оф Америка ;)

Доречі, можна слати гроші по ліцензії не на IB, а на свій же рахунок в Банк оф Америка ;)

как раз нацелен на IB :)
в БОФ не так легко открыть счет поначалу, даже находясь в US
у тебя отличная статья, спасибо, сколько это времени заняло после отправки всех доков привату?

1 день.

Mikele,
За офшором вас як бенефіціара не видно, а Укр банку зараз достатньо елементарного інвойса. Має пройти, хоча є ще фін моніторинг на 150к грн.
Ви вирішили легалізувати гроші?

За офшором вас як бенефіціара не видно

банк знает бенефициара и директора, если/когда будет обмен информацией, сольет все налоговым органам Украины
вот хочу понять есть ли здесь засада, 5-ой точкой чувствую, что есть, но не вижу где она

а Укр банку зараз достатньо елементарного інвойса. Має пройти, хоча є ще фін моніторинг на 150к грн.

150 к это очень мало, заманаешься гонять, плюс комиссия банка каждый раз

Ви вирішили легалізувати гроші?

да

банк знает бенефициара и директора, если/когда будет обмен информацией, сольет все налоговым органам Украины
вот хочу понять есть ли здесь засада, 5-ой точкой чувствую, что есть, но не вижу где она

в цілому так, але хто зна, може як тільки приймуть закон ви раптом рахунок офшорки закриєте))
Ось стаття мого партнера по темі
blog.liga.net/...​maslennikov/article/30610

Якщо 150К мало можна слати більше, ви ж програміст і на ФОП надаєте послуги, нічого страшного для фін моніторингу. Програміст може і 6-8К в місяць заробляти, вірно?

підшиться ще на мій телегрм канал, вам буде корисно
t.me/UAtaxesYou

до 5 млн в год можете ввести через ФОПа. Если нужно больше — открываете больше ФОП-ов

а Укр банку зараз достатньо елементарного інвойса.

Я у привата вообще нашел шаблон:
=====================
Згідно із запитом банку повідомляємо, що валютні кошти, які надходять на рахунок 2600__________ від іноземних контрагентів,
є оплатою за послуги, на яки не поширюються вимоги абзацу 1 статті 1 Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» ,
та відповідають кодам КВЕД ФОП/юрособи ЄДРПОУ_________ , а саме ______ ___________
(код) (ІТ, маркетингові, консультаційні, рекламні, юридичні, медичні, консультаційні, туристичні — вказати необхідне)
Факт оплати означає відсутність у сторін суперечок щодо якості наданих послуг, а також повноти та строків їх оплати.
=====================

я так понимаю можно им накатать такое письмо и не надо никаких инвойсов и договоров?

інвойс вам простіше буде, договору так не потрібно

Могу подсказать вам человека, который спец по этим вопросам: www.facebook.com/anna.sergeeva.7311 напишите ей, думаю вас проконсультируют.

Найди бомжа, устрой его к себе директором за символическую плату, можно даже владельцем его сделать.

Найди бомжа, устрой его к себе директором за символическую плату, можно даже владельцем его сделать.

официально это не так просто все сделать
тут есть еще не слабый цербер в виде банка, который все наизнанку хочет вывернуть

Приблизно,так і працюють ТОП аутсорсери, які мають юридичні адреси десь а-ля Британських Віргінських островів, мають рахунки там, з яких капає українським рядовим ФОПам. Але хз як це коректно юридично оформити, тут краще до профільного юриста.

Приблизно,так і працюють ТОП аутсорсери, які мають юридичні адреси десь а-ля Британських Віргінських островів, мають рахунки там, з яких капає українським рядовим ФОПам.

если разным ФОПам то тут проблем никаких (почти), а вот если офшор и ФОП на одно лицо ... хз

краще до профільного юриста.

А разве имя владельца офшора всегда разглашается?

А разве имя владельца офшора всегда разглашается?

нет, но Украина, думаю вскоре может вступить во всякие соглашения об обмене, и банк сольет все

казнить нельзя помиловать

Підписатись на коментарі