×Закрыть

Підкажіть, будь ласка, яка є альтернатива лікпей всередині України?

Друзі! Хелп! (немало літер)
Підкажіть, будь ласка, яка є альтернатива лікпей для покупок всередині України???

Мій рівень — чайник-чайник, відкрив перший в житті інтернет магазин, ціна товару 100-1000 грн.

Конкретна складність з лікпей — товар куплений через сайт, у покупців гроші списали, лікпей показує суми, які нібито він мені наторгував, але зараховувати на вказаний рахунок відмовляється, статус компанії позначає як «активований без відшкодування», тобто гроші з покупця збирає за товар , але мені (продавцю) не відшкодовує. Спілкуватися погоджується тільки в онлайн чаті як би, тому що слово «онлайн» сюди не підходить ніяк: на серію питань прийшла відповідь через 13 шмарл! днів на мейл (на питання у чаті) і включає фантастично багатозначну на мій погляд фразу: «Ваш інтернет-магазин не відповідає одному або декільком обов’язковим умовам з перерахованих нижче». Тобто вони перераховують список причин, а потім кажуть, що мені не віддають гроші за однією або кількома з них! Не вказуючи конкретно яку! І це через більш ніж місяць після першої «вдалої» покупки і через майже два тижні після оостаннього мого запитання в «онлайн» чаті.

Ай-ті фахівці, які мені збирали цю історію, при цьому, сказали, що лікпей не відразу активується, потрібно почекати іноді кілька днів поки сайт пройде перевірку на відповідність вимогам лікпей. Я, звичайно сам винен, що не звертав увагу на словосполучення «без відшкодування». Але що це означає, не було написано ні на сайті лікпей, ні в їх договорі, який на сайті лежить. Тільки в тому знаменитому довгоочікуваному листі «через 13 шмарл! днів » мені по секрету розповіли що: " Що значить статус Активоване без відшкодування?
— 1. Клієнти можуть оплачувати послуги або товари на вашому сайті через LiqPay. Але кошти, отримані від них, будуть перераховані на ваш рахунок тільки після активації відшкодування. "
А пунктом 2 як морквина перед носом осла сказано що:
«- 2. По успішним платежам у відповідь від API LiqPay ви отримаєте статус wait_accept. Такий же статус по успішним платежам буде відображений в розділі „Аналітика“ вашого магазину. »

Сподіваюся, мені лікпей не виставить штраф за те, що я публікую секретну інформацію про умови роботи з популярної ще недавно електронною платіжною системою. Хоча не здивуюся, якщо дізнаюся, що десь на їхньому сайті або в листі «через 13 шмарл! днів » білим шрифтом на білому фоні написано, що я порушую якісь правила і тепярь не вони мені відшкодувати щось повинні, а я їм.

А у мене все те ж питання словами класика: чи є розумная цьому альтернатива ???
пс варіанти переказу за картки на картку з певних причин не підходять, тільки електронні платіжні системи

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Может кто-то уже занимался поиском эквайринга ниже 1%. Интересуют любые варианты, так как маржа оптовой торговли не приемлет высоких издержек.

голосую за wayforpay як їх задоволений клієнт.

Ви в посилання на сайн залишили, може при погляді на нього комусь би і вдалося сказати, що з ним не так.

Магазин, де я купую воду, використовує wayforpay.com/uk

А ти вважаєш що в Україні комусь ще дадуть працювати? Шахраям звісно дадуть — за відкати.

Мне пришлось сделать несколько попыток, прежде чем Приват одобрил активацию. Основная идея этой процедуры — убедиться, что вы не мошенник и продаете реальные товары. Просто поговорите с оператором в чате (конструктивно, спокойно, без истерики).

украинский на2.17бизнес?

wiki:EasyPay

Подписаться на комментарии