Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Карта розвитку iOS Dev

Усі статті, обговорення, новини про Mobile — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Всім привіт.

Цікавить так звана карта розвитку для iOS розробників починаючи від рівня Trainee до Middle приблизно. ( книги, технологіі, канали на ютубі та інше)
Прошу добавити все що обовязково пригодиться з категоріі Computer science
Я наразі займаюсь самоосвітою.

Проблема полягає в тому, що я як новачок розгубився в тоннах інфи та не можу скласти точний список тех.бекграунду що і коли вивчати.
Моніторю вакансіі і можу сказати що кожна з них досить відрізняється по вимогах за рахунок локаціі і не тільки (Indeed,DOU,workUA,robotaUA) .
При можливості добавте лінк на матеріал.

На гугл ітд прошу не посилати, гуглив і не раз.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Можно пройтись по книге Big Nerd Ranch, мне в своё время очень помогла. Но книга это не панацея, тут уже описали почему :)

Знайшов його дві книги, дякую

С моего опыта:

Книги хорошо но это старт «улитки».
Технологии? А зачем тебе сейчас думать об этом?
Каналы? Посмотри скутаренка по obj-c и дальше задачи и интересы что делать хочешь.

Проблема тех кто начинает что начинают думать о технологиях и прочем мусоре который на старте вредит( я такой же был ). Твоя задача это поставить решения какой-то задачи( напиши прототит инстаграма допустим ). Технологии прийдут по ходу решения ведь по отдельности они мало чего дают новичку.
Книги хорошо но мало ефективны. любая книга на 200+ страниц описана на хабре или медиум на 2-3 листа А4( есть много хороших ). Когда уже вырос тогда пожалуста читай скок влезет. Ведь первоначальная задача это быстрый взлет.

А ну и само собой все это закрепить надо конским желаниям и интересом не к деньгам а к тому что делаешь. Деньги не плохо но монитиватор не качествый. плохие сотрудники выходят часто и они мало ценятся... ( не все )

Підписатись на коментарі