Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

Прийом платежів та зняття коштів з фізичних осіб

Добрий день.

Почав робити невеликий стартап, де хочу мати наступні можливості:

— користовачу додати кредитну карту до свого акаунту
— системі перевірити її валідність (забронювати та віддати 1 грн)
— системі забронювати задаток на деяку суму (та потім його повернути)
— системі мати можливість з неї періодично знімати гроші (за користування послугою)

В ідеалі, я би не хотів зберігати жодних даних кредитних карток користувача, але і просити кожен раз піти та «доплатити» не варіант, потрібно вміти знімати невелику суму щотижня.

Яким є оптимальне рішення (сторонні сервіси?) та де найкраще про це почитати?

Дякую!

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Костя, ось стаття яка вам допоможе, поради доречі від засновника ДОУ)
ain.ua/...​ybrat-platezhnuyu-sistemu

Я трохи користуюся wayforpay, для укр карток дуже добре працює!

Дякую. А не підкажете, які в них тарифи? Пишуть «низькі, визначаються індивідуально для кожного платежу», але ж це не відповідь :)

Помойму страйп все це робить — зберігає картку у себе, віддає її id, в своїй базі ти зберігаєш тільки id, по якому можеш робити платежі.

В ідеалі, я би не хотів зберігати жодних даних кредитних карток користувача

Даже если захотите — вы не имеете права. Для хранения платёжной информации пользователей вам нужно соответствовать целому списку критериев. Так что вам только сторонние сервисы подойдут.

Я не великий спеціаліст в такому, але поки ніхто інший не відповів, подивіться, наприклад, таке:
wiki.wayforpay.com/...​page.action?pageId=852496

Дякую! Щойно відіслав наступний лист на support@liqpay.ua, sales@wayforpay.com, support@fondy.eu, business@portmone.me, відпишу відповіді завтра (якщо комусь цікаво):

Добрий день. Я обираю систему для інтеграції прийому платежів на проекті, що наразі розробляється, і хотів би дізнатись, чи всі можливості присутні на вашій платформі. Моя система — .... Моїй системі необхідно вміти:

— робити одноразову валідацію та прив’язку карти в особистому кабінеті (без зняття грошей моєю платформою) задля збереження токену
— можливість бронювати суму (задаток) за цим токеном
— можливість віддавати заброньовану суму, якщо клієнт справно користувався сервісом та повернув товар, що було орендовано
— можливість періодично знімати невелику суму за користування сервісом (оренда товару)

Дякую вам!

Подписаться на комментарии