1-й в Украине сертификационный курс по UX от UXQB — крупнейшего в мире комьюнити UX специалистов
×Закрыть

Курси Web UI Development SoftServe?

Привіт!
Запропонували повчитись на курсах в SoftServe IT academy за напрямом Web UI після відбіркового етапу, звичайно)
Питання, скоріше до тих хто навчався на даному напрямі відносно недавно.
Як відбувається процес навчання? Що саме вивчають? Чи є можливість працевлаштування в інші компанії (якщо в софт не візьмуть )?
І будь-яка інша інформація, яка може бути корисною вітається)
Дякую)
Класного вам дня, тижня, року, життя)

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Навчався за напрямом Java, але паралельно з нами була група Web UI. Навчання проходить щодня крім вихідних. Лекції тривають приблизно 1,5-2 години. За групою закріплений ментор, який дає завдання для pet-проекту, який група розробляє на протязі всього періоду навчання. На початку є лекції по основах Scrum та Git. А потім далі вже потрібні вам технології. У Web UI це Angular або React. Залежить від офісу. Вчать круто і потужно, але від гугління нікуди не дінешся.
На рахунок працевлаштування в іншу компанію, Web UI групи розбирають ще до закінчення курсу, або протягом першого місяця після випуску. З паралельної групи взяли 6 з 8 людей наскільки мені відомо. Але якщо не заберуть на серв, то в іншу компанію ніхто не забороняє тобі піти, але потрібно(насправді не обов’язково, але потім на серв може бути дорога закрита) почекати 3 місяці поки тобі шукатимуть проект.
В будь-якому випадку — варто спробувати, бо це безцінний досвід

В академії SS я не навчався, та доходив до останнього етапу відбору, і тому все ж дещо знаю. З тебе беруть чесне слово, що ти будеш 3 місяці після закінчення навчання сидіти на дупі рівно та чекати оффер від них. Зарплата — $300 на протязі чотирьох місяців, щоправда, що чекає після закінчення цього терміну, мені не пояснили. Також, знаю, що фронт-ендщиків та тестерів набирають дуже активно на роботу ще по ходу навчання, тоді як зі всяких джавістів та дотнетчиків можуть не взяти жодного. Це може бути специфікою офісу на місці, що хтось їм потрібен, а хтось — ні, та дивно, що все ж набирають людей і витрачають і свій, і чужий час, не маючи в них потреби. Чому витрачають ще й чужий час? Бо була інформація, що якщо стрім навчання непопулярний, то і викладання таке собі (викладачі не напружуються), та це теж може бути специфікою конкретного офісу. Також, є суперечлива інформація про час навчання — говориться, що ти маєш ходити в академію ледь не як на роботу, тоді як чув, що все це далеко не кожного дня і далеко не по 8 годин. Словом, хоч і не вчився у них, та це місце не викликає великої довіри. Плюс, причина мого не проходження останнього етапу — верх зашкварності, та це вже зовсім інша історія, бо життя взяло розворот, та й у професійному плані все склалося для мене набагато краще.
Проходив співбесіду в кінці травня. Інформація від двох людей, що вчились свого часу на різних стрімах, плюс, деяка інформація з гугла. Посилань не додаю. Удачі в навчанні та кар’єрі :)

Беруть на інтерншіп. Якщо є вакансія на проекті, після випробувального періоду(3-4 місяці), візьмуть на проект. Якщо місця немає, то в резерв.

Треба сказати, що цей резерв — це просто чекання. В компанії, де я пройшов навчання натомість SS, резерв це реальне долучення до реального проекту, де тобі платить не замовник, а компанія. Іноді це залучення до проекту як hidden або ж до внутрішніх проектів компанії (на деяких неймовірно симпатичний стек). Але, можливо, це теж залежить від офісу, бо там, звідки я, «резерв» у SS це просто «ну ми вам подзвонимо, коли з’явиться вакансія».

Забув сказати щодо 3-х місяців очікування. HR сказала, що ми, мовляв, за Вами стежити не будемо, але якщо дізнаємось, що Ви пішли працювати кудись деінде, то на Вашу кар’ єру це матиме негативний вплив. Ось такий пиріг.

ждем Сорочана подлизнуть софтсерву, и сказать что это все фэйк ньюс

Подписаться на комментарии