Будинки для IT-шників?

Бадьоре хелоу усім, хто вижив в рамках даного форуму.

Так склалось, що в українському сьогодненні мати власну квартиру, а тим більше приватний будинок доволі важко, але реально.
За час мого архітекторства та добровільного заслання за кордон, до мене дійшло дві істини нерухомості 1 — житло не має позиціонуватись , як розкіш і міряння...димарями і 2 — навіть економ варіант має виглядати цивілізовано ібо це місце де ти спиш, миєшся, бавиш дітей, кохаєшся, готуєш і так далі по порядку (список можна продовжувати і переставляти місцями з огляду на ваш спосіб життя).

Результатом всіх цих роздумів став архітектурно-будівельний стартап з модульного будівництва. Розшифрую. Це будинки, які в будь-яку пору збираються повністю на заводі з використанням сучасних технологій і рівних рук, тоді розбираються, пакуються краном на фури і доставляються до буд. майданчику. Загалом таке дійство займає до двох місяців з моменту забивання першого цвяха до перерізання стрічки на буд майданчику.

Мені цікаво піпол, як ви ставитесь до такого роду даху над головою? бо саме для працівників сфери ІТ та учасників АТО діють знижки. Які питання в вас виникнуть? Які сумніви та переконання/стереотипи. Ссилку додаю звичайно, аби не бути пустослівним — www.puzzleestate.com

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

А каким таким боком тут айти?

бо саме для працівників сфери ІТ та учасників АТО діють знижки.

Воевавшим понятно почему скидки и это правильно, а мы то что дети инвалиды старики пенсионеры айтишники?

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Возможно автору будет интересно сотрудничество: dou.ua/...​rums/topic/26590/?added=1

Чекаємо наступних топіків — дітсадки для ІТ-шників, школи для ІТ-шників, машини для ІТ-шників, їжа для ІТ-шників, etc. Хрущі для ІТшників замасковані під «смарт-квартири» вже були. В чому різниця між сервісом для айтішників та іншим людом, в тому, що можна зробити + 30% до ціни? Добавте приставку «смарт-» та ще добавте 10%.
P.S Клятий т9 виправив «ІТ-шник» на «ІТ-шинок». О, а це ідея! Шинок для ІТ-шника

Коктейлі «Несподіваний Багфікс», «ПоХаПу-е-е-е» та «Жаба Скрипт»

что-то типа такого? evrodim.com/...​ng/karkasno-panelnye-doma
когда-то задумывался об этом

Технологія СІП панелей відрізняється. В нас в основі каркас. Стіни складаються з 11 шарів. Система трішки складніше ніж СІП)

у евродима совсем иная бизнес-модель))
они бабло потом стригут за охрану и проезд по их земле, которая должна теоретически быть улицей, но ...
это ж земля під садівництво...

А ви використовуєте таку саму технологію як і в Канаді чи Фінляндії чи «адаптували» її для України?
Бо після переглядів відео з тим якими модульні дома мають бути і те як їх виробляють в нас і в РФ бажання зв’язуватися з тим пропадає, реально краще витратити трохи більше грошей і часу і збудувати нормальний цегляний будинок

Використовуємо технологію Префаб, але тримаючи в голові думку. що ми в україні, тому варіанти плоских дахів і халтури на отепленні відпадає)

Чому відпали пласкі дахи?

В проекті Голлівуд, дах W подібний, тобто там є скат а вода відводиться внутрішньо по трубах і в водозабірник далеко від самого дому. При тому всьому наші люди не довіряють цьому будинку і переживають за скупчення снігу на даху. Є певний стееротип з приводу дахів з малим кутом або з його відсутністю тому ми на разі не робимо проектів з рівним дахом.

Ще питання — ви попереджаєте клієнтів про певні «особливості» будинків з дерева? Наприклад, про ті, що витікають з легкості конструкції, про горючість, про те, що дерево — це «живий» матеріал, який неминуче «гулятиме» залежно від пори року, і т.д.? Чи як всі — говорите що все зашибісь, і все — міфи?
(говорю без претензій, правда цікаво)

Правильно высушенное, обработанное-пропитанное-стабилизированное дерево в конце выходит дороже газобетона/теплой керамики

Дерево в принципі не може не гуляти від атм. явищ. Це просто суперечить природі матеріалу. Я бував в купі будинків з дерева, і живу в будинку з дрв перекриттями — всюди те саме.
Друга особливість — легкість конструкції, з якої неминуче випливає проблема з «барабаном» — низькі частоти там не гасяться.
Горіння — третя проблема, ± вирішується пропитками. Нестійкість до паразитів і вологості вирішується тяжко — має бути сухо і без букашок.

Ну і так далі.
Я не кажу що будувати з дерева погано, лише що це має свої особливості. Цікаво чи доносять їх до клієнтів.

Низкие на ура и через кирпич и бетон проходят

Чим банально важча конструкція, хіба не краще вона «гасить» і відбиває звукові хвилі?

Знайшов на профільному сайті щось про це: «Для звукоизоляции низких частот необходимо увеличить вес деревянного перекрытия (снизить резонирующие свойства)»

Я просто живу в будинку з дрв перекриттям. Я просто фізично відчуваю, що легка підлога це купа проблем. Від її хитань до звуків. Це в принципі в логічно. Єдине рішення це розв’язувати підлогу від стелі сусідів, це непогано працює. Але зробити це нелегко. Я просто не уявляю що буде, якщо такими ж легкими будуть і стіни. Всі легкі будинки, де я бував, мали цю проблему, а в дрв будинках в Карпатах я тепер просто не селюсь як турист — я не хочу чути як пердить чи хропе вночі мій сусід :)

Було так. Балки висотою 27см, ширина до 15-20. Потім було 15см засипки — пісок, потім повітря. І от коли розібрали, забрали засипку, поклали дофіга мінвати, і зробили весь пиріг за проектом конструктора — все як книжка пише, звукоізоляція стала гірше. Я не міряв, це відчуття.

пиріг:
паркет-дошка 40мм, плівка-мінвата-накат-повітря-стеля_сусідів

От зі звуками все ± ок. проблема з вібраціями.

Збудовано австрійцями 130років тому :)

Попробуй подшивку потолка отвязать по звуку от балок.

в одній з кімнат зробив, але це зовсім інший рівень робіт. Абс відповідально можу сказати, що зб перекриття без жодних хитрощів на порядок краще звучать просто через вагу. Я маю в двох кімнатах поруч, можу оцінити.

Чому це не вийде? Все там можна зробити. Вартість тільки буде набагато вища.

в керамическом наличие песка сильно будет зависеть от жирности глины, в силикатном песок есть, но вместо глины известь

Картинок там більше + є відео. На СтопХлам треба гроші і не малі. Все буде але не відразу, ми все ж не олігархи, а група молодих людей що хочуть робити якісний продукт)

З такою кількістю скління рахунки на опалення будуть приємно дивувати 5-ти значними цифрами.

Та пофіг, коефіцієнт спротиву того вікна ну досягне 0.9, а газобетону в 400мм буде в районі 6, мінвати товщиною 250мм буде десь в районі 8. Різниця колосальна.

З приводу ціни. Кожне вікно буде коштувати в районі 500$ за штуку.

Так. Залежить від розміру.

Це базові варіанти, якщо є сумніви то завжди можна вносити корективи або взагалі замовити будинок під себе. Головне бажання — ваше)

От создателей бренда Сыр для АйТишников.
Ждём новых серий в духе. Машина для АйТишников, Рестораны для АйТишников.
Кто пустил канадского представителя на этаж?!?!?! ))))))))

думаю домики-клетки для домашних хомячков айтишников с отдельной комнатой для сыра тоже будут нарасхват

Melissa: Площа 113 кв. м — Базова ціна 30000$
Candy: Площа 65 кв. м — Базова ціна 25000$

Майже в 2 рази більша площа дорожча усього на 5к (20%)?

Це б було досягнення) Якщо ви знаєте як побудувати такий будок за 10к$ — поділіться ним обовязково в ПП спільноти Puzzle Estate в facebook))

Не в площі щастя і правда) Кенді обшита живучою металевою обшивкою. В неї багато складних вікон, які в віконних компаніях коштують гроші) Будете замовляти будинок — будете слідкувати за кошторисом, це дасть розуміння як формується ціна на будинок)

На рендерах все класно виглядає, а можна фотки реальних об’єктів побачити?

СтройХламе, Витя. )

Да я не тебе, я чтобы другие правильно загуглить могли

Внешне очень привлекательно выглядит. А такой вопрос: страховые компании охотно готовы страховать такую недвижимость?

Сайт посмотрела. Видосик приятный. Наличие кастомизации — очень хорошо. Значит, из условий наличии территории с подводом всех коммуникаций, так получается? Момент гарантии ИМХО ни о чем, как показывает практика, любая молодая-перспективная компания легко схлопнется, а в украинских реалиях — забудет свои обязательства. Че делать потом с продуктом? Сколько будет обходится поддержка-обслуживание тоже не ясно.
ПС. Было би лично мне интересно ознакомиться с основателям и инженерами, которые данные арзитектурные проекты создавли. Чем руководствовались, на какую целевую группу и т.д.

Я засновник, архітектор та дизайнер даного починаня. Буде дуже приємно з вами познайомитись та відповісти на ваші запитання, частина відповіді на які є в самому пості:)
Цільова група це люди, це люди котрі думають не поняттями «побудувати трихповерхову школу для проживання», люди котрі хочуть гарне та якісне житло з доставкою на ділянку.
Керуватися технологією префаб.

Цена космос как для такого. За 30к можно дачу из кирпича найти. В цену войдёт, дом сад и участок. Если хочется из дерева, вот первая ссылка из гугла. Это хоть на дом похоже — стены не из фанеры а бруса и цена в три раза дешевле
derevbud.com.ua/d23

стены не из фанеры а бруса

Это тоже летний домик, справедливости ради.
Единственный брус, из которого можно что-то зимнее построить, чтобы оно через 2 года не начало продуваться насквозь через все стены — клееный. Но у него цена чутка другая.

Сруб треба постійно мхом напихувати. Мазанку не треба

Сруб из правильного дерева

Ну разве что из железного. Из любого другого он «играет», дает усушку, винт, разбухает от влаги и наоборот от жары, трескается. И нет ни одного дома из обычного бруса, который не нужно было бы раз в год-два напихивать мхом-паклей-етц по всем стыкам между бревнами.
Единственный брус без этого свойства — клееный. Но цена у него — кирпич и рядом не стоял.

Сруб тоже не панацея, он тоже «гуляет» и его необходимо регулярно конопатить. В услвиях средневековья и нищеты — это было оптимальное решение, сейчас строить жилой дом в формате сруба, скажем так, не оптимально

А клееный тоже трескается и т.п. Это фишка дерева.

Как я понимаю, клееный ближе к фанере в кучу слоев, чем к дереву. И клей его удерживает от гуляний в плоскостях.

Но за хрен знает сколько лет уже отработаны технологии построения и поддержки срубов.

Угу. Которые заключаются в установке огромной печи посередине такого дома и скармливании ей по грузовику дров в месяц.

А вот сруб из композита с низкой теплопроводностью будет отличен — правда от сруба там будет только внешний вид.

И цена тоже космическая будет.

По мне дешевле, чем из кирпича дом для жизни построить нельзя

Ну — на равных с газоблоком примерно. Кирпич чуть дешевле, но фундамент и работа чуть дороже. Себе бы, наверное, выбрал кирпич. Хотя газоблок при уловии хорошего проекта и облицовки — тоже ок.

Пан про сучасні пароізоляційні матеріали нічого не чув?

Снаружи сруба? Офигенное решение )))
А можно еще его по наруже 100мм утеплителем и сайдингом пустить — тогда настоящая каша из топора получится!

Вам шашечки чи їхати?

Каша из топора — не мой стиль. Под облицовку отлично подходит газоблок, например, но никак не сруб. По всем возможным параметрам.

Сруб — лише один з конструктивів. Має купу недоліків, тому завжди мав облицювання в Україні.

Пінобетону пароізоляція — смерть. Задовбешся вологу з хати видаляти.

Почему нет, если сруб по-дешевке достался. Несушая конструкция из него очень ничего.

Та хрен там. Вот у тестя в селе продавалось три типа домов (построенные в 80-90) — деревянные с облицовкой кирпичем, кирпичные изначально и ракушняк, облицованный кирпичем.
Причем, что самое смешное, все три варианта примерно по одинаковой цене и примерно одинаковые снаружи и по площади.
Так вот — купившие первые с удивлением обнаружили через полгода, что всем нижним брусьям давненько пришел пушной зверек со всеми вытекающими и это при том, что все дома на высоченных фундаментах и цоколях. И починить сие безобразие небольшими затратами просто невозможно — нужно все сносить и строить заново.

Это сейчас все задним умом красны.
А тогда:
1. О гидроизоляции фундамента никто и не слышал (хотя и сейчас эти еще не очень заморачиваются). В итоге весной-осенью они мощно набирались влаги.
2. Гидроизоляция между цоколем и брусом — лист рубероида (или толя). За 20-30 лет вес дома его успешно раздавил, остальное доели муравьи-мыши.
3. Проблемы не было видно от слова совсем — снаружи облицовка кирпичем, изнутри — штукатурка на дранке. Только когда она начала отваливаться — заподозрили неладное.
4. Это не косяк конкретного дома — они все такие там, кроме стоящих на вершине холма на чистом песке.
5. В той технологии с полами реальная проблема (еще думаем как решать у тестя) — они просто доски на лагах и весной-осенью снизу мощно шарашит сыростью. Как их утеплить и изолировать так, чтобы не устроить болото с лягушками под ними и при этом не сделать продувку цоколя так, что никакое утепление полам не поможет — вопрос.

Как будут готовы какие-нибудь проекты, именно от вас, которые собрали тут, в Украине, а не на западе, дайте посмотреть. Я так понимаю, пока что все дома есть только на картинках?

вже давно тема розкрита в казочці про ніфніф нафнаф і нуфнуф.

мне как то ютуб кидал в предложку видосики про то что с этими домами случается если они сообраны не правильно (почти всегда) вообщем там кровь расчленка

Канал СтройХлам. После кучи видео от него желание иметь дело с любыми каркасниками-сипами отбивает на всю жизнь.
Вот если бы авторы замутили бы сборные бетонные дома, то это было бы интересно.

сборные бетонные дома

такое было уже
cdn01.ru/...​16dc14548a23ebfd1d1e0.jpg

Это человейник. И, кстати, несмотря на просто дикое рукожопство всего совкового «для народа», эти дома более-менее нормально свои функции до сих пор выполняют.
А я имел ввиду вот такие комплекты, которые уже очень сильно от обычных панелек отличаются:
www.youtube.com/watch?v=8zvutgnY9eU

Сейчас и так их собирают из жидкого бетона и газоблока / кирпичей. И по сравнению с типичными панелями:
— качество лучше по сравнению с панелями
— с точки зрения логистики удобнее чем возить плиты
— разница в цене дома незначительна
— время постройки стен тоже кстати не самое значительное, если взять в сумме время от фундамента до ремонта

Я не говорю о типичных совковых панелях, отливаемых на древних ЖБК бухими в стельку работягами под открытым небом в любую погоду.
Вот народ весьма сильно переосмыслил понятие панелей — у нас так тоже ведь можно сделать?
www.youtube.com/watch?v=8zvutgnY9eU

— качество лучше по сравнению с панелями

По сравнению с хорошими — хуже. Т.к. отливается все под открытым небом в отличие от цехов нормального ЖБК. Положить газоблок, чтобы не было сквозных щелей — умеет одна бригада из 5. Выдержать геометрию — сложнее.

— с точки зрения логистики удобнее чем возить плиты

Не факт. Газоблок крошится, бетон тоже нужно еще доставить от места где миксер сможет стать до места заливки, да и срок годности у него — часы, арматуру нужно вязать по месту (краска с нее при этом может облезть) и т.д. Для панелей нужен только кран и связать плиты, что конструктивно проще.

— разница в цене дома незначительна

Да, но речь не об этом.

— время постройки стен тоже кстати не самое значительное, если взять в сумме время от фундамента до ремонта

Если от времени начала отливки плит, то да. Иначе — все же быстрее.
А если плиты — «бутерброд» от сайдинга-утепления снаружи до профиля-гипсокартона внутри, то так будет значительно быстрее.

Але не тепліше. А це фактор номер 1 зараз

Там 170мм ваты посредине. Конечно надо знать детали что там за перемычки между крайними слоями в этой вате, но если они не сильно проводят тепло, то будет очень тепло.

Та це пофігу. В будь-якому каркасному будинку містками холоду є брус. В бетонному — бетон. Плюс бетон має одну таку фігову властивість — він тягне вологу. Якщо є кому віддавати — буде віддавати туди. А де волога — там «привіт грибок»

Ну а дерево вот вообще не тянет влагу, да. Даже по сравнению с бетоном. ;)

Дерево швидко забирає, але й швидко віддає. Бетон так не вміє

Дерево швидко забирає, але й швидко віддає. Бетон так не вміє

А еще бетон не умеет набухать на десяток процентов и коробиться после высыхания. ;)

От тупі люди, фундаментам роблять гідроізоляцію...

Водопоглинання і проникність. Завдяки капілярно-пористій будови бетон може поглинати вологу як при контакті з нею, так і безпосередньо з повітря. Гігроскопічне вологовбирання у важкому бетоні незначне, але в легких бетонів (особливо в ячеїстих) може досягати відповідно 7..8 і 20..25 %.

Водопоглинення характеризує здатність бетону всмоктувати вологу в краплинно-рідкому стані; воно залежить головним чином від характеру пор. Водопоглинення тим більше, чим більше в бетоні капілярних сполучених між собою пор. Максимальне водопоглинання важких бетонів на щільних заповнювачах досягає 4...8 % за масою (10...20 % за обсягом). У легких і ячеїстих бетонів цей показник значно вище.

один вопрос — о какой марке бетона вы говорите?

Це важливо? Важливо одне, щоб бетон не тягнув воду, в нього треба додавати різні просочування, такі як Пенетрон. Й те, це не усуває проблему.

Конечно, просто «бетон» это все равно, что сказать «программист компьютеров».
Бетон с водопроницаемостью w15+ в фундаменте пролежит и без гидроизоляции. Другой вопрос насколько это целесообразно из-за цены.
Аналогично по показателям шумоизоляции, теплоизоляции и т.п.
По сборным домам из бетонных панелей — там вообще сендвич из слоев

Це про водовбирання з повітря.

Але не тепліше. А це фактор номер 1 зараз

В теории. А вот практика с теорией в нашем строительстве (если это только не расчет нагрузки элементов с 3-кратным запасом) не совпадает практически никогда. И одна щель в утеплителе каркасника или поведенный угловой брус снизят на практике тепловые хар-ки сразу на порядок.

Це фікситься на ура. Спробуйте так само легко зменшити теплопроводність бетону

Це фікситься на ура.

Ага. Полной разборкой дома и его перестройкой из более качественного материала.
Но разбирать сильно быстрее и проще, чем бетонный или кирпичный, факт.

Ват? Щілину в утеплювачі ви вирішуєте повною перебудовою будинку? Здається мені, у вас синдром перманентного рефакторингу...

Ват? Щілину в утеплювачі ви вирішуєте повною перебудовою будинку?

Если утеплитель был «не той консистенции», то он упадет по всему дому. И да — его весь во всем доме менять придется, расшив все внутренние стены.
А если скрутит винтом угловую балку, которая крышу или второй этаж держит, то будет выбор — или жить со щелью на улицу толщиной в 2 пальца (это какой кстати класс утепления?) или пересобирать снова-таки весь дом, т.к. остальные балки ничем не лучше и только вопрос времени когда их поведет.

Крутой завод и крутая продукция. У нас конечно тоже можно сделать, только нужно чтобы кто-то построил этот завод и стоимость панелей была сравнима с текущей стройкой.
Еще надо хорошо собрать без швов. В видео там собирается частный дом из небольшого количества панелей. Но высотный дом придется делать по-другому: стыковать панели этажей, перекрытий. И чтобы это все не сложилось. Но наверное это можно сделать как сейчас делают монолиты: отдельно каркас, а к нему уже внешние стены

Я как раз применительно к частным домам и имел ввиду (мы ж в этом посте в сущности их обсуждаем).

У нас конечно тоже можно сделать, только нужно чтобы кто-то построил этот завод и стоимость панелей была сравнима с текущей стройкой.

Ну да.
Однако судя по количеству продавцов разновсяких каркасников и сиповых «домов для ИТшников», заводов у нас уже должно быть дофига!
Ну или кто-то просто хорошо освоил технологию «из говна и палок». ;)

А зачем утеплять кирпичный? У кирпича теплоизоляционные свойства позволяют обойтись «воздушной подушкой» даже в более северных местностях, а в наших широтах кладка в два кирпича обеспечит утепление на любую зиму.

Калькулятор из интернета — это оскорбление моему диплому архитектора.
Если говорить кратко, то при проектировании стен учитывается очень много факторов, которые не учтены в формуле L=R* λ, лежащей, скорее всего, в основе калькулятора.
Если интересует длинно, мудрено и многацифар, то пожалуйста — novikov-architect.ru/tolschina_steni.htm
Там, ближе к концу, как раз есть про стену в два кирпича (плюс ряд облицовочного, окей, суммарно 2,5 кирпича).
Ну и на практике — много времени проводил в доме в селе тупо в два кирпича плюс плитка, сейчас живу в квартире в этих самых 2 кирпича — не жаловался пока.
А, ну и по факту много Вы видели кирпичных стен толщиной в полтора-два метра, которые, согласно простой формуле, должны быть применены везде?

1,5, конечно, мало. 2,5 — проходит, если учитывать влажность, среднегодовую температуру и наличие отопления. Утеплять такую стену — уже перестраховка.
Ну и если мы говорим о большом желании утеплиться — то не резоннее ли тогда уже сразу строить из газобетона и не переводить кирпич?)

Ага, то-то я уже несколько зим подряд замерзаю з 0 мм минваты

И снова мимо. Значительную часть зимы я плачу за отопление больше только потому, что не стал менять батареи и не имею возможности «прикрутить», потому что жара в квартире обычно адовая.

Ибо приличный каркасник тебе обойдется дороже кирпичного.

Но среднестатистический лох^W ИТшник одно от другого в первый год не отличит, поэтому можно под рекламой приличных домов втюхивать все что угодно, а там уже или фирму поминай как звали, или судья прикормленный появится.

Как-то выдержит. А вдруг?

А если не выдержит, то узнаем из утренних новостей с примерно таким текстом:
«На Київщині вчора опівночі сталася трагедія: покрівля не витримала та провалилася в будинок, господар з жінкою в важкому стані наразі перебувають в лікарні»

Если речь зашла о деревянном доме, то почему не построить такой дом на месте. Себестоимость такого строительства не должна сильно отличаться от модульного дома. Зато нет ограничений на размерность и этажность.

из срубов фигачит летние «домики»

а канадцы оказывается очень суровы, а у нас ходят байки, что они все найс

Я бы себе такой хотел, крутая штука, надо такой построить в парке с видом на Манхеттен

вот вариант есть с видом на спейс нидл: mynorthwest.com/...​mansion-grows-adds-a-keg

Справа не в «суровості», просто в них клімат схожий до нашого так як вони в тих же широтах ±

завтра в методичке у жука: новоприбывшие сотрудники амазон вынуждены жить в палатках на улицах Сиэтла, потому что они не знают испанский язык и не могут снять жилье

а вобще тема превращается в эмигосрач in 3..2..1

Ок, а сенс такої будови?)

такой же, как и в мак-доме с доставкой из вашего оригинального поста

Закладається в момент зборки на заводі)

Все вірно) єдине що ми будемо вам радити чи це місце ок, чи не дуже:)

Можете поширювати дану тему серед друзів у facebook, щоб більше людей могли приєднатись до дискусії, адже тема житла зараз дуже актуальна в Україні і якщо ми можемо допомогти в вирішенні даного питання то чому б і ні.
За любого роду поширення, коментарі + до карми. На будь які запитання відповім як тут (по мірі перебування online) так і по теелфону який лежить на сайті :)

мені ідея дуже подобається, можна роздивлятися на найближчі роки) ще якщо лишаться скидки айтішникам-атошникам буде добре)

Дуж приємно що вам спобалось)
За айтішників знижка працює гарантовано до нового року (31.12). А з приводу учасників та родин АТО то ця знижка працюватиме завжди, так як на нашу думку це буде правильно.

А з приводу учасників та родин АТО то ця знижка працюватиме завжди, так як на нашу думку це буде правильно.

чудово, покладу собі закладочку на ваш сайт на майбутнє ;)

Обовязково додавайте та слідкуйте за оновленнями ;) ще підписуйтесь на нас у фб.
P.S. Ще діє знижка, якщо ви купуєте якийсь з наших будинків і згодні на знімання оператором процесу виготовлення, транспортування і монтажу. Це робиться для того щоб заповнювати канал ютуб відеоматеріалом по типу «що таке модульний будинок» і як ми працюємо :) В результаті ви отримуєте бидинок і можете бачити як він виготовлявся, отримуєте знижку, а ми отримуємо відоматеріали)

В даному плані можете сприймати як звичайний будинок з обшивкою на ньому. Якщо хтось матиме міцний металевий інструмент то зможе відірвати обшивку, що по суті чекає й звичайний будинок.

Немного не так :)
Если сорвать обшивку с кирпичного дома, то под ней будет стена из кирпича, а если с СИП — пенопласт.

Там за проектом, мабудь, металеві (теж фінські) двері. усе надійно. Газобетон, доречі, теж ручною пилою випилюється за 5 хвилин.

А такие дома уже регистрируют как жилое помещение? По моему были проблемы с модульными домами.

совершенно верно, если по уму, то все что без фундамента — не недвижимость, оно не может иметь адреса, там нельзя прописаться.
но... у нас и самострои войцеховского «через суд» регали

Ви вирішуєте насправді. Якщо вам не треба дозволу то робите на бетонній плиті, якщо ж треба то робите на бетонних сваях або на стрічковому фундаменті)

Це залежить на чому будинок стоїть.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

-

Мне как верстальщику режет глаза шрифт с засечками)
take.ms/KBeKoR

Да-а-а) там має бути шрифт «Days» але поки ведуться тех роботи по сайту то його зняли) Приємно що ви таке підсікли)

Основная проблема, что дома из дерева рассчитаны лет на 50-т и не стойки к пожару. Как то не хочется на старости лет оказаться на улице

Модульник захоче ремонту за 20 років. Будеом чесні — будинки з цегли хочуть ремонту так само.
Дерево живе довго, якщо його не мочити та палити. А якщо в домі пожежа то і цегляний будинок не вижеве, тому як порушується проектна міціність роствору в швах...(

Но дерево менее устойчиво к пожару, чем камень/кирпич

Ну само собою) але після добротної пожежі цегляний будинок втрачає свої властивості, а модульний згорає. І по суті ці два фінали майже однакові для долі будинку. Те що цегляний будинок залишається стояти ділу не допоможе насправді.

К сожалению, вероятность что деревянный дом загорится больше. Поэтому как сказали выше: для дачи хорошо и то в охраняемом поселке, чтобы бомжи не забрались

Це не до кінця так. Справа в задачах які має вирішити будинок) Все ж ми не віддкриваємо щось нове, ми переймаємо досвід з інших країн де такі будинки — норма.

Собственный дом в наше динамичное время нужен для того, чтобы под старость была крыша над головой. Иначе снимать выгоднее

современные деревянные дома обрабатываются против пожара. Гуглить «fire retardant wood treatment».

Другой вопрос к ним, на сколько они защищены от непрошенных гостей. Решетки на окнах и железные двери особо не помогут.

Каркас конструкції обробляється як проти вогню так і проти шкідників. А з приводу злодіїв... це ж те саме що і звичайний будинок з вікнами і дверима) Стіни модульного будинку не з картону тому просто так ніхто не пролізе)

я в таком доме живу если что. Решетка вбитая в бетон или кирпич продержится на много дольше, чем такая же, но прибитая к дереву. В моей местности это не актуально, у меня стеклянные двери и калитка во двор не закрывается, но в Украине я бы побоялся оставлять мой дом на долго без присмотра.

Ми виготовляємо будинки) не системи охорони. При виборі житла слід вибирати кращий район для своєї сімї. Якщо ж район небезпечний то якщо захочуть спиляти ґрати то їх спиляють.

вони то обробляються. але антипірени з часом розкладаються — років через 15-20 фіг що залишиться.

Так, ви цілком праві. Але дерево просто так не гниє і просто так його не їдять)

Я живу в деревянном доме построенном в 1972, в районе где периодически трясут землетрясения. По ощущениям дом простоит еще лет 100. Имхо проект ждет недоверие на первой стадии из-за того что все привыкли жить в бетоне, но идея хорошая и правильная.

Так, ми розуміємо що в завойовувати наш ринок буде в двічі важче через певні будівельні традиції. Але впевнені що наші роботи знайдуть своїх клієнтів :) дякую вам за відгук.

Основная проблема каркасников (и сипов) — это отвратительная звукоизоляция (по низким частотам — особенно) и необходимость постоянной принудительной вентиляции, что потребует закапывать теплообменник (или обогревать атмосферу — на выбор), цена которого в данном конкретном случае — чуть ли не половина стоимости самого дома. Каждые 15-20 лет половина дома срывается (вместе с фасадными элементами), и меняется весь утеплитель. Стоимость этого (в сравнении с оштукатуриванием кирпичного дома) можете представить.
Продавать каркасник можно потом годами.
И к тому же участники форума, мне кажется, рассчитывают в большинстве своем на немного большие дома, т.к. финансы позволяют.
ЗЫ Через 50 лет любой наш современный дом нашим внукам будет казаться старьем (точно так же, как мы смотрим на дома наших дедов). Кирпич, сип — не важно, если это не архитектурный шедевр. Поверьте. Поэтому выбирать нужно в первую очередь — участок.

отвратительная звукоизоляция (по низким частотам — особенно)

абсолютно вірно. Тільки це проблема будь-якої легкої конструкції, будь-який дрв будинок такий.

А каким таким боком тут айти?

бо саме для працівників сфери ІТ та учасників АТО діють знижки.

Воевавшим понятно почему скидки и это правильно, а мы то что дети инвалиды старики пенсионеры айтишники?

Ні, просто ми є партнерами ІТ-кластеру, а по умовах даного сервісу ми маємо дати знижку працівникам ІТ сфери)

а мы то что дети инвалиды старики пенсионеры айтишники?

А у вас просто есть бабло а другой ЦА с баблом на эти прожекты в Родине и нету так что вы там держитесь (к) (тм)

Стареешь ))

Ну як це чому? Бо де ще знайти стільки лохів з баблом як не в ІТ?))

Зараз до чого не приліпи слово ІТ, стає відразу в 2 рази дорожче і крутіше! Реально після фрази знижка для ІТшників на цю контору навіть дивитись би не став.

Я от як робив дизайн в квартиру, то компанія теж дуже вдало на ІТшинках паслась. Стандартно — партнери ІТкластеру і т.д. Тільки хто в вас в той кластер тягнув?)) Так от в тій компанії працювали по Скраму!)) По Скраму Карл! Були команди, ПМи і т д Вже не знаю чи то плакати чи сміятись.

Це вже якесь ІТ головного мозку усюди. Недавно було оголощення, що у дитячий садок шукають виклада програмування)))

дом комплектуется земельным участком, травяным газоном и подведенными коммуникациями, или надо иметь с собой?
по планировкам: 20+ м2 витальня-едальня и 8-10 м2 спальня — это формат сильской дачи, куда собираются на водку-шашель и надо одно большое помещение для большой компании, а спать будут где (и с кем) кому повезет. а газонокосилка и масло для нее могут и в гардеробе постоять
кстати ДВА гардероба при площади 100 м2 — это из той же серии, чтобы приехавшая на рыбалку толпа свалила там в кучу шмотье перед тем как сесть за стол. если это дом для семьи, два гардероба не нужны (хотя нужна кладовка), но нужны места под шкафы в спальнях или хотя бы рядом. не бегать же через полдома чтобы переодеться.
это место временного проживания, но никак не постоянного, не надо его делать тем, чем оно не является

Дані проекти є базовими прикладами. Якщо ви захочите будинок зі спальнею 30 кв.м. — ми його зробимо. Головне бажання...ваше)

Я теж здивувався — макс.площа 113 м.кв. А ті менші — взагалі смішно. В брата дерев’яний двохповерховий будинок зі зрубу, площа десь біля 150 м.кв. — якраз нормально (для невеликої сім’ї). Фундамент стрічковий робили, але не надто потужний.
В мене цегляна махіна заг.площею біля 280 м.кв. — ну його нафіг, зараз би фіг таке будував.

В нашій країні була мода на махіни. Для багатьох такий еталон тримається й досі.

У варіанті Hollywood, чим зумовлена сепарація кабінету, виходку і котельні від основного приміщення?

Це будинок з окремою секцією. В залежності від того чим ви займаєтесь, чи це ІТ чи робота над музикою чи майстерня, або навіть просто гостьова. Ви можете облаштувати робочий простір і будучи дома абстрагуватись від омашнього простоту, пройшовши через внутрішній дворик в виді, зовнішнього коридору)

Тим, що він насправді для Голівуду а не для наших широт

Якраз навпаки, в нього скатний дах.

А дома для врачей уже есть?

Тема носить наку назву так як в Україні крутиться міф, що такі будинки купуватимуть лише ІТшники, бо вони відкриті до нового. З нашого досвіду — професія це не кінцевий фактор.

с подпольной операционной?

Може...ми живемо в вільній країні

В теорії да, все так просто, але камяний будинок це все ж такий більші затрати.

Каменщики не равно стены из камня, не нужно передергивать. На дворе 21 век. Термоизоляционные материалы для стен это фжу не миф, а реальность. Ваши картонки тоже нужно штукатурить снаружи это по деньгам ничем не отличается от стен из пенобетона или керамобетона.

В рашке давно не миф, в суровом климате нормальную термоизоляцию используют почтивсе.

Это отдельно взятый хлам, большинство домов для постоянного проживания в раше строиться с хорошей теплоизоляцией.

А що на рахунок електродротів, водогінних труб і т.д.?

Все буде в будинку на час здачі замовнику на ділянці.

Так, + входить зборка на ділянці. Не входить лише фундамент так як це залежить від вибору замовника і транспортування так як це залежить від відстані дороги.

Поздравляю вы только что изобрели Панельный Дон

Ну не все так печально)

хороший варіант при релокейті

Отличный вариант для летнего домика.
Как дом для постоянного проживания — нужно сильно удариться головой, что бы такое купить

домик для поросенка должен быть из камня

Ну значить багато людей в світі регулярно бєтьс яголовою))

Миллионы мух не могут не ошибаться.
Свайно-винтовой фундамент с ледяными полами, панорманые окна с отличной теплотехникой, отличная звукоизоляция — не нужно даже голос повышать, что бы кого то позвать из другого конца дома.
Товарищи отлично рассмотрели эти дома:
www.youtube.com/...​6e0F0o_6p3rAgWSeJfKU8QNEB

Ми бачили ці відео) В нас є вибір основ і винтовий це лише один з варіантів. Хочеться чогось поміцніше — є стрічковий. З приводу звуків і відбрацій то в нашому офісі проблем не спостерігається :) головне це дотримання технології і знати чітко, для чого людині потрібен будинок. Якщо для життя то робимо відповідно до одного, якщо для відпочинку то для іншого.

Чуть выше линк на обзоры уже построенных домов, с короткой выжимкой

Є і приклади погано виконаних цегляних будинків. Це не закон, це справа вміння та технологій) Ми не пропонуємо заміну цегляним домам, ми пропонуємо ще один варіант будинку.

Если дома в официальных документах таки называются «житловий будинок» (а не что то вроде «сборно-каркасная конструкция»), и построенные дома смогут пройти независимую экспертную оценку по ДБН’ам по теплохотехнике и звукоизоляции это будет невероятный прогресс.

ЗЫ. Я оценил, что вы держите себя в руках

як «Житловий будинок» буде оформлено якщо будинок робити на бетонних сваях або на стрічковому фундаменті, так як від того на чому стоїть конструкція оприділяється її статус)
Хочеться бути як apple черед будівельних компаній, щоб будинки були якісні, збірка швидкою, працівники в формах з логотипом і від них не несе перегаром. Тому ми будемо старатись і саме тому є важливим вести діалог з людьми. Через це мені цікаво та приємно спілкуватись з вами і я не надіюсь що всі одразу писатимуть «у-у-у, яка класна штука, покажіть куди закидувати всі свої гроші!?» навпаки, я готовий до різних думок.)

А это вопрос, как там сделана вентиляция и т.п.
Панорамное остекление в наших широтах по умолчанию подразумевает подкаждым окном напольный встраеваемый конвертор типа такого:
media.nashaspravka.ru/...​1448742622-dbe7f6c9a6.jpg
Мощностью около киловата электричества каждый.
В итоге отопление такого помещения в умеренные морозы −5..-10 будет стоить конкретных денег (газовый котел + конвекторы под каждым окном + дровяная печь).

ЗЫ. если произодитель/сборщик хоть немного накосячит, то образование кондесата угробит дом за 4-5 лет. Если конкретно накосячит, дом сгнивает за год.

Ничего нового, вот навскидку Ваш прямой конкурент deltahouse.ua
Обычные каркасники, ну такое, еще одна контора по строительству каркасников вобщем.
Ну и фундамент на столбиках как-то не айс, ибо во первых холодно, во вторых теплые полы с такими фундаментами тот еще квест.
А в целом да, молодцы)

Конкуренція це добре, вона не дозволяє розслаблятись і змушує добре виконувати роботу і вчитись чомусь новому.

Дякую за ссилку :)
Каркасник та модуль це трішки різні речі. Каркасник збирається на місці, модульник робиться по схожій технології, але робиться на заводі, грузиться на фури і транспортується на ділянку. В результаті час зборки на ділянці скорочується в рази.
За основу. Основу вибираєте ви, це може бути: винтові сваї, бетонні сваї, бетонна плита, традиційний стрічковий фундамент, тому з тим все буде гаразд. В разі вибору свайної основи, в основу будинку йде більше отеплювача :)

там есть и каркасники и модули
deltahouse.ua/technology/sbornye-doma

Я розумію) ми орієнтуємось лише на модульні, так як зочемо робити по максимуму якісно роботу на одному місці, контролювати робітників в цеху, так як в Україні з майстрами трішки є проблема.

Тоді пишіть, дзвоніть, озвучуйте бажання по будинку і до нового року буде домік) або можна оформити замовлення на весну.

Где-то я уже это встречал
en.wikipedia.org/wiki/Lustron_house

хотел было заказать с доставкой в швецию, потом посмотрел — 1 ванная. 1 ванная, карл!

Ми можемо доставити за кордон, але доставка на транспорт винесе не мало. За ванну) дані проекти це основа, ми можемо змінювати та додавати елементи згідно побажань, або навіть зробити будинок з нуля :)

знакомый строит дома под сдачу у себя на участке под Гётеборгом. заказывал сборные дома из Эстонии. все равно дешевле, чем в Швеции а-хусы. тут они от 160т евро

А як там з митом, якщо замовлю такий в Італію?

им надо в Польше открыть офис, тогда все ок :)

В нас є фірми-колеги в польщі. Головне — це замовники які потрібні будинки. І все можливо)

За італію ще не взнавали, але це реально. Єдина річ полягає в транспортуванні адже буде їхати декілька фур та бригада працівників.

Дома норм, а как же ипотека или рассрочка и какая скидка? И ssl-ки нет на сайте))

До новго року знижка 1000$. Розсрочка є:)

На какое время рассрочку даете? мы просто рассматриваем кредит на дом, к лету планируем брать, может ваш вариант более устроит))

До двох років :) Можете подати заявку, або залишити свій номер щоб вам передзвонили. Ми б з радістю розробили домік саме під вас, за зиму зібрали, протестили і на початок весни, або коли забажаєте, він міг би стояти на ділянці :)

SSL-ка буде в понеділок. Пробуємо ще різні варіанти)

И сколько это чудо простоит?

До кожного проекту внизу вказана ціна)
Будинок можна виготовити будь який на ваше бажання (бажано одноповерховий). Розробка під ключ безкоштовна.

я имею ввиду сколько оно стоять будет пока не прогниёт. Есть ли примеры домов которые стоят уже около 10 лет и их реально можно прийти и потрогать?

Та чому вони ж мають «гнити»?
Наш офіс в м. Стрий (біля львова) стоїть рік, не прогнив, дуже теплий та надійний. Якщо ви відкриваєте сайт на комп’ютері то побачите відео, яке знімалось власне в даному офісі.

Так основной материал же дерево. На сайте конечно написано более 100 лет, но на сруб это никак не похоже))
Кстати, ответ

Наш офіс в м. Стрий (біля львова) стоїть рік

— внушает надежду.

Якщо буденок не підмокає, основа виконана правильно, то єдине що буде піддаватись ремонту це теплові наповнювачі. А дерево в сухих умовах живе дуже довго) Ми даємо гарантію на каркас.)

А наружная сторона и каркас из чего сделаны?

Каркас оброблене дерево, назовні дерево, або інший матеріал в залежності від бажань та цілей замовника)

А ви чекали що молода модульна компанія скаже «наш офіс стоїть 50 років»?) Це по ТБ люба молода компанія починає розкидуватись словами «англійські традиції з 1884 року»)) Ні, ми говоримо правду, ми готові запропонувати продукт, відповідати за нього головою, і даємо обслуговування першим клієнтам на доміки і даємо знижку.

Багато країн практикують цю технологію багато років. Ми б до неї не примикали, але зараз з питань енергозберігання ці доми стають більш вигідними саме через економію на опаленні і зручність в купівлі, монтажі.

Пока был на работе, дом сложили в коробку с паззлами и тихо сп***или.

В цьому житті все можливе.

А можна таку хату як у фільмі «Сам вдома»?

В фільмі «Сам вдома» будинок цегляний, бро :)

Можна, буде конструктивно трішки важко, але реально.

Всі ІТішники виросли на цьому фільмі і півсвідомо мріють про саме такий будинок, використовуйте це.

Архітектори теж :)

Можна б було сказати «та без проблем!», але... ми реалісти і люди доволі самокритичні, добре знаємо що ми можемо зробити добре, а що можемо зробити зле. І коли йдеться про втілення двоповерхівки з третім поверхом в даху то краще таку ідею притримати в голові і набравшись досвіду зробити його через років 5. А поки краще робити одноповерхові будинки так як краще зробити добре просте ніж налажати зі складним.
Але в любому випадку ідея кльова) дякую:)

Підписатись на коментарі