Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Курси володіння комп’ютером і використання інтрернету для батьків

Хочу віддати батьків на компютерні курси у Львові, де їх навчать як користуватись компютером(віндовс) більш впевненно. Вони вміють включи/виключити, трохи офіс знають, можуть навіть щось в інтернеті найти і ютюбчик подивитись, але зі всім іншим у них виникають сильні труднощі.

Потрібні курси де можуть навчити:
— скачати книжку (які формати, як шукати, шо не качати) і скинути на кіндл.
— встановити/видалити програму з інсталеру.
— більш ефективний пошук в інтернеті.
— покупки в інтернет магазині
— [сильний плюс] як чекінитись на літак он-лайн і роздрукувати білет.
— [сильний плюс] як самим найти переліт/готель самостійно

Ціна значення не має.
Буду дуже вдячний за поради/відгуки.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Серьезно, для старых людей любой линукс безопаснее.

Не будет лучше выдать им планшеты с андроидом?

я маме показала как написать кнопку в html и поменять на ней цвет. Сейчас она уже закончила курсы по хтмл/цсс, осиливает С++, SQL и наняла себе препода, чтобы учиться пользоваться ПК. А до этого 4 года не могла заставить ее научиться пароль менять в почте....

Пункты вроде самолетов и гостиниц вообще невыполнимы, так как существуют тысячи разных продавцов и агрегаторов, и на каждого инструкций не напасешься. Тут важнее научить отличать настоящие сайты от фишинговых.

У меня бабушка в 68 лет сама разобралась. Главное купить комп и изначально показать и поставить team viewer. Она все инструкции на бумажке записывала и запомнила.
Теперь сидит на фейсбуке и смотрит попов и программы про здоровье на ютубе. Даже нашла двух одноклассников на одноклассниках (когда ещё не было заблокировано)

Поставь и настрой им линукс и проблем у них и у тебя станет сильно меньше.

И проблем у них и у тебя станет ровно на одну больше.

Ну ты ще компютырщик...

Ціна значення не має.

Поменять что ли работу )

— як не ставити віруси
— як не скачувати ТеЩоШукав.exe
— як не відправляти SMS із кодом
— навіть якщо на форумі написано що так треба
— як не клікати «вилікувати всі болячки содою за 15 хвилин»
— як не чистити реєстр
— ...
— Ось вам Fedora, RTFM, дорогенькі

Дєдушка інтєрєсуєцця — скіки вашим батькам років ?

58, але повні бажань і можливостей до навчання

Дєдушка в свої 52 ржот 8-) Це взагалі не вік. Просто дайте їм посилання на якісь ютьюб канали по навчанню — такі є і хай далі самі вчаться. Про подібні курси я чув, але для зовсім старших людей — 70-80 років, а 50...ну це смішно.

Ну я втримався в сисадмінстві, а більшість молодих вважає це чимсь на кшталт ..ну щось таке, що не варте уваги, хоча був в мене досвід невеличкий і писання комерційного софту. Відносно людей — я не можу й не хочу їх оцінювати, вони є такі які вони є . І про те хто доживе...ну не знаю. Я не пророк 8-) Я ще суджу по своїй мамі, яка у 65 років ще працювала інженером-хіміком , вивчила Excel самотужки, по хелпу й книжкам й створила декілька табличок з макросами, які спростили роботу по веденню якоїсь її документації. Тому й кажу, що старший вік зараз — це щось таке з 75 і аж ніяк не 50. Бо дитинство й юність зараз теж зсунулися й кінчаються десь у 30-32 роки.Ото таке.

Додайте пункт — покупки в інтернет магазині.

Підписатись на коментарі