Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Віддалена робота без посередника

Більшість програмістів розглядають два варіанти роботи: аутсорс-компанія або фріланс. Третій варіант — віддалена робота без посередника. Він важкодоступний через ряд причин: для клієнта це складнощі пошуку хороших кандидатів, ризики найму в іншій країні, труднощі масштабування. Для девелопера це страх втратити уявну стабільність і знайти довгий проект самостійно.

Спробувавши всі варіанти, я бачу, що віддалена робота без посередника в команді клієнта є оптимальним варіантом для досвідченого розробника. Перевагами буде високий рейт і набагато більша свобода вибору. Деякі програмісти вже так працюють, але це ще не поширена практика.

Для того, щоб зробити цей варіант доступним для програмістів і зручним для клієнтів, ми створили платформу Reintech.

Ми прийшли до цього рішення еволюційно, і, скажу чесно, це не далось легко. В деякій мірі, також завдяки обговоренням тут на форумі, де я піднімав гострі питання.

Більше про платформу, рейти, проекти і як це працює я описав в статті — medium.com/...​dar/reintech-5a5c3d134c11

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному3
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Абсолютно не имею ничего против вашей идеи и платформы: если сработает, то супер. Но закидон про «Reintech — это remote без посредников» я бы из вашего маркетинга нещадно вырезал. Такие заявления сразу вызывают негативные эмоции у меня, как у потенциального пользователя, потому что вы — 100% посредник, но зачем-то пытаетесь убедить меня, что это не так. Возникает вопрос — в чем еще меня будут пытаться убедить по ходу работы и стоит ли вообще связываться, если тебе сходу лапшают?
Remote без посредников — это площадка кандидатов типа Djinni. Клиент нашел разработчика, заплатил площадке комиссию за найм и «до свидания». Работаем с клиентом, как хотим. Захотел я зарплату в биткоинах — пожалуйста. Захотел поработать бесплатно, но за equity — мое дело и заказчика. Захотел меня заказчик кинуть, а я грохнуть его репозиторий — да пожалуйста, взрослые люди. И не надо оглядываться ни на какого посредника арбитра.
Просто продавайте себя такими, какими вы есть и все будет супер. Найдете именно ЦА, а не тех, кто ищет «remote без посредников», а потом будет жаловаться, что их ожидания не оправдались.

ми створили платформу Reintech.
Віддалена робота без посередника

завис

Лично я рад что пробуются новые модели. Выглядит это как облегченный аутстаф — компании которые берут фиксированную стоимость за сотрудника уже не редкость — только офисов нет. Если сумеют занять какую-то нишу — значит для кого-то окажутся эффективнее чем существующие подходы

Но не могу не согласится предыдущими комментариями — это не работа без посредника. Это аутстаф без офиса :)

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

подниму старую тему чтоб не писать в другую.

Вот чуть больше года прошло как на доу появился топик о reintech.com.ua 30 October 2018

Можно увидеть статистику наймов?

У нас був амбітний план по двох напрямках - девелопери і клієнти. Ми планували 100 наймів і 600 перевірених кандидатів. Але, так як це часто трапляється в стартапах-маркетплейсах, нас повернуло в сторону девелоперів, де ми виконали 70% свого плану. На відміну від наймів, де ми не дотягнули навіть до 50%. Існуючі клієнти задоволені платформою і активно збільшили свої команди.

Ми розуміли, що для того, щоб залучити нових клієнтів, потрібна достатня кількість кандидатів, тому цей рік ми активно працювали над створенням такої бази.

Вже декілька місяців ми розвернули всю нашу активність на продажі і поступово вирівнюємо статистику, цей процес повільно рухається вперед. З новими клієнтами не все так просто - наша пропозиція трохи відрізняється від класичного аутсорсу, тому важче донести нашу цінність.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Правильно ли я понял что это исключительно удаленка?

Сайт симпатичный, если будет выбор для .NET проектов, это очень круто, так как Remote.com, TopTal, ужасный выбор в данной области. Интересно, Вы бы автоматом принимали людей отобранных TopTal? Кстати добавьте в список технологий БД хотя бы.

приймем — напиши мені в топталівському слеку

я описав в статті

Викладай усю статтю сюди, не треба недооцінювати ледачість Homo Coderus

схожий: інтерв’ю, англійська, онлайн тест(задачки, напр. codility)

Маска телефона в регистрации подходит только для украинских операторов +XXX(YY) — это сильно не у всех так

Абсолютно не имею ничего против вашей идеи и платформы: если сработает, то супер. Но закидон про «Reintech — это remote без посредников» я бы из вашего маркетинга нещадно вырезал. Такие заявления сразу вызывают негативные эмоции у меня, как у потенциального пользователя, потому что вы — 100% посредник, но зачем-то пытаетесь убедить меня, что это не так. Возникает вопрос — в чем еще меня будут пытаться убедить по ходу работы и стоит ли вообще связываться, если тебе сходу лапшают?
Remote без посредников — это площадка кандидатов типа Djinni. Клиент нашел разработчика, заплатил площадке комиссию за найм и «до свидания». Работаем с клиентом, как хотим. Захотел я зарплату в биткоинах — пожалуйста. Захотел поработать бесплатно, но за equity — мое дело и заказчика. Захотел меня заказчик кинуть, а я грохнуть его репозиторий — да пожалуйста, взрослые люди. И не надо оглядываться ни на какого посредника арбитра.
Просто продавайте себя такими, какими вы есть и все будет супер. Найдете именно ЦА, а не тех, кто ищет «remote без посредников», а потом будет жаловаться, что их ожидания не оправдались.

Извиняюсь, я не понял, что речь шла про финансовую пирамиду «МММ».

В данном случае «оно работает абсолютно так же как ммм, но не ммм»,

Дякую за критику і відгук. Ми виходили з того, що слово «посередник» асоціюється з тим, хто заробляє на різниці цін. Так як ми забрали цей момент з нашого процесу, то і вирішили на ньому акцентувати увагу. Схоже, ми помилились і постараємось виправитись.

Захотел меня заказчик кинуть, а я грохнуть его репозиторий — да пожалуйста, взрослые люди.

Вот это вот уже труъ бизнес, а не заповедничек для смузихлебов.
«Доктор, вы же не сделаете мне больно?» ©

Грохнуть репозиторий заказчика — труъ бизнес? Я, наверное, что-то пропустил.

грохнуть его репозиторий — ... взрослые люди

Да ладно.

-

А QA планируете в будущем подключать или нет ?
Потому что — пока Я смотрю больше на Разработку платформа заточена.

Лично я рад что пробуются новые модели. Выглядит это как облегченный аутстаф — компании которые берут фиксированную стоимость за сотрудника уже не редкость — только офисов нет. Если сумеют занять какую-то нишу — значит для кого-то окажутся эффективнее чем существующие подходы

Но не могу не согласится предыдущими комментариями — это не работа без посредника. Это аутстаф без офиса :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

50 оттенков посредников

Топтал, вид сбоку.

Для девелопера це страх втратити уявну стабільність

У фриланса эта проблема стоит даже острее

Выглядит интересно. Трекинг времени — по договорённости с заказчиком или есть общие политики? В среднем требуют ставить программные трекеры или нет?

Є обов’язковий трекінг часу у вигляді форми, яку треба заповнювати один раз в день. Програмних трекерів немає.

Проблема — номер телефона невозможно ввести. Почему-то подставляет цифру 8 после +3. Зачем эти ограничения? Я уехал в другую страну и у меня там местный номер. Или у вас ориентация только на Украину? Зачем эти ограничения?

против всего мира?

Виправим, дякую за зауваження. Ми дійсно думали тільки про Україну, але інша країна не мала б бути обмеженням.

В случае с Украиной можно было сразу вывести маску, а не подставлять 38, когда пользователь начинает воодить. Плюс, 38, а не 380...

Плюс, 38, а не 380...

www.google.com/...​ch?q=country code ukraine
+38 — код уже несуществующей югославии

Ну и для постигших дзэн: коммерческая разработка и без посредников, и без заказчиков...

А чем angel.co не подходит для этих целей?

Цілком підходить. Різниця тільки в тому, що ми заточені під віддалену роботу і, сподіваюсь, в нас це буде виходити краще, ніж в них.

Он крут, для поиска работы в стартапах, а это также подразумевает определённый список стеков технологий. .NET стек и вообще Enterprise вещи, там сложно найти.

Що буде, коли клієнт вирішить не платити?

Платежі проходять через Реінтех. На початку співпраці клієнт залишає депозит, з якого буде оплачена робота девелопера у випадку коли клієнт порушує свої зобов’язання.

А кто будет решать, порушил он или нет? Ведь посредников, вроде как, нет? и за какой кошт?

В последние годы там сильно изменились правила. В частности, ранжирование исполнителей, которое теперь пойми от чего зависит. Не всем это понравилось, а некоторым вообще не повезло.

Осталось придумать мотивацию для заказчика

Апворк передбачає конкуренцію розробників за проекти. В нас все навпаки: девелопер реєструється, проходить відбір і чекає на контакт від замовника.

Паралельно з відбором девелоперів (ми обіцяємо замовникам, що девелопери зареєстровані на платформі матимуть між іншим мінімум три роки комерційного досвіду і хороший рівень англійської), ми теж відбираємо клієнтів. Основні вимоги до клієнта — технічна компетентність, здатність управляти процесом розробки та ціль на довгострокову співпрацю, а не короткі проекти, як це часто буває на АпВорк.

Тобто більше схоже на Crossover, без його скріншотів екрану час від часу?

Думаю, що можна і так сказати. Скріншотів екрану в нас немає.

а сколько у вас уже заказчиков?

Наразі жодного, ми тільки минулої п’ятниці (менше тижня тому) відкрили реєстрацію для девелоперів :) Є попередні домовленості з потенційними замовниками, які готові працювати з нами.

На Апворке многие работают удаленно с долгосрочными клиентами за 5% комиссию Апворка.

топтал, наскільки я знаю, не дозволяє розробникам домовлятись про рейт з замовником: клієнт платить один рейт, розробник отримує інший, в нас рейти відкриті.

Імхо тут все впирається в співвідношення між кількістю клієнтів і розробників. Якшо клієнтів значно менше, то

чекає на контакт від замовника

може затягнутись на невизначений термін. І тоді розробнику таки прийдеться йти в звичайну компанію або

с индусами за миску риса грызться насмерть

Так как 50$/час не даст ни одна местная контора, я бы подождал.

І як довго ви готові чекати поки прийде замовник і запропонує рейт 50$/год?

Годы :) Я для себя выбрал сейчас part time, например, пока меньше ставка.

Выглядит красиво. Но откуда вы собираетесь брать клиентов?

ми створили платформу Reintech.
Віддалена робота без посередника

завис

ну типа баблишко с кастомера стригут, а не с твоих выплат (как апворк)

да это я понял. но это все равно никак не «без посредника»
конфликты кто разгребать будет? ИФК?

никто. без посредника ж)))

Механізми рішення типових конфліктів прописані в договорах. Що саме Ви маєте на увазі? Претензії до якості роботи розробника? Уточніть, будь ласка.

ну вот кейс:
заказчик заказал, исполнитель сделал, а заказчику не нравиться и он отказывается платить деньги. кто будет разруливать?

Причому такі випадки, як говорить мій досвід, точно будуть.

От djinni.co за декілька років назбирав у своєму чорному списку біля 300 замовників, які не заплатили.
І це при тому, що потрапити в цей чорний список не так легко. Треба, щоб

  1. представник замовника деанонімізувався, довівши, що він працює у компанії, яку вказав;
  2. щоб виконавець, якому не заплатили, поскаржився djinni;
  3. щоб djinni мав докази, що дійсно людину кинули.

Платежі йдуть через нас. Так зручніше серйозним замовникам, які працюють одразу з кількома розробниками і так теж безпечніше для розробника.

а толку? заказчик говорит — он взял мои деньги, а работу не сделал и понижает тебе рейтинг. пару, тройку таких заказчиков и тебя разьве что наймут пыль на столах с компьютерами протирать

Якщо брати з клієнта менше ніж 150% місячної плати, то платформа буде програвати аутсорс- і аутстаф-компаніям по критерію безпеки. (Можливо, по деяких інших критеріям виграватиме).

Замовник в момент, коли треба оплачувати роботу, може просто сказати, що співпрацювати більше не хоче і платити за роботу не буде. Тобто місяць пропрацьованої роботи плюс час пошуку нового клієнта, за який гроші не зароблятимуться.

Підписуючи з нами договір, замовник одразу ж відмовляється від будь-яких претензій до якості роботи. Ми працюємо тільки з технічно зрілими клієнтами, які здатні провести технічну співбесіду і самостійно оцінити якість роботи задовго до того коли робота готова.

Якщо клієнта не влаштовує якість роботи розробника, він може відмовитись з ним далі працювати, але все одно мусить оплатити за відпрацьований час. Це гарантується депозитом, який ми беремо з замовника і який резервується на весь час співпраці конкретного клієнта з конкретним замовником.

как заказчик застрахован от недобросовестного исполнителя? если никак, то чем вы планируете привлекать заказчиков при таких строгостях?

Выглядит как те-же риски что при найме обычного сотрудника. Схема будет плохо работать с обычным фрилансом и проектами на месяц-полтора, но если задача найти team extention, или вообще сформировать распределенную команду — это норм. Другой вопрос что после формирования такой команды нафиг посредники нужны

Реінтех — це інфраструктура (framework) для віддаленої роботи. Наша ціль — усунути бар’єри, які зараз заважають розробникам працювати з клієнтами прямо, без посередництва аутсорсингових компаній.

Реінтех не є посередником, оскільки розробники самі домовляються з клієнтами про умови співпраці, включаючи рейти, тут все прозоро. Ми тільки допомагаємо з договорами, платежами, встановленням правил гри прийнятних для клієнта і девелопера, а також виступаємо в ролі арбітра в конфліктних ситуаціях.

Реінтех не є посередником
Ми тільки допомагаємо з договорами, платежами, встановленням правил гри прийнятних для клієнта і девелопера, а також виступаємо в ролі арбітра в конфліктних ситуаціях.

основной тред завис намертво, но воркер продолжает шевелиться — зачем называть себя «не посредником», если вы и есть посредник?
поймите, я не против конкуренции апворку, особенно, если «все будет красиво». мне непонятно, зачем на черное говорить белое?

Все залежить від того, що називати «посередником». В моєму розумінні — це організація, яка домовляється з двома сторонами на умовах максимально вигідних для себе і залишає собі різницю. Так робить більшість аутсорсерів і, я десь чув, так теж робить топтал. Суто з цієї точки зору ми не є посередником, оскільки дозволяємо клієнту і девелоперу домовлятись про фінансові умови напряму. Але якщо Ви вкладаєте інше розуміння в слово «посередник», то чисто технічно, нас теж можна назвати посередником. Зрештою, ми ж виступаємо арбітром в конфліктних ситуаціях, і платежі проводимо теж.

Так получается, апворк по вашему определению — не посредник!!!
Ну и тот же вопрос, чем вы лучше?

поймите, я не против конкуренции апворку, особенно, если «все будет красиво».

Ми більше намагаємось конкурувати з топталом, а не апворком. Різниця в підході:

— робота тільки з стабільними і довгими проектами
— технічне лідерство на стороні клієнта
— клієнти переглядають профілі девелоперів і зв’язуються з тими, чиї скіли і рейти їм підходять. В нас немає бідів і конкуренції між девелоперами за проект.

зв’язуються з тими, чиї скіли і рейти їм підходять
В нас немає бідів і конкуренції між девелоперами за проект

Как бы есть — кто-то поставит рейт пониже и будет получать больше предложний

Підписатись на коментарі