Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Порадьте online курси програмування Java

Зараз живу за кордоном і не можу піти на офлайн курси, тому шукаю якісні (наскільки це можливо) онлайн курси програмування Java. Прошу допомоги у випускників\викладачі та всіх, хто може щось порадити про ті чи інші курси. Щоб не просто відео-лекції і тести, а був присутній ментор/викладач, якому можна задавати запитання + комункація з іншими студентами групи.
Розумію, що онлайн курс далеко не так ефективний, як офлайн семінари, але це краще, ніж нічого.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Курси програмування у Львові, Києві, Харкові, та онлайн: kyiv.logos-academy.com

Доброго дня. Чи хтось проходив курси ОктенВеб але онлайн? Багато позитивних відгуків, але цікавить чи справді все добре пояснюють і т.д.? Розумію, що від мене все залежить, але ще багато залежить від викладачів також.

Навчався на октені:
1. повна відсутність організації навчального процесу — ти ніколи не знаєш коли і що
2. «практичні» можна не відвідувати — навчання хаотичне і анархічне — марна трата часу, який краще використати у навчанні на сайтах з практикою
3. лекторів було 2 — один Віктор — бомбезний чоловік, який вже звідти пішов!!! другий організатор цієї «ахінєї» — деспотичний психопат сєргєй — неадекватні реакції на прохання винести окремо посилання на лекції — просто Клавдій із феномену датського кацапізму!
4. договір — складено за принципом: вам обов`язки, їм права
5. не ведіться на «сотні позитивних» відгуків та тисячі лекційних годин — не зв`язуйтесь із ідіотом, краще з мудрим втратити, ніж з таким знайти. Пропозиція велика, в т.ч. серед безкоштовних курсів великих компаній.
6. думайте — ваші гроші, ваше життя — мій досвід був вкрай негативним!

Я теж 2 роки тому вчилась в цій академії на тестувальника, з вчителькою не повезло , вчити це вміння і дар, заохотити людей, крила їм виростити, щоб вони прям полетіли, а там все було наоборот, мало толку з того курсу, беріть краще якусь відому Айті фірму , де реально вчать студентів! Удачі! Я потратила 2місяці і кошти! Шкодую, що туда пішла, якби я була б іншій академііі , думаю давно б працювала!

вчусяв них на fullstack — це там де джава жс та пітон. якщо коротко, то влаштувався до їх партнера (incora) ще до закінчення курсу. Обирав серед всіх хто був на ринку. Підкупило, що в них, на відміну від інших, є відео відгуки реальних людей які влаштувались та відео відгуки компаній партнерів (чого реально нема а ні в мейт, а ні в логосу ні в гоіт і тд), отож ти не просто на доу чи інших платформах читаєш «як все круто», бо в фейкові відгуки пишуться дуже легкоі зрозуміти хто реал а хто фейк — неможливо. серед відгуків побачив 2х знайомих,знав що вони в айтішці працюють, але не знав що теж в октені вчились.
тепер розгорнуто про саме навчання :
— Структуровано дуже сильно. у відкритому доступі на гіті є одразу всі лекціі, які теми ви будите проходити, коди, завдання вирішення, презентації і тд
— Є можливість проходити курс повторно і це безкоштовна опція. Це на випадок якщо ти не зрозумів з першого разу, захворів,посиапався, переговір, вмер))) і тд. доречі це і підкупило і саме ця штука врятувала, бо я захворів на корону і випав на 2 місяці, потім зателефонував до менеджера, мене без питань підключили до іншого потоку. Це просто супер! таку опцію, на той момент, не знайшов в інших.

— інфи дуууже багато,і графік дуже інтенсивний, ти займаєшся 5-6 разів на тиждень, з них 4-5 це технічні заняття і одне — англійська.

— хто вів заняття? хтмл — сергій журавльов (це власник). дуже зрозуміло, без води, все по поличках, жс — частину сергій, частину вітя кмін (сеньор з хонди!!!!)(вітя, привіт! дуже дякую, ти — красава. Це на випадок якщо ти читаєш), реакт вів тарас якимюк (сеньор з rolique), ноду вів кмін — вже описав його. джаву вів сєрий (після ноди джава зайшла як рідна, власне це допомогло в моїй роботі зі стеком node+typescript). іншими словами якщо вас непокоїть, що вас будуть вчити хтось без досвіду,як це часто праутикується — то relax, тут такого не буде.

— купа додаткових занять які робились в вихідні дні для тих хто почав відставати.

Чи були сумніви? так були.
1й — чи стягну? стягнув і благо було це повторне проходження — то просто овер крута штука (описував вище).
2й сумнів — те що з негативу є усюди відгук від Taras Kraynyk (тут він теж є) і ще 2-3 поганих відгуків не зрозуміло від кого і без конкретики «що не сподобалось» . я навіть запитв на лекції вже під час навчання що таке сталось,що чувак усюди написав таке? мені (і всій групі, бо це була лекція) дали відповідь,(показали той чат і переписку, і як чувака сама група захейтила) що хлопець почав сваритись з групою і її «мешканцями» в чаті на фоні мовного питання, його попередили, він не зрозумів і потім його вигнали з чату, але залишили можливість відвідувати лекції (я б вигнав і все забрав, але то моя думка). ну і звісно, що чувак не дуже зрадів тому напевно. тому його коментарі типу «просив винести посилання окремо » і тд — то чуш! в вас є плейлісти в яких все зберігається, в вас до чату підключений бот, якого можна запитати і він вам видасть всю інформацію, в вас є ментори які цілодобово на зв’язку(хлопці, ви взагалі спали?), в вас є окремо канал в якому тільки посилання на записи та плейлісти. то треба постаратись, щоб щось не знайти з матеріалів. про структурованність — теж писав. кому вірити — то справа ваша, яж теж тут можу бути фейк і ви ніяк це не зможете перевірити). і од речі, в мене,як написав вище ноду теж вів вітя, тому що там пише чувак, що він пішов я хз...
3й — формат навчання який обрати, бо в них є як в мейт за відсоток від зп і за оплату одразу. обрав за відсоток (треба було брати за оплату одразу), бо тепер це виходить майже в 3 рази дорожчє.
Ну і на останок — хочеш зрозуміти чи нормально викладають — пройди безкоштовний курс в усіх школах, але тільки не по хтмл, бо хтмл — то така легка і не потрібна фігня, її зможе зрозуміти навть мавпа і зробити реальний висновок на скільки добре тут чи там викладають на основі хтмл початківцю буде дуже складно. шукай тих в кого є безкоштовне хоча б по жс, або джаві (або що ти там будеш вчити) і дивись як тобі заходить, бо «резюме на хтмл» чи «сайт за 1.5 години» — то чуш. якщо ти хочеш бути програмістом, то і пробуй програмування. хтмл — то не програмування

Какие курсы по Java можете реомендовать? Интересует онлайн вариант.

Желательно, которые сами проходили и знаете о них изнутри.
Спасибо!

Несколько замечаний по теме курсов и обучения.

  • Не у всех есть способности к программированию!
    Если самостоятельно не получается научиться — есть вероятность что никакие курсы или менторы не смогут в этом помочь. Обучение должно быть построено таким образом, чтоб отсеивать неспособных как можно раньше. Нет смысла учиться если потенциальный программист не способен решать даже простейшие задачи которые встретятся ему на работе.
    Программа обучения с максимально быстрым выяснением есть ли у ученика способности.
    1. Изучение синтаксиса языка программирования. Переменные, условия, циклы, строки, массивы, функции. Ничего более сложного, никакого ООП, библиотек, графического интерфейса — только базовые конструкции языка, только консольные задачи.
      Даже на этом очень простом этапе практики должно быть в разы больше чем теории. Изучаете, к примеру, условия — и сразу выполняете штук пять простых задач по этой теме.
    2. Изучение основ программирования. Развернуть строку, найти високосный год — и т.д. и т.п. От простых до самых сложных. На этом этапе практики должно быть раз в десять-двадцать больше чем теории.
      Именно на этом этапе происходит отсев неспособных к обучению!
    3. Только после того как станет понятно что ученик имеет шансы найти работу программистом — имеет смысл изучать язык программирования на продвинутом уровне, ООП и прочие сложности осваивать.
    4. Далее выбираем направление обучения, и изучаем то что требуется в вакансиях. Если Java — это андроид или автоматическое тестирование, в J2EE гораздо труднее пробиться!
  • Время, необходимое для обучение с нуля до трудоустройства — порядка тысячи часов. Это примерно год по три часа в день (а возможно и пару лет потребуется при таком графике обучения). У недоучек шансы найти первую работу программистом близки к нулю.
  • Очень желателен английский хотя бы на уровне чтения с редким заглядыванием в словарь. Английский облегчает обучение и ускоряет нахождение работы.

prog.kiev.ua/java-online.html — полный курс с нуля до уровня «можно идти на собеседование». Онлайн без привязки ко времени с обратной связью от преподавателей.

Я обратной связи не заметил, только когда нужно был платить за следующую часть — написали и то через неделю... и отключили от кабинета в общем «холодное» отношение...

Андрей, у нас нет сейчас самих курсов, но много тренингов, где можно участвовать онлайн и сжато, в короткое время, осваивать ту или иную технологию it-simulator.com/#/courses

плюсую за джавараш, очень много практики, громадное сообщество.

Варто почати з самостійного вивчення книг і документації.

Набагато краще підійде Г. Шилдт «Java 8: Подробное руководство.»

Javarush!
Курси побудовані як гра футурама) цікаві задачі, прикольне поянення. Плюс стажування. 80% практики

Навіщо Вам курси? Куча відео в мережі, книжки, форуми. Робота програміста — це постійне засвоєння чогось нового без менторів і курсів. Тож самому можливо буде сладніше на початку, але потім буде легше. Це як раз той випадок, коли «Той, хто вчиться самостійно, досягне в сім разів більше, ніж той, кому все роз’яснюють» © Артур Гітерман.

Очевидно, що самостійний пошук інформації набагато довший. Більший профіт буде від навчання з ментором.

може й не більший, але однозначно швидше дойдеш до стану коли вже шось коштуєш і можна досвід міняти на гроші

Якщо прям з нуля зовсім тільки хочете почати, то www.sololearn.com/Play/Java
Він на інгліші правда, але там можна з рівнем Pre-inter все зрозуміти, бо дуже простими словами описано.
Співвідношення теорії і практики — 50/50.
Після кожного розділу є тест по пройденому матеріалу.

Бачив в Логосі є комплексний курс по джаві онлайн. Проходив хтось в офлайні чи онлайні?

foxminded.com.ua Не пошкодуєш, дуже якісні, до речі пішов до них після джавараш і саме завдяки ним отримав роботу))

жучары!
за работу в их проектах берут бабло)

Так проекты учебные, никакой прибыли не несут. А менторы сеньеры у которых можно поучиться! Да и с приобретенным опытом эти деньги быстро окупятся.

Вакансия «Ментор учебного направления»:
Требования:
опыт работы от 2-х лет;
владение базовыми знаниями по Вашему направлению;

Даа.. синьеры )

Уже 7 лет посвятил работе на Enterprise Java проектах в Globallogic и Eleks. Владеет экспертизой в Java, JavaScript и имеет опыт использования 50 смежных технологий. На счету 7 успешных продуктов в телеком и финансовом домене, которыми пользуются NASA, FBI, The Bank of New York Mellon, BMC, и многие другие( foxminded.com.ua/mentory )

Я показал их требования, а писать можно что угодно, это у нас вроде как не наказуемо )
Опять таки, еще вопрос на кого попадешь, вот с их менторов:

АЛЕКС ЛИМАНСКИЙ
ментор направления .NET
Опыт разработки — 3 года некоммерческой, 1 год- коммерческой.

mainacad.com/ua сам проходжу курси офлайн, але точно знаю, що є й онлайн. Хоча можливі проблеми з формуванням групи. А курси, наче норм.

фінський мук спробуйте, універсітету Хельсінкі mooc.fi/english.html
а далі дивіться тут справа
old.reddit.com/r/learnjava

Дякую за відповідь. Але, на жаль, мій рівень англійської недостатній для комфортного навчання.

enthuware — тесты по джава, сложнее оракловских, стоят всего 10$ за OCAJP и OCPJP.
стоят каждого потраченного цента, разбираемые там вопросы не пишут в книгах и не рассказывают на курсах.
каждый ответ объясняется

Тести — це ок, але щоб їх проходити, треба хоч якісь знання мати.

Місцеві шукаєте ?

Знайшов одну контору з російськомовним курсом. Теж розглядаю як варіант.

Підписатись на коментарі