Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

[STATUS: CALL FOR RESUMES] Робота в Амазон: допомога з підготовки. Current: Event in Kyiv, March 2020

Шановні колеги!

Ця тема стає постійною. Тут будуть публікуватися актуальні івенти/позиції на які я можу надати свою підтримку.

Також я допомагаю з підготовкою до інтервью: проводжу вебінари, мок інтервью, є імейл розсилка та група в Slack де у нас іде цікаве спілкування. Як показала практика івенту в січні 2019 року, пройшов значно більший відсоток людей, що подавались через мене ніж в середньому. Приєднуйтесь !

Як ми робили на минулий івент:
1. Ви висилаєте мені резюме.
2. Я переглядаю резюме, даю рекомендації
3. Я висилаю резюме рекрутерам і слідкую за їх проводженнях. Деякі проблеми вдалося вирішувати.
4. Я проводжу вебінари (є записи, до яких ви отримаєте доступ)
5. Перед івентом я роблю мок інтервью, але не можу цього гарантувати, залежить від мого завантаження.

Актуальний івент: Івент у Києві у квітні 2020! (попередня інформація про березень — непорозуміння з рекрутерами)

Приєднуйтесь зараз, будемо готуватися разом!

Резюме/питання/запити на включення в групу-слак можна присилати на пошту: [email protected]. Також я розшарю з вами запис двох вебінарів з підготовки.

FAQ:
1. Які команди і де?
AWS S3 and AWS Connect in Vancouver

2. Чи надає Амазон релокаційний пакет?
Так, успішні кандидати отримають стандартний релокаційний пакет Амазона.

3. Чи можна просити інші локації?
Наразі рекрутинг лише у Ванкувер, але всередині Амазона потім можна перевестись

=================================original post==========
Шановні колеги!

Амазон провів другий успішний івент в Києві. Настільки успішний, що на початку 2019 хоче приїхати ще. Нажаль, дехто отримав не дуже гарний досвід в плані відсутності реації на резюме, або не отримав онлайн завдання попри обіцянки ректурерів. Я це коментувати не можу, але я можу запропонувати дещо на наступний івент, а саме:

1. Я проведу вебінар (а може кілька), де поясню процес найму, на що треба звертати увагу, дам практичні поради.

2. Для ймовірного уникнення подібної ситуації (відсутності реакції) можемо спробувати зібрати резюме і я буду цей список відслідковувати.

3. (?) для тих, хто пройде на офлайн івент, я спробую зробити мок інтервью. Я не знаю скільки набереться людей і чи зможу я це зробити для всіх, тому під знаком питання. Але щось придумаємо, може зробимо міні-групи.

Я говорив з декількома людьми з вас і вони вважають цю ідею цікавою, тому я вирішив спробувати і повідомив про це рекрутера. Тобто це не щось таке тишком-нишком, все для того, щоб якомога більше людей могла пройти. Я знаю, серед вас дуже багато талановитих інженерів, яким досвід в Амазоні піде на користь незалежно від подальших життєвих планів.

Також потребую поради для платформи для проведення заходу. Поки що найбільш підходящим мені здається Youtube з питаннями в стрічці Live Stream.

Отже всі бажаючи: будь ласка присилайте приватне повідомлення, в якому вкажіть ваше ім’я та бажано прислати резюме (для розбору найчастіших помилок на для наступної подачі, якщо помилок не виявиться).

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
5. Перед івентом я роблю мок інтервью, але не можу цього гарантувати, залежить від мого завантаження.

Если у тебя нет явного апрува от рекрутинг координатора, то я бы этого не делал. Могут и уволить, или сделать а-йа-йа-й из-за конфликта интересов, а там и до pip`a недалеко.

Job постинги:
www.amazon.jobs/...​e-development-engineer-ii
www.amazon.jobs/...​e-development-engineer-ii

will be hosting interviews the week of April 13th 2020 in Kyiv Ukraine
Send your resume to [email protected] for consideration and more details.
Send your resume to [email protected] for consideration and more details.

^^^
www.linkedin.com/in/bridgettescott — International/Events Recruiter at Amazon Web Services

We have a very flat organizational structure and casual office vibe

Это, конечно, полная фигня. 6+ уровней до Энди.

Our teams operate much like a start-up

Ага, особенно сразу после OP1.

We live and breathe our leadership principles.

Тут согласен, особенно во время OLR и forced 7% attrition.

and little red tape

CM на каждый деплоймент. 2PR на каждое изменение, чтобы не было как с тем интерном.

You’ll rarely be the smartest person in the room working here

В основном молодежь с 2-4 годами опыта, дальше все валят в гугл, фб, убер, снэп и эпл. Повезет если принципал будет толковым и не будет мудаком.

very competitive salaries

Тут не врут. Конечно не топ рынка+20% , но TC всё же довольно хорошие.

особенно во время OLR и forced 7% attrition.

що таке OLR і як часто форсяться 7%?

OLR — performance review
Форсятся каждый год на уровне директора, конечно зависит от состояния команд.
CM — change management, описываешь во всех деталях что, куда, зачем и т.п деплоится.
2PR — two person rule
Интерн положил половину интернета — www.theverge.com/...​ause-typo-internet-server
OP1 — годовые цели орга

дякую
а як OLR розшифровується?

«Интерн положил» — это признак «blame culture». На самом деле половину интернета положил неидеальный процесс позволивший какому-то интерну (а на его месте мог быть кто угодно) сделать то что он сделал.

Процес у новомодних конторах або startup-like — ніде не ідеальний, чим швидше контора хоче рухатися, тим менше встигають прокласти захисних бар’єрів. Усі ситуації не передбачиш, тому й сподіваються на те, що є клепка у голові, навіть в інтерна.

Само упоминание интерна в постмортуме и является признаком «blame culture».

Можно ссылку на пост postmortem, где упоминается интерн?

Спрошу. Но вы работаете рупором непроверенной информации — по ссылке того оратора ничего не говорится об интернах :)

Интерн положил половину интернета — www.theverge.com/...​ause-typo-internet-server

По ссылке ничего не говорится об интернах, откуда такая информация?

CM на каждый деплоймент. 2PR на каждое изменение, чтобы не было как с тем интерном.

що таке CM?
що таке PR — pull request? чому тоді 2?
і що було з інтерном?

Ага, особенно сразу после OP1.

що таке OP1?

Я дуже вдячний за турботу, але мені 40 років і я не вчора народився і вже досить багато бачив у житті... і політики, і конфліктів з менеджерами L7 з моєю перемогою... звісно у мене є всі апруви. Більше того, до мене звертаються рекрутери по допомогу.

Щодо PIP — Ви не розумієте, як це працює. PIP — це lowest performance in org. На нього не можна поставити за порушення внутрішніх політик.

Треба якоюсь мовою пройти інтервью. Я в на Вашому місці підтягнув би python до рівня задач на літкоді

SysDE. Будет нужно глубокое знание Linux, шел скрипты, networking.

Есть сакцес стори кто пошел на такой ивент и сейчас в Сиэтле/Ванкувере? Отпишитесь тут.

Переважно люди у Ванкувері. Знаю одного який в долину (здається ще в процесі релокації)

Да, попал в Ванкувер внепланово. Предложили его на год после того как пролетел с H1B в долину. Год прошёл, сейчас уже в процессе получения L1B.

Бывший коллега в Ванкувере, тоже через Киевский хантинг ивент=)

Взагалі через мене у Ванкувер переїхало десь 10 людей.

[STATUS: CALL FOR RESUMES] Kyiv, March 2020

Проектным менеджерам нечего ловить? Я так понимаю в амазоне подобных вакансий вообще нету?

По мережі гуляє інформація що Амазон відміняє on-site interview через ризик коронавірусу.
gizmodo.com/...​-workers-not-t-1841977632

Чи є інформація про те чи вони все ще планують проводити hiring event?

і що насипають в Дубліні успішному SWE?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

а че , хорошая идея
собираешь всех участников следующего ивэнта амазон.
накрываешь стол
подсыпаешь пурген

профит

Друзі, Амазон планує проводити івент у 4му кварталі цього року.
Якраз є час підготуватися. Приєднуйтесь, кому цікаво!

Приемлемы ли кандидаты возрастом 35-40+?

Звісно! Я приєднався у віці 38 років і без проблем.

Чи відомо вже щось по івенту на цей Q4?

Amazon Elasticache: Приєднуйтесь до моєї команди

Привіт Друзі!

Нещодавно закінчився івент, на який я пропонував допомогу в підготовці (dou.ua/forums/topic/25536 ). Це був досить значний успіх, кандидати, що подавались через мене склали більше половини тих, кого Амазон вирішив найняти.

Але зараз я пропоную дещо інше, а саме: подавайтесь в мою групу не чекаючи наступного івенту. Ідеальний кандидат:
* знає редіс інтерналз, комітив щось в github.com/antirez/redis
або
* багато працював з distributed databases
або
* має цікавість попрацювати з серйозними і складними речами в цьому напрямку.

Та:
* Хоче писати крутий проект на Go та С
також
* може пройти інтервью на гарному рівні як з алгоритмічних задач так і з системного дизайну

то ми будемо раді вас бачити! Людей нам потрібно багато, звісно релокейт візи і все таке фірма надає. Місце роботи: Ванкувер.

офіційна об’ява: www.amazon.jobs/...​emory-distributed-systems

Є варіант їхати в нашу команду в Дубліні: www.amazon.jobs/...​-engineer-aws-elasticache

всі резюме можна слати мені через приватні повідомлення. З радістю відповід на всі питання.

Я також надам вас всю підтримку, що можу для проходження інтервью. Мої вебінари виявилися досить дієвими для колег.

Є варіант їхати в нашу команду в Дубліні

— two tickets to Dublin!
— Куда, блин!?!
— Туда, блин!!!

Є варіант їхати в нашу команду в Дубліні

Или на 300 000 + акции сходу (ну и запуск гринки немедленно), в калифорнию, или нинадо.
Там уже джуниорам после института столько платят.
Нам zzzhou рассказывал.

Или на 300 000 + акции сходу (ну и запуск гринки немедленно), в калифорнию, или нинадо.
Там уже джуниорам после института столько платят.
Нам zzzhou рассказывал.

шьо ви перебріхуєте
студікам 120-180
https://www.levels.fyi/charts.html
а от сіньорам уже не 300, а 360-500

Шановні друзі! Пройшов перший вебінар з процесу найму в амазоні. Вебінар є в запису. Створено слак для тренування проходження інтервью і відповіді на питання. Приєднуйтесь, ще не пізно!

Ок, щас, только начальнику скажу что до обеда работать не буду, так как смотрю вебинары о том как устроиться в Амазон.

Ну как же так, нужно честно! Амазон ведь!

обманывать и не нужно, честно не говори :)

Ок, щас, только начальнику скажу что до обеда работать не буду, так как смотрю вебинары о том как устроиться в Амазон.

www.amazon.jobs/en/principles
Learn and Be Curious
Leaders are never done learning and always seek to improve themselves. They are curious about new possibilities and act to explore them.
:-)

Шановеі колеги,
Я щойно вислав розсилку про перший вебінар. Будь ласка, дайте знаити якщо ви висилали мені повідомлення, але НЕ ОТРИМАЛИ моєї розсилки.
Дякую

Виталий, я вам только что отправил сообщение, тоже хочу поучаствовать в вебинаре, если еще есть такая возможность.

чета я в амазоне разочаровался. Купил киндл и оказалось амазон это лютый мороз — собственный стор, отсутствие гогл мапа в сторе, киндл — это тоже продукт в себе, до ипадов ему как до луны. Поставил на киндл алексу но так и не нашел как сделать что бы она со мной разговаривала. В ипаде все просто жмешь кнопку — сири слушает, что в киндле жать я так и не понял. Ну реально я жму кнопку айпада и говорю сири — найди мне макдональдс и она делает, а в алексе я даже не нашел что нажимать. И чета мне показалось что в амазоне не звезды работают, а такие себе посредственные чувачки.

www.youtube.com/watch?v=orD-e_W6Pic Вот подробная иструкция по работе с Алексой.

как то старомодно — видео инструкция, нет что бы печатную книгу выпустить ))) Когда есть эталон Сири, то алекса это поделка на колене. В больших компаниях надеются что — вот вольем в рекламу алексы еще пару миллионов и все попрет, но в реале все тупо уйдут к яндекс колонке, сири, к алибабе и всем тем кто делает хорошую локализацию и удобные интерфейсы. Когда ты покупаешь эпл и начинаешь пользовать — то эмоции «вау как это круто, как они это придумали», когда покупаешь киндл и начинаешь пользовать то эмоции — «оу, это даже хуже чем андроид, как им это удалось?».

как то старомодно — видео инструкция, нет что бы печатную книгу выпустить

По ссылке, пример того как алекса «распознает» шотландский акцент :-).

собственный стор, отсутствие гогл мапа

сплошные плюсы. когда уже минусы пойдут?

сравнивать всю корпорацию с одним продуктом занятие так себе. и причем тут Kindle к ивенту и подготовке к собеседованиям?

Похоже на стёб.
Либо все киндлы уже делают тупо с возможностями мультимедийных устройств, либо искать в электронной книге возможности ипадов — какая-то нездоровая тяга к извращениям.

киндл на андроиде у меня первый раз, и я его уже выставил на продажу. Ставить программы на киндл скачав их АПК с интернета в 2018 году — это жесть. отсутствие продуктов гогла — это вообще не в какие ворота не лезет, я ходил и читал комменты к ютьюбу на амазон девайсах — тысячи людей пишут что если на девайсе не будет ютьюба — им нахер этот девайс не нужен. сотни отзывов с 5ю зведами как с фабрики тролей — супер, круто, все ок. Отзыв в самом топе — ютьюб больше не работает на фаер стике. Почитал отзывы про алекса апп, отзыв в топе — это приложение должно быть причиной почему вам не стоит покупать алексу !!! далее идут расказы про то как алекса не разбирает речь и про то в рекламе все выглядело по другому. )))) Вот так живешь в мире эпла и думаешь — чета скучно, попробую что то другое, вон безос говорит про кастомер обсешен, кастомер центрик, покупаешь киндл и опана, ставишь апк скачанные с каких то левых сайтов на устройство имеющее доступ к твоей кредитке.

Виталий, есть пару вопросов:
1. Читал на реддите упоминания- что в Амазоне не приветствуется использование python на интервью. Можете подвердить/опровергнуть это?
2. Спрашивают ли на амазон собеседовании вопросы из серии leetcode hard?
3. Проводит ли Амазон хайринг ивенты в других странах? в Азии?
4. В случае не прохождения интервью- через сколько можно пробовать еще раз?

добрый день
1. никогда такого не слышал. Я сам вот писал один проект на питоне и рядом со мной сидит классный человек, который проходил интервью именно на питоне.
2. коротко — и да и нет, но больше нет. Я хочу коснуться этого вопроса в группе
3. Да, проводит много ивентов. Есть люди, которые отвечают за выбор локаций
4. данные разнятся. Как правило 6 месяцев фриз. Я слышал иногда год, не знаю почему. Я спрашивал у рекрутера, если человек провалил ивент в феврале, может подаваться сейчас.

Если второй раз не пройдёшь, то будет опять фриз или вечный бан? Увеличивается ли время фриза экспоненциально?

никогда не слышал про экспоненциальную зависимость :). Вообще это не то, чтобы бан. Просто это оптимизация ресурсов. Если человек не прошел, то лучше если он полгодика поготовится прежде чем подаваться. Чтобы получить пожизненный бан... ну это надо наверное зарядить кулаком в лицо интервьюера.

Чтобы получить пожизненный бан... ну это надо наверное зарядить кулаком в лицо интервьюера.

а як на рахунок не фільтрації базару кандидатом на неполіткоректні теми? :-)
кандидат же ж може не усвідомлювати, як всяке різне звичне в одній країні буде звучати у Штатах

я про таке не чув... якщо покаже себе расистом то може, не знаю... Але це треба відверто бути расистом. Випадково таке навряд можливо

А кому нужен тупой баран, хоть и очень кодливый?

мне тут и так очень нравится, если честно. Учитывая что перейти в другую комманду это легко, можно перепробовать много чего.

Краще хай Амазон відкриває офіс в Україні.

Я це перекажу Безосу при наступній зустрічі :)

В Украине есть офис офис Амазона

Черт, жаль что только один раз поддержать можно :)

Ага, как только пей пал зайдет, так сразу :)

Насправді це дуже вигідно, бо в нас дешевше ніж Європа чи США, високий рівень якості та люди працьовиті. А от Індія ще дешевша, але там купа проблем.

купа проблем

Какие проблемы отсутсвуют в Украине, но есть в Индии и как они мешают Амазону открыть новый офис у нас?
Кстати новый офис (HQ2) Амазаон открыли таки в Нью-Йорке, много намекали про канаду, но решили по старинке — в асашайном мегаполисе.

В Амазон нужны те, кто будет эффективно работать а не вжуживаться понтами. Таких на Н1проще и надежнее.

Офис же вроде разделили между Вирджинией чтобы гоститьку сосать и НЙ потому что все в НЙ идут :)

И еще нафига та Украина, если ВВП Манхеттена для нее недосягаемая величина?

Насправді це дуже вигідно, бо в нас дешевше ніж Європа чи США

Новая штаб-квартира Амазона будет построена в Нью-Йорке. Такое чувство, что наоборот, искали где дороже :)

там же Амазон наварил полтора миллиарда на каких-то сраных дотациях за создание рабочих мест.

Alexandria Ocasio-Cortez прыйдэ — порядок навэдэ :)

Тем более что все это творится на ее районе

високий рівень якості та люди працьовиті

а також високий рівень корупції і відсутній справедливий суд тому нам офісів faang/бігко ще тут ой як довго не бачити.

А типу в Індії все гаразд з корупцією та судами? Окрім корупції там, вибачаюсь, сруть прямо на тротуарах, досі є кастова система та пригнічують жінок.

Значить краще ніж у нас, настільки краще що вони там датацентри відкривають. А ще індуси чудово масштабуються навідміну від наших.

Открывают в Индии, а не Украине по той же причине, почему аутсорсеры открывают офисы в Киеве и Харькове, а не Лубнах или Кировограде — доступность квалифицированной рабочей силы, в том числе со знанием английского языка

Ну англійська в українському ІТ вже стала нормою, вже, напевно, навіть джуніори володіють на рівні не нижчому за pre-intermediate, а щодо кваліфікації, зустрічав від самих американців думку, що американські замовники діляться на тих, хто ще не працював з індусами і тих, хто більше не буде з ними співпрацювати.
Підозрюю ,що нові офіси відкриваються там більше за інерцією, типу є вже розроблена схема як відкрити великий умовний офіс в умовному Мумбаї, а Україна для багатьох це ще достатньо незвіданна територія. Дати українцям поаутсорсити не самий критичний функціонал на рік це одне, а вкладати гроші в офіс і будувати довгострокову перспективу це геть інше.

Датацентры открывают не там, где есть рабочая сила, а там, где есть платежеспособные кастомеры.

начали за офис, закончили датацентром

Для компаний такого уровня высокая коррупция как минимум не проблема.
Индия хоть и бедна, но с большим населением, и если каждый принесет хотя бы по доллару то будет очень вкусно.

В Индии недавно в целях борьбы сскорупцией даже ходовые у корупционеров банкноты изьяли из обихода.

в нас дешевше ніж Європа чи США

І простіше з візитами масок, пожежних та санітарних інспекторів та іншою дружньої до бізнесу сарани.

та люди працьовиті

О так, ця знаменита працьовитість дупою до гори на буряках на власних 6 сотках — хіба які американці можуть так вкалувати? Їм би аби робити те що комусь потрібно і щоб ще робити ефективно. А так щоб створювати самому собі проблеми і з зусиллям їх долати — вони так не зможуть.

І простіше з візитами масок, пожежних та санітарних інспекторів та іншою дружньої до бізнесу сарани.

Можливо, але не точно. Я не знайшов, як порівняти тиск на бізнес по різним країнам. Поділіться вашими даними.

О так, ця знаменита працьовитість дупою до гори на буряках на власних 6 сотках — хіба які американці можуть так вкалувати? Їм би аби робити те що комусь потрібно і щоб ще робити ефективно. А так щоб створювати самому собі проблеми і з зусиллям їх долати — вони так не зможуть.

Неактуально для IT сфери.

як порівняти тиск на бізнес по різним країнам

За кількістю офісів з розробниками — індикатором є те чи вважають для себе ризиком (і на скільки великим) іноземні компанії залежати від вибриків місцевих князьків і не мати захисту через те що закони не діють.

Неактуально для IT сфери.

В чому працьовитість українців в ІТ-сфері відрізнаяється від загальноукраїнської працьовитості? І, головне, в чому ця міфічна надзвичайна працьовитість проявляється? Можна було би порівняти результати працьовитості різних народів у різних областях діяльності...

За кількістю офісів з розробниками — індикатором є те чи вважають для себе ризиком (і на скільки великим) іноземні компанії залежати від вибриків місцевих князьків і не мати захисту через те що закони не діють.

Але це не заважає відкривати офіси в Росії: Nvidia, Intel, Apple, Siemens, Nokia, IBM.

В чому працьовитість українців в ІТ-сфері відрізнаяється від загальноукраїнської працьовитості? І, головне, в чому ця міфічна надзвичайна працьовитість проявляється? Можна було би порівняти результати працьовитості різних народів у різних областях діяльності...

Це суб’єктивне твердження. Я на своєму досвіді порівнюю, як працюють у нас, в Індії та в США.

Але це не заважає відкривати офіси в Росії

Така се ля ві.

Я на своєму досвіді порівнюю, як працюють у нас, в Індії та в США.

Скільки разів доводилося чути про маски-шоу в офісах американських ІТ-контор?

Скільки разів доводилося чути про маски-шоу в офісах американських ІТ-контор?

Це ж їхні локальні новини. От трішки пошукав в інтернеті по цивілізованому світу:
— Norwegian police raid shipping company office over waste export
— BMW headquarters searched by police in emissions raid
— German police raid Deutsche Bank offices on money laundering allegations
— Police raid Mitsubishi’s Germany offices in latest diesel-emissions scandal
— Caterpillar CEO Apologizes to Employees After Feds Raid Offices
— ABC offices raided by Australian police
— Feds raid office of Australian shipbuilding company in Alabama
— FBI Agents Search Offices in Buffalo City Hall
— Uber offices raided by police in France and South Korea
— Uber’s double Dutch moment: Cops raid offices a second time

Питання ж наче було про США, ну таке. Виходить що по всьому цивілізованому світі за весь час в сумі було стільки ж рейдів поліції і федералів як візитів масок-шоу в Україні?
Що з пожежними, санітарними інспекціями і податковою?

Виходить що по всьому цивілізованому світі за весь час в сумі було стільки ж рейдів поліції і федералів як візитів масок-шоу в Україні?

Да нет, по этим заголовкам выходит во всем цивилизованном мире маски шоу в офисах айти компаний в сумме не было ни одного.

Підписатись на коментарі