Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

ІТ Step Академія Львів

Всім привіт!
Хочу отримати якісну ІТ-освіту з метою подальшої реалізації себе як спеціаліста. Хотів би отримати Ваші коментарі стосовно IT Step Академії м.Львів, а саме:
— наскільки отримані знання в академії відповідають вимогам роботодавців
— чи сертифікат проходження 2,5 річного навчання цінується серед роботодавців ( тобто чи відповідає дійсності , що ті знання та навики які я отримую протягом навчання дають мені можливість без проблем знайти хорошу роботу «заберуть з руками та ногами» про що стверджує персонал академії???)
— яке б місце в рейтингу Ви би віддали серед освітніх закдадів даній академії
— які є більш кращі та потужніші освітні заклади , які відповідають реальним , сьогоденним вимогам?

Побажання: хотів би отримати коментарі найманих спеціалістів і роботодавців.

Дуже дякую за коментарі.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Розумію, що відповідь, скажімо так, не дуже своєчасна :) Але почитавши коментарі вирішив також прокоментувати.
1. Знання, які надаються, точно відповідають вимогам ринку. Натомість за отримані знання в більшій степені відповідає сам слухач. А також роботодавець оцінює не лише знання, а також багато інших факторів і не завжди саме знання вирішують візьмуть тебе на роботу чи ні.
2. Правду пишуть, що сертифікати роботодавцям не потрібні впринципі. Якщо приходити і казати, що я вчився в ШАГу чи будь де в іншому місці — це фейл. На це не варто розраховувати. А багато хто так і робить. І зазвичай це власне ті, хто диплому не має.
3. На 3 та 4 питання, вважаю, що не маю права відповідати, оскільки я тут працюю. Відповідь буде очевидна і буде вважатися не об’єктивною.
На останок. Дивіться на програми та на їх наповнення, ну і хто викладає, і як. Решта буде залежати від Вас. І не покладайте всі надії на будь-який навчальний заклад. Також можна спробувати вивчити все самому, є купа онлайн ресурсів. Але тут все залежить від степені самомотивації, психотипу людини і вміннях чи навиках розбиратися у всьому самому. Комусь то посильно, а комусь дуже важко. В кожного свій шлях. Виберіть той, який Вам більше підходить.
Наразі статистика говорить про те, що, таки, шлях з наставником вибирає більшість.

«чи сертифікат проходження 2,5 річного навчання цінується серед роботодавців ( тобто чи відповідає дійсності , що ті знання та навики які я отримую протягом навчання дають мені можливість без проблем знайти хорошу роботу „заберуть з руками та ногами“ про що стверджує персонал академії???)»
Не сертифікат цінується, а Ваші реальні знання
Для початку пройдіть безкоштовні курси на прометеус, далі англомовні Coursera та інші online-osvita.ho.ua/kyrsu.html або online-osvita.ho.ua/it osvita.html. На Google все залежить від мотивації, також на DOU дуже багато розписано на рахунок навчання на курсах та самостійного навчання, пошукайте та почитайте

Погугли для початку по цьому форумі, знайди лінки на безплатні курси які тут кидають кожного дня по декілька разів, і почни з них. Якщо вистарчить мотивації успішно завершити хоча б один то далі вже може зявитись бачення що слід вчити далі.

Про те як важко попасти джуном кудись слухати не дуже варто, бо з часом легше не стане і через рік буде ще важче, і люди говоритимуть як легко було рік тому :)
Легко це взагалі не про ІТ, тут треба добре повпахувати щоб стало легше, принаймі років так два.

Такщо працюй на себе і шукай інфу сам, це тяжче, але коли вже втягнешся, то буде для старту достатньо

Вже пройшов той час, коли були шанси отримати роботу пройшовши шаг. Тепер потрібно бути 16річним сіньором з 20 роками досвіду, щоб отримати офер джуна. Тому ШАГ не допоможе, потрібно самому вчитися і як варіант пошукати собі ментора — з цього буде більше користі.

Вы имеете ввиду те самые знаменитые объявления с обещанием нанимать без собеседования обладателей сертификатов IT Step Академія Львів?

Учился в шаге в Мариуполе. Ушел через 1.5 года. Учетеля дубовые, нефига не знают. Курсы построенны так, чтобы максимально растянуть время, все лекции взяты из itdvn, так почему бы напрямую туда не пойти? Мой совет, не трать деньги и время, лучше уж в итдвн

все лекции взяты из itdvn

А некоторые преподы с itvdn тупо пересказывают книги. Не все, есть там и толковые преподы, у которых подача в форме своих рассуждений и примеров.

Оскільки ви зі Львову, я б вам радив подивитися тут на сайті розклад курсів у львівських «грандів» для трейні . Наприклад ось, найостанніший -
dou.ua/...​digests/junior-digest-35
Знайдіть тему по якій хочете вчитися,здайте екзамен та йдіть туди. Там у вас є можливість працевлаштуватися.
Відносно шагу, те що я знаю — в мене питають рекрутери іноді «а ви часом у шагє не вчилися» — й коли я їм відповідаю що ні — розмова йде далі. Ця школа зажила собі сумної слави. Не знаю, як про Львів, але по Україні про неї не дуже гарні відгуки.

Підписатись на коментарі