Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Coworking у Львові — шукаю спільників

Є ідея створити co-working центр у Львові.

Думаю вона буде цікава фрілансерам зі стабільним доходом, які вже тривалий час знаходяться «у вільному плаванні» (повністю або частково), а також професіоналам, яким не до душі офісні порядки та робота в open-space’ах.

Ідею вже реалізувало кілька людей в Києві. Про плюси і мінуси такого виду роботи писати не буду — тема вже достатньо роздута на хабрі.

Щоб зразу відсіяти неконструктивні пости, уточню, що саме я розумію під цим терміном:

1. Це не суб-оренда столів і не завуальований найм додаткової роб.сили під свої проекти, хоча дехто зрозумів це саме так, як додаткову можливість заробити.

2. Партнери у ко-воркінг приходять не з вулиці, а мусять відповідати певним критеріям — стабільність у фрілансі, можливість оплачувати «долю» в оренді приміщення, бажано юридична реєстрація (ФОП на ЄП), наявність довгострокових відносин з замовниками. Ну і головне — любов до власної роботи, ентузіазм та самостійність, бажання кооперуватись, ділитися досвідом, та працювати в колективі інших фрілансерів.

Поки що все знаходиться на «пуберантному» етапі. Мене цікавлять побажання, критика, аналогічний досвід.

Можливо потрібен ресурс для учасників, де розмітити всі «за» та «проти», особисті побажання, які треба врахувати перед тим як щось починати робити.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Цікавить. Розміщення — поближче до Сихова. Кілька років на фрілансі. Ось один з профілів
www.odesk.com/...7722f108abcf768

телефон 0676899784

Цікаво, чи є діючі коворкінг центри зараз?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Тоже интересно, какое это все поимело продолжение, если поимело конечно.

...Еще. все требования, в принципе, ясны. Мне тока непонятно накой нужна официальная регистрация?

>> Rost

Ви дуже багато пишете чим це корисно, а не сказали скільки це коштуватиме і в якому районі хочете відкрити?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дякую. Я б зробив тут акцент на другій фразі.
Коворкінг дає можливість розвиватись більш ефективно, ніж full-time зайнятість. Навіть якщо людина займається, скажімо, підтримкою аплікацій чи навіть банальним баг-фіксом по ремоуту — так це ж непогано, оскільки дає стабільний дохід. До речі, більшість наших ІТ компаній так і працюють. А гнучкий графік і свобода дій дозволяє пробувати більш «ризикові» напрямки (стартапи тощо). Якщо є тимчасові труднощі або бажання додатково підзаробити — не проблема, приєднуйся до колег як субконтрактор.
Не виключено, що при рості замовлень у фрілансера може виникнути потреба в додатковому наймі. В такому разі коворкінг-спейс теж може бути недорогою стартовою (або тестовою) платформою.
На рахунок оренди приміщення — у Львові не велика проблема знайти офіс. Багато орендодавців вже фіксують ціни в гривнях, а попит падає в звязку з кризою.
Щодо різного роду «пряників» особисто у мене підхід мінімалістичний. Кюбікли чи парти суб’єктивно не люблю. Поважаю базові основи фен-шуя (не до фанатизму) і радянський/укр. ГОСТ, коли кожен має свій індивідуальний простір, достатньо природного освітлення, і ніхто не шастає за спиною.:) Охорона, безпека само собою. Техніку, як правило, фрілансери мають заточену під себе, думаю з цим проблем буде найменше. БПФ, телефон поставим. Ну і звичайно — хороший, бажано синхронний інтернет-канал.
Так що усе вирішується! Залишилось тільки знайти, хто під цим підпишеться.:)

Якщо у Вас є пропозиції/спірні питання, пишіть коротко про себе (що вважаєте за потрібне), і основне — чим коворкінг у Львові особисто вам буде цікавий. lvcoworking [at] mail.ru

Привіт. Тема цікава. Підсумую, чи я правильно зрозумів. Я — фрілансер. Працюю сам. Офіс знімати — дорого. Шукаю лудей, щоб розділити оплату. При умові, що люди будуть займатись фрілансом, також — можуть виникнути спільні інтереси (обмін досвідом, замовленнями, при великій загрузці, технікою, яка тимчасово не використовується, спільні проекти, тощо.). Чекатиму відповідь на computernews_at_rambler_dot_ru.

У нас (vertaline.com.ua) є коворкінг-місця в затишному офісі на вулиці Тургєнєва 72, над салоном Хюндай.

Підписатись на коментарі