Є бажаючі повчити англійську мову в Силіконовій долині?

Доброго дня всім!

Я представляю освітню агенцію «Вивчай! », Київ — www.vyvchay.com. Працюємо з декількома мовними школами в Силіконовій долині: м. Менло Парк (поряд з Пало Альто), м. Сан-Франциско (Півн. Каліфорнія); + м. Сан-Дієго (Півд. Каліфорнія). Школи пропонують програми вивчення англійської мови різного рівня та навантаження: в групах відповідно до вашого рівня. Проживання, як правило, — в окремій кімнаті в американській сім’ї. Ціни різні.

Прекрасна можливість удосконалити англійську і заразом дослідити Силіконову долину, в містах якої практично кожного тижня відбуваються різноманітні заходи для developers & engineers. Програму можна підібрати у період, коли проходить якийсь форум чи семінар.

Так, поїздка в США обійдеться дорожче за відвідування курсів в Україні. Але якщо ви маєте бажання І можете собі це дозволити, воно того варте.

Якщо будуть питання — пишіть на форумі, чи на info (at) vyvchay.com. З радістю відповім.

Юля

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

випадково попередній пост підписався flyman, тупо механічно, вибачаюсь

А ти не підкажеш чи є можливість звалити в Канаду для студіка на магістерку?
І якшо є досвід в розробці, це буде +?
Взагалі реально отримати безкоштовне навчання в Канаді (магістерку)

чи треба копати в сторону максимум Польщі/Австрії?

А ти думав що, вчити французьку для того щоб попасти у французький легіон?

я думал вы хотите припасть к великим культурным истокам, ну или девушку программиста очаровывать собирались невообразимой красотой и шармом.

эх, flyman-flyman...

2Yulia_K
Дарамне піаритесь

Прогери — не ваша цільова аудиторія


квебекуа 3 час. назад!>>> Mене цiкавить фанцузька в Квебеку.
Это стёб такой?
У меня на работе парень, коренной парижанин. Работает сейчас в Торонто. Я его спрашиваю — как тебе вообще нравится тут? Надписи по французски дублированны, вся еда с дву-язычными этикетками, по телефону “... press 2 to speak French...”, чувствуешь себя дома?

он возмутился и сказал, что квебекский фр. не понимает и вообще странно почему они этот язык французским называют.

мені пох. що там кажуть французи.
Зара ходжу на курси, так всі хто в групі, виявлється хто подає доки, хто чекає на співбесіду для ПМЖ в Квебек.

А ти думав що, вчити французьку для того щоб попасти у французький легіон?

Шановний mr_X,

приємно читати такий ось розгорнутий, без грубощів, відгук. Даю відповіді на коментарі.

4K за місяць — чималі гроші, і бажано при таких умовах щось все ж таки пообіцяти (пояснити для тих, хто не дуже орієнтується). І, знову, я намагаюся перебрати усі варіанти: для новачків, для практики, для знавців і т.д. І я не бачу аргументів — «навіщо? », «чому? ».

Поїздка за кордон для навчання в мовній школі, як правило, має дві цілі: 1) удосконалити мову (чи добре вивчити за довгий період) і 2) розширити кругозір. Покращити мову можна суттєво і за місяць (знову ж, за умови старанності й допитливості). Чи новачок Ви, чи практик, чи знавець, в школі вас направляють у групу студентів зі знанням вашого рівня і, за допомогою різних вправ, цей рівень Ви підвищите. І в школі, і поза її стінами, спілкуватися доводиться лише англійською; усі знаки на дорогах і оголошення в громадьскому транспорті, в супермаркетах тощо — англійською; в поїзді з провідником ви спілкуєтеся англійською і т.д. А що не знали чи не знаєте — вчитель у школі точно підкаже і пояснить. Все це сприяє подоланню мовного бар’єру (у кого він є), підхопленню ритміки мови, вивченню нових слів, покращенню плавності мови. Тобто додому, в залежності від строку навчання, Ви повертаєтеся з впевненістю у своїх можливостях говорити і з вищим рівнем мови за той, з яким приїхали. Це точно обіцяю (якщо вже торкатися обіцянок).

потрібно навчитися не стільки видавати правильні звуки, скільки мислити мовою.

Перебуваючи в мовному середовищі Ви принаймні починаєте мислити мовою, а повернувшись в Україну маєте більше мотивації постійно читати англійською, по можливості розмовляти нею, постійно над собою працювати. А етап «дитинства» і дитячого рівня мозку вже пройшов, і з цим треба змиритися. Так, як в дитинстві, вчитися потім не вдасться ніколи, тому в кого є діти — виправляйте помилку своїх батьків щодо вивчення іноземної.

Щодо кругозору: багато людей в Україні, а девелопери і поготів, наслухалися про Силіконову долину. Вивчити по-справжньому її можна, звичайно, деякий час попрацювавши там, проте за місяць-два, атмосферу, ритм і стандарти життя цього місця також можна відчути: яким чином пересуваються, як працюють за комп’ютерами зранку в поїзді, коли їдуть на роботу в ін. місто, як займаються спортом (безліч чудових місць для хайкінгу, безкоштовні тенісні корти, безліч велодоріжок і парків відпочинку), як харчуються (органічна і неорганічна їжа, фармерз-маркети), інтернаціональність долини, ставлення до дітей, рівень розвитку бібліотек, чистота вулиць і правила вигулювання собак, розвиток медіа, розвиток доріг, стиль і правила поведінки на дорогах; велика кількість і бідних іммігрантів та нижчих шарів населення, проблеми з вагою. Можливо забагато нюансів, і багатьох це не цікавить? Але туди їдуть допитливі. В долині весь час проводять платні і безкоштовні семінари і форуми для представників сфери ІТ, де можна чогось і навчитися, і поспілкуватися, побувати в офісах відомих компаній. Так, все це можна побачити, поїхавши в долину в ролі туриста чи, ще краще, на ділову зустріч від імені компанії (і за її кошт), а можна у ролі студента заразом вчити англійську (систематизовано в школі).

позиція посередника зручна: ви не відповідаєте за результат., а хтось завтра прийде і заплатить.

так, за результат відповідають школи, які успішно працюють на освітньому ринку вже по 40−60 років. Але я розвиваю бренд свого агентства і відповідаю за те, що «обіцяю» чи не обіцяю. Від того, чи будуть задоволені від поїздок і навчання певні дані клієнти, буде залежати те, чи прийдуть до мене за допомогою їхні друзі, знайомі чи діти.

4K за місяць — чималі гроші

— звичайно, та ще й в Україні. Але я не пропоную тим, хто не може і не хоче собі це дозволити, недоїдати і недосипати, щоб поїхати та повчитися в Каліфорнії. Туди треба їхати з чітко поставленими завданнями і цілями — що і для чого повчити, що подивитися і відвідати, як це мені пригодиться в житті — і сумою грошей, розрахованою на реалізацію перших.
Знову дякую за увагу. Щирість вийшла задовгою.

Юля

Mене цiкавить фанцузька в Квебеку.

Это стёб такой?
У меня на работе парень, коренной парижанин. Работает сейчас в Торонто. Я его спрашиваю — как тебе вообще нравится тут? Надписи по французски дублированны, вся еда с дву-язычными этикетками, по телефону «... press 2 to speak French...», чувствуешь себя дома?

он возмутился и сказал, что квебекский фр. не понимает и вообще странно почему они этот язык французским называют.

Предпочитаю языковую стажировку в Лондоне.

ну разве, что у вас клиенты все из UK. А так, тренировать британский-английский смысла нет. И сложнее и бессмысленее.

Дорога Юліє,

даремно ви сприйняли мої слова на особистий рахунок. Пробачте, якщо я вас образив. Але розумієте, такий пост, він необхідний, аби громада оцінювала ситуацію з різних точок зору. Я ж не написав нічого образливого про вас особисто чи вашу чудову пропозицію? Не написав. Більш того, я навіть не написав «2 Yulia_K». Ви знаєте, насправді приємно, що ви так спокійно і ввічливо наводите гарні тези. Дозволю собі кілька коментарів:

ніхто «fluent english» і не обіцяв

знаєте, 4K за місяць — чималі гроші, і бажано при таких умовах щось все ж таки пообіцяти (пояснити для тих, хто не дуже орієнтується). І, знову, я намагаюся перебрати усі варіанти: для новачків, для практики, для знавців і т.д. І я не бачу аргументів — «навіщо? », «чому? ». Можете навести аргументи? Який має бути рівень мови потенційного учня, аби вояж дав ефект, порівняний із матеріальними та моральними витратами? Я думаю, що досить непоганий.

Все залежить перш за все від наполегливості й бажання самого «учня»

гарно сказано. абсолютно із вами погоджуюсь. але, є певні непереборні природні фактори. як я вже казав, за будь-яких умов, за стислий термін опанувати грамотну мову НЕМОЖЛИВО. Чому? Тому що потрібно навчитися не стільки видавати правильні звуки, скільки мислити мовою. А це час. І як ви вірно зауважили, все залежить тільки від учня. А це означає, що наявність мовного середовища починає відігравати дійсно значну роль лише з певного, досить високого, рівня. Діти, які змалечку зростають у мовному середовищі, не забезпечені гарною мовою і здатністю висловлювати свої думки.

те, що ціллю мого поста було підвищити обізнаність про агентство і набути нових зацікавлених клієнтів — також було чітко зрозуміло з самого початку

це логічно, ваша задача — набути клієнтів. і саме така. думаю, позиція посередника зручна: ви не відповідаєте за результат., а хтось завтра прийде і заплатить. і мене здивувала несподівана активність обговорення без жодних сумнівів, так, наче ви пропонуєте опановування мови за нанотехнологіями зі 100% результатом., а моя задача — дати зрозуміти потенційним клієнтам іншу сторону.

швидше одна і та ж особа

і все ж таки ні: -)

На все добре!

2 mr_X & mr_Y
О, хлопчики (чи хто там ще, швидше одна і та ж особа), по-моєму вас понесло. Грубістю відповідати не вмію, лише зауважу, що:
1) з самого початку представилася і написала ясно, що і за яку ціну я пропоную;
2) те, що ціллю мого поста було підвищити обізнаність про агентство і набути нових зацікавлених клієнтів — також було чітко зрозуміло з самого початку;
3) грубіянити за вигаданим ім’ям і без справжнього фото легко, це може робити будь який нікчема. Хочете нормально висловити свою думку — представтеся і ввічливо виговоріться. Усі конструктивні зауваження і пропозиції приймаються на ура.
4) ніхто «fluent english» і не обіцяв. Знання мови — це щоденна важка праця над собою, але в мовному середовищі та, ще й в цікавому місці, витрачені на неї час і гроші мають набагато більший ефект. Все залежить перш за все від наполегливості й бажання самого «учня».
Дякую за увагу.

Надалі на подібні пости реагувати не буду.

Как нахрена???, а попи**еть, а развить тему, а привить клиентуру, попиариться наконец:)

На все-про-все в сердньому на місяць з перельотом туди й назад — 4 тис. дол. США

Вопрос:, а нахрена? Даже если заплатить 100500 долларов, за месяц fluent English не получишь. Если просто абы повысить квалификацию — для этого не надо вбахивать 4К и ехать за океан. И главное такое обсуждение активное! Чи я тупой? Объясните, пожалуйста, без иронии.

2 Vidok
Переліт коштує 1 000 — 1 600 дол. США в обидві сторони.
Вартість за навчання вказана на сторінках шкіл на нашому сайті, www.vyvchay.com. Різні типи курсів мають свою ціну. Рахувати треба з розрахунку на 24 тижні. Чим більша кількість тижнів навчання, тим воно виходить дешевше за тиждень/місяць.
Вартість навчання кожної школи вже включає комісію агента, яким ми і є. Тобто, вартість наших послуг вже врахована. За інші послуги додаткову плату ми не беремо. Оформленням документів і консультаціями у відкритті візи займаємося ми. На співбесіду в посольство Вам все одно прийдеться йти самостійно.
На всі Ваші додаткові запитання з радістю відповім по телефону.

Юля

Сколько стоит перелет? Я хочу посчитать сколько будет стоить 6 месяцев обучения. Я правильно понял что из суммы 4к надо вычесть стоимость перелета и умножить на 6? Визой занимаетесь вы? Сколько стоят все ваши услуги?

Mене цiкавить фанцузька в Квебеку.

До речі, для тих, хто цікавиться Силіконовою долиною в принципі: пост на блогові Дениса Довгополого про поїздки в Силіконову долину: http://dennydov.blogspot.com/2010/07/blog-post_09.html.

модератор, почему удалили мой пост про Мальту?
странная цензура у вас! мое сообщение было в тему и никак не офтопик, да и правила форума не нарушал
я написал что на Мальте тоже есть аналогичные курсы англ. языка, которые в сумме дешевле выйдут
к тому же там англ. тоже официальный госуд. язык

можете объяснить свои действия?

2 Max Iv
Дешевший варіант проживання для студента (маю на увазі мовної школи) на сьогодні важко знайти.
Якщо хтось планує просто подорож на тиждень-два, то можна забронювати місце в хостелі, http://www.hostelworld.com. Для місячного і довшого навчання цей варіант вийде ще дорожчий.

Якщо їхати групою 2−4 чоловіки, то можна зняти апартмент: www.craigslist.com (1000 — 1500 дол. США на місяць (чим кращої якості, тим дорожче далі) за 1 bedroom). В апартаментах завжди є вітальня, тобто якщо там тільки одна спальня, то це означає, що кімнати в квартирі насправді 2. Проте з апартментами наступні нюанси: вони здаються без меблів (з меблями буде дорожче) і на довший період, ніж на місяць. Вигідно, якщо жити в Каліфорнії хоча би 3 міс.


Проживання в сім’ї — мін. 700 дол. США на місяць без харчування.

а если жить не в семье, во сколько обойдется?

не надо еще забывать, что английский в Англии и английский в Америке отличаются достаточно сильно, чтобы увидеть разницу.

как более дешовая альтернатива Лондону — Мальта

там англ. официальный государственный

2 Ага
Давайте не будемо влаштовувати на форумі «битву місць». Англію і Каліфорнію неможливо порівняти. Це — місця з різною історією, зовсім різним духом і цінностями.
Британська англійська й американська англійська також дещо різні.

... Хіба що інтернаціональний характер Каліфорнії і туманність Сан-Франциско щось та нагадують той Туманний Альбіон. Але це вже тема зовсім іншої розмови.

Более того, еще и масса достопримечательностей, да и само качество языковой практики...ну, Вы меня понимаете.

2 Ага
Чудовий вибір. Без заперечень.

Ціни на навчання, проживання і харчування в Лондоні — такі ж, як і в Каліфорнії. Що дійсно вийде дешевке і коротше — це переліт.

2 самое_главное
Їхати в США, через відносно дорогий авіа-квиток, менше, ніж на місяць, не варто. Середня вартість навчання за місяць з навчальними матеріалами — 1200 дол. США. Є оптимальний курс в школі в Менло Парк за 1010 дол.
Це з розрахунку на навчальну візу, за правилами якої вчитися треба не менше 18 год. на тиждень. Якщо у вас є довгострокова діюча бізнес- чи тревел-віза, можна взяти дешевший і коротший курс (менше, ніж 18 год. на тиждень).
Проживання в сім’ї — мін. 700 дол. США на місяць без харчування.
+ віза, авіа-квиток (вартість залежить від сезону), страховка, витрати на харчування і особисті потреби.

На все-про-все в сердньому на місяць з перельотом туди й назад — 4 тис. дол. США. Сума буде коливатися, в залежності від школи, міста, сезону, курсу навчання, масштабу витрат на подорожі.

Предпочитаю языковую стажировку в Лондоне.

2 Володимир

Так, кремній, так, силікон тільки в цицьках, але «Силіконова долина» вже є усталеним виразом і ваші зауваження — цікавий і прикольний історичний курйоз, не більше:)

В комп’ютерах використовують кремній, тому Silicon Valley перекладається як «Кремнієва Долина». Силікон — це інший матеріал, з якого зокрема роблять протези для збільшення грудей.

Так, поїздка в США обійдеться дорожче за відвідування курсів в Україні. Але якщо ви маєте бажання І можете собі це дозволити, воно того варте.

а насколько дороже? какой примерный уровень цен?

Скока вы готовы мне за это заплатить? =)

Підписатись на коментарі