Работа Trainee/Junior Android разработчиком в Харькове

Добрый день, сейчас нахожусь в процессе изучения Java с целью дальнейшего трудоустройства. Профильного образования не имею, опыта работы в сфере айти также. Изначально выбирал джаву с целью устроиться именно разработчиком приложений на андроид, но после мониторинга вакансий обнаружилось, что предложений на порядок меньше, чем в обычной джаве (69 против 14 на текущий момент). Притом вакансий для джуниоров единицы попадались за весь период. Подскажите, пожалуйста, есть ли смысл учиться на андроид джуна для трудоустройства в Харькове? Или спрос так мал, что лучше таки на обычного джава джуна идти?
З.Ы. И если таки да, есть ли смысл сейчас изучать андроид с этими новостями про фуксию? Вроде как андроид обречён, но вроде как не понятно, когда это будет, андроид развивается, котлин вот ворвался в рынок и вроде как на свёртывание платформы не похоже.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Почему люди так склонны видеть вброс там, где его нет?

Вивчаю і пишу код на Андроїд з 2017р. Ніразу не працював в компанні в офісі, тільки фріланс. Починав з власних «домашніх» проектів а потім шукав роботу, кидав резюме куди тільки можна і не можна:) і після 10-х співбесід (3-и з них були успішні, але завжди був прединдент з більшим досвідом ніж я і брали його), я взяв і подзвонив в одну невеличку компанію, яка складалась тільки з фрілансерів і сказав, щоб вони взяли мене на роботу і я буду працювати за не велику платню і понаднормово тільки б отримати досвід — вони мене взяли!). Так розпочався досвід... Моніторю вакансіїї по всій Україні. Вакансії на джуна по андроїду завжди є (1-2 в місяць) у великих містах: Київ, Харків, Дніпро, Львів. Конкуренція дуже велика 100-200 чол на 1 місце (дані від HR однієї Львівської компанії). В інших невеличких містах набагато рідше, якщо є то хочуть «сіньйора-помідора» або мідла, на джуна часу, грошей і людей які б навчили немає. Крім того є такі технології як React Native(JavaScript) i Flutter(Dart) які останнім часом все більше стають популярніші.

навіть трейні мають бути непогані,щоб вони могли під менторінгом в офісі самі написати найменшу аплікацію для замовника,або проекту який можливо ніколи не буде використовуватися в компанії.

Трейні — це людина яка вчиться. ВЧИТЬСЯ. А українська ілітка як завжди пне носи..то нічо, хай пнуть. Вище падати буде.

Вчаться всі рівні нашого ойті. Але трейні й на те трейні аби в’їхати майже без знань. А в нас ..а, ладно. все одно не допоможе.

Це правда — нульових нікому не треба. також відчув на собі. Тому що багато бажаючих, багато відкритої інформації, безкоштовні ресурси і т.д., тобто все доступне тільки бери і роби. Взагалі має бути акаунт на гіт-хабі та хоча б 1-2 додатка на google play, щоб видно було що це дійсно тобі подобається і ти на це виділяєш свій час та розвиваєшся.

1) Трейні має мати не тільки базу. А що ще?
2) І джунів і трейні питають про фреймворки. Що ще треба?

що тут або переступати себе і ставати кращим і робити все як треба,або дальше нити і нічого не робити.

— дуже корисна порада для новачків! мотивує, але можна більше конкретики?

Що значить "

Щось ти явно не так робив

«?) Є маса причин чому не беруть і маса людей які перевіряють твої знання. І коли саме тебе взяли на роботу а твого колегу не взяли це зовсім не означає що він менше за тебе знає чи більше, просто ти: сподобався інтервьюверу, в тебе відповідна ІТ освіта, досвід більший, досвід у проектах аналогічних які зараз розробляються в цій компанії, тебе краще зрозуміли ніж твого колегу, ти відповів на ті питання які тобі задавали, краще впорався з тех завданням англійська в тебе краще чи ще «щось»... Але це ще не означає, що ти будеш краще працювати і приносити прибуток компанії через 2-3 міс.(не говорю конкретно за тебе, а в цілому).
Повністю погоджусь, що для ТРЕЙНІ потрібно знати і базу і мати власні проекти, щоб видно було що типу базу не тільки знає а і може написати.

Тобі можуть навіть сказати зробити все 3 різними способами під різні запити,для твого ж навчання і майбутнього блага

 — під менторством ТАК.

при кожному інтервью я підтягував всі речі,бо просив фідбек і кожне інше інтервью було набагато краще

 — це потрібно всім пам’ятати та виконувати! +

Вакансий на Android действительно в разы меньше. JavaEE тебе долго учить (года-два надо днями учить), Андроид чуток меньше учить. На .NET намного меньше конкуренция, чем на JavaEE. .NET я бы советовал тебе выбрать, если выбирать между Джава и .NET. Но и то и другое учить много и долго.

Всегда есть вариант пойти на обучение или интернатуру после чего берут на позицию Junior.

Совмещать с полноценным трудоустройством вряд ли получится

Я не джавист, но обратил внимание, что на Джаву много вакансий в англ части мира...
Т. Е. Как вариант надо идти на удаленку в ЗабугорКо или на англ фриланс, например Upwork.
Во всяком случае, ты можешь это более глубоко промониторить

Куда я попал на интернатуру, там это дело оплачиваетя, пусть и не сильно большая ЗП, но все же не сильно далёко от Джуна. Все же неплохой вариант. Таких компаний по городу, насколько я знаю, несколько. Есть куда посмотреть

Підписатись на коментарі