Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

[Львів] Компанія з «плаваючим» графіком

Привіт!
Чи існують у Львові компанії, в яких немає строгих лімітів по відпустках і лояльно відносяться до тих, хто бажає брати відпустку кожні 1-2 місяці на 5-10 днів? Неоплачувану, звісно ж.

З того, що я бачу зараз і чую від знайомих — усюди 10-20 днів оплачуваних + 10-20 днів неоплачуваних. По факту — менеджери ну дуже не люблять тих, хто часто бере відпустки/вихідні, а якщо брати їх досить регулярно — так взагалі різко проти. Це особистий досвід та досвід знайомих.

А ще багато хто проти роботи з дому, правда, тут краща ситуація, ніж з відпустками.

Питання — які компанії в Львові ( або ремоут) готові прийняти до себе працівників, які регулярно беруть вихідні та дають можливість працювати з дому?

Фріланс не пропонувати :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Купи пять квартир в Киеве, сдавай их за $250, вот и будет тебе бессрочный оплачиваемый отпуск. Во всяком случае, это намного проще, чем найти фирму, которая согласится отпускать тебя на 12 недель в году.

Є ше варік працювати від проекта до проекта вахтовим методом — півроку батрачиш, півроку тратиш бабло. На ДОУ було інтерв’ю такого тіпа, марафонця чи шось таке, він так працював півроку, а потім марафонив і знову назад.
Але мені здається шо це треба бути реально чотким тіпом цінним для контори, щоб вони на таке пішли. Відповідно малі контори відпадають, бо для них питома вага ресурса значно вища ніж у великих.

Работайте на фрилансе — в чем проблема?

Треба більше таких свідомих людей у нашій галузі як топікстартер.
А то останнім часом налізло у галузь вайтішніків із Сходу з явно рабським менталітетом.
Відпусток не беруть. Перед начальством прогинаються.
Вджобують навіть, коли їх ніхто не просить.
Цим підривають мотивацію та бойовий дух команди.

із Сходу, маєте на увазі з Індії чи Донбасу?

А між ними мало різниці. Хіба різна пігментація покривних тканин.
Але ми ж цивілізовані західні люди — не будемо перебільшувати значення пігментації шкіри чи волосся.

А між ними мало різниці.

А между индусами и японцами?

Та ви ж якісь расист абощо. Як можна порівнювати індусів з японцями?

Создай свою IT фирму, набери команду, установи «плавающий» график. Попробуй из этого получить результат и заработать денег.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Від цього рабський менталітет у топікстартера не зявиться. Лише зявиться бізнес або корисний досвід.

Галузь росте і росте дуже стрімко. Але це екстенсивний кількісний ріст. Якість же щороку падає.

По факту — менеджери ну дуже не люблять тих, хто часто бере відпустки/вихідні, а якщо брати їх досить регулярно — так взагалі різко проти.

лол погонщики проти того щоб раби менше працювали, дійсно — дивина )))

Дядя, шукай фріланс фіксед прайс проекти — ти не уявляєш як це круто коли ти ні з ким не повинен аппрувити свою відпустку а просто пакуєш шмотки та їдеш.

Але є й зворотня сторона — буває так що треба саппортити проект і у відпустці, і просто так не відмажешся, бо ти єдиний хто є на тому проекті. Але я готовий на це і всім раджу! )))

Якщо ти мідл або ж навіть сіньйор, то подайся на вакансію джуна.
Будеш робити джуновські естімейти, але працювати по-сіньйорськи за (час_джуна/N) часу і можеш подорожувати собі скільки хочеш.
Профіт;)

і можеш подорожувати собі скільки хочеш.

тільки на вакансії джуна і зарплата відповідна, а на неї сильно не поїздиш

А на 5-10 днів кожен місяць їхати кудись, то що лишиться від мідловської зарплати?)
Впевнений, не сильно більше.

Ну і автор нічого не згадував про гроші, тому можна припустити, що це не головне для нього, йому головне знайти роботу з таким графіком

Будеш робити джуновські естімейти, але працювати по-сіньйорськи за (час_джуна/N) часу і можеш подорожувати собі скільки хочеш.

Я не вперше чую таку пораду, мені цікаво от є суксес сторі таких прудких сеньорів?

Думю, що є
Нехай одиниці, але є
Тільки не розказують про це чомусь

Де такі стартапи шукають?

Як доростеш до такого рівня як Віктор то стартап тебе сам знайде.

Тут скорее не компанию такую нужно искать, а проект. Желательно на аутстаф или удаленку. Я последние 2 года работал в стартапе через аутсорсера (но по факту работал как на аутстафе). Напрямую договаривался с заказчиком о выходных и отпусках. Иногда переносил и отрабатывал, иногда за свой счет. Пытаться выбивать подобные условия у галеры, как по-мне, смысла нет никакого. Все равно все упрется в клиента и проект. Про продуктовые конторы ничего не скажу, потому что во Львове это зверь редкий.

хто бажає брати відпустку кожні 1-2 місяці на 5-10 днів?

Давай подсчитаем.
Среднее кол-во дней отпуск — 7,5
Среднее кол-во отпусков в году — 8.
Итого 60 дней отпуска в год. Губа не дура :)

а чим Ви займаєтесь? В компанії OpsWay всі працюють віддалено, графік можна підлаштувати під себе і він досить гнучкий — opsway.com. Компанія займається ікомерсом

правда, кожен місяць 5-10 днів — це забагато навіть при умові неоплачуваності таких «відпусток» :)

Python. На жаль, немає у вас позиції для мене. Але дякую за відгук.

а чим Ви займаєтесь? В компанії OpsWay всі працюють віддалено, графік можна підлаштувати під себе і він досить гнучкий — opsway.com. Компанія займається комерсом

Як на мене, багато які. Але було б непогано їм розказати і про Ваші переваги як спеціаліста :8) Ви забагато приділяєте уваги своїм м-м-м особливостям :) так себе можна і не продати :))

Так я поки не продаю себе, а так, цікавлюсь ;-)

Але якщо знаєте такі компанії — я би був вдячний, якби поділились :)

Ви не зовсім правильно мене зрозуміли. По суті, Ви хочете від компанії (до речі, ніде нема слова про ІТ ) додаткових пільг; постає питання — «зачто?», що Ви готові дати компанії такого, що не з-під кожного возьмеш :) Напевно ніхто не прийме на проект джуна на таких умовах (хіба стажуватись і вчитись); а досвідченого спеціаліста по якомусь модному блокчейну (наприклад) — думаю, так. Щоб було зовсім зрозуміло: у Вас ІМХО досить великі шанси якщо Ви студент або експерт, і значно менші, якщо наразі знаходитесь посередині тих двох величин :)

Я дыб таких испердов которые будут себе каникулы на проекте делать каждый месяц, дальше интервью не пускал бы , но таких ещё не встречал :)

Ми дозволяєм працювати з дому будь-коли, переносити робочі дні (наприклад в будній не працювати, а відпрацювати коли зручно в якийсь вихідний, або ввечері-вночі, якщо комусь так підходить. І взагалі ми не рахуєм час, просто наймаєм адекватних і дивимось на результат а не попо-години.

куда резюмеху кидати?)))

Якраз закрили вакансію на Java нещодавно :) Будем на зв’язку!

Загалом хід думок зрозумів, я не суперунікальний спеціаліст ( навіть без префіксу супер чи частини унікальний все одно не підходжу), тому тут варіант лише шукати ремоут. Дякую.

На ремоуті можна поїхати в інше місто і з нього працювати.

От і мені так здається. Знову повторюся — не люблять, бо неможливо нічого планувати. Але коли є потік короткої роботи з заданами і завідомо нерозширюваними часовими рамками, то якраз можна наклепати таких проектиків і знову в коматоз мандрів... Тоді найбільша проблема — як у тому коматозі не втрати тонус і кваліфікацію.

Є ще один момент в цьому — допустим, ваші задачі на проекті дозволяють так працювати і замовнику це теж підходить, але якщо ви не самотній специфічний спеціаліст типу client happiness manager, 1 на проект чи команду, а звичайний собі dev чи qa гребець в команді поряд з такими ж гребцями, то ще одна причина для відмови — вплив на ваших партнерів. Як тільки вам погодять таку річ, почнуться одразу ж запити від всіх інших «я теж хочу такий розклад», «чому йому можна, а нам ні?», а жодному керівнику такі проблеми не потрібні
Те ж саме стосується і ремоуту — якщо в компанії такого не практикують, то комусь одному вибити такі буде дуже важко.

Сложный кейс.Должна быть причина,которая позволит объяснить такую форму занятости.Поддержу комментарии wife of an acrobat, но если Вы реально классный специалист, может и получиться.Или на проект искать работу.

А чого б їм тебе любити? Менеджери люблять ПЛАНУВАТИ, а планувати на людину, яка 20% часу стабільно OOO — практично нереально. Тобто якісь разові короткі таски ще можна якось, або короткі ж проекти, але тут і особисту стабільність і клас треба показувати, щоб була гарантія, що цей прийде і зробить, бо він після тієї відпустки достатньо в тонусі, щоб в’їхати в нову задачу.

Тут або задача проста, або ти маєш екстра-клас.

Єдині можливі варіанти:
— ти суперспеціаліст дуже вузького профілю, яких у Львові вони більше не змогли знайти-підписати, а потрібно дуже буквально на вчора
— працюєш в компанії 5+ років, і зав’язав на собі стільки процесів/проектів, що звільняти невигідно, бо нема ким замінити, а простоювати то все поки найдуть/виростять заміну теж не може
— причина має бути серйозніша, ніж хочу подорожувати
Сходу таке отримати навряд чи можливо, максимум — пару годин щодня, -день щотижня
Інакше фріланс

знаю случаи когда человек уходит на part time и даже при это работает на другую компанию, но это исключение, если ты рядовой гребец у которого нет влияния на что либо то и к работе с дома будут не особо хорошо смотреть

А якщо серйозно? Я ж ніби чітко вказав, що вихідні неоплачувані — я не хочу працювати по 5-10 днів на місяць і отримувати фул зп. І виходити раз в тиждень теж не хочу, цікавить компанія з політикою, яка одобряє регулярні відлучення працівника. Захотів на тиждень поїхати в січні, на тиждень в березні, на 2 тижні в квітні та липні та на тиждень в жовтні ( все умовно) — без проблем.

Тобто якщо я у Львові — готовий працювати фул тайм як і всі, але при тому хочу мати можливість на регулярні короткі подорожі протягом року.

UPD: можуть бути і ремоут варіанти.

[Львів] Компанія з «плаваючим» графіком

Аквапарк!

і лояльно відносяться до тих, хто бажає брати відпустку кожні 1-2 місяці на 5-10 днів?

Це тіпа працювати на пів ставки виходить, якщо кожного місяця на 10 днів? Ні таких знайти буде важко. Хоча звістно випадки бувають різні.

Открой свою контору и посмотрим как ты будешь к таким относиться. Лучше взять нормального работника, чем с такими требованиями

А можно открыть фирму где сотрудники не ходят на работу, а просто работают.

И если чел справляется с задачами, за ним не надо протирать тряпочкой — почему нет?

Это зависит от того как строить процесс. Если чел архитектор, он работает сам, и у него дедлайн — через 3 месяца — почему-бы и не поехать куда-то? Тем более, что сотрудник, априори, должен быть ответственный.

ты бы хотел работать с человеком который месяц-два работает, неделю-две отдыхает?
посмотри на это с разных сторон, если он равный тебе до должности / начальник/ подчиенный ?

з.ы. оно то нонятно , чт перед нами незатейливый вброс, но я думаю 98 процентов команд/компаний не стали бы такого кандидата рассматривать , от слова совсем

Не «вброс».

ты бы хотел работать с человеком который месяц-два работает, неделю-две отдыхает?

— мені взагалі без різниці як працюють мої колеги.

мені взагалі без різниці як працюють мої колеги

Мы вам перезвоним ©

ты бы хотел работать с человеком который месяц-два работает, неделю-две отдыхает?
посмотри на это с разных сторон, если он равный тебе до должности / начальник/ подчиенный ?

Опять-же — все сводится к организации рабочего процесса.

Это все решается правильной организацией процесса + самим характером задач.

Но да — это не просто.

позволь мне интерпретировать твои слова так:
При прочих равных, ты отдал предпочтение работать с человеком у которого таких запросов не будет.
Я правильно понял?)

Тут по определение не может быть прочих равных :-)

Но да — я возможно-бы отказался от такого кандидата, если только не было-бы уважительных причин такого.

Підписатись на коментарі