Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Давайте запитання по-інакшому поставимо.

Do you know any commercial successful applications of Blockchain not related to crypto-trading?

Розкажіть мені не про VC, які на загальному хайпі залили бабла в крипту, а про реальні продукти з застосуванням блокчейнів або крипти, які вирішують реальні проблеми та вже є прибутковими.

Наївно думати, що хтось на даному етапі буде відкрито і публічно про це розповідати та писати? Ті, хто створюють цінність і вже заробляють на цьому і ще не стали публічними компаніями навряд будуть зараз про це розповідати окрім кола довірених осіб (які дуже ймовірно знаходяться під НДА).

Ті, хто створюють цінність і вже заробляють на цьому

Лолщо?

Ще раз повторюю, я питаю не про спекулянтів на крипті, не про контори які дизайнять fpga плати для виского хешрейту, та не про контори які роблять обігрівачі-майнери.

Все це — барахло, крипта для крипти, це навіть не наукова RnD робота яка є стратегічно важливою, це просто гра у якісь фантики, просто тому що великі дяді подумали що на цьому можна зібрати профіт і залили туди бабла.

Продукти будь-ласка, які мають практичне застосування, корисні для людей або для бізнесів. От про смарт контракти я вже третій чи четвертий рік чую. Де ті смарт-контракти зараз? Може системи для виборів? Чи ще шось? Ах, ні, ми робимо чергову платформу для створення децентралізованих аплікацій. Одні платформи тільки, а де самі аплікації?

Бггг.

Так дядь, я дивлюся стріми по csgo і в курсі цієї штуки. Але

1. вона точно заробляє гроші? я питав про профітабл бізнеси в яких ядром є блокчейни або крипта і які не заробляють на спекуляціях та інструментарії довколо крипти

2. яким боком там блокчейн? Продаж токенів як форма краудфандингу?

For now, users of DreamTeam.gg are able to buy premium subscriptions on a 1 month, 3 month, or yearly basis, automatically, in DreamTeam Tokens. There is no way for merchants (in this case, DreamTeam) to charge more than it was stated at the moment of the financial agreement, eliminating the possibility of overcharging customers.

Чим це відрізняється від звичайної абонплати? Нашо там блокчейни та токени якщо можна інтегрувати пейпел або страйп або що завгодно і лупити бабло напряму?

Ага, нижче вони пишуть про смарт-контракти для призових. Окей, а це точно проблема?))) Так, я чув про випадки фроду з боку організаторів турнірів, коли виплачували не все, або не відразу і тд.

Тільки справа в тому що ще жодної такої виплати не було проведено. Треба чекати другого кварталу 19го року. Давайте через півроку сюди повернемося і подивимося що з того вийде.

Давайте може ще якісь приклади продуктів які вже заробляють, вже приносять кошти.

Виталик Бутерин. Не благодари.

Підписатись на коментарі