Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Підтримка корисних/цікавих/благодійних проектів

Вибираючи проекти для щомісячного доната (2-5% від свого доходу), стало цікаво які проекти підтримують чи хотіли б підтримати інші колеги по цеху. Наприклад, декілька місяців назад після успішного тестування додатку (подавав запит на ремонт непрацюючих світлофорів), почав донатити «Каратель» (dou.ua/...​les/dou-projector-karatel), зараз примітив ще декілька проектів для доната:
* Перевірені волонтерські проекти для української армії (раніше скидувався на екіп знайомим в АТО та просто висилав деякі комплектуючі);
* «Помоги бездомному» (www.facebook.com/pomogi.bezdomnomu) — назва говорить сама за себе, знаю про проект від знайомих, які його вже підтримують;
* «Україна без сміття» (nowaste.com.ua) — також недавно була стаття про важливість переробки сміття;
* Дві політичні організації (поки утримаюсь від написання їхніх названь).

Які проекти ви донатите чи хотіли б донатити?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ось тут можна подивитися список з понад 230 українців на патреон — mvfwd.gitlab.io/patreon

-

Недавно задався питанням куди здати старий одяг чи одяг який не ношу, почитав про laskastore.com — класна ідея та ініціатива.

Заодно апну топік.

Happyold.com.ua или superonuki.com — платформа адресных сборов для пенсионеров

Полно знакомых людей с разнообразными проблемами + поддержка бездомных кошек/собак чтобы им подыскивали семьи

Працівники компанії Intellias зібрали понад 15 тис доларів для допомоги ІТ-Миколай та Таблеточки (київський офіс). А ще — компанія доповнила цю суму до 20 тис доларів:
www.facebook.com/...​ay/posts/2507076262655277

Немного тут комментариев...
Похоже тема благотворительности ещё не очень популярна в нашем ИТ.
Я помогаю детским домам, не по проектам, а напрямую или через волонтёров и иногда немного раненым бойцам тоже через волонтёров.

Немного тут комментариев...
Похоже тема благотворительности ещё не очень популярна в нашем ИТ.

dou.ua/...​rity-digest-2018/#1474461

Вірно сказано, що для підтримки не потрібно коментувати, але хочеться дізнатись про більшу кількість проектів яким потрібна підтримка.

Ну подивіться ще biggggidea.com/projects чи gofunded.org

Цих лінків ще не було в цій темі тому я про них написав, а взагалі краще одному проекту допомагати суттєво (тоді видно конкретний вклад і його результати) ніж багатьом несуттєво.

Із таких, що вважаю дійсно важливими, можу визначити 3 проекти: Допомогла у виданні останнього тому в зібранні творів відомого письменника. Купила будинок сім ї із 3-ма дітками, не зовсім чужими, але й не близькими родичами. Облаштувала та підтримую пульс життя притулку на 40 хвостиків в заміському будинку, сама та сім я допомагає. Середній чек кожного проекту 5к. Якщо вдасться реалізувати ялтинську нерухомість, то здійсню ще шось)) Наприклад те, про що тут писала — dou.ua/forums/topic/26291 Куплю землю під еко-ферму.

ось ще Українська біржа благодійності: ubb.org.ua

отечественные опенсорс проекты

Можете назвати про які саме проекти йде мова? Може хтось ще долучиться до їх підтримки

ну мова звiсно про моi проекти. Маю опенсорс проекти для складського та бухгалтерського облi ку (з пiдтримкою нашого законодавства ). программа безкоштовна з вебiнтерфейсом та таке iнше по сутi алтернатива всяким одноце та odoo. пару розробникiв долучилися але на розкрутку та рекламу таки тре кошти. Не те що я не маю грошей просто якщо це комусь потрiбно то хтось мав би докласти зусилля теж. А як потрiбно тiльки менi то я i на впровадженнях зароблю на пiдтримку

ось гарний проект для донату: starenki.com.ua/uk/gallery/starenki-2
також доначу в екологічні проекти, старенькі, і діти

В основном, группе Animal SOS (это группа экстренного реагирования и помощи животным, которые попали в беду. )
www.facebook.com/groups/1032097906918312

Пользовался карателем. Выхлоп по моим 4 заявкам — 0%. Парни безусловно молодцы, но блин наши законы не позволяют этому проекту работать так как хотелось бы(. Ну и мотивация не очень...вкладывать в то что не работает(

Додаток по суті спрощує процедуру подачі заяви про порушення благоустрою, а далі діло за виконавчим органом, які не завжди працюють належним чином. Тому дійсно можуть бути і будуть кейси невиконання поданих заяв.

Цікаво, тут www.facebook.com/karatel101/posts публікуються всі досягнення Каратєля, чи тільки частина?

Думаю, що не всі так як там нема моєї заявки, яку я подавав влітку

picua.org/image/xxPDGz
picua.org/image/xxPFZM
picua.org/image/xxPqbi

Ось тут
gb.kyivcity.gov.ua/projects/93
bzh.life/...​bshchestvennogo-byudzheta
ще написано що Каратєль один з переможців Громадського бюджету.

Підписатись на коментарі