Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Пропоную створити «Долину Благодійності» в Україні

Запрошую Co-фаундерів.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Какие ж вы, попрошайки, одинаковые. Если правильно назвать своими именами, мошенники. Дети лейтенанта Шмидта.
Разумеется, никакой благотворительности не будет. Обычный лохотрон. И по-другому в Украине это работать не может. Не дадут. Не потерпят конкуренции. Но попросят откат. А откат могут себе позволить только мошенники.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мне очень жаль, что вы не поддержали начало, такого хорошего Дела.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Як буде українською — " самоорганизующаяся система"?

Система, що самоорганізовується.

Якщо є зайві гроші, краще вернути в економіку України ніж у всяку благодійність вкладавати:
— платити податки
— віддати дітей в приватну школу, найняти репетиторів (левова частина грошей піде вчителям)
— користуватися приватною медициною (левова частина грошей піде лікарям)
— купувати українські товари і користуватися українськими сервісами (звісно якщо якістю і ціною не поступаються імпортним інакше нафіг, хай підтягуються)
— подорожувати Україною, підтримувати український турбізнес (тільки не віддавати гроші баригам які пропонують совковий сервіс за несовкові гроші, в Україні можна знайти сервіс і інфраструктуру європейского рівня, їх і підтримувати, хай бариги підтягуються або закриваються)

Від цього в кінці кінців всі виграють

Порадьте, будь ласка, на якій мові давати статтю того вченого-нейробіоніка, Володимира Кузьменка зі Львова, про якого я тут писала. Це глава із книжки 1991 року, в інеті її немає.. мені передал кілька книжок його син. Книжка українською, але В.Л. писав свої книги та роботи російською, потім вже перекладали інші. Я переклала цю, та ще одну глави (главу «ШІ» та «Прогнози на майбутнє») на російську. Як зручніше вам читати? І чи цікаво взагалі? Посилати статтю треба адмінам?
picua.org/image/xJkIk0
picua.org/image/xJk11l
picua.org/image/xJpWpE
picua.org/image/xJkbnM

Давайте мовою оригіналу — тією на якій написано автором, якщо є переклад на англійську — додавайте ще й його з вказівкою хто переклав (якщо це не автор).

Зараз збираю файли та відправлю редакторам все, що є.
Англійскою дуже б згодилось! поки що нема. Сину ніколи (не його, а моєму, з англійським).

Поцскажите таки, куда я могу пожертвовать свой шекель на боди-позитивных агендерных животных-беженцев со стойкими веганскими убеждениями?

Нагодуйте їм їх, він же веганський.

Поки що, до вечора. Якщо, в кого є цікаві проекти на користь тварин та природи, та бажання їх здійснити, а по-перше, звичайно, про них розповісти — будь ласка.
Доброзичливість та бажання ділитися, це ознака повноцінної, багатої, щасливої людини. Головне в житті, почувати себе саме таким.

Почему, мистер Андерсон, почему? Во имя чего? Что Вы делаете?
Почему, мистер Андерсон, почему Вы упорствуете?

Обожнюю Кіану Рівза! Він красивий завжди, у всьому, і людина чудова. Він тоді відповів — Бо це мій вибір. .. я відповім так — Вона того варта. www.ukrlib.com.ua/...​books/printit.php?tid=297

і людина чудова

А, так ты лично знаешь Киану Ривза. Что же ты сразу не сказала? Это же все меняет.

Особисто, на жаль, не знайома. Але люди кажуть добре про нього ( www.adme.ru/...​ya-grustnyj-kianu-759660 ), та й портфоліо дуже непогане.

та й портфоліо дуже непогане

Как у Зеленского?

Ні.. жахливе порівняння.. не можна ж таке грішне поруч з правєдним.

Запрошую Co-фаундерів

А фаундер кто?
Татьяна, вы, что ли? 😂

Вы не умеете систематизировать факты и ясно и доходчиво объясняться, с чем пожаловали.

Посеять зерно за мир и добрые дела — уровень маминой дочки, задача которой хорошо сдавать экзамены и не водиться с плохими компаниями. Вы в принципе не понимаете, какие проблемы у нас в обществе, кто в чем нуждается — это понимают ваши взрослые родители.
Ваши европейские коллеги-школота тоже не понимают ничего: для них это все — веселье , социализация и refugees welcome, а расхлебывать теперь это взрослым налогоплательщикам.

И ещё: почему бы вам не присоединиться к уже существующим немошенническим проектам? Там уже не просто зерно посеяно, там уже действующая организация и, возможно, благодарные люди.
За чем вы на самом деле к нам пришли?

Когда непонятно что просят и недоговаривают о целях и адресатах — чувствуется двойное дно и неискренность, в данном случае — с вашей стороны

Коли є Со-фаундери — фаундерів нема. Ось, наприклад — фонд Присцили та Марка Цукерберг — chanzuckerberg.com/about/leaders
Marc Zucerberg
CO-FOUNDER
Priscilla Chan
CO-FOUNDER

То есть, нужно равняться на миллиардера+создателя компании+платформы, которая популярна во всем мире?

А сколько таких в Украине, напомни, пожалуйста?

Может куча проблем Украины в том, что в Украине по каким-то причинам нет таких компаний и таких миллиардеров? И как эти проблемы решит благотворительность?

Це був приклад випадку використання слова Со-фаундер, якщо що.

Это был пример того, что ты не сможешь назвать ни одного подобного украинского миллиардера и ни одной подобной украинской компании.

Но ты почему-то пытаешься на основе примера Цукерберга и Присциллы воссоздать следствие, забив на причину.

Ты хочешь получить из воздуха коровье молоко без участия в этой схеме коровы.

Непонимание каждым отдельным человеком причинно-следственных связей — это вообще корень всех проблем общества.

Данный конкретный случай очень похож на карго-культ.

1 Со-фаундер + 1 Со-фаундер = 2 фаундери
Не уявляла, що мені без цв та портфоліо прийдеться дигератам це пояснювати.

Может потому, что мы привыкли начинать с дел и поступков, с работы собственно, а не с определения кем считаться: фаундером, кофаундером, председателем или заместителем.
Видите, как оно получается: вы уже разобрались заранее с ролями, только не с того конца этот подход.

За лычками — вам в сетевой маркетинг, будете дважды бриллиантовым директором, однако практического смысла в этом никакого.

Не уявляла, що мені без цв та портфоліо прийдеться дигератам це пояснювати.

За оскорбление — схлопочете бан от администрации, так что ведите себя прилично и не заплывайте за буйки.

Не може бути «оскорбленіем» (не вспомню укр аналог), чи навіть зневагою термін «дігераті». Ось тут є розвернене його значення — dic.academic.ru/...​sf/ruwiki/436138/Дигерати , а коротко, це -«Дигерати, сущ. — человек, отлично владеющей обработкой и манипуляцией цифровой информацией; богатые или учёные техногики.»

Да слово прекрасно понятно, как и контекст его употребления и скрытое толкование, однако предпочту , чтобы вы его не употребляли ввиду не самой лучшей созвучности.

Одно лишь ясно, что по некоторым причинам, а также принимая во внимание вашу линию поведения, люди не хотят с вами сотрудничать.

Питання

А фаундер кто?
Татьяна, вы, что ли?

Відповідь

Коли є Со-фаундери — фаундерів нема.

Висновок

мы привыкли начинать с дел и поступков, с работы собственно, а не с определения кем считаться: фаундером, кофаундером, председателем или заместителем.

Навіть не хочеться й коментувати. Навіщо це все? Всі ці вигадки про мне, чіпляння до кожного слова та його переверть.

Із справ — так із справ. У Вас є особистий, бажаний, вистраданий, омріяний, здійсненний чи ні — благодійний чи філантропічний проект? Я про свої сказала.
Наприклад. Цікавий був би стартап по знаходженню ідеального та дешевого рецепту вегетаріанського корму для домашніх тварин. — котів та собак.
Наприклад.
Цікаво було б зробити онлайн-марафон чи фест із презентаціями своїх благодійних проектів, для сумісного пошуку шляхів їх релізації та заохочування багатьох людей долучатися до благодійних справ у будь-якій вибраний ними галузі.
Наприклад.
Опублікувати работи та вшанувати пам ять того українського дослідника майбутнього ШІ, про якого я раніш тут писала.

..та подібне.

Дайте определение вот этому:

благодійний чи філантропічний проект?

Теперь про то, где людям будет виднее о том, что вы сказали:

Я про свої сказала.

Есть кнопка «отредактировать тему», там их и укажите в теле темы, вдобавок к: Запрошую Co-фаундерів.

був би
був би

Это пока что идеи, до проекта здесь далеко еще.

Какие готовые решения вы уже встретили и проанализировали?
Чем они вам не подошли или наоборот подошли?

Даже в институте научный руководитель требует в дипломной работе описать, что похожего на ваше вы уже встретили и почему всё же решили остановиться на своём. Уже у двадцатилетних студентов это спрашивают.
Этика проектоведения что ли. Не плодить сущности без надобности?

Такое впечатление, что человек абсолютно с другим складом ума, в котором понятиям, типа бритвы Оккама, не отведено место.

Цікавий був би стартап по знаходженню ідеального та дешевого рецепту вегетаріанського корму для домашніх тварин. — котів та собак.

о, а я думала про таких людей только в интернете пишут. Коты-собаки вегетарианцы. Кра-са-та

Да и задача, которую должен будет решать стартап, высосана из пальца.

Наприклад. Цікавий був би стартап по знаходженню ідеального та дешевого рецепту вегетаріанського корму для домашніх тварин. — котів та собак.

а ты, еба"утая, их спросила, хотят они одну траву жрать? У некоторых веганов действительно крыша едет... Собаки и коты — хищники! Почитай что это значит и не мучай животных!

Цікавий був би стартап по знаходженню ідеального та дешевого рецепту вегетаріанського корму для домашніх тварин. — котів та собак.

Любой корм чаппи или мур-мяу из АТБ или подобные в данном ценовом коридоре.
В них точно отсутствует мясо или его производные.

(рекомендовано собаками с соседней стройки)

Не відбирайте, будь ласка, гроші у тих, хто справді займається благодійністю. Якщо ви правда не байдужі — допоможіть тим, хто вже є. Їх достатньо практично на будь-який смак, а там де нема — ви не допоможете, там інші проблеми, логістичні та географічні в тому числі.

Всё так.

Їх достатньо практично на будь-який смак, а там де нема — ви не допоможете, там інші проблеми, логістичні та географічні в тому числі

+

Неважливо, скільки вони коштують і в якіх країні можуть здійснитися.

Важно.
В Венесуэле деньги, да и впрочем любые ценности можно запросто не успеть донести по адресу — отберут бандиты и, вполне возможно, пристрелят.

В Украине вряд ли бандиты будут бить и стрелять, намного вероятнее, что через лазейку в законе или через наплевательство на закон будут пробовать по некому поводу выкурить благотворительную организацию из помещения, где они базируются.

будут пробовать по некому поводу выкурить благотворительную организацию из помещения, где они базируются

В Украине грантоеды выкуривают it-фирмы из помещений, в которых они базируются.

Да-да.
Снимаешь несколько лет помещение, работаешь, пополняешь бюджет государства, потом приходит грантоед и забирает у тебя помещение, потому что у него больше денег, которые он получил даром, с грантов.

Тру стори.

Зараз треба придумати багато малих, великих, середніх, крихітних, глобальних благодійних та філантропічних проектів, цілий портфель хоча б на рік вперед. Неважливо, скільки вони коштують і в якіх країні можуть здійснитися. Не треба стримувати уяву, і згадувати негативний досвід свій та сторонній.. бо ці ментальні перепони вбивають мотивацію та заважають рухатись далі.

Тема!

Еще можно накопать Холм Неравнодушия в Україні рядом с Ямой Безнадежности (там же).

Инвестиции от кофаундера: лопата.

Ок, від мене зерно, хто третій із водой? А, ще добриво тре.. ну, це знайдеться завжди))

Бачу, тут накидали багато камінь.. нових коментарів по моїй адресі)) це щастя отримати такий активний зворотній зв язок в супер єлітному суспільстві, від авангарду нації із безмежно великим IQ.. я вдячна, що мої скромні філантропічні починання мають щиру підтримку, та крихітне зернятко кращого всесвіту було кинуто на цьому цифровому полі не випадково.
..Обов язково відповім на питання, розповім детали, та запропоную здійснити щось цікаве (на мій, звісно, погляд поки що)).. треба трохи часу.. багато роботи та зламана ліва рука тормозят.. (як же буде українською? а, да..) — гальмують.

Про благодійність не треба кричати на форумах. Ті, хто по-справжньому хоче нею займатися, давно знайшли спосіб це зробити.

«Кричать на форумах» все же надо. Потому что есть достаточно много людей, которые могли бы стать благотворителями, но ещё об этом не задумывались. Помочь им задуматься, может и захотят.

Можливо. Якщо від цього буде користь і кошти справді підуть на благодійність — без проблем, головне — результат.

Тих, хто справді діє — мало та поодинці. Хто хоче — багато, але не завжди намагаються. Щоб вижити, та мати нормальне суспільство та взагалі майбутнє — треба, щоб всі. Кожен.

Ну что много кофаундеров собрали?)))

Співати соромляться. А це умова, для спів-засновника))

Вы сюда гуманитарно пришли поупражняться в словесной акробатике?
За этим в КВН-команду вашего родного факультета, там поймут и оценят, а не сюда.

я не жартую, про спів. В справі благодійності, якраз засоби КВН — це саме те, що треба, а сер йозність тільки заважає.

А давайте вернемся к этому вопросу после легализации канабиса? Уверен, дело пойдет веселее.

проследить выполнили ли они свои обещания(ремонт дороги во дворах с ливневками,ремонт крыши школы,ремонт мусорного бака, одним словом все то что должно улучшать вашу жизнь)

И все это при помощи скрама с блокчейном.

Было бы неплохо, но как-то нужно будет насильно и со скрипом пропихнуть в качестве инструмента для «менеджеров на службе у народа».

Система должна быть довольно защищена от кражи гостайн и проч. Она должна быть надежна, отказоустойчива и должна приносить плоды в короткий срок, иначе отменят и откажутся при косяках, обвинив во всех бедах создателей этой системы.

а кто будет контролировать систему?

Обновлять и совершенствовать — разработчики и в качестве консультантов политологи + экономисты + юристы.

Чтобы случайно не отдать власть (контроль) технократам, сколь заманчивой не была бы эта мысль, нужна относительно прозрачная кузница этой системы.

изучить опыт европейских стран, убрать все их недочеты

Все недочеты убрать не выйдет.
А будут другие — так вообще придется самим придумывать, что с ними делать, это ужасный гемор.

Все ж путешествуют?

Я не путешествую, я смотрю блоги из США, Финляндии и Японии.

Но дело не в путешествиях, а в понимании механизмов, как они работают на Западе, изнутри, под капотом.

Я тут уже писал о том, что поможет понять внутреннюю кухню:
dou.ua/...​rums/topic/24195/#1360776

пустой профиль, пустое сообщение — очень надежное вложение ))

Дякую за довіру навіть на таких умовах))

Й да — анонімів тут не люблять, майже як москалів.

Пробачте, проте доки ви не виклали жодного імені все це виглядає дуже класично:

Несіть мені усі по три рубля
І мудрості вам дам я дохуя.

На перший же комент із запитанням — Що це буде? — я виклала імена, і не одно, а майже 200. "

На зразок «The Giving Pledge», тільки для всіх.

Пробачте але я не бачу імен, дайте пруф на коментар, розумієте ви змішали все до купи й гарантовано отримали забагато негативу. Якщо ви хочете зробити щась на зразок

The Giving Pledge

то перше хто вам потрібен — це хтось з багатих людей України хто погодиться пожертвувати в цей фонд багато грошей — на доу таких нема, в тому сенсі що тут нема нікого у кого багато грошей накшалт (The Giving Pledge).

Якщо ви просто хочете змінити світ й робите клич — то треба трохи краще підготуватися ніж «дебільний заголовок» й запрошення до фаундингу.

Якщо ви хочете вирішити конкретну проблему з конкретним науковцем його трудами й родичами які й віддати роботи не хочуть й продати не готові — то так і кажіть одразу, що є той-то той-то (можно без імені, якщо питання делікатне) така справа чим можете допомогти й все таке інше.

А ви навалили все й до купи ще й українофобами нас обізвали. Пробачте але ви не справляєте враження людини здатної управляти організацією, котрій багаті країни цієї будуть жертвувати гроші на благі справи.

Уже существует масса благотворительных фондов и площадок для сбора пожертвований.
Я сам участвовал в разработке платформы для сбора пожертвований. В итоге масса денег ушла на разработчиков, qa и менеджеров. А реальной помощи было оказано 0.
Если хотите реально помочь, то присоединяйтесь к уже существующим проектам.
Создавая новый проект будете только кормить новых менеджеров и программистов.

Я хочу допомагати кожному створювати благодійні проекти. До речі, а що за платформа? Знаю тільки Спільнокошт, На-старті, та Дрімстарт, якщо українські.

Она так и не вышла в продакшен. Потому и говорю что создание нового проекта скорее всего будет кормить не тех людей которым действительно нужна помощь.
Недавно был топик на подобную тему, в нем есть уже существующие проекты и платформы.
dou.ua/forums/topic/26284

Друзі. Я дуже вдячна, що ви вмикнули уяву та підключили розум до обговорення запропонованої мною теми. Але про гроші, — це трохи перебор, навіщо вони зараз потрібні. Може, тому що я пишу українською, склалося таке незрозуміле враження? «Запрошую до столу перемов» — це не аналог слів «прошу грошей». Ко-фаундер це не соінвестор все ж. Ко-фаундер солідарен з ідеєй, та має спільні виношені думки та проекти, які я пропоную об єднати під назвою «Долина благодійності», щоб легше було їх здійснити.
Українською, до речі, я пишу свідомо, бо хочу допомогти саме Україні. Це моя маленька благодійна акція створення українського контенту різних тем.

ви написали

Запрошую Co-фаундерів.

це означає людей які вкладають частку власних коштів у стартовий капітал справи.

Але про гроші, — це трохи перебор, навіщо вони зараз потрібні. Може, тому що я пишу українською, склалося таке незрозуміле враження?

Пробачте но це вже якийсь сюр.

Й поділіться будь ласка ім’ям та контактами

дуже цікавої талантливої людини

dou.ua/...​rums/topic/26291/#1506414

Навіщо, скажіть? Що ви будете з ними робити?

Вот и про деньги вопрос тот же и остается открытым.

Зачем они вам? И что вы с ними будете делать?

Как будто какой-то мышебрат с виртуала зашел и пытается развести «тупых селюков» при помощи гугл транслейта.
Лол.
Сейчас свиней покормлю, одну продам, сала с чесноком наверну и дам тебе денег.
Ну, раз отношение соответствующее.

Кстати, подобных кадров встречал на просторах сети.
Например, уроженец Узбекистана втирает всем, что он украинец, строчит посты от имени украинцев и тут же ноет, что ему запрещен въезд при помощи «миротворца».
Серьезно, его никнейм Тарас Зинченко на сайте TheQuestion.

Ты не Тараса виртуал, случайно?

Я спробую з ними ознайомитись й якщо є шось цікаве купити це (якщо мої кошти дозволять) або запропоную якийсь інший спосіб суспільного використання цих робіт, або організую збір коштів на купівлю цих матеріалів якщо вони дійсно цікаві й цінні.

А зараз ваш клич виглядає зовсім глупо — є проблема, але я вам про неї не розкажу, бо то секрет й там родичі нєрвніє, а давайте створювати благодійні платформи, й взагалі мені від вас нічого не треба ні грошей нічого просто пів життя — чи душу.

чи ви ніколи не чули про таке поняття як друзі друзів?

Може, тому що я пишу українською, склалося таке незрозуміле враження? «Запрошую до столу перемов» — це не аналог слів «прошу грошей»

ось контекст, а не той, що ви вибрали

Запрошую Co-фаундерів.

це не те саме що й

«Запрошую до столу перемов»

пишіть одразу конкретно — й незрозумілих домислів й питань буде менше.
На цьому сайті «Запрошую Co-фаундерів» означає саме те що я написав:

людей які вкладають частку власних коштів й сил у стартовий капітал справи.

а не те що ви собі вигадали в вашій уяві майбутнього.

Вам нужно больше конкретики добавить.Ибо люди/инвесторы/, которые будут вкладывать в Ваш проект деньги, должны четко понимать бизнес-план, окупаемость /привлекательность этих инвестиций.Посмотрите ,например,на участников международных стартап-соревнований Seedstars Summit .Как они мотивируют людей вкладывать в них деньги.И успехов)

Имхо для того, чтобы приглашать, целесообразно:
1. Описать проект, прописать бизнес-план.
2. Разместить его на доступном ресурсе.
3. Иметь определенный кредит доверия у аудитории.

А нахрена?
Проще в разных комментариях написать кучу невнятных причин распрощаться с кровными, авось кто клюнет.

Какие ж вы, попрошайки, одинаковые. Если правильно назвать своими именами, мошенники. Дети лейтенанта Шмидта.
Разумеется, никакой благотворительности не будет. Обычный лохотрон. И по-другому в Украине это работать не может. Не дадут. Не потерпят конкуренции. Но попросят откат. А откат могут себе позволить только мошенники.

Какие ж вы, попрошайки, одинаковые.
Если правильно назвать своими именами, мошенники. Дети лейтенанта Шмидта.

можно мне рассказать, как это работает?
чисто имхо, с нОучной точки зрения.

есть «Треугольник жизни»

1- Жертва

2- Контроллер (Преследователь)

3- Спаситель

===================рассмотрим примеры====

Пример −1:

— Жертва: «Хлопцi голi босi. Хвоточка з вбитими героями.»

— Контроллер: Салитёр (жулик-волонтёр). (не путать с настоящими волонтёрами. мимикрия — это отдельная тема, распространённая в природе)

— Спаситель: богатенький Буратино.

----

Пример −2:

— Жертва: «Кот Базилио»

— Контроллер: Лиса Алиса

— Спаситель: богатенький Буратино.

----

Пример — 3:

— Жертва: молодая жена- я, несчассная жэрртва, ты сломал мне жизнь.

— Контроллер: тёща

— Спаситель: благородный олень. (в кустах мускулистый, волосатый, вонючеватый Кабан, но это отдельна story)

---

Полигамность это эволюционно оправданная стратегия

Приклад благодійної справи, у здійсненні якої потрібна допомога. Літературна та наукова спадщина дуже цікавої талантливої людини, вченого, який присвятив все життя, особливо в останні його роки дослідженню можливостей та безпеки «сильного» штучного інтелекту, пилиться в шухлядах і коморах його родичів, та є реальна небезпека, що дуже скоро все це відправиться на смітник. Родичи на контакт йдуть неохоче.. кажуть — нема часу зайнятися розбором та публікаціей, бо треба гроші заробляти.. але колись — обов язково... Що порадите, що можна зробити в такому випадку?

1. Плюнути і забути, бо вони хочуть грошей, про що кажуть прямим текстом. А у Вас, судячи по тексту, власних грошей немає.
2. Взяти з власної кишені, заплатити родичам, викупити інфо і передати туди, де це стане в нагоді.

Замість того, щоб клянчити на доу краще знайти групу зацікавлених в темі людей, зібратись, пояснити детально ситуацію і запропонувати спільно скинутись. Якщо не вийде — забути і рухатись далі.

3. Стырить. Но у нас на заводе домушником никто не подрабатывает, поэтому здесь помочь тоже ничем не можем.

Очень интересный кейс, но мало инфы. А вообще не слышал чтоб у нас были (в последнее воемя) универсалы-самородки, все чаще специалисты в одной узкой области. Можно фамилию/работы В студию?

Дякую, а можете написати мені в ФБ, я хочу порадитись, що краще викласти сюди.. але не знаю.. почнуть же дзвонити родичам і вони зовсім замкнуться.

Суть в том если науный труд или даже литературный есть, то он где-то публикуеться/обговариваеться — распространяя его вы уже помогаете, выложыв тут ссылку на работу вы возможно найдете заинетересованое лицо!
Чисто интересуюсь — как вы себе представляете, статью посмотрело 1000 человек вы каждому напишите спамное письмо, или индивидуально адресованное (когото инетересует литература, а когото может наука)?

Так більш не питав ніхто про науково-літературну цінність, тільки Ви та ще Олександр. але він хоче контакти. Потрібно спрацювати на результат, а ні аби-як. Результатом може бути копіювання та вільний доступ, зі згоди родичів.

От твоей грамматики глаза кровоточат. О науке он рассуждает...
Взрослый хеловек епт.

хеловек епт.

У самого то рыльце в пушку))))

А контакти цієї людини можна чи родичів? можна у особисті повідомлення.

Для чого потрібна отака таємничість? Боїтеся, що хтось піде замість вас, ту спадщину забере і опублікує? Так в цьому і ваша ціль, ні?

Однієї статті з кількома прикладами того, що пилиться в шухлядах достатньо було би, щоб зацікавити і примусити людей вкладати щось набагато дорожче ніж гроші — власний час.

А так — виглядає, як черговий лохотрон, вибачте.

Ні, не в цьому. Я хочу викласти у вільний доступ, бо так хотів автор. Саме так, ви праві. Я прошу вкласти зовсім не гроші, а більш ніж півжиття.. і час, і розум, и бачення та бажання майбутнього.

Так, боюсь. Що можу ніколи не прочитати неопубліковане.

А на что именно в данном случае нужны деньги, в чем суть проблемы? Я например бы возможно заплатил бы за копию трудов, имея хотябы возможность ознакомиться.

Дякую за правильне питання. Потрібна дипломатія у відношеннях із родичами. Поїхати до них із сканером, підписати, може від якоїсь організації домовленність про використання матеріалів.- чи комерційне воно буде, чи ні. Відсканувати все, що можливо. Я за те, щоб викласти у вільний доступ ці труди, та зробити зібрання творів. Вони вроде й не проти, але хочуть зберегти контроль. Кажуть, що початкову роботу по розшифровці та упорядкуванню матеріалів зроблять самі, але водночас говорять, що багато працюють та ніколи. І не роблять нічого.

Если бы хотели выкинуть-уже бы сделали.Вполне могут при такой заинтересованности потребовать некую денежную сумму,как вариант.Были бы не нужны эти документы-отдали бы Вам.

Я просила дозволення приїхати та відсканувати. Дружина каже, що не треба грошей, аби пам ять залишити, що не дарма він робив. А діти уже із цим не згодні, скоріш за все не довіряють. Потрібна гарантія, я думаю, що якийсь аванс, хоча про це в телефонній розмові річ не йшла. Приїхати я збиралась, але це не одного дня праця. Та й краще не одному, а від якоісь організації.

Может,не увидела тут,а что с авторскими правами?

Права автоматично належать дружині, як я розумію.

Вы просто уточните,есть ли Свидетельство о регистрации авторских прав у них.Это поспособствует неприкосновенности труда автора , подтверждая документально право на интеллектуальную собственность. И в случае чего поможет оспорить несанкционированное использование результатов труда автора , а также получать материальное вознаграждение за их легальное использование.

Мабуть, потрібно видавництво.. але його вклад не окупиться.. якби була від них згода, я б знайшла грант. Їм звонив відомий письменник на моє прохання. Пообіцяли — та й все.

Що порадите, що можна зробити в такому випадку?

Наведаться к ним с обыском, нарушить все процедуры, стырить рукописи и подарочный коньяк сервиз из шкафа, сказать, что искали биткойны, но не нашли.

Шо? Опять?

В Украине мало играются в социализм через субсидии?

В Украине через грантоедство мало играются в «самые проектные из проектов», в «самые идейные из идей» и т.д., беря гранты у USAID, Японии, ООН?

Я про грантоедов уже писал неоднократно: dou.ua/...​rums/topic/24731/#1396576
Они не работают, они создают имитацию бурной деятельности.

Налоги тоже прекрасны. С моей зарплаты хз куда снимается немалый процент еще до попадания денег ко мне в руки. Результатов вокруг себя я не вижу. Я бы за те же деньги лично отремонтировал бы несколько километров дырявых тротуаров, по которым хожу.

К органам опеки, например, у меня тоже вопросы.
В 2016-ом мне с товарищем в Харькове, на ул. Полтавський Шлях, в мелкой пиццерии возле моста через Лопань, пьяная бабка предлагала купить младенца с ее рук. Мы с товарищем сразу же обратились к человеку, имеющему отношение к подобным делам, он лично с нашим участием пытался пойти на контакт с, предположительно, отцом младенца, после чего развел руками, сказав, что разбирательства — долго и неизвестно что потребуют, потому проще оставить все, как есть.

Хм, а что если еще кому-то давать денег неизвестно на что, с какой эффективностью, да и вообще скорее в дар, чем на реальные результаты?
Не, спасибо.
Уже прохожу такую схему в лице тех, кто мои налоги, видимо, считает своими деньгами.

Стоит сказать, что Пороха я не обвиняю. Но найдутся те, кто его приплетет и сюда. Но не он предлагал мне купить младенца и не он обязан ремонтировать тротуары. Не нужно тут играть на эмоциях.

Я только грантоедов знаю и то, чем они занимаются.
Про лохотрон вообще не в курсе. Разверни, пожалуйста.

Ты хочешь денег?
У меня уже берут деньги, результат от этого нулевой и я подробно описал, в каких местах я вижу ноль целых, ноль десятых результата, чтобы у всех желание дать тебе денег было с таким же показателем. Особенно если ты видишь в сказанном мною выше хоть один повод лепить картинки с котиками.

Я научен тем, что видел лично.
Многим подавай божью благодать и споры о том, чья Земля более плоская. А мне подавай то, что вписывается в более обширный набор данных, к тому же проверенных лично.

А денег я дать нашим людям хочу. Очень хочу. Если бы они у меня были в нужном количестве, лол.
Но если будут, то попрошайкам не дам. А вот за вполне себе результативную работу — так уж и быть.

И таких прагматиков тут овердо*уя.
В топике пусто, кейсов нет, четкой мысли нет, план — «сделать всем хорошо».
И как, хоть один клюнул?
Я вижу только вопросы.

Где возгласы «Shut Up and Take my Money»?

Невже таке тяжке воно, це бремя грошей. Що тільки й думки про те, куди скинути, та не із пліч долой, а щоб одразу й забрати назад. Чи навпаки, зараз скрута — ну признайтесь, буває ж різне. Так скористуйтесь цім топіком, я дозволяю. Беріть моє право на збір грошей — переглядів багато. Я теж трохи підкину)) щоб дать грошей, портфоліо не треба?

Ты пристыдить меня решил(а)?
Лол.
Я не скрываю, что я нищеброд:
dou.ua/...​rums/topic/26024/#1492783
dou.ua/...​rums/topic/26154/#1505177

Вот только я не попрошайничаю, а работаю. И у меня горит, когда кто-то попрошайничает вместо работы.
А вот явно нуждающимся, но ничего не просящим или просящим не денег, а тупо хлеба, чтобы пожрать, я помогаю. Чуешь разницу?

Дякую за відповідь. А можна це трохи детальніше прояснити? Чому не спрацює?

Тому що будь-яка «благодійна» структура на власне утримання проїдатиме більшу частину коштів, що потраплятимуть в її руки. Це не звинувачення, це просто констатація факту. Так воно в світі ведеться вже не перше сторіччя.

Якщо мені закортить комусь допомогти — я знайду адресата без проблем. Дякувати енторнету, це сьогодні не становить жодної проблеми.

Річ не про збирання грошей, а про об єднання благодійних ініціатив для збільшення коефіціенту їх результативності.

Мета — допомога один одному здійсняти благодійні проекти будь-якого масштабу. Від акцій-одинаків по типу виступів на користь вирішення тієї чи іншої проблеми, до створення нового всесвіту, більш дружнього до життя людей, тварин та природи.

Вгодив, все нормально. Це краудсорсінг.

На зразок «The Giving Pledge», тільки для всіх.

А что это за зверь? Никогда о таком не слышал

Так, бо чому б я пропонувала іншим. Може, й не 75, але ще є шанси)))

створити «моду» на благодійність та поправити таким чином багато справ

есть портфолио? список ваших лично завершенных проектов

дивний напрям думки.. Тепер вже й я запитаю — Навіщо??

ну как. Вы собираете команду, идею не поясняете, еще и не хотите показать какие у вас наработки, смотивировать народ, так сказать. Чтобы люди понимали с кем придется иметь дело и тратить свое время.

Ідея в тому, щоб поступово змінити світогляд людини-користувача на людину філантропа. Чи це потрібно? Вирішує кожен для себе, наскільки йому небайдужі виклики часу і наскільки можливо для нього давати приклад. Я вважаю, що це може і навіть 99 проц, що зробить атмосферу в суспільстві більш дружньою, відкритою та збагатить не тільки психологічно та й матеріально, як учасників, так і.. Справа в тому, що просто глядачів тут не може бути.. Резюме потрібно зі всіх)))

Татьяна, прекращайте разводить трепологию.

Есть завершенные проекты — демонстрируете их здесь, нет таких — так и говорите прямо, что нет.

И отвечайте, пожалуйста, на вопросы в том ключе, в котором они заданы.
Ваше многословное щебетание и «забивание баков» в целом составляют плохое впечатление о вас.

Мені не подобається така строгість. Я нічого не прошу, залишити анонімність моє право.

Все проекты под NDA?

То есть вы предлагаете взаимодействовать с анонимными участниками «Долини Благодійності»?
Это какой-то таинственный клуб «Незнакомка» получается, с подходом из ряда: «завяжи глаза, потрогай то, не скажу что» :)

Если хотите просто изменить мировоззрение с потребителей на филантропов, пишите статьи про вызовы времени, а там люди сами разберутся — зрители они или нет.
Только без манипуляций «не помог собачке — бездушная скотина», у нас к манипуляциям аудитория устойчивая. (только если не манипулируют борщом и сиськами)

Я нічого не прошу

да? а показалось что просите очень много. Пол-жизни, что ли?

Резюме потрібно зі всіх)))

так начните с себя!

мода на благотворительность она на пустом месте не растет, в США например, всю благотворительность учитывают при подаче налоговой декларации, а вы чем хотите заинтересовать простых обывателей?

человек тут добро несет, а вы со своими заинтересовать... фу таким быть

это я как опытный филантроп говорю, я же целый год в благотворительной организации работал

целый год в благотворительной организации работал

Это интересно!
Если не секрет — кем и в какой?

Спасибо за ответ!
Только я не знаю что такое Sdet.
Я не работаю, но содействую (помогаю) детскому благотворительному фонду ДОДОМУ.

поки що тільки сію, ще не несу))

человек тут добро несет, а вы со своими

вот именно что пустой топик и вызывает двоичные ощущения. У всех объединений есть центральная идея, собственно вокруг которой и объединяются. А одно слово благотворительность ничего еще не значит и вполне может быть ширмой.

А ви можете зробити особисту благодійну акцію на 3 хвилини?

А потом сделать фотку и пост в соц. сеть? Или заставить нуждающегося потом написать мне оду?

Фотку три хвилини дивитися ніхто не буде, — краще відео.

трохи врятувати світ.. ось, наприклад, як ця дівчинка — www.youtube.com/watch?v=leH8nhugXeM

Складних «обівателей» (підкажіть, як українською) можна й податками, а простих чимось безкоштовним, типа розкриття здібностей та здійснення таємних мрій шляхом отримання специфічних освітних акцій, інтенсивів та цікавого .. («времяпровожденія» як украінською?) досуга.

ну и кто захочет себя отнести к «простым»?)

Під складними я мала на увазі тих «обівателей», що мають кейси на мільярд, як зразок вдалої філантропії) а інші всі прості.. на перший погляд. А чим погано бути простим? Геніальне теж просто.. Добро робити теж просто.

(«времяпровожденія» як украінською?) досуга

марнування часу

цікавого .. («времяпровожденія» як украінською?) досуга
марнування часу

а контекст? Марнування часу більш підійде до «напрасного времяпровождения» — «марнування часу дарма»..
А как — «интересного времяпровождения»?

я думаю, тут всеж-таки «навіщо», не «нащо»

Підписатись на коментарі