Профілактика вигорання, оренда майстерні #2

Минув місяць від початку експерименту девелоперського аутворку. Нагадаю контекст:

автор програмує під веб на невеличкій студії у Львові, а також вдома його чекає дружина з 5-ти місячним сином.

Відтак в умови експерименту закладаються дві додаткові умови:
1) не витрачати більш як 100 баксів в місяць (оренда, устаткування тощо).
2) не витрачати більш як 8 годин в тиждень. Якщо більше — буде не коректно відносно дружини...

початковий опис тут:
dou.ua/forums/topic/26085

Що можна зауважити за час екперименту:

— в майстерню вдається попасти 2-3 на тиждень по півтори-дві години;

— оренда приміщення в зручній локації було мегавиправдано. Барлога знаходиться між домом та роботою, відтак «гак», щоб забігти і перевірити чи все ок займає 15 хвилин (якщо твльки перевірити);

— улюблені іграшки на даний момент: зварювальний апарат, болгарка і зD принтер. Дешево і ефективно;

— окремо про принтер — крута штука. Йдучи на роботу ставиш модель на друк, вертаючись — забираєш «сюрприз». Відчуття того, що поки ти кодиш, на тебе щось невтомно працює — безцінно :)

— обігрів — інфрачервоні панелі вставляють «дуйку». При тому, що коштують дорожче вони менше споживають і відразу відчуваєш тепло — ідеальний варіант, якщо забігаєш не надовго;

— стратегічне спрямування ще не придумав... Тобто не можу сказати, що за півроку це буде майстерня з виготовлення меблів або музичних інструментів ...
Зараз просто ловлю кайф і роблю всілякий непотріб для дому і приблуди для цієї ж таки майстерні — коли закінчується впираєшся у фінансовий ліміт, то розумієш, що струбцини, підставки, бокси для непотребу, світильники можна зробити з барахла, яке валяється на самому ж заводі;

— естетичний стан майстерні: обдерті стіни, побита підлога і купка дошок в кутку. Гостей сюди я запрошуватиму не скоро...

— витрати електрики — 30 кВт. Це з підігрівом, зварочним апаратом та принтером... Якщо чесно, то не очікував.

-----------------------
З обновок, які плануються до кінця лютого:

1) термокожух для 3D притнера. Це для захисту від протягів, пилу та охолодження.
2) контролер віддаленого управління: приблуда на базі Wemos D1 mini і апішки на Laravel. Що має вміти:
— фотографувати приміщення та стіл зокрема;
— вертати на екран температуру;
— включати-відклюати обігрів та принтер;
— передавати скетч на друк.

З опису думаю зрозуміло для чого це потрібно:
— по-перше, моя душа матиме спокій, що я не забув нічого виключити.
— по друге, в процесі друку я зможу фотографувати процес;
по-третє, якщо я тричі в тиждень забігатиму зранку на 15 хвилин просто, щоб поставити модель на друк, то в сукуності я економлю 15% від часу, який виділяю на проект.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дуже добре, що ідея почала втілюватись у життя! Покажіть фото обдертих стін, цікаво ж(:.

наступного разу почну з фото термокожуха, то заодно зніму і приміщення.
Плекаю надію, що до того часу приберу боай частину непотребу ))

Так цікаво ж і те що спочатку, з усім непотрібом побачити. А далі вже прогрес).

це фото приміщення мені скидали під час переписки про оренду

scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/...​1622d016b9949&oe=5C59DB9A

А що якщо викинути плакат і запустити коворкінг?
dou.ua/forums/topic/26311

А що якщо викинути плакат і запустити коворкінг?

Можно ещё запустить наркоманов, они будут по углам лежать как декор и никому не мешать.

Какой-то коливинг, а не коворкинг может получиться.

У нас тут сейчас мода котэ запускать в любое заведение, например, кофейня с котами — пьёшь кофе и гладишь кота — и кот наглаженный и ты руки вытер после кофе. Такой себе кошаринг %)

И стол удобный, его тоже не выкидывайте

Підписатись на коментарі