Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Кодить, кодить і ще раз кодить

цитата з квори:

Now that I think of it, both of those guys have the same habit I’ve seen with other top 1% developers. (Apologies for interrupting the stream of consciousness)

So what is that weird habit that I keep seeing in the top 1% of software engineers?

They are always building something. Not just at work. Outside of work too. Always building.

These are the people who write code every day at their day job, and then go home and write code on something else that they want to exist. I’m also one of those people, so I know what it’s about.

I think it’s some kind of obsession with creating or making things. In the past, people would build cars or houses or things like that. Now, it’s code. And for many of us, that’s just what we do.

www.quora.com/...​-that-the-other-99-do-not

Виходить, що бути топ 1% кодером, тре
“кодить, кодить і ще раз кодить”, як заповідав В.І.Ленін

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Прям капитан. Те кто дома учаться-развиваються, набивают опыт на других подходах итд, будут всреднем «умнее» тех кто чисто отработал 8 часов и все.

Будут ли они полезнее в вашей комманде чем среднестатестический 23-х летний синьйор — это большой вопрос.

ну такоє, якшо інших хобі нема, то можна і кодить, а так то одержимість щось творити може проявлятися багато в чому :)

а там є і про креативити в широкому розумінні: будувати будинки, ремонтувати ремонти, робити DIY проекти, і т.д. т.п."

Виходить, що бути топ 1% кодером

А зачем это вообще?

Согласен, звучит смешно немного. Это как быть топ дворником на районе. Не лучше ли прыгнуть по социальной и профессиональной лестнице, если уж высоко взобрались? Вложить свои деньги в бизнес, открыть свой стартап и всё такое. Нет, будем до посинения бить по кнопкам!

будучи топ розробником у 80% можна отримувати більше чим посередній «бізнесмен»,
є напр. знайомий власник магазину велочастин із чистим доходом 11тис.грн., зато #ненадядю

Знаете, зато ваш знакомый качает очень важный скилл и набивает опыт в сфере предпринимательства. Подвернется ему возможность получше, найдет больше денег — и сможет приумножить свой дохов в 2-5-10-100 раз благодаря сакральным знаниям «как же оно работает не в теории, а на практике». Как преумножить доход синьйору? Быстрее по кнопкам стучать?

Что мешает местному синьйору держать такой же магазин и частично там заниматься какой-то работой для опыта?

якщо не розфокусоватися, то краще стати майстром в одному, чим бути дилетантом в 10 справах..
я так розумію свій магазин з торгівлі якимось потребом ти вже маєш

Ну, дворник тоже может быть мастером. Просто вы выставляете себе определенный потолок «синьйор, 5к», выше которого можно забраться только случайно.

Я же говорю о том, что надо постоянно множить свой доход. Ну или хотябы выставлять себе адекватный потолок. Хотя если для вас 5к в Украине это достаточно, то можно и так. Здесь и сейчас может и норм. Но если смотреть в далекую перспективу, то это смешные деньги.

Просто вы выставляете себе определенный потолок «синьйор, 5к», выше которого можно забраться только случайно.

де я виставив стелю в 5к?
не передьоргуй, чуваче.
і до чого тут двірник, ще одне тупе спрощення для маніпулювання

Я же говорю о том, что надо постоянно множить свой доход

можливо і так, +500 із 1500 на 2000 зробить тебе набагато щасливіше, чим +500 із 4500 на 5000.
але логічніше було би: «пахати менше, заробляти більше»,
як це досягнути?
можливо тре мати кращу експертизу, чим у інших і вміти її продавати, а для цього майстернісць тре віддочувати..
можна інвестувати в пасивний дохід, теж варіант..
мова була про те що не завжди «свій бізнес» краще і чим «працювати на дядю»

краще стати майстром в одному

Это до тех пор пока автоматизация не заменит мастера, или очередной кризис не сделает ненужным. Потом вдруг выясниться, что опыт 9 других дел непомешал бы.

А для цього, я в своїй новобудові сам прокладаю елетрику, сантехніку і кладу плитку...
Але це як хобі... крім того ще час від часу займаюсь HW аля клони ардуін, метеостанція, на перешитому роутері, подовжувач автодіагностики OBD II череp інтернет на РІ і т.п.

а вы думали что для этого достаточно сидеть в фейсбуке и бегать пить кофе каждые полчаса?

— кто тут кодит?
— да никто не кодит! это я куякнулся! ©

хіба?

куякнулся

може «откинулся» ілі «отчалил»

эт классика ащет

я ж не в темі як класично куянутся в с++ репо, ще не досвічений, так сказать шоп уложить продакшн

я ж не в темі

это я тебе и пытаюсь втолковать. ты не в теме, но пытаешься высказаться

шоп уложить продакшн

но видимо, ты прекрасно знаешь, как уложить продакшн рустом

та ж не допускають до продакшена, тільки до R&D

та ж не допускають до продакшена

и правильно делают

а і не настаюю, вот така многоходовочка

Треба буде Леся попросити літературно перекласти.

Кодить чи не кодить — блядcькі ті питання зайoбують

Я бачив дивний сон.
Немов передо мною
Безмiрна, та пуста, i дика площина
I я, прикований ланцем залiзним, стою
Пiд височенною гранiтною скалою,
А далi тисячi таких самих, як я.

У кожного чоло життя i жаль порили,
I в оцi кожного горить любовi жар,
I руки в кожного ланцi, мов гадь, обвили,
I плечi кожного додолу ся схилили,
Бо давить всiх один страшний якийсь тягар.

У кожного в руках тяжкий залiзний молот,
I голос сильний нам згори, як грiм, гримить:
«Лупайте сю скалу! Нехай нi жар, нi холод
Не спинить вас!
Зносiть i труд, i спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить».

onlyart.org.ua/...​h-ivana-franka-kamenyari

...прям про опенспейс на галері, аж сльозу змахнув...

Та слави людської зовсiм ми не бажали,
Бо не герої ми i не богатирi.
Нi, ми невольники, хоч добровiльно взяли
На себе пута. Ми рабами волi стали:
На шляху поступу ми лиш каменярi.

Будемо вчити Франка?

В мене з навчання Франко асоціюється з сакральним. ВікіпедіЯ:

Сакральне (лат. sacrum — святиня, жертва)

з досліджень Івана Франка:

Поступово формується каста служителів релігії, які допомагають можновладцям утримувати народ у покорі. Народ, зі свого боку, вірить, що служителі культу наділені сакральною силою.

Scrum дуже нагадує слово sacrum

вище пропонували звернутися до Митця

Це так само відноситься до інших професій.
Щоб бути кращим треба постійно вдосконалюватись.
А щоб постійно в чомусь вдосконалюватись треба це любити, тільки цей 1% любить своє діло і отримує багато задоволення, як Губка Боб Квадратні Штани

так він працював задармо на жлоба Краба

і був в топ 1% професії

ага, але дома не смажив, тільки на роботі

там багато причин чому так:
1. Равлик Гері дуже чутливий
2. Юджин Крабс мав секретний рецепт, і готування дома загрожує розголошенню таємницю
3. Мультик для дітей

2. Юджин Крабс мав секретний рецепт, і готування дома загрожує розголошенню таємницю

ага, NDA

3. Мультик для дітей

щоб хату не спалили?
але ж курси водіння авто.... що не в"яжеться

Курси водіння для натхнення або ж вивчення інших технологій для всестороннього розвитку, гармонічного розвитку.

Підписатись на коментарі