×

ФОП 3-ї групи та оформлення людей

Доброго дня усім

Є ФОП 3-ї групи. Планую відкрити невеличку агенцію/студію (до 5 людей).

Питання — чи можу я з усіма працювати по договору надання послуг (якщо у них є відкрито ФОП)? Та чи є обмеження по цьому? Тобто умовно кажучи я можу набирати скільки завгодно людей та працювати з ними по договору надання послуг? Чи все ж потрібно когось оформляти як найманого працівника?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У ФОП 3 групи немає обмежень щодо кількості найманих працівників. Як немає і обов’язку мати хоча б одного найманого працівника. Тому, вибір за Вами! Звісно, зручніше та економніше працювати з ФОПами на основі договору надання послуг. У цьому випадку важливо, щоб були грамотно оформлені договори та уся первинна документація.

Якщо потрібна допомого, звертайтесь:
www.achtungzvit.com

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Так можете з ними працювати як з ФОП, головне вірно оформіть договір та акти виконаних робіт. можете набрати 0977221479 — проконсультую

Максим,
Якщо вони всі ФОПи, то не бачу суттєвих проблем і необхідності наймати в штат.
Не знаю як щодо великої кількості людей, але для 5 людей і мікробізнесу довести це працює.
станом на 11.02.2019.

Для вас свежая инструкция чего делать не стоит: dou.ua/forums/topic/26348

Украинские айти компании с тысячами сотрудников работают все по договору оказания услуг. Так что так можно. Брать «в штат» просто менее выгодно.

Вот только услуги они оказывают юрлицу, а не фопу

Чому ж, є багато фопів в ІТ сфері, які працюють з іншими фоп по договору наданих послуг і це цілком нормально.

Підписатись на коментарі