Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Потрібні донори крові, Київ

UPD: Дякую всім донорам, тим, хто відгукнувся допомогти. Наразі донори здали кров в потрібній кількості.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У меня 4 минус могу здать кровь! Может комуто поможет ета кровь!

Добрый вечер! Нам нужны 3 донора, группа не имеет значения. 0933278360 Ольга.

Могу стать донором , за вознаграждение 2+.тел.0662447488

Доброе утро! Срочно нужны доноры на тромбоциты 4+ за вознаграждение 400 грн нашей тёте, которая проходит химиотерапию. Сдавать в Киевском городском центре крови (м.Дорогожичи). Контактное лицо и вся информация у сына пациентки Виталий 0635944695

Доброе утро. Срочно нужна кровь 4+ Операция на сердце. Открылось кровотечение. Киев. 0687497670 Татьяна

Перша група крові , готовий стати донором

Ніяких захворювань не маю , регулярно проходжу медогляд ))

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Готовий здати кров 1+
Андрій
0930470393

Нужна срочно первая отрицательная кровь мужу моей кумы.Он лежит в обл.больнице в реанимации.Он очень хочет жить,откликнитесь пожалуйста.

Потрібно терміново донор крові дуже терміново група крові 2- особливо хто в Києві пожалусто терміново на кону життя телефон 0995434750 вікторія

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Вічного здоров’я. Термінова потрібно 10 донорів крові для дружини, дуже низький гемоглобін. Дружина впала з 5-го поверху в неї численні переломи, перебуває в відділенні полі-травми в КМКЛШМД.

Доброго дня.Потрібна кров для друга.Зарпз перебуває в лікарні з зламаними ногами і рукою.Діалізний. Гемоглобін 60 з 120 .Допоможіть.+380632243326 Сергій.

Доброго дня! Потрібний донор для здачі крові. Батько — діалізний хворий, була велика втрата крові. На разі група не має значення. Буду дуже вдячна, якщо відгукнетеся мій тел. 0974889220

Доброго дня! Дуже потрібна 3група крові неважно якого резусу на 12.07.Чоловік після операції онкологія.0638437922 телефон дружини Тетяна вся інформація.

Доброго дня.Дуже Вас прошу на 12.07 на 8.00 потрібна 3 група крові немає різниці який резус в батька трьох дітей онкологія срочно нада переливання 0638437992 тел.дружини Тетяна за інформацію телефонуйте

Моя група, можу стати донором, пишіть в приват.

доброго дня, прочитала коментар, що можете бути донором 4+, можете допомогти? терміново потрібно

Відправив приватне повідомлення, напишіть деталі.

Якщо Київ, то так, напишіть в приват куди і кому

Добро дня чи можете здати кров? Київ інститут травмотології і ортопедії

Так, напишіть в приват на коли і для кого, а ще краще, свої контакти.

Для меня в принципе странно, что люди с редкой кровью не объединены, и не продают её за деньги раз есть спрос. Просто одно дело травмы, другое дело онкология — там потребность в крови повыше. То есть спрос бывает, и спрос срочный. Странно что нет предложения.

А скільки має коштувати рідкісна кров?

Питання лише попиту-пропозиції. Суть об′єднання саме в тому, щоб знайти більше пропозиції, та знизити ціну. Тому об′єднання мають створювати саме ті, хто має попит (читай онкохворі). А тим хто має пропозицію вигідна відсутність ринку та самостійний пошук клієнтів.

Чому так: пропозиція значно перевищує пошук. Якщо з боку пропозиції подібне творити, це буде демпінг та фейл проекту. Якщо з третьої сторони — те саме, плюс корупція: проект відіжмуть навіть попри неприбутковість. А знищити його багато розуму не треба, без захисту держави досить банальної атаки фейковими звинуваченнями.

Тому нічого подібного й нема. Бо люди чомусь вважають, що коли треба комусь — то не наша справа, а от коли самим знадобилося — ой, допоможіть, ви зобов′язані бо мені погано.

У крові є термін зберігання, тому надійніше самому здавати кров і знати донорів ніж формувати ринок

А чому зовсім протилежний висновок? Ринок — це засіб продавцю та покупцю знайти один одного.

Зовсім інша справа в державах де із крові роблять препарати, що мають значно більший термін придатності. До того ж вони безпечніші в застосуванні, бо на виробництві створюють несприятливі умови для виживання та розмноження мікроорганізмів.

Результат — в Україні купують ці препарати замість виготовляти самим. Чому? Та ж причина, що й в іниших видах бізнеса: держава не дозволяє це робити за законом, посадивши на галузь «потрібні» дупи із необмеженою владою по втручанню у бізнес. Зокрема із владою знищити склади, прикриваючи це «обшуком». Чи просто заборонити діяльність через механізм ліцензій, вимагаючи шалених відкатів, чи то просто віддати бізнес за безцін фармацевтичній мафії.

Сформувати локальну групу донорів, які при потребі зможуть допомогти в межах групи, звісно використовуючі донорські центри для кваліфікованої передачі.

Бо створений ринок буде оподаткований і потім розбиратись з паперами

Звичайно, все тільки по-білому. Бо інакше жодних гарантій якості матеріалу. А ще, як не дивно, треба буде платити за аналізи — тому лише постійні донори дадуть прибуток.

Як постійний донор зі стажем, хочу сказати, що пропозиція є, але попит все ж більший.
Тут справа не тільки в рідкісності, скільки в об’ємах. Чим частіше зустрічається кров — тим більше її потрібно.
Головна фішка в тому, що, наприклад, я здаю ~450мл(стандартна доза, більше не беруть) крові раз в 6 місяців, а якомусь абстрактному одному хворому може знадобитись декілька літрів за тиждень і таких хворих, на жаль, доволі багато, тобто попит зараз перевищує пропозицію.
Пропозиція за гроші теж є, основна аудиторія яка здає за гроші це алкоголіки, регулярно бачу їх в центрах переливання крові, рідше студенти.
Сам колись здавав кров, здається, за 80 грн на третьому курсі(2010 рік) в поліклініці КПІ, там періодично приїжджають на забір крові і навіть платять.
Наразі не бачу сенсу брати за донорство гроші, по-перше, це банально корисно для твого організму, по-друге, цим заробляти ти можеш не частіше як раз в півроку, по-третє, тут має включатись якийсь елемент соціальної совісті, в тебе є можливість допомогти людині в скрутній ситуації, до того ж, ця допомога від тебе вимагає не багато часу і не вимагає фінансів.
Однозначно, день коли навчаться синтезувати штучну кров в промислових масштабах буде золотим днем в історії людства.

по-перше, це банально корисно для твого організму

Схоже десь таємно існує секта розумних комарів, що повільно підкорює людство. Один адепт принаймні є.

по-друге, цим заробляти ти можеш не частіше як раз в півроку

80 гривень? Куплю_женє_сапогі ©Льоня Голубков

тут має включатись якийсь елемент соціальної совісті

Чого нема, того нема. Особисто я проти соціуму, де допомагати потрібно тим, хто голосніше вимагає та має доступ до рупорів ЗМІ. Звісно ж за рахунок інших.

навчаться синтезувати штучну кров в промислових масштабах

Набагато простіше створити рабовласницьку квазі-державу, де банально займатися заготівлею. Щось мені підказує, подібні заклади давно існують в Китаї.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Наразі не бачу сенсу брати за донорство гроші

Наразі не бачу сенсу брати за проїзд гроші, включаючи переліт.

по-перше, це банально корисно для твого організму

Ще й як!

по-друге, цим заробляти ти можеш не частіше як раз в півроку

Та хоч кожен день, зайців багато!

по-третє, тут має включатись якийсь елемент соціальної совісті, в тебе є можливість допомогти людині в скрутній ситуації, до того ж, ця допомога від тебе вимагає не багато часу і не вимагає фінансів.

Точно! Нехай безкоштовно їздять. І пошвидше!

Однозначно, день коли навчаться синтезувати штучну кров в промислових масштабах буде золотим днем в історії людства.

Однозначно, день коли нас возитиме зайцями безпілотний транспорт в промислових масштабах буде золотим днем в історії людства.

То де різниця? Чому за одне не треба платити, за інше — штраф як не заплатиш?

Я коли пробувала, мала сумнів щодо деяких деталей в формі. Сестрі розповіла, вона знає більше деталей, але не знаю, чи вона розмістила. Нагадаю їй, дякую.

В мене перша група, вже відгукнулись?

Дякую Ярославе! Лікарі сказали, що потрібна саме четверта.
Так, люди відгукуються. Не всі можуть бути донорами. Наприклад, якщо хтось приймає антибіотики. Також потрібно поповнити банк крові, адже вони використали всі запаси четвертої. Тому ніж більше людей, тим краще.

А взагалі після цього випадку я напевно сама спробую стати донором крові (на жаль, не четверта група), подивилась статистику, і лише невелика частина людей здає кров, але багато хто хоч раз потребує переливання

Здавати кров вчать у ВНЗ, є день донора в КПІ, і є вчителі які активно підтримують, Валерій Чибеліс за здачу крові зараховував захист однієї будь-якої лабораторної роботи

Я також з КПІ, але в нас такого не робили. Не пригадую. Може від факультету залежить. Чибеліс у мене не викладав.

Інформація День донора в КПІ

Опублікована: 8 листопада 2011 — 14:45
Оновлена: 7 квітня 2017 — 15:39

Випадок з захистом лабораторної роботи був в 2012 року, а ви завершили КПІ в 2011 році (з профілю LinkedIn)

Декілька Фактів Про Донорство Крові:

  1. Слово «донор» походить від лат. donare — «дарувати». Людини, що потребує переливання і отримує донорську кров, називається «реципієнт».
  2. В організмі дорослої людини, в середньому, 5,5 літрів крові, за один раз у донора забирають лише 350-450 мл.
  3. Найзнаменитіший донор крові в світі протягом свого життя віддав близько 500 літрів крові за 624 рази.
  4. Активні донори рідше страждають серцево-судинними захворюваннями і легше переносять крововтрату при ДТП та інших нещасних випадках. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, люди, які постійно здають кров, живуть в середньому на 5 років довше середньостатистичної людини, бо у них відбувається активізація системи кровотворення — клітин червоного кісткового мозку — і регулярна стимуляція імунітету.
  5. Відповідно до міжнародних вимог, у країні має здійснюватися 40–60 донацій на 1000 населення. В Україні кількість донацій на 1000 населення становить 18,4 (середній показник в Європі — 25-27, в США і Канаді — 35-40).
  6. У світі щорічно виробляється більше 85 мільйонів кроводач. Близько 35% з них припадає на країни, що розвиваються та країни з перехідною економікою, де живе близько 75% населення Землі.
  7. Бути донорами можуть 10-15% населення, але реально людей, що здають кров, в десять разів менше.
  8. Кожному третьому жителеві Землі хоч раз в житті, але доведеться робити переливання донорської крові.
  9. Для одного реципієнта, в середньому, потрібні три донора цільної крові.
  10. Всесвітній день донора крові — 14 червня.
copy-past з «День донора в КПІ»
Кожному третьому жителеві Землі хоч раз в житті, але доведеться робити переливання донорської крові.

Пруфи будуть?

В мене докази відсутні, зі статистикою можуть гратись і відображати тільки потрібні результати

Новый миллениум, идеального донора отменили, надо всегда лить одинаковую группу и резусфактор, по старинке льют только когда уже нет выбора

Підписатись на коментарі