Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Реквізити для SWIFT переказу

Вітаю всіх!

Недавно почав працювати в фірмі, яка платить у доларах на фоп рахунок. Кінцевий замовник знаходиться у США. У зв"язку з цим відкрив валютний рахунок у ПУМБ. Але на сайті ПУМБа зазначена лише назва, адреса та свіфт-код банка-кореспондента. У техпідтримці та у відділенні банку кажуть, що цього достатньо. А на роботі бухгалтерія вимагає ще й номер кореспондентського рахунку.

От і виникає питання, які ж саме реквізити є необхідними для здійснення свіфт переказу і чи є серед них номер кореспондентського рахунку?

Або, можливо, хтось теж обслуговується у ПУМБі і може підказати, де можна нарешті дізнатись необхідні дані.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Всім дякую за відповіді. Власне, як показала практика, у контексті ПУМБа все працює і без номера кореспондентського рахунку.

взагалі то вам треба звернутись на відділення, що вас обслуговує і вони мають надати повні реквізити, для перерахування із-за кордону. на сайті ПУМБ вказано
about.pumb.ua/info/correspondent_banks
USD JPMorgan Chase Bank N.A.*
270 Park Avenue, NY 10017, New York США СВІФТ: CHASUS33
USD The Bank of New York Mellon
One Wall Street, 8th Floor, 10286, New York США СВІФТ: IRVTUS3N
щодо вашої бухгалтерії — акуратненько їм вкажіть, що нехай вивчать матчастину — не обов’язково банк повинен мати кореспондентський рахунок. наприклад в Укрсиба (точніше материнського Paribas)- є філіал у Нью-Йорку, тому просто SWIFT .

Дякую за відповідь!
Власне, ці ж реквізити за посиланням мені надали у відділенні банку.
Але оскільки я не фахівець у міжнародних переказах, тому тепер доводиться розбиратись що і до чого. І хто насправді правий, менеджер банку чи бухгалтер.

А как вы в ПУМБе будете выводить валюту? У меня как раз актуальный вопрос :) Или может кто знает процесс продажи валюты, через ПУМБ.

Поки що планується продавати на міжбанку, а далі вже гривні виводити з ФОП-рахунку.

а чим ПУМБ відрізняється від інших банків? — приходить валюта на 2603 USD (чи іншої валюти) потім продається на міжбанку 50% (з 1 березня — лише 30%) а залишок зараховується на 2600 валютний. з якого ви методом подачі заяви можете потім відправити на продаж валюти. схема роботи одна для всіх — встановлена НБУ

Я не продавал раньше, поэтому интересует как это процесс проходит. Нужно идти в банк, или все возможно через интернет банкинг. 50% банк автоматически продает, или все самому нужно делать.

Обов’язкові 50% банк продасть сам. Все інше треба уточняти. В Укрсибі це робиться через банк-клієнт. І ще одне — згідно законодавства вам треба буде надати банку підтвердження, на основі чого ви отримали ці валютні кошти — тобто договір і далі, щомісячні інвойси. У мене це знову ж таки онлайн сканкопії з підписами.

Насколько я понимаю, вам нужно указать SWIFT-код, Beneficiary Bank, Beneficiary и Расчетный счет — это ваш счет в USD

Підписатись на коментарі