×

Ring відкриває офіс у Львові і набирає штат

Компанія Ring, яку минулого року купив Amazon, планує відкрити офіс у Львові 1 березня (зараз у Ring є офіс лише в Києві). За словами представників компанії, у Львові хочуть взяти на роботу близько 100 спеціалістів. Розглядають такі напрями: C/C++, Embedded, Python Backend, SDET Python, SDET Java, можливо, також Android і iOS. Шукають тільки тих фахівців, які вже мають досвід роботи. Із нетехнічних вакансій зараз є Site Manager, HR Manager, Recruiter, System Administrator, Office Manager, Receptionist.

«У Ring Ukraine роботи завжди більше, ніж рук, які можуть її виконувати. У нас багато планів і багато продуктів, які ми збираємося запускати. Відповідно, більшості людей, які можуть і хочуть працювати, ми можемо знайти місце в нашій компанії», — пояснює СЕО Ring Ukraine Кіра Рудик.
«У нас дуже великі апетити. І дуже багато речей, які хотілося б зробити. З інвестиціями компанії Amazon (придбала Ring минулого року) — у нас є і відповідні можливості. Тому з всеукраїнською проблемою відтоку фахівців ми боремося тим, що забезпечуємо зарплати і корпоративну культуру американського рівня в наших офісах. І для багатьох це стимул залишатися в країні», — підкреслює СЕО Ring Ukraine.

Вона також зазначає, що плани щодо розширення компанії не обмежуються Львовом:

«Ми бачимо багато людей, які не готові міняти місце проживання. Багатьох фахівців ми перевозимо з великих міст, але є певна кількість людей, які готові з нами працювати, приносити користь, але не готові переїхати. І коли їх уже стало достатньо, ми подумали: „Чому б і ні?“. Так вирішили відкрити офіс у Львові. Чому Львів? У цьому місті сьогодні представлено чимало топових українських компаній. Там не просто великий пул потенційних фахівців, але і вельми якісний».

Де саме буде розташований офіс, поки що невідомо. Наразі приміщення ремонтують, тому співробітники тимчасово працюватимуть у коворкінгу.

За новими вакансіями слідкуйте на сторінці компанії на jobs.dou.ua

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Із нетехнічних вакансій зараз є Site Manager, HR Manager, Recruiter, System Administrator, Office Manager, Receptionist.

«System Administrator» — це з яких пір стало нетехнічною вакансією?

забезпечуємо: (зарплати і корпоративну культуру) <- американського рівня

или

забезпечуємо: зарплати і (корпоративну культуру <- американського рівня)

???

зачем набирать джамшутов и рамшанов обеспечивая им

американського рівня

?
Вот всегда удивлялся таким запросам. Пока я сижу в стране Украине и ко мне приходит дядя Сэм открывая тут филиал- то понятное дело он пришел сюда не для того чтобы мне обеспечить

американського рівня

профит. он пришел сюдой — чтобы съэкономить.
А вообще вы что не знали- «работать у нас большая честь» ©

Амазон и остальные платят исходя из локального рынка. Хорошо выше, но все равно привязано к рынку. Так что второе.

Похоже в Киеве все уже выгребли. Посмотрим, что Ринг сможет сделать на львовском рынке.

Підозрюю що почнуть з Cypress Semiconductors, скуплять всіх хто більш-менш, а далі почнуть пилососити галицький королівський флот його Величності короля Данила.

Підозрюю що почнуть з Cypress Semiconductors,

А они что там видео занимаются?

а далі почнуть пилососити галицький королівський флот його Величності короля Данила.

Це якісь локальний мем?

Нє, ну це б тоді була дуже жирна пруха для Amazon. Вони в оголошенні вказали що шукають з фокусом на ембеддед. А в сайпресі таких багато, все-таки IoT.
Мем щойно придумав, можете користуватись :) . Я мав на увазі львівських великих аутсорсерів aka галери.

Як на мене — єдиний шанс когось обідрати це Жлобал. У іншіх галер нема потрібної експертизи, а зірвати когось з продукту — треба мати пропозицію набагато краще ринку, у що я не вірю.
За мем — щира подяка, він і справді гарний.

Та не.. есть же и вне глобала ембедеры, у тебя данные 10-летней давности просто.

Чето не прошел первый пост.
Да я вполне себе представляю, что проекты есть у многих.
Но только вот стабильная экспертиза только у Глобала.
К тому же Ринг потребляет не суровое железячничество, а в большей степени обработку видео.

Наскільки знаю, у Львові у продуктових компаніях людей значно менше, ніж в аутсорсі й аутстафі.

У Львові? Є підозра що по всій Україні. Правда в Доу-опитуванні чомусь кількість людей що працює не продуктові контори ледь не більша за кількість аутсорсерів, але то якась дуже дивна інфа як на мене.

jobs.dou.ua/...​hy/dec2018/#company_types
продуктові 32%, аутсорс + аутстаф 57.5%

s.dou.ua/...​u2018-14-company-type.png
продуктові 28%, аутсорс + аутстаф 54%

Вот я и удивляюсь, что-то сильно много как по мне.
Хотя там всякие Ораклы вроде появились.. Даже по слухам во Львове.

Можно попробовать посчитать продуктовые в ТОП-50
dou.ua/...​articles/top-50-jan-2019
там их вроде не так и мало.

тимчасово працюватимуть у коворкінгу.

Кто тут возмущался опенспейсами? Жлобство менеджеров поднялось на следующий уровень — коворкинги!

плани щодо розширення компанії не обмежуються Львовом

Харьков есть в планах?

Де буде саме буде розташований офіс, поки що невідомо. Наразі приміщення ремонтують

тоесть не известно что ремонтируют?

тоесть не известно что ремонтируют?
Alyona Dyedushkina
работает в DOU.ua

Ну как-то так и есть. В доу работает ТС а не в Ринге.

А новость вообще отличная я считаю.

Опечатка для привлечения внимания и кандидатов

Де буде саме буде розташований офіс,

У вас тут помилка, ’буде’ повторяється

Підписатись на коментарі