×

Андрія не стало. Дякую всім, хто був з нами, хто допомагав

Сьогодні Андрія не стало. Дякую всім, хто був з нами, хто допомагав репостами, грошима та просто підтримував. Ми відчували, що не одні, і це дозволяло боротися та не опускати рук.
Здоров`я всім вам.

Привіт. Мене звати Андрій Пастушенко і мені 24 роки. Я — .NET Developer з Києва. У 22 роки паралельно з університетом я почав свою кар’єру у великій компанії, але на заваді моєму професійному росту стала доволі незвична перепона: рак крові, або якщо говорити точніше «гострий мієлобластний лейкоз».

Найцікавіше, що виражених симптомів не було: слабкість скидалась на поєднання навчання і роботи. Виявилось все на рентгені з пневмонії і збільшених лімфовузлів, коли в мене почало боліти в боку і я звернувся до лікаря. Після аналізу крові в мене виявилось вже 75% ракових клітин в крові.

В мене був шок. Дивитись як всі твої плани і мрії обвалюються і зникають. Натомість з’являються безкінечні хіміотерапії та лікарняні палати.

Майже через рік здавалось, що хворобу подолано, і я повернувся на роботу. Ненадовго. Всього два місяці. Далі я почув найстрашніше слово для кожного онкохворого — «рецидив». Це означало, що можливості лікування в Україні були вичерпані і мені потрібно було шукати можливостей за кордоном. На щастя ми знайшли клініку в Туреччині, що згодилась зробити трансплантацію кісткового мозку. В якості донора було обрано мого брата, що підійшов на 100%. Паралельно ми вели роботу з МОЗ України задля того щоб воно оплатило вартість трансплантації — $70000. На щастя в нас все вийшло — МОЗ виділило кошти і трансплантацію було проведено.

Я почав період реабілітації довжиною 3 місяці. Протягом них все йшло просто відмінно, все відновлювалось і працювало. Наприкінці 3 місяця в мене почались проблеми з аналізами і нас ошелешили — знову рецидив.

Нам запропонували лікування новим таргетованим препаратом Гемтузумаб, що вбиває ракові клітини. Його вартість була $80000. Після 1 курсу лікування хвороба знов відступила. Також мені провели процедуру вливання донорських лімфоцитів, що підсилило б дію лікування. Від цього в мене почалась бажана «реакція трансплантат проти хазяїна» що додатково допомагала препарату. В цей час я дуже ослаб і схуд.

Після лікування пройшло 2 місяці і лікарі констатували, що хвороба знов повернулась. От тепер ми прийшли до теперішнього часу. Зараз я потребую ще агресивнішого лікування, що коштує $45000. Від його результатів буде залежати чи вдасться уникнути 2-ї трансплантації чи ні. В разі необхідності транслантація буде коштувати близько $100000 Фінансові ресурси моєї родини вичерпані.

Я звертаюсь до нашої української ІТ-спільноти за допомогою. У всіх нас є мрії і плани на життя. Допоможіть мені здійснити мою мрію — стати здоровим

Facebook: www.facebook.com/...​/2260015050914048?sfns=mo

Номер картки мами Андрія (Пастушенко Ірина Миколаївна): 5363542307249764 (номер рахунку 29244825509100)
Для валютних переказів (рахунок батька — Pastushenko Sergij): 5168742718474756



👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Всім привіт. Я — той самий Андрій, якшо в когось були сумніви, що я — реальна людина. Апдейти по стану трохи тяжко писати через те, що є супутні проблеми з нирками і я багато спав від знеболюючого пару днів. Зараз уже стало легше, тому пишу

Хочу подякувати усім, хто допоміг та продовжує допомогати. Для нас дуже важливо. Завдяки вашій підтримці вдалось зібрати $5000.
Залишилось ще $40000

На даний час настрій бойовий, буду старатись писати оновлення частіше. Ще раз усім дякую :)

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Андрій Пастушенко сьогодні пішов від нас.

Примите мои соболезнования

Шановна IT-спільнота ! Я мама одного з друзів Андрія. Всі друзі ,багато одногрупників, викладачів КПІ, співробітників Андрія та члени їх сімей та їх друзі допомагали йому ці два роки, коли він хворіє. Допомагали незнайомі люди, іноді дуже великими сумами( Андрій хотів їх знайти, але без шансів). Ніхто з нас не віддав останнє, але ці краплини в морі дозволили йому двічі зайти в ремісію і дали надію на життя. Тут дехто пише, що це обман, але ж Ви можете все перевірити в ФБ друзів , його мами та її друзів. Акаунти були створені тут саме для допомоги йому від Вас. Я звертаюсь до Вас з благанням допоможіть. Гроші це найменше , що ми можемо дати в цій ситуації.Андрій зараз в дуже важкому стані в реанімації в Анталії.День його лікування там коштує 1500$, крім того ліки дуже дорогі.Про всі суми написано. Сім’я звернулась повторно до МОЗ за допомогою. Їм треба час та,нажаль, гроші протриматись. Ми можемо це допомогти зробити. Дякую Вам за довіру та надіюсь на допомогу. (Перший раз пишу коментар будь-де, можливо щось неправильно зробила.)Здоров’я всім.

Привіт. Я мама Андрія і пишу сюди я, тому що стан мого сина сильно ускладнився. Зараз Андрій в реанімації, в його легенях зібратися рідина через знижені показники крові. Йому важко дихати, він підключений до апарату, що забезпечує його киснем.
Продовжувати лікування зараз не можна, адже на фоні таких ускладнень його організм може не впоратися з хіміотерапією, на яку ми до цього збирали 45 тисяч $. Сподіваємося, що лікарі зможуть стабілізувати його стан якнайшвидше. Проте невідомо, скільки часу потрібно буде провести Андрію в реанімації, а кожен день перебування там коштує 1500 $.
На даний момент нам вдалося зібрати близько 35 тисяч $, значну кількість яких перерахували саме ви.
Я, Андрій та вся наша родина безмежно вдячна кожному небайдужому за підтримку.
Дуже прошу допомогти нам зараз, адже, коли стан Андрія покращиться, а я вірю, що так буде, нам потрібно буде терміново починати хіміотерапію, на яку досі не вистачає коштів.
Ще раз дякую.

Здоровым может быть интересно. Я себе купил.

Заодно ап.

А які варіанти розглядав ще?

Чому так мало? У кого які ЗП?

299 792 458 €£$ за секунду

Чому так мало?

Так кожен сказати може, а ти візьми і зроби ©

Всім привіт. Я — той самий Андрій, якшо в когось були сумніви, що я — реальна людина. Апдейти по стану трохи тяжко писати через те, що є супутні проблеми з нирками і я багато спав від знеболюючого пару днів. Зараз уже стало легше, тому пишу

Хочу подякувати усім, хто допоміг та продовжує допомогати. Для нас дуже важливо. Завдяки вашій підтримці вдалось зібрати $5000.
Залишилось ще $40000

На даний час настрій бойовий, буду старатись писати оновлення частіше. Ще раз усім дякую :)

Не хочу ні на що натякати, але чому тут стільки коментарів недавно зареєстрованих ботів? Які більше ніде не ведуть активність, і лише спамлять по багато разів в цій темі?

В связи с возникшими сомнениями, немного объяснений.
До этого поста активность была на facebook, вот некоторые ссылки:
www.facebook.com/...​stushenko/100009231973678
www.facebook.com/...​le.php?id=100007167247516
www.facebook.com/...​5227536106&type=3&sfns=mo
www.facebook.com/...​5227536106&type=3&sfns=mo

Научу отвечать на комментарий. Недорого.

0_о
вбачаю два варіанти мотивів: хороші мотиви і погані мотиви.

Теж про це думав та вирішив, що скоріше дійсно потрібна допомога:
1. Тому що на DOU є премодерація
2. В темі Застрял в стране третьего мира! — Помогите вернуться на Родину! :))) Sergii Voloshyn знайшов вислови автора тієї теми в інших темах і подібне б було і у цій у випадку афери, а так значить дійсно треба допомога

От себя могу сказать, что ближе 2-й вариант

"

2. пост правда, але лінк розкиданий знайомим щоб поапали(і створили видимість підтримки тса, тоді кількість платежів зросте)

" я про этот. Я одногрупник Андрея и просил знакомых коментировать пост

Лично я не бот. Апал потому что увидел эту тенденцию в комментариях и решил, что это правильно. Пусть лучше человеку помогут, чем обсуждают новый закон для ФОПов.
То что случилось с этим человеком это очень страшные вещи, о которых в моем понимании не шутят. Написано довольно правдиво, к тому же на фэйсбуке эта тема тоже есть. Андрей я желаю тебе скорейшего выздоровления!

P.S. Паршиво конечно что в наше время приходится сомневаться во всем из-за большого числа людей, которые хотят «нагреться» на чужом доверии, тут я Вас понимаю.

Я тоже не бот, просто представляю любые болячки на себе и тут захотелось помочь, так как дело серьезное, денег с зп не хватит что бы решить проблему.

Відправлю в понеділок 100$ на

номер картки мами Андрія (Пастушенко Ірина Миколаївна): 5363542307249764

планував ще 100$ на рекламу цього ресурсу тому ще по 10¢ за кожного унікального користувача за ці вихідні

Підписатись на коментарі