Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Профілактика вигорання, оренда майстерні #4

Робота з хардваром для віддаленого управління — це в принципі окрема історія.

Маленьким і жирним плюсом є те, що частину заморочок я роблю в робочий час... За останній місяці по кілька разів в тиждень траплялись моменти простою, коли відсутні комерційні задачі. Тоді девелоперу пасує роздуплятись в нових плюшках, які можуть попастись сейлзам в майбутньому.

Як ви могли зрозуміти, ваш покірний слуга декларував, що йде вивчати Laravel + vue js. Ну, а щоб роздуплятись доводилось не на голому місці — в нашому опенспейсі з’явилась нова забавка.

В результаті, співробітники не лишень задумались над проблемою кисневого голодування, а я закинули мені тону доволі адекватних рекомендацій.

Що можу сказати:

— практика використання «мертвого» часу на свій некомерційний проект виявилась вигідною для обох сторін;

— використання сенсорів до 10 баксів за штуку має один мінус — невідкалібровані дані. Маю на увазі, що хоч сервіс робить основну роботу — по коливаннях протягом дня можна передбачити момент критичного падіння кисню, але середнє число самих даних «пливе» вгору. Для чогось серйознішого я б використовував надійніше залізо;

— на мікроконтролери потрібно ставити ключі доступу. Так, щоб коли додасться ще один прототип, то щоб дані не плутались між собою. Власне в моєму випадку це буде реалізовано через ларавелівський сервіс Passport;

— для розміщення я вибрав сервер AWS. В них є безкоштовний період на рік;

— зараз обслуговування одного контролера зі збереженням даних з одного сенсора з’їдає близько 1.5% в добу. Коли господарство розшириться і додасться фото/відео — доведеться подумати про оптимізацію.

Після остаточного впровадження Passport я допиляю модераторську панель з можливістю передачі команд на контролер. Тоді вкупі можна буде переносити залізо на випробування в польові умови, в лабораторію

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Бро, зроби краще дом-дурачок: vas3k.ru/blog/homesillyhome

В тому числі й дистанційно

А правая рука чем занята?

Створити майстерню,де бажаючі, в тому числі і it-погорельці,зможутттьь робити різні офігенні штуки

креативний простір?
нівроку ідея і якщо вона розрахова на місто з населенням більше мільйона, то мала б вистрелити.

Я хочу зайнятися схожим,але зі зворотнього боку — створитм

Підписатись на коментарі