Где можно заказать Varmilo VA87M

Ребят подскажите кто знает где можно заказать Varmilo VA87M ?
Переверну весь гугл ничего годного не нашел.
С офф сайта 60$ за доставку просят.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

та просто яка нормальна людина буде витрачати $300 на клаву? Тільки якісь нерди. А там де нерди, там і «вах-вах, божествєнна міцумі» і інша фігня. от і клепають з китайських деталей китайськими руками чергову унилу ергономік мекенікол кіборд, якою можна хіба що ергономічно зафігачити у стіну, бо прибрали кнопку «меню», а лгбт підсвічування бісить ажтрісьот.

Тоже не могу понять, чем клавиатура за $100 отличается за клавиатуру за $300. Да до $80-100 это шлак, где сразу замечаешь разницу пересаживаясь с клавы за $100 на клаву за $30. Но между $100 и $300 не думаю что есть хоть какая-то ощутимая разница.

Разве что дизайн прет и нет аналогов с подобным дизайном подешевле. Но эта конкретна даже дизайном не особо отличается от механик за $100.

На механіці треба вміти правильно друкувати. Я коли навчився не класти кисті на стіл, аж прозрів. Тепер ні на чому іншому друкувати не можу.

На жаль кнопка контекстного меню від цього не з’явиться. Ергономіка — це ж не про те, як навернути десять шарів на клавіатуру з двадцяти клавіш, розміщених на площі розміром в куркулятор. А хіпсторські механіки тільки й можуть що у різнокольорові буковки і викидання всього потрібного)

Що значить «прибрали кнопку меню»? Прям у всіх механічних клавіатурах? Що заважає купити ту, де вона є, якщо ця кнопка так потрібна? На клавіатурах менших за TKL для неї і місця нема, значить, треба дивитися на більші.
Взагалі це якась дивна претензія, я взагалі ні одної людини не зустрічав, яка би цією клавішею користувалася. У всіх різні потреби. Комусь треба до мишки не так далеко тягнутися вправо, в обмін на відсутність нікому не потрібної (ну) крім тебе) «кнопки меню».

Що заважає купити ту, де вона є,

звісно ж нічого)
цей топік пан Дональд некропостнув претензією до «90%» механічних клавіатур, тож я і продовжив розвивати тему більшості. звісно ж це ніяким чином не заперечує існування якихось фіч в принципі.
А кнопка «конкекстне меню» дуже необхідна, коли погроміруєш лежачи в кріслі. Коли більшість дій можна виконати за допомогою клавіатури, а миша лежить далеко. Ба, навіть якщо і поряд — тицьнути мізинцем кнопку всяко швидше миші, або послідовності кнопок для доступу до функції через основне меню. Тож раджу розпробувати цю клавішу — «ваша жизнь нікогда нє станєт прєжнєй». Ну і мишу покласти зліва, звісно.

Конкретно я свого часу придбав синю обездрочену tkl мотоспід (чи якось так), там всьо класно. (Я думав буде якийсь китайський дешман, якщо чесно, бо була відносно недорогою і вигдялає як звичайна механіка з алі)
А от на роботу взяв собі низькопрофільну tkl kechron k1. І от тут я помітив, наскільки мені не вистачає кнопки контекстного меню :(

послідовності кнопок для доступу до функції через основне меню

Не знаю, я в IntelliJ і в VS Code користуюся command palette для запуску команд, шорткати яких не знаю. Меню я практично не користуюся в IDE, немає в мене таких кейсів. А поза IDE без мишки складнувато в будь-якому разі.

Кто-то может объяснить почему 90% механических клавиатур уродливые? Это такая мода на клавиатуры вида 90-х годов? Для тех кто сейчас скажет «вам шашечки или ехать?» есть симпатичные механические клавиатуры, особенно среди low profile. Да и дизайн не сильно влияет на функционал в данном случае.

есть симпатичные механические клавиатуры, особенно среди low profile

В тебе просто викривлені смаки. Або ти дивишся на механіку до 100$

Ну взять первое попавшееся видео:
www.youtube.com/watch?v=aoE34CeJOII

Из этого набора только Keychron K3 норм выглядит, стильно я бы даже сказал. Остальные выглядят как 90% механик на рынке — или как унылая классика 90-х, или как «мама, мне 12 лет», уг одним словом.

Як анони, звісно, легко можуть насміхатися тут зі смаків інших) Але справді це масмаркет механіка. Полистай краще реддіт www.reddit.com/r/MechanicalKeyboards Там багато нормальних білдів. А якщо і там не зайде... Ну, шукай своє хобі. Може, марки зайде збирати 😄

Пролистал страниц 10, это какое-то издевательство, соревнование у кого наиболее нелепая клавиатура. Напоминает показы моды и современное искусство — носить не будешь и у себя в дома инсталляцию не поставишь, но надо же показать свою принадлежность к «илитарности», чтобы отличаться от потребителей массмаркета.

Як анони, звісно, легко можуть насміхатися тут зі смаків інших)

Ти просто не шариш

Ось конкретно білд, який я зараз намагаюся зібрати cdn.shopify.com/...​DSS_Easter_Tile_3000x.jpg
Якщо тобі таке не заходить... Ну, значить, мембранні логітеки — твій вибір, це нормально.

И где тут красота? Я же говорю, ретро дизайн привет из 90-х, только клавиши разукрашены. Кстати почему до сих пор пихают эти Scroll Lock, Break? Это же пережиток 90-х. Кто ими пользуется? Есть конечно редкий софт у которого есть какие-то хот кеи на них, но зачем пихать эти клавиши ради этого софта? Пусть переназначают.

Якщо тобі таке не заходить... Ну, значить, мембранні логітеки — твій вибір, це нормально.

Вот оно, «илитарность» о которой я говорил: «не дорос ты еще до таких клавиатур, иди вкус развивай и чувство стиля, а пока пользуйся своими мембранными логитехами из масс маркета». Кстати mx keys, субъективно, выглядит лучше 90% механических клавиатур, и то, к нему есть претензии.

Мне не заходит 90% механик на маркете. Есть хорошие варианты по типу Keychron K3 low profile. Такого типа норм заходит. Могут в дизайн когда хотят.

Вот оно, «илитарность» о которой я говорил: «не дорос ты еще до таких клавиатур, иди вкус развивай и чувство стиля, а пока пользуйся своими мембранными логитехами из масс маркета».

А яку ти реакцію очікував на твої тейки: «У вас, поціновувачів механіки, смак — кака, один я Д’Артаньян» 🙂 І от знову. Навіть іншому анонімусу сподобалося.
До речі, де ти в 90-х бачив кейкапи формату DSS?

Кстати почему до сих пор пихают эти Scroll Lock, Break? Это же пережиток 90-х.

Це формат TKL, тут є все, що і на 100% клавіатурі, тільки без нампаду. І уяви, це все можна ремапнути через QMK/VIA по своєму бажанню, якщо тобі особисто ці клавіші треба для чогось іншого, а не миритися з нав’язаним Логітеком нестандартним маппінгом або гратися з Logitech Options, яка половину клавіш ремапнути не дозволяє, ще й зависає на моєму маку з М1 час від часу, через що маппінг перестає працювати
Ще з механікою можна взяти будь-який інший компактний лаяут без цих клавіш— 75/65/60/40%.

Так я не говорю что их нужно убрать. Просто переименовать чтобы не отдавало духом 90-х. Назвать Option 1, Option 2, Option 3, или F13, F14, F15. Или какую-то мультимедиа на них повесить чтобы не играться с Fn, или специфические функции винды/макос повесить и назвать соответствующее. А все эти PrtScrn, Pause, ScrLk в 2022 только фейспалм вызывают.

Ще з механікою можна взяти будь-який інший компактний лаяут без цих клавіш— 75/65/60/40%.

Так никто же не спорит о функционале, кастомизации и количестве аксессуаров. Я лишь вопрос дизайна зацепил.

Так я не говорю что их нужно убрать. Просто переименовать чтобы не отдавало духом 90-х

Чим тебе так 90-і образили?)
По секрету, ця клавіатура іде у вигляді кіта для власної зборки, начеплені кейкапи на фото чисто для демонстрації. І так, для демонстрації вибрали стандартний лаяут, зрозумілий більшості.
Ось інші кейкапи, якщо тебе так бісять стандартні функції cdn.shopify.com/...​0f-f4e43a7e8342_3000x.jpg
cdn.shopify.com/...​ts/PBT_Notion_6_1512x.jpg

Офигенные ребята, заказывал у них, оперативно и без проблем — www.keyboardco.com

Их дефолтной доставкой пользовался ?

А что за модель брал ?) а то я немного в поисках) рассматриваю Leopold еще

Filco на коричневых брал. На самом деле брал для путешествия и хотелось маленькую (tenkeyless) и блютус (так как макбук). Она оказалась тяжелая (2 кг примерно), но хорошая.

www.keyboardco.com/...​n-usa-ascii-keyboards.asp

Это точно не обман ? Если не против, то можешь предоставить скрины заказа пожалуйста ?

Оцейво ви пане відкопали тему-трупа 😀. Розкажіть за якими ознаками keyboardco може бути скамом? Мені аж цікаво стало. Оце інвойса шматок imgur.com/a/3aqOSTD

Я просто не дуже розбираюся в тому чи це може бути обман, чи ні, тому вирішив перепитатися. Ви не можете підсказати скільки часу до вас їхала посилка в Київ ? Просто я зараз хочу замовити до Львова і шукаю де б мені купити Varmilo.

Це було так давно що вже не скажу. Та і зараз це вже точно не актуальна інформація.

Я у китайцев такую заказал kprepublic.com/...​tch?variant=2073486032940
очень доволен

закажи через контору посредника в штатах

связывался с ними (mechanicalkeyboards.com), доставка 40$
вроде как не много, но клава стоит 120-130, а пересылка треть цены....
Спасибо за идею, возможно вы имели ввиду дрогой сайт?

Спасибо! тут действительно годные ценны на перевозку

Я через meest codekeyboards.com заказывал. Нормально привезли.

я думал о какой нибуть конторе которая с амазона и ебая служит перевалочной базой. их тьма

UK VA88M Charcoal PBT Backlit Speed Switch Keyboard www.amazon.co.uk/...​_r_cp_api_i_yxCFCbFNBR121 такая есть

через нпшоппінг замов, обійдеться в 5-10 баксів

Підписатись на коментарі