Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Вывод денег с платежных систем на счет ФОП без каких-либо договоров

Всем привет. У меня ФОП 3-ей группы. Есть счет ФОПа в банке. Сейчас работаю по договору с нынешней компанией, которая мне платит мой доход. То есть источник дохода я могу подтвердить в любой момент.

Знакомые предлагают поработать над их проектом. Полностью неофициально, без каких-либо договоров и инвойсов. Выплаты будут на платежную систему типа Payoneer или Skrill.

Вопрос. Могу ли я вывести такой доход с платежных систем на счет ФОПа? Какие могут быть трудности с этим? Может ли банк заморозить такие транзакции? Какая ответственность наступит в случае если налоговая обнаружит отсутствие договора?

Заранее спасибо

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я хочу вывести деньги с Upwork на счет физ лица через wire перевод (Swift). Есть угроза что валютный контроль обратит внимание и остановит платеж до подтверждения. Кто-то выводил так деньги последнее время? Останавливают ли платеж или до 150 тыс не обращают внимания?

Можна спокійно працювати в через Payoneer. Зараз, для платежів до 150 тис. грн. не потрібно документального підтвердження (тобто банк не мав би просити договір чи акти). Я так працюю, правда не через ФОПа, а як звичайно фіз. особа. Отримую дол. на Payoneer, а потім спокійно перевожу на свій приватний доларовий рахунок в Приваті.

Skrill мутним став вже давно, не рекомендую, краще Payoneer.
А звідти на долларовий рахунок ФОПа в приватбанку. Якщо буде еквівалент за 150к грн — прикріпіть інвойс на Upwork, і все.
Ніхто ж не перевірить, чи справді ті кошти зайшли на Payoneer від Upwork.
Правда 2% комісії візьме Payoneer, але Приватбанк в свою чергу зробить виведення на карту для виплат абсолютно безкоштовною, бо там у них з Payoneer якесь партнерство.
А для контролюючих органів можна роздрукувати і підписати оферту апворка. Ну взагалі проблем жодних не бачу.

Андрей, спасибо. Но в вопросе я нигде не писал про Upwork. Я буду работать вне любых бирж. Просто по устной договоренности с работодателем. И деньги действительно буду получать на Skrill аккаунт, это уже почти решенный факт (

перепрошую, мабуть я не зовсім точно виразився вище: ніхто не змушує працювати через апворк. Просто можна використати стандартний шаблон інвойса, який використовується для виводу коштів з апворка і вказати, що кошти будуть виведені через Payoneer. Чисто для легалізації.
Інший варіант: оформити договір на розробку ПЗ з реальним роботодавцем, вказати там, що кошти будуть надходити на р/р в приватбанк у валюті USD через систему Payoneer. Поставити свій підпис, когось попросити розписатись за замовника, наприклад дружину.
Це вже на крайній випадок, коли станете поперек горла фіскалам, і вони захочуть перевірити всі договора, інвойси, акти виконаних робіт.
А для банку достатньо фіктивного інвойса на апворк, і то він потрібен тільки у випадку платежу в еквіваленті від 150 к грн.

А карта Payoneer у тебя есть?

Нет. Уже с 90% вероятностью будут выплаты на Skrill :(

тоді моя відповідь вище, реальний договір і розписатись за клієнта, тільки вказати, що кошти будуть перераховуватись через систему скрілл.

Підписатись на коментарі