Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Шанувальникам Тимошенко

Де ви?
По опитуванням проведенними партією Юлії Тимошенко за неї готові проголосувати 31,6% українських громадян вже в першому турі і більше 50% в другому турі незалежно від суперника! І при тому, що така величезна кількість людей готові за неї проголосувати я не бачу великої підтримки Юлії Володимирівни ні серед свого оточення ні тут на форумі.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Искать поклонников Тимошенко среди айтишников — такое. После этой дичи айтишники с неё и её убогой команды могут только ржать itpravda.com/...​21/tymoshenko-blockchain

Таблетка для памяти: 2004 год
Главное чтобы костюмчик сидел

3-2-1 пружина пуконаторов начинает свой натяж. Ой чую утром завтра увижу тут срач :)

Приготовиться к воплям о необходимости возвращения Виктора Федорыча, бо только он сумел Юль Владимирну в турму упрятать...

Щось малувато поки що прихильників Юлії. А що ви скажете на те, що Юлія обіцяє за місяць підняти пенсії в три рази? Враховуючи, що ціни на газ будуть знижені в два рази, покращення життя вже сьогодні настане дуже швидко.

да да да. 36 тимошенко, 36 зеленский, ага, 100%. и еще десяток по 6% обещает.

так от же вони
www.facebook.com/...​7/videos/780273735680651
розширте своє оточення, вийдіть із зони комфорту, ну!)

В налаштуваннях adsence вирубив собі тему «Politics», бо задрала ця реклама, але все одно воно добралось через DOU.
adssettings.google.com

Сьогодні син дивився відео на ютубі про котиків і там ця реклама також вилізла. :)

Мене це простимулювало купити на ютубі преміум підписку, бо подивитись нормально нічого не можна було. Щоб подивитись 5-хвилинний ролик, тричі дивишся рекламу.

Не працює на Смарт-ТВ та в додатках.

Можна спробувати. Але є в мене така підозра, що дітям буде дуже не зручно користуватись плагіном для Kodi порівняно із рідним Youtube застосунком.

Ну этого дерьма тут еще не хватало.

Я тут! Хотя тоже в такие цифры не верю

Значить були величезні фальсифікації! Але команда Тимошенко не допустить фальсифікацій на цих виборах, у них буде паралельний підрахунок голосів, а потім і паралельний президент!

Не сдержался:

а потім і паралельний президент

....
и реальность :)

Это как в Венесуэле? Возможно даже Трамп поддержит.

я не бачу великої підтримки Юлії Володимирівни ні серед свого оточення

Видимо,из тех 3 млн квартир,что обошел её штаб,она еще не дошла к Вам)

И не звонила на мобильный (во время вашего путешествия по Европе), поздравить, записаным голосом, с началом весны и пожеланием перемен)))

я не бачу великої підтримки Юлії Володимирівни ні серед свого оточення ні тут на форумі

Это потому что потенциальный электорат Юлии Владимировны днями напролёт топчется в очередях Ощадбанка чтобы заплатить за коммуналку, а не на форумах сидит.

Я теж дивився її інтерв’ю Гордону.
Народ, хто нам ще на черзі залишився? Гриценко, Ляшко, Бойко, Смешко і тд?
Давайте на всіх зразу такі топіки запостіть, бо до виборів 5 дні залишилось, можна не встигнути!
А вибір зробити треба ж:)

У Порошенко прикольна ситуація. Навіть по данним лояльних до нього соціологічних агенств у нього друге місце, а решта 4 кандидати із першої п’ятірки жорстоко його критикують. Якщо він в такій ситуації зуміє виграти вибори, то це буде небачений до цього часу рівень ведення передвиборчої кампанії.

лояльних до нього соціологічних агенств

таких не существует в природе

Социс, наприклад. Хоча можливо потрібно було сказати не «лояльних» а «підконтрольних»

был бы подконтрольный — рисовал бы что надо

Так те що їм потрібно і малюють. Поки що їм потрібно щоб Порошенко пройшов в другий тур.

поэтому ему все рисуют поражение в первом туре? логычно

Ну яку ще поразку? Для Петра вихід в другий тур — це вже маленька перемога. Далеко не всі соціологічні агенства дають йому друге місце.

Для Петра вихід в другий тур — це вже маленька перемога.

по дутым соцопросам — да

Ви там в Гетебозі зовсім від українських реалій відірвались. Чутки про щасливе життя в Україні при Порошенко сильно перебільшені.

осталось немного подождать и мы увидим, каковы реалии на самом деле

Невже знову перемога в першому турі? :)

До речі, я пам’ятаю як в 2014-му році Петро після перемоги в першому турі сказав, щось типу: «В цьому немає нічого дивного. Соціологічні агенства давали мені такий результат, а вони не можуть сильно помилятись».

чтото не могу найти. можно ссылку?

Також зараз не можу знайти. Просто пам’ятаю що десь це читав, чи чув в його інтерв’ю в 2014-му році.

не, ну так я что угодно могу «припомнить»

Ну так, але я пам’ятаю багато чого, на що не можу дати посилання в інтернеті. Тим більше якщо подія відбувалась 5 років тому.

Зачем что то выигрывать, если есть админ ресурс?)

Я на наші контори тут не дивлюсь, вони також можуть так же маніпалювати як і соціологи за винагороду.

bwin дає вже іншу картину.

sports.bwin.com/...​roupId=&page=0&sportId=61

Принаймні обидві ці контори згодні з тим, що в другий тур проходить Порошенко і Зеленський, а жулька пролітає. Далі вже ситуація може дуже круто змінитись зовсім не на користь Зеленського, бо про Порошенка все лайно вже давним давно вилилилось, а ЗЕ як ляпне шось без завчасно заготовленої шпаргалки, про податок для ФОП 6%, чи $200 млн на зарплату вчителям в $4000, так рейтинг зразу і посипався.

Ага, зараз якраз весняний призив почався, можна на дільницях воєнкомів поставити. Може, ще якась частина електората Зеленського побоїться проголосувати.

Теперь осталось создать темы «Шанувальникам Гриценка», «Почитателям Бойки» и «Любителям Ляшка» — для полного
фарша. :-)

Кто-нибудь, откройте плиз топик "Сторонникам Артема Кривокрисенко. Я не могу открыть потому что админы поставили все мои посты на премодерацию :(

так вроде тут топики у всех на премодерации

Блин, сперва показалось, что ты мне ответил, а не мне оказываться. Сорян) (т.е. заметив, отредактировал камент)

З.Ы. А так поддерживаю создание темы про сторонников Кривокрисенко)

Дуже дуже давно, коли ще сонце було молоде, зустрілися дві давні професії — Журналістика і Проституція. І народилась в них донечка — Соціологія.

А журналістика пішла в Проституцію, бо там більше платять

По опитуванням проведенними партією Юлії Тимошенко за неї готові проголосувати 31,6% українських громадян вже в першому турі

Не верю.
Больше верю букмекерам, у которых Тимошенко на третьем месте, после Порошенко и Зеленского.

Букмекеры отражают настроения тех, у кого есть лишние деньги, которые можно проиграть на ставках. Но, как показали квоты на Трампа и брекзит — люди, ставящие ставки, это ещё не все избиратели.

Подобные лохотроны почему-то всегда больше всего бабла приносят в бедных районах. Те, у кого бабки и так есть не покупают лотерею чтоб выиграть миллион, а вот тему кого нет — очень даже, потому что это легкий социальный лифт. Так что там более реальное отражение как обстоят дела, чем на доу

Оточення ваше и форум слишком оторваны от реальности просто.

А если я шанувальник Юрия Тимошенко, это считается «шанувальник Тимошенко», или нет?

Тоді треба буде уважним при заповнені бюлетеня. Все-таки схожі імена і однакове місце роботи.

А взагалі чи згодні Ви з такими лозунгами Юрія? Особливо з третім.
vesti-ukr.com/...​dy-kandidata-odnofamiltsa

А за меня готовы в первом туре 32,6% проголосовать, а во втором 53,4%. Инфа сотка!

А в 3м туре я думаю можно и до 146% дотянуть.

Надо у Андреича спросить, он так президентом стал.

Де ви?

Стоят в очереди за гречкой / 200 грн на %square_name% в %city_name%

Підписатись на коментарі