Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Чи вибирати мені такого кандидата?

Мене попросили провести інтерв’ю на позицію тімЛіда — архітектора. До мене приходить кандидат. Я балакаю з ним 5 хвилин на теми, що не стосуються роботи і він мені одразу дуже подобається, бо він веселий і впевнений у собі хлопець. Соушіал скілс в нього не погані. Я проглядаю його сіві і бачу, що він ніколи не займав такої позиції чи схожої позиції в минулому. Більш того, він ніколи не працював з таким стеком технологій і до програмування має дуже дотичні відносини. В нього ніколи не було проектів в царені програмування. В нього немає пет-проектів, він не написав ні однієї строчки коду і ніколи не був в команді розробників. Коли я питаю про технікал скілз, він або відповідає дуже абстрактно, або переводить питання у інше русло. Він мене запевняє, що проект буде зроблено в найкращому виді і все буде добре. Він впевнений, що мені сподобається те, що він зробить. Чи вибирати мені такого кандидата?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Как раз в поисках такого специалиста. Текущего как раз собираюсь уволить, потому что явно непригоден. Смотрите сами:
— пообещал переделать старую архитектуру на проекте, а вместо этого только классы попереименовывал. При этом местами стало глючить ещё больше чем раньше;
— постоянно обещает нашим партнёрам крутые фичи, которые им нужны, а в результате даёт не то, и работает не так, да ещё и сроки все срывает. А в последнее время даже те фичи, которые сделал раньше начал выпиливать;
— сотрудничает с нашими конкурентами, хотя на словах готов их порвать на куски;
— да и вообще постоянно рассказывает какой он классный, а все кто не с ним — идиоты и работают на наших конкурентов;
— нанимает каких-то мразей в команду на ключевые позиции, на мнение простых сотрудников ему плевать. Дошло до того, что некоторых из его «находок» явно уличили в сотрудничестве с конкурентом, но он только отмалчивается;
— украл всю технику, и даже на серверах, с помощью своих друзей планки оперативной памяти повытаскивал, а с плохо работающими серверами с нашими конкурентами не повоюешь;
— на просьбу решить какую-то проблему только отмахивается, говорит, что это не в его зоне ответственности и обычно отправляет к тому, кто эту же проблему и создал;
— на публике переодически ведёт себя как дебил, дёргает людей за носы, срывает шапки;
— приписывает себе заслуги, которые ему не принадлежат;
— постоянно угрожает, что если его уволят — проект розвалится;
— и т. д. и т. п.

Кандидат, которого выше описывают меня тоже не устраивает, но видимо на рынке других не осталось...

Скажите, а кандидат снимался в телесериале в роли Тимлида или Архитектора?

До речі, з президентом та сама ситуація. Але ж ти знаєш відповідь електорату

Мене попросили провести інтерв’ю на позицію тімЛіда — архітектора.

Только не архитектора, а CEO. И если CEO найдёт себе хороших замов и толкового архитектора, то на этом работа CEO практически выполнена — собрать команду и заставить её работать.

Интересный способ потролить зелеботов,
кодерки сами никогда не возьмут в тимлиды-архитекторы чувака, не написавшего ни одной строчки кода, не умеющего говорить с заказчиком/иностранной командой, но зато обладающего раздутым с помощью медиа CV.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Зеляботов не переубедить...
Они против потому, что против!
На зло бабушке отморожу уши...
Да у всех кандидатов есть + и —
Но риски которые принесут в нашу жизнь, тот или другой президент — это реальность!
И я допускаю, что Зеля может справиться и Беня ему поможет, но риск слишком велик и рисковать целой страной, это роскошь!
Пусть пойдёт в ВР, по трудится в комитетах, или Кабмин поймёт как все работает и тогда можно говорить...

риск слишком велик и рисковать целой страной, это роскошь

Дык кто вообще из Беларуси топит, а кто и рядом с зоной АТО/ООС не был никогда и «устал от войны», как и скорее всего даже знать не знает лично ни одного участника ООС.

Голосуешь за Зе? Подходишь к бойцам ООС и в лицо им говоришь, что по твоему охренительно взвешенному решению ими будет командовать безмозглый клоун.
И не надо чесать про «половина бойцов голосовали за Зе», Бирюков уже опроверг этот вброс: www.facebook.com/...​php?fbid=2298948967040574

А интервью он не предлагал проводить на остановке общественного транспорта?

В ночном клубе, в форме рэп-баттла, дав интервьюеру на согласие 24 часа.

А представляеш такого соискателя, ищушего работу на должность геренерального прокурора, он не то что никогда в проруратуре не работал, у него даже юридического образрования нет, и его берут и он успешно рулит прокуратурой уже 3 год в одной стране :) Есть в ведь вундеркинды

Успешно в кавычки надо взять, а то не у всех чувство юмора достаточное.

Мне кажется, более корректным будет такое сравнение:

Вы работаете в крупной компании (несколько тысяч человек) и собеседуете кандидата на должность СЕО. Ваша компания находится в постоянной борьбе с конкурентом, который гораздо крупнее вас и способен в том числе на действия, выходящие за рамки бизнес-этики. Кроме того, у вас крупная задолженность, погасить которую можно только взяв новые кредиты, а предоставление кредитов зависит от переговорного процесса с банком. Некоторые ваши сотрудники воруют, но если их уволить, они организуют забастовку или иной способ мешать работе компании.

У кандидата нет опыта в вашей индустрии и он никогда не управлял командами больше 20 человек. У него нет опыта работы с банками по предоставлению кредитов. Он также имеет интересы в бизнесе вашего конкурента, о которых он сначала сказал, что их нет, но потом оказалось, что все-таки есть.

Ну а теперь остаток поста про симпатии, обещания и т.п.

Резюме можна інколи до співбесіди переглядати;)
Якщо це дійсно не про політику...

Походу кандидат какой-то клоун...

если у него есть ролик вынтырнэте и если на ролике недалеко стоит комп, и если за этим компом он сидит с умным *балом — и это это еще не все если! то надо спросить у джунов, возможно он подходит

Вам шашечки или ехать?:-) Пардон, а як він працювати буде? Чи це вже не треба?:-)))

Ну зато не догматическое мышление. Если ваша компания занимается эмбеддедом, то можно брать.

После чтения аргументации пары HRок на ютубах, где выложили видос его собеса, похоже, что все тщетно- этот ваш миниархитектор «секси» и взгляд «клёвый», нужно брать...
Короче, если не всплывет что он... ну той, як його... ну апрельчик, то все пропало :)

Антон, а то что кандидат не имеет релевантного опыта и никогда не работал на аналогичных проектах выяснилось только на самом интервью? Зачем тогда приглашали? Побалакати за жизнь?

Зачем тогда приглашали? Побалакати за жизнь?

Очень трезвый вопрос.

Только на трезвые ответы вряд ли можно рассчитывать.

Тут уже некоторые кукухой поехали

Свинарчуків на переправі не міняють

Коллеги, добрый день! Простите ради Бога, но сама ситация выглядит очень странно.
Итак, открываем профиль автора в LinkedIn и смотрим на опыт. И что видим? Junior Software Developer at ... (наименование компании пропущено намерено). Простите, но с каких пор Junior Software Developer’ы собеседуют Team Lead’ов? Очень похоже, что это просто 1 апрельская шутка

У меня для вас две новости. Плохая и плохая.

тю, я думав то знову про вибір тисячеліття — Порох чи Зеля...

до програмування має дуже дотичні відносини... Він мене запевняє, що проект буде зроблено в найкращому виді і все буде добре. Він впевнений, що мені сподобається те, що він зробить.

Ти написав тільки потрібну позицію — «тімЛід — архітектор». Але нізвідки не випливає що цільовий проект має відношення до програмування :8)

Серйозно — я не поділяю думку про те що софтваре архітект не повинен вміти програмувать. Повинен, і ще повинен інших вчити як то робити правильно.

так судя по всему это как раз про Зелю, просто типа завуалированно)

Когда же вас уже банить начнут

До речі, з президентом та сама ситуація. Але ж ти знаєш відповідь електорату

він мені одразу дуже подобається, бо він веселий і впевнений у собі хлопець

Ну що тут скажеш

Речь наверное о Dino Esposito, которого доу так усердно рекламирует ?

Мене попросили провести інтерв’ю на позицію тімЛіда — архітектора.

Только не архитектора, а CEO. И если CEO найдёт себе хороших замов и толкового архитектора, то на этом работа CEO практически выполнена — собрать команду и заставить её работать.

Пока что в команде советники, которые отвечают на все вопросы вместо него.

И при этом так отвечают, что лучше б молчали

Ну Ляшко же 5% преодолел

Многие понимают это как сесть в кресло и самоустраниться. Победы — мои, неудачи — ваши.

Если бы бабушка была дедушкой...
То все бы ездили на Бентли и владели биз империями и тд... Но нет! и почему же???

Если бы бабушка была дедушкой...

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.

Но нет! и почему же???

Чому бідні — бо дурні. Чому дурні бо бідні.

Как раз в поисках такого специалиста. Текущего как раз собираюсь уволить, потому что явно непригоден. Смотрите сами:
— пообещал переделать старую архитектуру на проекте, а вместо этого только классы попереименовывал. При этом местами стало глючить ещё больше чем раньше;
— постоянно обещает нашим партнёрам крутые фичи, которые им нужны, а в результате даёт не то, и работает не так, да ещё и сроки все срывает. А в последнее время даже те фичи, которые сделал раньше начал выпиливать;
— сотрудничает с нашими конкурентами, хотя на словах готов их порвать на куски;
— да и вообще постоянно рассказывает какой он классный, а все кто не с ним — идиоты и работают на наших конкурентов;
— нанимает каких-то мразей в команду на ключевые позиции, на мнение простых сотрудников ему плевать. Дошло до того, что некоторых из его «находок» явно уличили в сотрудничестве с конкурентом, но он только отмалчивается;
— украл всю технику, и даже на серверах, с помощью своих друзей планки оперативной памяти повытаскивал, а с плохо работающими серверами с нашими конкурентами не повоюешь;
— на просьбу решить какую-то проблему только отмахивается, говорит, что это не в его зоне ответственности и обычно отправляет к тому, кто эту же проблему и создал;
— на публике переодически ведёт себя как дебил, дёргает людей за носы, срывает шапки;
— приписывает себе заслуги, которые ему не принадлежат;
— постоянно угрожает, что если его уволят — проект розвалится;
— и т. д. и т. п.

Кандидат, которого выше описывают меня тоже не устраивает, но видимо на рынке других не осталось...

Это не тот, который обещал АТО за 2 дня закончить?

Ну диванные герои закончили бы за считанные секунды. Рухнув на колени, ага.

Пєніє, це тупий аргумент. не можна закінчити війну доти, доки Росія в ній зацікавлена. Якби вони не помагали ОРДЛО, вже б давно АТО закінчилось. Згадай як танула карта ОРДЛО до Іловайська.

не забувайте, що і Украиїна (точніше Єліта при Порошенко зацікавлена в війні — чому не буду пояснювати: хоча б дивимося Бігуса, але і до нього інформації досталь про зацікавленість наших власть-имущих в тихой такой войне)

Так, не можна довести, що еліта не зацікавлена у війні. Так, базуючись на Бігусовських рослідуваннях, це має підгрунтя. Але, закінчити війну ми можемо тільки через капітуляцію. Вибити силою рос. армію дуже важко, адже будуть великі втрати. Тому коли кажуть, що українська влада тягне війну, або обіцяла її закінчити, а не закінчила, то мене бомбить.

Мене можна назвати рядовим диваних військ, і я не буду заперечувати, але я вважаю, що наші хлопці дуже гарно дали по зубам россіянам. Так були котли (але це вже вина інших людей, які навчилися тільки красти та дачі будувати (я в же не кажу за епізот, коли Порошенки назначив головного «тілохоронці» Галатея керувати армією в такий час) ). Я важаю, що при зацікавленості головнокомандуючого та «генералів» війсковому штабі Украъна змогла б подолати війська (ДЛНР/россійські) на территорії України. Так, були б загиблі, а зараз їх не має? Не забувайте, Россія не може вести повномаштабно війну на нашій території — це занадто навідь для неї. Я вважаю також, що однією з головних причин, чому теперішне керівництво навідь не думає про наступ, це так звані наші «партнері» (Європка з США). Їм зараз не вигідна війна під боком. Свого Г достатньо. А при явній військових діях, їм потрібно чухати потилицю швидше ніж зараз. Я щиро сподіваюсь що в цьому році таки введуть миротворців і можна буди потихеньку вертати Донбас.

Я сержант диванних військ, і думаю що вибити рос. армію це значить не просто «так були б загиблі», а були б дуже серйозні втрати. Думаю, це мова про втрати загиблими тисяч воїнів. Справа в тому, що росія автоскейлить свою присутність на Донбасі в залежності від обстановки. Якщо зараз у них Х сил діяно, то якщо піти сильніше вони задіють 2Х, 3Х. По суті так було на початку війни. Вони ж не давали ОРДЛО танки спочатку, бо тих сил вистачало на стримування. Коли побачили шо наші хлопці гарно б’ють ворога, то наростили. А потенціал для нарощення у них є, наглості і цинізму хоч відбавляй.

Выбить ДНР сейчас — это потери в 200-500 тысяч миниму.
Учитывая, что на выборах всего 26млн выбирцив, это значит по одному мертвому на каждые 25 семей.
Вы согласны вот сейчас пойти и умереть, чтоб выбить Россию?
И это еще оптимистический сценарий. В пессимистическом Путин решает, что ему нечего терятьи потери — до 5млн.

Ожидал такой вопрос. Но я не могу ответить, так как не вижу пока ради чего лешать мою семью кормильца. Только не надо про патриотизм — умирать, а в этот момент барыги во власти будут воровать почерному. Спасибо.... Если же я буду видеть, что государство (власть) делает все для решения проблемы страны, то пойду на войну. У нас год как реформа должна начата быть в армии, СБУ и др. сил структур. А что врезультате — свинарчуки.... Многие слишком преувеличивают материальные возможности российской армии (особенно на чужой территории). Там уже закрылись несколько заводов военных. У них так же проблема с уменьшением насиления, да еще найди 5 млн идиотов-туристов, которых уволят с рядов вооруженных сил рф, готовых умереть не понятно за что. Можем вспомнить эпизот СССР против Финляндии (когда голова побеждает «мясо»). 25 тыс погибших со стороны Финляндии и 120-130 тыс со стороні СССР.

Ну вот потому и не выбили, что не готовы еще.
Нет, вы будете так же искать оправдания и если «будете видеть».
Человек не хочет умирать,даже если выхода нету.

Пока не будет нормального ПВО, ракет средней дальности и ударной авиации, которые в состоянии потенциально нанести неприемлемый урон, никакое количество личного состава не сможет завершить эту войну освобождением территорий.
Понятно, вся риторика о «выбить за неделю» это чистый популизм для хомяков, и как показывает клоун- такого пипла навалом и они радостно это хавают.

Да есть у нас ПВО, ракеты ТочкаУ и какая-никакая авиация.
Но применять это все нельзя, ибо полномаштабная война будет.
Просто есть приказ не применять ПВО.

Ну вторую мировую ж как-то выиграли закидав трупами силы тройственного союза

Закончить войну можно подняв уровень жизни. Чтобы ясно была видна разница между мордорской Россией и прозападной европейской Украиной. Пока на Украине больше свобод, но с языковыми квотами, поднятием налогов и делением на правильных и не правильных свобод становится всё меньше и меньше

Закончить войну можно подняв уровень жизни.

Я згоден. А це не швидкий шлях, треба час. І це ще раз доводить, що не можливо закінчити війну швидко. Ось чому я не згоден коли владі закидають тезу з якої почалась уся ця переписка

Я згоден. А це не швидкий шлях, треба час.

Нужно время? Вот, что можно сделать мнгновенно
1. Отменить формулу «Роттердам+»
2. Отменить дотации из бюджета для олигархов
3. Тупо убрать санстанцию, пожарников и т.п. взяткобрательные службы. Толку от них никакого — берут бабло и подписывают акт.
4. Убрать налоги расходы на автоматизацию которых выше, чем доход
5. Убрать социалистические запреты на скрытое ношение короткоствола, либерализировать законодательство, убрать запрет на проституцию и лёгкие наркотики
6. Ввести реестры и кадастры
7. Формализовать имущественные споры

Вот чем должна заниматься рада, а не законом «про мову» и томосом.

Ок. Якщо Зеленський стане президентом, побачимо як швидко він це зробить.

Проблема в том, что Порошенко не сделает точно.

Також, проблема в тому що частина людей думає що Зеленський зробить. Вірять що Голобородько == Зеленський.

Я не знаю, абсолютно темная лошадка, но точно знаю что Порох не сделает, Зе может

Ну прям абсолютно темний коник, але у цього коника є відомий погонич, Валерійович Ігор

Твой миниклоун разве что шуточки отмочить сможет, если на бумажке напишут ему- выбирать заведомо большее дерьмо, потому, что от этого запашок неприятный- это надо иметь еще то альтернативное мышление. Реально думаешь что этот додик сможет серьезных дядек от кормушки отогнать? детсад)) Его же папик сам главный бюджетный сосун, трындец что в вас в головах, где вы беретесь...

Ну вот смотри, до выборов в Раду ЧП скорее всего не тронут, сразу после тоже. Потом надо будет как-то сформулировать почему трогают, но таких хитрых как сейчас в Раде уже не будет.

То есть если бы страны, воюющие с фашистской Германией, подняли уровень жизни, война бы закончилась? Просто меньше пропаганды смотреть надо и думать что в Крыму и на Донбассе всё начиналось с местных, а не с рассеянского сапога, привлекавшего местных.

Именно так — народу было-бы что защищать

Свой Сталин не лучше чужого Гитлера

Північна Корея і Південна.
Калінінградська область і Німеччина.
.... Упс. Щось ваша логіка не працює.

1. Войны нет.
2. Войны давно нет

Работает!

не можна закінчити війну доти

...доки ти на ній заробляєш.
Свинарчук, перелогинься

От тільки факт в тому, що конкуренти його вбити хочуть, а рівень компанії виріс, як на рівні компанії, так і на рівні світу. Та й інші дружні компанії кажуть, що готові співпрацювати з вами і прийняти вас у свої холдинги.
Та й виконує він роль лише СЕО, давай казати по факту він самий ахуєний СЕО, який був в компанії.

До слова, можеш сам переглянути рейтинги. Просто щоб бути в курсі.

21 досягнення за п’ять років після Майдану. Від захисту мови і Армії до буму авіаперевезень і рекордних урожаїв:
— Асоціація з ЄС
— Курс на ЄС і НАТО замість позаблоковості
— Безвіз
— Незалежна Церква
— Захист української мови
— Декомунізація
— Заслін російській пропаганді
— Визнання борців за Україну
— Боєздатна армія
— Міжнародний вплив
— Відкритість даних
— Податкова реформа
— Прозорі закупівлі
— Децентралізація
— Газова незалежність
— Експорт в ЄС, а не в Росію
— Пенсійна реформа
— Ремонт доріг
— Розвиток аграрного сектора
— Бум пасажирської авіації
— Українське кіно
— Медична реформа
— Освітня реформа
Детальніше texty.org.ua/...​_pjat_rokiv_pisla_Majdanu

Українське кіно

От студии Квартал 95. :)

Зачётный «план». Это вам Нарик подогнал вместе с томосом?

Льоша, це фейспалм! Я злий на тебе!

Я вот даже и не знаю, вы действительно все это, весь список приводите как «достижение» или это такая шутка ? Ну серьезно, пройдусь по раздражающим меня вопросам все же:
Что дала

Декомунізація

Я вот в упор не понимаю, ну кроме идиотизма в Харьеове к примеру была ст. метро Индустриальная, которую переименовали в Масельского, при этом ст. метро Пролетарская переименовали в ИНДУСТРИАЛЬНУЮ ! ну для меня все это звучит как бредни. Те же китайцы свои деревни и улицы на них оставили в покое, потому что несмотря на индустриализацию, названия улиц, адреса — для них святое, а по большему для удобства инвесторов, покупателей и бизнеса (со слов человека работающего с Китайскимми произовдителями)

— Міжнародний вплив

На кого ?

— Відкритість даних

Каких ?

— Прозорі закупівлі

Вранье, вы хотя бы раз — два учавствовали в тендерах ? Я с женой — да.

— Децентралізація

Ну вот в упор не замечаю этого, какие морды были на местном уровне — такие и остались.

— Газова незалежність

Называйте вещи своими именами — покупаем рашский газ но у поляков, венгров...

— Пенсійна реформа

не охота опять в срачельник влазить, но реформа коснулось тех кого надо, а не всех пенсионеров текущих, а про будущих вообще говорить нечего.

— Ремонт доріг

В Межигорье или где ? В Харькове на окружной, мост через железку в рйоне Солнечного, третий год ремонитруют !!! ТРетий !!! В прошлом году ехали Харьков — Коблево на автобусе со спортсменами на сборы, детей поукачивало и стошнило на этих гребанных дорогах. Они как были убитые так и остались.

— Медична реформа

Хрень, кто пользуется гос. медициной вкурсе, например «деньги ходят за пациентом», я вот не знаю кто и куда ходит, но тут «как всегда», начали хорошо, все отлично даже, пару раз по записи на свое время попал и сам и детей водил, а потом резко стало так, что не запишешься = ни одного спеца свободного, запись за 2 недели !!! Бляяя какая нахер реформа и нахер она мне нужна, если я все равно веду детей на осмотр специалистами, что бы получить справуки для оформления а 1 класс ? 2 Недели!! При этом не 1 специались, а компания спецов + анализы, а значит эта эпопея растягивается примерно на хер знает сколько. То же касается лапши про «родовые пакеты», которых никто найти не может, они как бы есть — но их нет и т.д....

— Освітня реформа

Верните плиз как было, у меня старший вот заканчивает 1 класс по «нова Українська школа», это ж пи...ц господа....

Как то так. Понятно что это субьективное мнение и кто то видит в этом позитив, но для меня как то ну никак оно на позитив не похоже.

Зайдіть на texty.org.ua/...​_pjat_rokiv_pisla_Majdanu — там багато пояснюється.

Там нічого не пояснюється, те що було занедбане — таким і залишилось, те що було в нормі — стало краще. Ті поясненя для тих — хто не в темі, не користується тим чи іншим «реформованим сервісом».

Відкритість даних
Електронні декларації про майно та доходи посадовців, вільний доступ до реєстрів майна та нерухомості, відкритість архівів радянських органів безпеки, поіменні голосування в місцевих радах, єдиний портал державних фінансів, де кожен може бачити всі бюджетні транзакції зробили Україну одним зі світових лідерів за відкритістю даних. Україна посіла друге місце серед країн, що досягнули найбільшого прогресу за чотири роки за рівнем публікації та використання відкритих даних для підзвітності влади, розвитку інновацій та соціального впливу. Про це свідчить звіт найбільш впливового світового рейтингу Open Data Barometer за вересень 2018 року.

Що це нам дало ? Данні не всі в реєстр додаються, багато справ було проти можновладців, але чомусь конституційний суд цю саму реформу знищив та зараз якось замовкли, це я про декриміналізацію статті за хабарництво, незаконне отримання прибутку.... Справи закрили прот всіх хто був під слідством. Прогрес на бумазі, та в житті він якось різниться дуже.

Бо були неконституційні положення в законі. Ви ж не хочете, щоб людей осудили, а вони потім оскаржили і повернули собі все майно + компенсація + неможливість притягнути їх в майбутньому? Поданий новий закон (до речі Порошенком), до якого вже не буде претензій у Конституційного Суду.

не смішно, ви це зараз серйозно ? Тобто наперердодні виборів Президента, КС приймає таке рішення, яке НЕМОЖЛИВО змінити простотак, ВР буде його ще пів року розглядати, потів вибори до ВР, потім що хто зна що буде, але у нас ВЖЕ декриміналізували!!!! Новий закон буде працювати лишо для нових випадків, тобто новий закон якщо і приймуть, то відповільність буде лише за нові злочини, тобто теперешня влада сама себе захистила від того що ВЖЕ вкрала, та ще вкраде тесь приблизно в період + пів року, а далі вже буде нове обличча президента, парламенту.

Ви ж не хочете, щоб людей осудили, а вони потім оскаржили і повернули собі все майно + компенсація + неможливість притягнути їх в майбутньому?

Тобто 4 роки тому так не було ? 1-2-3-4-5 років тому цей закон не потрібно було міняти ? Сина Авакова, якого тупо відмазали це теж стосуєтсья ? Не здається вам що все дуже «гарно склалось» для цієї команди Президента ? Я не вірю що це сталось випадково. Не вірю в ваше

щоб людей осудили, а вони потім оскаржили і повернули собі все майно + компенсація + неможливість притягнути їх в майбутньому

«За всі ці роки НАБУ не змогло притягнути по цій статті жодну особу — малого чи великого посадового розміру».
«Людина не зобов’язана доводити, звідки у неї те чи інше майно. Як би неприємно нам не було про це чути. Ми можемо здогадуватися, що людина — корупціонер. Але обов’язок доведення має покладатися на органи розслідування»
«Спеціалісти в галузі права знають, що наш „фантастичний“ комітет з антикорупційної діяльності ВРУ підготував проект закону, який не відповідає практиці юридичного застосування».
«Нова редакція статті буде виписана так, що комар носа не підточить», — пообіцяв президент.

«За всі ці роки НАБУ не змогло притягнути по цій статті жодну особу — малого чи великого посадового розміру».

тому що НАБУ не є окремим органом, будь які дії НАБУ повинно узгоджувати до створення антикорупційної прокуратури зі звичйною прокуратурою, так так — тіє що Луценко керує. Тобто якщо у НАБУ є 100% інфа що Лєвченко квартиру купив за крадені кошти, НАБУ йде з поданням до прокурора, який повинен з суддєю надати дозвіл на прослуховування Лєвченко, перевірку його рахунків та таке інше. Тобто нова структура повинна звертатись до старої, проти якої повинна боротись за ДОЗВОЛОМ на оперативно — пошукові дії. Щоб цього уникнути повинно з НАБУ було ВІДРАЗУ працювати кнтикор прокуратура та анткор суд. Що з ними стало я не буду розповідати.

Про все інше немає сунсу говорити, бо ви або не компетентні у цих питаннях, або навмисно подаєте невірну інформацію

До чого тут дозвіл на прослуховування до закону про незаконне збагачення? Це різні речі. До речі, якщо підозрювальний депутат — то тільки Верховна Рада може дати дозвіл на оперативно-слідчі дії.

Якщо що — це мені не подобається. Але я бачу, де ми були 5 років тому, і де зараз — прогрес величезний. Хай краще будемо рухатися маленькими кроками, ніж стояти на місці.

«За всі ці роки НАБУ не змогло притягнути по цій статті жодну особу — малого чи великого посадового розміру».

Ви знову робите підміну.

До чого тут дозвіл на прослуховування до закону про незаконне збагачення? Це різні речі.

Ваше питання було щодо діяльності НАБУ — я відповів вам. Питання закону який декриміналізували — постало напередодні виборів, що підкреслює задуми ПАП та його команди, на той випадок якщо він програє. Діяльність НАБУ. НАП, НАС, НБР паралізовано було спеціально, коли параліч пішов, діяльність була законодавчо заблоковано рішенням КСУ.

Теорія змови. Проти ПАП взагалі нічого немає — інакше це би все давно відшукали конкуренти і крутили по 1+1.

Та ні, це політика, ніякої змови.

інакше це би все давно відшукали конкуренти і крутили по 1+1

Немає тут конкурентів, є бізнес інтереси та плітика, чому Фірташа та інших «діячів» поперли з крїни, а деякі залишилсь ? Відповід дуже проста, та вам не сподобається — бо домовились. Коли не вдається домовитись — інформація іде на 1+1 чи кудись ще.

Якщо що — це мені не подобається. Але я бачу, де ми були 5 років тому, і де зараз — прогрес величезний. Хай краще будемо рухатися маленькими кроками, ніж стояти на місці.

Ми не рухаємось, у нас ПАП та його команда створює ефект руху, але на справді, ми рухаємось назад, бо жодна з реформ не була реалізована адекватно. Будь де, будь як — Рада, Адміністрація Президента, Кабмін, прикривають свої грязні руки, які наворовали на будь якому рівні, що ставить ПАП на той самий рівеyь що і його «папередники»... Дивитись потрібно не 5 років, а хочаб 10-15, а також аналізувати не те що з телевізора говорить президент, а дещо глибше, тоді побачите що нічого не змінилось, а ПАП просрав як і Ющенко величезний кредит довіри та підтримки як серед українців, так самоі і серед міжнародних політиків.

Я таким скидую посилання на індекс сприйняття корупції: tradingeconomics.com/ukraine/corruption-index Зараз у нас найвищий індекс за всю історію (вище індекс — менше корупції). І тренд чудово видно на графіку.

Давайте на цьому зупинятись, бо ви робите те — що роблять або некомпетентні люди, або провокатори, тролі, боти — починаєте тему змінювати. Розмова про закон протидіх корупції, ви додали сюда НАБУ які не змогли нікого притягунти — я вам відповів що ці фейли сталися в результаті неефетивної роботи не тільки ПАП і його команди, та й ВР, ПРем’єра та таке інше. Якщо вам немає що додати щодо діяльності НАБУ, роботу яких було заблоковано ПАП + Луценко, то я пішов на тренування, а вам бажаю якщо ви все ж таки людина, а не бот, троль інше — критичніше мислити та дивитись на те що обіцяли, зробили, як зробили. Не кажу що я експрт, але щодо «досягеннь» виданих вище я свої думки скзаав, ви не змогли будь як пояснити ці фейли. Тому побажаю вам а собі гарного вечора.

Просто ви кажете, що нічого не робиться — а я кажу, що робиться. Це як стакан, який на половину пустий чи повний. Гарного вам тренування!

Можливо я не так сказав, але відсутність позитивного результату, це не те що очикувалось. Емуляція роботи — це не те що очикувалось. Відсутність позитивної динаміки у реформах не є результат.

Просто ви кажете, що нічого не робиться — а я кажу, що робиться.

Ви так нічого і не відповіли щодо НАБУ та спец. органів на яки було видано багато грошей з міжнародних фондів підртимки, та як ПАП просрав ці гроші прикривая дупу собі та своєму оточенню. Так — ще на думку спало, чому рішення Веніціанської коміссії щодо «очищення плади» та поради цієї самої коміссії було проігнаровано ? Чому рекомендація та висновок що люстрацію не повинно проводити міністрерство юстиції було проігнаровано ? Я можу задавати і надалі питання, але чомусь відповіді немає, тому я і надалі буду вважати ПАП шахраєм, таким самим як Януковіч, Ющенко, Кучма, Кравчук та інщі.... Тому я і вважаю що нічого не робиться, тому що те що робиться — це спроба видати діяльність за прикриття дупи. Це не робота, це не зміни — це нажаль емулятор.

Гарного вам тренування!

Дякую :)

Не забувайте, що у ПАП не абсолютна влада.

Це не робота, це не зміни — це нажаль емулятор.

Категорично не погоджуюсь. І графік tradingeconomics.com/ukraine/corruption-index тому підтвердження — зміни відбуваються. Да, не так швидко, як хочеться, але ми рухаємося, а до цього 20 років буксовали на місці.

Не забувайте, що у ПАП не абсолютна влада.

Прем’єр + голова СБУ + голова НБУ + МВС + Прокуратура + МЗС, так Рада не вся своя, але як потрібно то рішення приймаються, тобто в Раді ПАП мож домовитись та набрати необхідні голоси.
Графікі то таке — комі як заманеться — так і малюють. Я звик порівнювати все на собі, так і зараз зроблю. Рік тому у меня син ішов до школи, ще на почтаку мед. реформи — оформлдення до шволи пратично робилось за радянською методою, тобто ми з дружиною витратили на оформлення десь в купі 1 день. Цей рік — мед. реформа іде повним ходом, що сталось нового ? Оформлення дитини — мені потрібно десь диждень часу. Чому так ? Пояснюю тогоріч лікапі (спеціалісти) приходили до діт. садка та за згодою батьків перевіряли дітей, писали висновки -якщо все добре, медсестра чи хто там передавали до поліклініки та педіатр, якщо все добре виписував довідку «дитина в нормі, можна йти до школи». Цого року — ні, мені потрібно записатись до всіх лікарів самостійно, запис іде мінімум за 2 тижні, всі лікарі приймають по різному, хтось навть без запису — жива черга. Тобто мені якщо все добре потрібно бігати з дитиною та чекати на прийом лікаря, або іти у приватну клініку, де мені нададть потрібні довідки та обстежать дитину — але за прийом десь від 250 грн до одно лікаря. Ось вам і реформи, прогрес....

Голова НБУ, генпрокурор і т.д. — призначається на посаду Верховною Радою за поданням Президента. МВС — це взагалі Народний Фронт, який, як ми бачили, не дуже підтримує президента.
Графік — як раз показник, бо він показує загальний стан, а не ваш точковий досвід.

мед. реформа іде повним ходом, що сталось нового ?

Так! В мене є власний лікар, якого я сам обрав і можу записатися до нього через інтернет. Купу аналізів можна здати безкоштовно.

Так! В мене є власний лікар, якого я сам обрав і можу записатися до нього через інтернет. Купу аналізів можна здати безкоштовно.

Круто, я раніше також аналізи просто так здавав, багато аналізів за грощі — так само як і зараз. Коли в останнє пробували записатись наприклад до Офтальмолога, ЛОР, Травматолога ? У нас в місті окуліст — запису немає, жива черга, лор, травматолог приймають по запису, тобто сьогодні я можу записатись на дату = сьодня + 14 днів. Як на мене не дуже круто.

Голова НБУ, генпрокурор і т.д. — призначається на посаду Верховною Радою за поданням Президента. МВС — це взагалі Народний Фронт, який, як ми бачили, не дуже підтримує президента.

Ну з ваших слів резидент нічого не вирішує, своїх людей на посади не подає подання до ВР ? У Пркуратуру я навіт згадувати не буду що відбувалось коли Луценка обирали та як закони міняли...

Як мені не подобається Луценко, але при ньому найбільше корупціонерів притягнуто до відповідальності, чим при будь-якому іншому генпрокуророві.

то й що ? Притягнути та понести відповідальність — не одне й те саме !!!

Під особами, притягнутими до відповідальності за корупційні правопорушення, слід розуміти таких осіб, щодо яких є рішення суду, яке набрало законної сили. Чи щось не так?

Чи щось не так?

Не так те — що можна вкрасти скажемо 100 млн грн, віддати частину на заставу і гуляти далі. Ви це будете виидавати за досягнення, бо

є рішення суду, яке набрало законної сили.

Я може щось пропустив, та у нас є рішення суду щодо великих справ по типу «прилиантовіх прокуроров», яке не несе в собі «вихід під заставу», «вихід під поруки нардепів» та таке інше....

Не перестрибуйте між темами.

я не перестрибую, у нас дещо різні погляди на відповідальність та корупцію.

Погляди у нас, як раз, однакові. Тільки ви хочете, щоб все як у казці: фжух — і змінилося, а я розумію, що це процес поступовий.
До речі, ось цікавий ресурс про судову реформу: sudovareforma.org

: фжух — і змінилося

ваша правда, а на державному рівні так нажаль не буває...

За чим поданням затверджуються ?

Взагалі жодного відношення, мало того, пан Рюкзакян з часів рюкзачного скандалу ненавидить Порошенка.

Чесно скажу цем момент якось схоже помилився. З’ясую для себе.

За зебіла вам скасують медреформу, не переймайтеся.

Мене Зе як і ПАП дуже не приваблює... Після цирку з аналізами якось зовсім сумно....

А як ви собі уявляєте ? Канцлер Германії, яка з самого початку підтримувала ПАП, стала на бік Тимошенко, а Тимошенко програла ПАП у лругому турі, буде не дуже гарна дипломатична ситуація. Також підтримка іншого кандидата — це пряма заява не те, що ПАП не має підтримки, але тоді буде питання до Канцлера, як так — вона ж підтримувала його, сприяла отриманню кредитів, санкції, а тут бац, іде проти. Це вже дипломатичний скандал може бути. Щодо незапланованих — то ви так здається мені вважаєте, ви читали прес релізи, новини після першого туру, у багатьох перемозга Зе викликала шок. Це ж такий самий шок і у політиків, які бачуть статистику, рейтинги разом кинулись на підримку ПАП, щоб зеленого політика не пропустити до влади. Так що тут все як на мене зрозуміло. Це ж не робота в конторі А, а завтра пішов працювати на Б, відправивши А під три чорти...

Ви ж не хочете, щоб людей осудили, а вони потім оскаржили і повернули собі все майно + компенсація + неможливість притягнути їх в майбутньому?

А теперь дела закрыты, нормы подобной нет и повторно, если мне не изменяет память, их уже не открыть.

К слову, ЕС действия КСУ не оценил.

Тут ми можемо гадати, спеціально зробили такий закон чи просто провтикали. Насправді, це не важливо. Важливо, щоб в майбутньому крадіїв можна було притягнути до відповідальності.
Нагадаю, що суди — це окрема незалежна гілка влади. Бо багато хто не знає, і думає, що це все Порошенко.

Думаю, что специально. Кто будет себе рыть могилу собственными руками? Отечественные (и не только) законы славятся своими лазейками.

Нагадаю, що суди — це окрема незалежна гілка влади. Бо багато хто не знає, і думає, що це все Порошенко.

Вот только не надо, у меня юридическое образование и реальный опыт работы в системе. Порошенко, не Порошенко, но в Украине не существует некоррумпированных и автономных судов. Ни одного.

Ви пропонуєте корупцією боротися проти корупції? Давати хабарі суддям, щоб вони посадили колишніх регіоналів, тощо?

я ж вам вже писав, був план, набу, антикор прокуратура, антикор суд. Це нові інстанції, де повінні були працювати люди не з системи, не працювавші в системі. Рішення було — але його просрали ПАП и Ко

Я предлагаю не заниматься показухой, а бороться с коррупцией так, как это делают в цивилизованных странах (например, сносить дома построенные на «грязные» деньги как в Риме). Но для борьбы с коррупцией нужны неподкупные правоохранительные органы (следствие) и суды. Но, с этим есть одна маленькая проблемка — они сами по уши в этом.

Здесь, кстати, идея Зеленского неплохая — давать честные 10% от реального возмещенного (а не как в НАК НАФТОГАЗ) в бюджет группе людей, которые расследовали дело и направили в суд. А самих судей исправлять только расстрелами..

давать честные 10% от реального возмещенного

Так і зараз дають, тільки наче менший відсоток. У деяких премія вийшла більше 1 млн грн — так там такі скандали були, що тепер хочуть встановити обмеження.

А почитать где можно об этом?

Если это про нафтогаз и арбитраж, то это другая и мутная история.

Нажаль не можу знайти. Але це не нафтагаз.

Поддерживаю, именно по этому международные чуваки требовали срздание набу, нап, антико. суда, что бы с гавном боролись и судили люди не имеющие отношения к старой системе. Но это увы было с громким треском и успешно проебано...

Ви ж не хочете, щоб людей осудили, а вони потім оскаржили і повернули собі все майно + компенсація + неможливість притягнути їх в майбутньому?

Додам ще, є така штука як «презумпція вини», тобто наприклад в Китаї, ЮСА, десь ще можливо — якщо людину звинувачують по деяким статтям — то обвинувачуваний повинен довести свою невинність, тому чому б ні, якщо політика звинувачують у корупції — нехай доведе увесь шлях звідки у нього при ЗП 1к $ авто за пів ляма, або хата за лям зелених :)

Я підтримую, але для цього треба внести зміну в Конституцію (300 голосів в Раді, БПП+НФ мають 215).

для змін які потрібні — голоси знаходяться, які заважають — з’являється першкода у вигляді:

БПП+НФ мають 215

Яким чином, ви думаєте, знаходяться голоси? Як, скажімо, Ляшко буде голосувати за це, маючи маєток за N мільйонів, який він не може пояснити?

так я про те і кажу, потрібні закони — за грощі знаходяться голоси, непотрібні закони — немає більшості, у нас Президент обмежен та таке інше скиглення....

Я думаю не тільки за гроші, а й за індульгенцію. А потім ми питаємо, чому не сидить якийсь поважний пан? Бо треба обирати нормальних депутатів, які будуть підтримувати реформи, а не чекати, що їм запропонують за голоси.

А тут вже питання до нас, як виборців. Хтось може сказати що вибори нічого не вирішують, а я вважвю по іншому. Тому у нас багато ситуацій коли

чому не сидить якийсь поважний пан?
Называйте вещи своими именами — покупаем рашский газ но у поляков, венгров...

Просто припікає, яка котока пам’ять у людей. Кожного року взимку наші президенти/прем’єри їздили на поклон до Москви, бо там включали мантру «отключим хохлам газ». Забули вже?

Звичайно ні, але це подання досягеннь — не є «незалежність».

А що це? Якщо Росія не може шатнажувати нас газом. І чомусь всі 20 років не могли позбутися цього. А от теперішня влада взяла і зробила.

Зміна принципу закувлі, не є незалежність. Грощі яка Україна сплачує за газ, фактично повертаються до Росії, але за іншою схемою. Незалежність як на мене, це коли у тебе є вибір, купити газ у Росії, купити газ у Катара, купити газ у ЮСА, ти вільно в змозі вибрати де купувати, як купувати. А тут у нас звичайна зміна «бізнес плану», який видають за досягнення. Відкрийте товарообіг на держстаті та подивіться на цифри з РФ, а потім кажіть про «незалежність»....
www.ukrstat.gov.ua/...​d/ztt/ztt_u/ztt0119_u.htm
це блін досягення ?????

Ми купуємо газ в Європі. А який він там тече: російський, норвежскький, американський — нам все одно.

Відкрийте товарообіг на держстаті та подивіться на цифри з РФ

Ви забули про нафту і її переробку.

А який він там тече: російський, норвежскький, американський — нам все одно.

Це якось дуже, та дуже подвійно. Тобто якщо Беларусь в Україні закупить двигуни для війскових гвинтокрилів, які потім продасть до РФ, яка буде їх використовувати проти наших війскових, ви теж будете казати

нам все одно.

?
Двигун можна замінити на будь що.

До чого тут це? Рініше був газовий шантаж, а зараз Росію позбавили такої можливості. Ось суть змін.

Ось суть змін.

до того що — Змін, але це не є "незалежність«.Якщо буде потрібно, буде як декілка років тому — квоти зменшать, та й усе. Зараз це не вигідно РФ так робити, бо ви забуваєте про Північний шлях, про шлях через Турцію. Якщо буде будь який шантаж — можуть бути питання щодо надійности РФ як постачальника, як це було декілька років тому. Зараз дещо режим «гоп-стоп» припинили. Змінили схему закупівлі, але постачальник той самий. Тобто у глобальному сенсі проблема є, тому що грощі йдуть у РФ, за ці грощі тримається режим ПУ, та таке інше. Я розумію що вибір у нас не великий, але і не потрібно видавати це за досягення, це вимушена дія, так самоя як з вугяллям.

До 2023 року плануєтся відмовится від імпорту газу взагалі. Я не розумію, чому ви не хочите признати реально зроблені кроки, здобутки і реформи?

Дивимось філь «Хвост виляет собакой», сьогді ви мене оберете, завтра я віддам вам героя. Це все старе як цей світ.

— Ремонт доріг
В Межигорье или где ? В Харькове на окружной, мост через железку в рйоне Солнечного, третий год ремонитруют !!! ТРетий !!! В прошлом году ехали Харьков — Коблево на автобусе со спортсменами на сборы, детей поукачивало и стошнило на этих гребанных дорогах. Они как были убитые так и остались.

Скорее всего, в основном за городом. Там еще вопрос кто за какие дороги отвечает. Например, Автодор за трассы государственного значения, а за городские дороги отвечает город.
Например, отремонтировали большую часть трассы Харьков-Змиев. А там были куски куда хуже чем на окружной. После зимы эти новые куски пока еще целые. Но конечно какого-то хрена остались отдельные неотремонтированные куски между новыми. Например убитый кусок длиной менее 1 км между двумя длинными новыми.

Это был риторический вопрос. Гройсман заявлял ответственно и вещал что с ямочным ремонтом покончено — но дороги ямочно поремонировали, причем выборочно, где то залатали, где то нет. Латание дорог зимой, не латание вообще, выборочное забивание дырок мусором, разравнивание грейдером.... Эпик фейл а не достижение....

Достижение тут в том, что отремонтировали сплошным куском немало трасс между городами летом-осенью того года. Посмотрим, будет ли такой массовый ремонт в этот сезон и следующий.
Ямочный ремонт по-любому останется. Как для всех старых дорог, так и если появилась яма на новой. Вопрос только как он будет делаться.
А то что в нашем городе перекладывают новые куски по несколько раз вместо того чтобы хотя бы доделать разломанное — так это местный прикол. Такой же как лавки и туалет в парке кой-кого.

Ну это такое, сомнительно достижение, так как дороги все равно ремонтируют и ремонтировали и при нынешних и при папередниках... Для меня тут вопрос в том, что где то было норм там опять сделали норм, а где было убито — так и осталось. Это как план облагораживания города, Саржин Яр реставрировать блин собрались, будто там все плохо и больше нет в городе парков которые стоило бы привести в порядок. Так и с дорогами по стране в целом. Хотя вот осенью ехал по моему Запорожье — Днепр, новая совершенно трасса, едешь и прям кайф, как буд то по ЕС где то в Германии гонишь... Ровная, красота... Но такой же была когда то Харьков — Днепр, а щас она уже подубитая.. Так что дороги имхо — не достижеие, так как их и раньше делали.

Яр реставрировать блин собрались, будто там все плохо и больше нет в городе парков которые стоило бы привести в порядок.

Это решает горсовет во главе с трехколесным, точно так же как и про зоопарк и парк Горького. Я тоже бы не против, чтобы вместо этого всего переложили несколько теплоцентралей или подремонтировали убитую окружную. Но за этого кадра голосовало 60% харьковчан. И множил он на ноль хотелки всяких кнопок. Достаточно посмотреть как он ложил на решение об отмене повышения тарифов на транспорт.
Вот посмотрим на этих выборах насколько у людей короткая память на местные повышения тарифов и приколы с отоплением, это если конечно люди смогут связать это с гепой.

Это решает горсовет во главе с трехколесным

Здаеться мне — не совсем, мне вот перед выюлорами пришло письмо от ПАП — где была брошюра планы развития Харьковщины, так вот ПАП вкурсах и про реставрацию Яра и про зоопарк и другие инициативы Г... и даже больше они разработы и утверждены за приказом Президента. А с учетом что болт забит крепко и глубоко по все ветки власти, то получаем:

И множил он на ноль хотелки всяких кнопок. Достаточно посмотреть как он ложил на решение об отмене повышения тарифов на транспорт.

Это зависит от того, кто оплачивает эту реконструкцию. Скорее всего, как и раньше из городского бюджета. Соответственно, решали на сессии горсовета. Остальное — это уже неформальное давление, вроде возить гепу подышать свежим полтавским воздухом. Или наоборот, не лезть в его дела.

— Освітня реформа
Україна розпочала перехід до 12-річної шкільної освіти

как по мне — это скорее большой минус этой реформы

Но многое из описанного выше действительно полезно.

12 років — можливо і не треба. А от реформа початкової школи мені подобається. Хто цікавиться — можете знайти опис.

«Ради красного словца, не пожалею и отца.» © народное что то

Junior Software Developer (якщо вірити профілю) проводить інтерв’ю на позицію архітектора — це цікаво :)
Включаю режим цинічної сволочі. Якщо замовник не сильно віддупляє, а кандидат сподобався софт-скілами замовнику, то не бачу проблем. Кандидату кажете, що досвіду немає, тому можете прийняти тільки на сіньйорську з/п. Замовнику впарюєте по рейту архітектора. Якщо кандидат достатньо розумний для того, щоб не втручатися в роботу команди, а тільки створювати видимість кипучої діяльності для замовника — точно взлетить.

У меня для вас две новости. Плохая и плохая.

как вежливо вы описали кандидатов прошедших во второй тур.

Не уверен.
Но в N-ix из десяти человек трое сказали бы ему «ДА»

проект буде зроблено в найкращому виді і все буде добре

www.youtube.com/watch?v=dL-9QgWyefw

Скажите, а кандидат снимался в телесериале в роли Тимлида или Архитектора?

Чото больше похоже на хентай от студии Private.

це відомий кандидат Голокодько, який знімався в серіалі «Слуга Галери»

Свитчера из гуманитариев

Астрологи обьявили неделю... Там всем пофиг что там обьявили астрологи, у нас выборы поэтому еще месяц будут гореть пуканы в полит баталиях.
Не надоело плодить 10500 топиков об одном и том же?

Не надоело увиливать от вопросов?

Та нормально. Судя по темам, сегодня вообще пятница

Или тут речь про Зе-клоуна, или нынче чтобы стать тимархитектором вообще нифига не нужно, кроме как потравить шуточки...

Ну еще надо сняться в сирчике или в кинчике, в котором ты — крутой тимлид-архитектор.

Это реплика другого персонажа, слитого в предыстории недовольными зрителями.

Интересный способ потролить зелеботов,
кодерки сами никогда не возьмут в тимлиды-архитекторы чувака, не написавшего ни одной строчки кода, не умеющего говорить с заказчиком/иностранной командой, но зато обладающего раздутым с помощью медиа CV.

Кодерки может и не возьмут, а вот кастомеры частенько ведутся.

знаю одно тим лида, она не то что ни строчки не написала а даже плюсы не знает, вот совсем, и ниче, работает

А чего вы вообще собесите арха? Как вывод делать будете, если чел на голову выше вас?

Такое уж устройство компании. Целых 30 миллионов кастомеров/трейни/джунов пробуют выбрать СЕО и не попасть себе палкой в глаз.

Причем многие даже не трейни. А просто мимо проходили.

З усього написаного я б відмовив кандидату

Я хоть и за Порошенко, но сравнение мимо. Политика — не сфера профессионализма. Это столкновение идеологий.

Ми не розуміємо про що ви. XD

Проблема в том, что идеология «Абы кто, лишь бы не Порошенко» ровнехонько та же самая, которую долбил кремль все эти пять лет.

Судя по результатам выборов, украинцы согласны.

Судя по результатам выборов, 30% проголосовавших не поняли, что им долго и упорно царапали этим тезисом мозг.

Во-первых, это не все украинцы, а часть(!) проголосовавших(!).

Во-вторых, кремлевская пропаганда (дальше слегка нестандартно для наших дней) еще до 2013 года активно внушала украинцам свою идеологию.
Я сам до 2014 (да, +1 год, все верно) всерьез думал, что я, по сравнению с россиянами, недочеловек какой-то.
Фундамент был уже давно, россиянам с 2014 и по сей день оставалось лишь дать волю фантазии: что возвести на нем. С их точки зрения получился архитектурный шедевр. С нашей — нас этим строением завалит к х*ям.

А если не учитывать,что этот кандидат идёт по рекомендациям-Вы бы стали его брать на работу?

Підписатись на коментарі