QA Fest — конференция №1 по тестированию и автоматизации. Финальная программа уже на сайте >>
×Закрыть

Карта ІТ вакансій в новому дизайні (реліз 7 квітня, оновлюється по крону)

Між ідеєю та цим релізом рік, карту захотів створити ще в квітні 2018, перший прототип вже в червні 2018, а сьогодні з друзями опублікували DevSpace

Ще в планах привести до ладу, автоматизувати оновлення даних з DOU
перенести на Leaflet
і почати займатись картою курсів

Швидкий пошук по містам планую перенести на головну сторінку: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Житомир, Чернігів, Тернопіль, Луцьк, Суми, Рівне, Маріуполь, Полтава, Кропивницький, Мукачево, Бровари, Боярка

Найкращий спосіб підтримати проект це написати відгук в коментарях

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Хорошу справу робите! Проект вражає простотою форми та ідеї, з одночасною неоціненною користю для шукачів своєї реалізації на романтичному поприщі IT. Думаю, за цим може критися багато цікавих реалізацій та застосувань. Коли згодом буде більше часу ознайомитися із функціоналом, то обовязково допоможу із можливими будь-якими покращеннями цього сервісу.

Зараз є дві версію що оновлюються по крону це devspace.com.ua з маленькою картою і devspace.netlify.com з великою картою, але далі буде тільки одна версія яка зараз на netlify і обидва домени будуть на неї дивитись

То ось питання, список вакансій в версії devspace.com.ua сортується відносно центра карти, а в devspace.netlify.com за винагородою

Яке сортування вибрати?

Складний вибір, напевно ідеальним варіантом було б дати вибір, якщо це не складно реалізувати, але це вже напрошується сторінка налаштувань

але це вже напрошується сторінка налаштувань

час спілкуватись з дизайнером 😊

Особисто для мене перший варіант з сортуванням відносно місця розташування набагато краще. Адже для чого ще потрібна карта, як не для пошуку чогось поблизу.

так, але це ж ти бачив і на карті і виходить список повторює цю інформацію

Я можливо не зовсім розумію технічну сторону запитання, та все ж зауважу, що у такому серісі має бути зреалізовано однаково зручно і просто обидва варіанти пошуку-сортування: вони обидва є надто важливі, і мають бути просто і зручно доступні, та інтуїтивно зрозумілі для первинного ознайомлення з цим корисним ресурсом.

Если вы ориентируетесь на более социально активную группу , такие люди чаще мотивированы высоким уровнем зп. То есть для них будет более ценной сортировка по вознаграждению. Имхо)) успехов проекту)

Важко вибрати який саме, тому за обидва.

Відносно орієнтовного місцезнаходження користувача ресурсу. Немає сенсу центрувати, скажімо відносно центру Києва, якщо ти знаходишся, скажімо в Рівному :)

Відносно орієнтовного місцезнаходження користувача ресурсу.

Так і є, якщо він вибрав на карті своє місцезнаходження

Якщо дивитись трохи ширше то вибравши фільтр «винагорода» актуальним буде тільки сортування

відносно центра карти

А сортування по винагороді актуальне без вибраного центру і фільтру «винагорода»

Як вже писали обидві важливі

Так якщо зараз треба вибрати щось одне, то будь-який вибір буде правильним і неправильним, в залежності як дивитись

Місяць тому Netlify анонсували свою аналітику 🔗 то ось за 2-3 хвилини аналітика дійсно підключається, а ще там були дані з 8 серпня, а через 5 хвилини і дані з 15 липня

Пропустив одну з важливих переваг, це PageSpeed Insights = 99, бо аналітика на сервері

Цей ресурс можна додати до альтернатив tech.london/jobs

А де на карті місто Кропивницький? Вакансії в ньому є jobs.dou.ua/...​ies/evne/vacancies/98965

Список міст вручну оновлюю, гляну на цьому тижні які є та оновлю

Привіт
Випадково помітив, що в версії devspace.netlify.com, компанія яка знаходиться в топі, без адреси

Дякую, дійсно дві верхні компанії без вказаних адрес офісів в Україні, випрвлю до публікації

Виправив, тепер зверху відображаю компанії в яких є відгуки, фотографії, вакансії в Україні і мають більшу кількість вакансій з вказаною винагородою, зараз на самом верху харківська компанія A-listware бо має 5 вакансій з вказаною винагородою

Удачі та легкості в корисних задумках. Потрібні люди обовязково згуртуються, особливо, якщо справа для людей.

Якщо буде рейтинг як на DOU то додам такий фільтр

Помітив що багато хто піднімає тему з фільтрами, як варіант ще одного фільтру, чи сортування, це чи присутні фото в компанії

Подивився, фільтр по наявності фотографій дуже просто додати, а ще використовувати його у рейтингу компаній, буду його додавати в новій версії

додав фільтр «з фотографіями» ~ 1 година, додав в парсер, додав на клієнті

кнопки «список» и «крата» — текущая модель «активная/неактивная» сбивает с толку.
— по умолчанию активна «список», но нажать хочется на «карта» (собственно и тыкаю туда)...

По аналогії як в bootstrap getbootstrap.com/...​4.0/components/navs/#tabs тому складно зрозуміти чому пантеличить

у

bootstrap

как раз все ок, смотри внимательно, «активная» — выделена фоном, а у тебя наоборот.

Тепер зрозумів, дякую, нажаль залишу як є, запишу, подібне вже в купі буде виправляти дизайнер

На наступному тижні хочу вже зарелізити версію з великою картою, поки виглядає так devspace.netlify.com, а ще змінив пріорітет у виводі списку компаній, тепер компанії в яких більше вакансій з вказаною винагородою будуть вище в списку

Привіт
Скоріш за все це вже було помічено але занотую на свяк випадок, велика карта виглядає набагато крутіше і зручніше
Але коли тиснеш кнопку фільтрів то бокова панель відкривається, але на фоні не карта а список, це не критично але трохи збиває

Дякую, про це знаю, поки працюю над основним функціоналом і потім буду виправляти дрібні помилки по можливості

Тепер зверху маловідомі компанії Allset, A-listware, Move Up, тільки Daxx BV знаю, піднялись в рейтингу бо 2 вакансії з винагородою

А ще компанія Allset хоч і має багато вакансій з винагородою, та в компанії відсутні відгуки, краще б сортувати по наявності відгуків, потім по вакансіям з винагородою, а потім за вакансіями

По наявності відгуків дуже влучне зауваження, виправлю на цьому тижні

Виправив на стороні JavaScript, але перенесу на сервер, так само вакансії з винагородою тепер вище

Не люблю вставать рано на работу, по этому пыталась найти вариант ближе к дому. Друг посоветовал ваш продукт и он мне помог.
Вакансия отображалась прям на точке метро, но на деле оказалась немного дальше. Если компания указала точный адрес, то работает вообще шикарно. Спасибо!

І тобі дякую за відгук, для нашої маленької команди це дуже важливо

). Добре, щоб пошук був на деякій дистанціі від вказаного орієнтиру. Не те, люди зовсім розледачаться. У серед.школі хто ближче жив, тим більше спізнювався)

Девушка пользуясь DevSpace нашла работу рядом с домом.

Супер, так рідко пишуть, але саме такі коментарі хочеться частіше бачити і саме вони мотивують займатись продуктом

поляки придумали такой вариант justjoin.it

Дякую, дуже крутий варіант, є чому повчитись, додав на сторінку Альтернативи

на фоні винагород Україна може до себе запрошувати поляків на заробітки в ІТ

Сумніваюсь, бо тоді будуть заменшувати запропоновану винагороду, яка буде в результаті такою ж як і у Польщі

Хороший продукт, мені подобається, хочу підтримати, є рахунок www.patreon.com ?

— синій таб має бути ж активним, а не навпаки
— може зробити групування по компаням таким, що займає менше вертикального простору?
— фільтри показувати завжди? якщо ні то тоггл зробити по тій же кнопці якою фільтр показується (змінювати колір на синій коли фільтр активний)
— в футері синє на синьому.

може зробити групування по компаніям таким, що займає менше вертикального простору?

Групування по одній локації, щоб виводити в одному маркері, і додатково вже існуючий плагін для кластеризації маркерів

Подумаю як додати вертикальне

На наступному тижні буду активно займатись новою версією карти Svelte, і якщо встигну опублікую код React-версії

Кому цікава аналітика сайту, пишіть, відкрию доступ

bug:
При пошуку «Київ, devops»
на карті «87 компанії, 123 вакансії в місті Київ»
в списку реально відображається 30 вакансій.

В списку відображаю тільки 20 компаній які ближче до центру, уяви якщо б там відмальовував усі 1000 компаній

Мені списком зручніше.
Виходить, що якщо я буду дивитись списком, я буду отримувати неповні дані.

Пропонуєш відмальовувати усі компанії які підійшли по фільтру?

Списком інформація читається швидше.
Для мене карта — допоміжний інструмент, бо точка на карті — це дані менш важливі, ніж назва компанії, назва вакансії.

Буду експерементувати, в кращому варіанті на наступному тижні оновлю

bug:
При зміні міста список не оновлюється, треба клікати на карту.

Дякую, що помітив, врахую в новій версії

Супер фільтр, тільки теж треба буле вручну його робити, що сумно 🙁

Продовжую займатись переносом на Svelte devspace.netlify.com, та на цьому тижні треба відпочити, тому буде без оновлень

Хотів привести в порядок React версію, але поки коду і логіки мало то вирішив переписати, сподіваюсь, що на Svelte стане простіше

На мобільному не дуже юзабельно, я б форкнув

Зараз переношу на Svelte devspace.netlify.com , потім відкрию і буду радий допомозі, дякую

Хочу змінити аналітику на сайті, можливо хтось підкаже безкоштовні альтернативи Google Analytics, ідеально якщо є можливість повністю відкрити аналітику для всіх бажаючих, а поки можу відкрити поточну аналітику бажаючим які напишуть в приват свій @gmail.com

Думав буде цікаво, але жодного бажаючого, що дивно

А є винагорода за знаходження помилок?

Якщо б проект був комерційним то так, поки інакше

Не робе, у видачі даних — дічь.
devspace.com.ua/...​6,14&vacancy-city=kharkiv
Наприклад, купа вакансій Daxx i SoftServe, які зовсім не харківські.

Дякую, що побачив і написав, вже виправив

За ці вихідні переписав парсер, щоб менше навантажувати DOU
Статистику запитів зберігаю в коміті companies update data by cron on time 2019-07-14-20-33:

total: 1465 companies, 4709 vacancies;
requesta: 119 vacancy pagination, 1465 offices, 479 reviews, 2063 total;
result: 1078 companies;

2063 запитів при першому старті

119 vacancy pagination зі сторінки jobs.dou.ua/vacancies ~ 19 секунд
1465 запитів на офіси, зберігаю 15 днів ~ 190 секунд
479 запитів jobs.dou.ua/reviews, зберігаю 5 днів ~ 200 секунд

оновлюю карту кожні 2 години з 8:00 до 22:00

при повторних стартах в основному запити на jobs.dou.ua/vacancies ~ 120

Стало набагато краще, але не завжди спрацьовує фільтр на міста, якщо вказуєш Київ, то також показуються вакансії в Харкові, наприклад

Зрозумів, це так геокодінг віддав, дякую, виправлю

Зараз на карті 4061 вакансій з 5002 що на DOU, а це вже 81.18% 📈

Варто зробити перенаправлення з попередніх версій

Повернув крон, тепер запускається в 10:15, 16:15, 22:15

Вчора карта обновилась 3 рази по крону, а потім крон отримував 403 😔, і зараз запити з VPS теж отримують 403, можливо скоро DOU анонсує свою версію карти 🤔

можливо скоро DOU анонсує свою версію карти

можливо історія і цієї карти завершиться

Мабуть просто занадто велика активність була з IP-адреси (навіщо?) і ця адреса була заблокована як і багато інших, щоб DOU менше тормозив. Уже розблокував.

Дякую, що розблокували
Запити на сервер в одному потоці, зазвичай 5 в секунду

7 разів на день по 120 запитів на отримання списку вакансій і ще 300-1000 на оновлення офісів, відгуків та вакансій

Виходить 1200-1900 запитів різної складності

Можу зменшити численність оновлень за день, якщо багато

Якщо буде одна і та ж IP адреса, то я спробую її додати в якийсь білий список, щоб вона не блокувалась.

Поки розміщую у друга на 45.76.86.9 як і сам сайт

Також вже відписали з support@dou.ua

Дякую за можливість білого списку 😊
Та краще самостійно обновлю парсер, щоб зменшити навантаження, так надійніше

Можна спробувати відгуки і офіси оновлювати не кілька разів на добу, а рідше, або по черзі, раз відгуки, раз офіси, вони ж не так часто з’являються чи змінюються. Взагалі я не пам’ятаю, який там список запитів, наступного разу гляну, може щось пораджу.

кожна вакансія зберігається на 8 днів
офіс і відгуки на 15 днів

поки буду оновлювати пару разів в день, замість семи, а далі придумаю кращий алгоритм, щоб розподілити запити рівномірно

Якщо буде user-agent, то я зроблю, щоб йому віддавались простіші версії сторінок, тоді буде швидше працювати і менше навантаження.

А в чому сенс парсити сторінки вакансій типу
jobs.dou.ua/...​s/ciklum/vacancies/97808
?

Щоб отримати дату публікації вакансії і фільтрувати по ній devspace.com.ua/?vacancy-newest=1

Часто одну і ту ж вакансію публікують і переопубліковують багато разів підряд, так що вакансія зі свіжістю 7 днів може бути вакансією зі свіжістю 37 або 67 або 97 днів, тобто фільтр по даті я не думаю що реально корисний і потрібний.

В мене поки відсутні дослідження які фільтри частіше використовують

Але ідею зрозумів, основну інформацію можу брати зі списку вакансій 5-6 разів на день і 1 раз в день оновлювати інформацію зі сторінки вакансії

Або можна, наприклад, раз на півгодини скачувати
jobs.dou.ua/vacancies/feeds
і там є одним списком і свіжі вакансії (50 останніх), і їх дати (pubDate).

Дякую, на цьому тижні перепишу і з наступного буду використовувати jobs.dou.ua/vacancies/feeds

В такому варіанті краще мені використовувати одну сторінку jobs.dou.ua/reviews і раз в пару тижнів проходитись по всім

Зараз вже запустив нову версію парсера, дату публікації розраховую вручну, якщо вакансія нова то і дату встановлюю «сьогодні»

Сьогодні 3 місяці у цієї версії карти, хочу розкрити статистичні дані по користувачам за 3 місяці:
Всього 3600+ і 4900+ сеансів, середній час на сеанс 71 секунда

Вітаю. Google API карт Вам ще не ріже?

Дякую
Як бачиш карта завантажується 🙂
Ввечері додам статистику по API карти

Сподіваюсь зможу відловити цей момент в коді і перенаправити на Leaflet, або щось інше

краще одразу ліфлет. можемо надати безкоштовно свої тейли карт, бо ОСМ заявляє, що їх тейли не для постійного використання. Буде цікаво — пишіть у ФБ.

Дякую, запам’ятаю, все одно хочу побачити як Google Maps напише мені, що перевищив ліміт 😊

То він напише це всім користувачам, чи так задумано?

І якась частина відпише про це тут і я за пару днів виправлю

Є звичайна укр версія, англійська і ретіна

Статистика тільки за 30 днів:
Maps JavaScript API: 2 696
Geocoding API: 6 957

А це хороші результати? Є якісь виміри?

Якщо знайдеш то публікуй, самому цікаво

Як і планував в липні, додати можливіть дивитсь і шукати на великій карті, поки маленький прототип devspace.netlify.com цієї задачі

код прототипу ~ 10 KB
завантаження ресурсів Google Maps ~ 2.5 MB

карта на весь монітор тому 2.5 мб, а будуть варіанти з Leaflet чи іншими сервісами?

Так, треба гратись, поки бачу це як денна та нічна тема

Leaflet devspace.netlify.com/leaflet а точніше OpenStreetMap відчутно повільніша при завантажені

DevSpace use Google Maps page speed
DevSpace use OpenStreetMap page speed

Хоча зараз Leaflet почала грузитись швидке, дивно 🤔

Ось ще альтернатива novarobota.ua/...​ncy_map?city=23&rubric=71 тільки ІТ вакансій дуже мало

Добрий прогрес. але на данный момент трохи вводить у ступор перехід на більший мастшатаб. І не вистачає назв компаній при наведенні на сгруповані маркери.

не вистачає назв компаній при наведенні на сгруповані маркери

Буду шукати чи є у developers.google.com/...​ascript/marker-clustering така можливість

Похоже, все компании с адресом, написанным на английском, на карте позиционируются на Майдане. В результате, из всплывающего списка в 3 десятка компаний открывается только первая (Playtech). Т.е. смысла нет отображать такие компании на карте на данный момент.
Не нашел поиска по компании.

на карте позиционируются на Майдане

дякую, спробую це виправити

Не нашел поиска по компании

Зліва від текстового поля «Пошук вакансій» є кнопка «налаштування», там заховані усі пошуки

на Майдане 3 десятка компаний

Солідна частина для виправлення, на heatmap мабуть теж така ситуація

на itheatmap.github.io теж така ситуація 😔, буду вручну виправляти

Непогано було б фільтрувати за віддаленістю від поточного місця, щоб шукати роботу до якої зручно і швидко добиратись :)

Коли заходеш на сайт то з’являється вікно з запитанням на дозвіл отримання геолокації, хоча його можна переплутати з підпискою на повідомлення і автоматично відхилити

Вот, хороший пример. Почему бы не предоставить пользователю решать, что за фигня у него будет перед глазами мельтешить? Нет, нужно изнасиловать его заранее, чтобы измученной жертвой он тупо попытался откупиться. Самый простой способ это сделать — это чек лист вообще всей UX начинки
Тут же и польза — в итоге вырисуется идеальный UX а не воображаемый.

Самый простой способ это сделать — это чек лист вообще всей UX начинки

Начебто у великих проектах так і зроблено

Я б з великою радістю зробив «як треба», так поки займаюсь devspace.com.ua після основного проекту то і додаю що просто і швидко, інколи переписую наново

HTML & CSS робить знайомий і щоб менше його відволікати то домовляюсь з ним коли є великі задачі, бо інакше дорого буде

Я б помог, но боюсь испортить.

Можемо разом, через пару тижнів, карту коворкінгів почати, буду описувати задачі і готувати дані, HTML & CSS & design на тобі, deployment на мені, JavaScript разом

Давай!

мені складно уявити як буде виглядати ця карта, але якщо буде схожа на ігри від Олега то на це варто подивитись

Дані успішно оновлюються по крону вже другий день commits

Зараз на карті 4047 вакансії в 1171 компаніях

Карта маловата. было бы неплохо увеличить ее высоту, а вкладочки список/карта разместить сразу под строкой поиска.

Было бы неплохо кнопку сброса фильтров.

Все остальное очень хорошо. 👌

Щоб скинути фільтр просто натискаєш на лого

Дякую

Так і має бути? Оновлення 7 раз в годину, кожні 1-3 хвилини

companies update data by cron on time 2019-06-25-10-19
companies update data by cron on time 2019-06-25-10-17
companies update data by cron on time 2019-06-25-10-15
companies update data by cron on time 2019-06-25-10-14
companies update data by cron on time 2019-06-25-10-11
companies update data by cron on time 2019-06-25-10-08
companies update data by cron on time 2019-06-25-09-19
companies update data by cron on time 2019-06-25-09-17
companies update data by cron on time 2019-06-25-09-15
companies update data by cron on time 2019-06-25-09-14
companies update data by cron on time 2019-06-25-09-11
companies update data by cron on time 2019-06-25-09-08

Це помилка 🙁, крон починається з секунд, а я звик до хвилин, ввечері виправлю, дякую, що помітив

ось це виправити і вважай сайтом можна повноцінно користуватись

виправив, так і раніше можна було користуватись, тільки оновлював в понеділок, середу та п’ятницю вручну

Зараз вакансії оновлюються по крону кожні 3 години git log, треба було це робити як одне з перших завдань, зберегло б 40 годин часу за рік

З наступного тижня вакансії будуть оновлюватись по крону 😊

Крутяк
Яку періодичність плануєш?

Кожні 3 години, вакансії кешую на 28 днів, а офіси на 14 днів, хоча зараз думаю, що нові вакансії краще кешувати на пару днів, на випадок виправлення помилок від рекрутерів

вночі вакансії сплять, можна оптимізувати, логічно оновлювати в 6 ранку, 9, 12, 13, 14, 15, 18 і 21

Найкращий спосіб підтримати проект це написати відгук в коментарях

А за це будуть якість плюшки, коли проект повноцінно буде мати авторизацію та інше?

До такого ще довго, думав все швидко буду робити після основної роботи та вдається 5-6 годин на тиждень проектом займатись

А так про заохочення буду думати

В минулу середу почав переписувати скрапер з Go на Go, тому тільки зараз оновив дані на карті
А ще додав фільтр вакансії в Топ-50 найбільших компаній України зі сторінки Топ-50

Привіт

з Go на Go

чому так, якщо не секрет?

Захотів залишити ту версію для історії і якщо треба буде оновлювати попередню версію geo-companies.eu-gb.mybluemix.net

А ще переписати простіше ніж онововлювати скрапер якому майже рік

Якщо цікаво подивитись то пиши приватне повідомлення і відкрию доступ

А ти користуєшся якоюсь бібліотекою для скрапінгу?
Якщо так, то якою, я маю досить цікаву лібку, якщо в тебе не вона то порекомендую)

Вже звик до github.com/PuerkitoBio/goquery , 8 000 документів аналізує за 8-9 секунд

Я користувався цим — github.com/gocolly/colly , швидкість не заміряв, але як бачу в них кількість старів однакова)

goquery на 5 років старше
Під капотом у colly теж goquery і залежність від пакету net.http, хоча вже є fasthttp

Якщо Colly зробить таку ж інфраструктуру як у Scrappy то буде круто

Я б його використовував для копіювання статичних сайтів та сторінок, та поки такі задачі відсутні)

Підключив вивод вакансій списком, на цьому тижні покращу пошук, що б можна було однаково шукати

• Front-end (119 компанії, 148 вакансії в 16 містах України)
  • Frontend (55 компанії, 66 вакансії в 10 містах України)
  • Front end (46 компанії, 78 вакансії в 11 містах України)

з латинськими буквами швидко вдалось, а от кирилицю поки ігнорує

const map = {
    "developer": ["разработчик", "программист", "програміст"],
    "system administrator": ["системний адміністратор", "системный администратор"],
    "designer": ["дизайнер"],
    "front-end": ["front end", "frontend"],
    "back-end": ["back end", "backend"],
};
class Synonym {
    constructor(
        public readonly synonym: string,
        public readonly regexp: RegExp,
    ) {}
}

class Replace {
    constructor(
        public readonly original: string,
        public readonly synonyms: Array<Synonym>,
    ) {}
}

function prepare(map): Array<Replace> {
    const result = [];

for (let original in map) {
        if (map.hasOwnProperty(original)) {
            const synonyms = map[original];

const regexps = new Array(synonyms.length);

for (let i = 0; i < synonyms.length; i++) {
                const synonym = synonyms[i];

regexps[i] = new Synonym(synonym, new RegExp(`(\\s*)${synonym}\\b`, 'g'));
            }

result.push(new Replace(original, regexps));
        }
    }

return result;
}

тому пошуки developer та розробник мають різні результати 😞

кирилицю зробив через звичайний replace, тепер знаходить

Чи є у вас дорожня карта, та графік імплементації нового функціоналу?

Поки відсутній точний графік бо є основна робота, цим час від часу займаюсь, але поки рідко бо мало користувачів 😞

бо мало користувачів

Вибори президента, а скоро й парламентські, літо, треба сервіс запускати у вересні, десь 15-20 числа, або до вересня його привести до ладу і запустити у вересні рекламу, бо до вересня відчуваю буде штиль, літом і конференцій менше, хіба що курси активізуються

Привіт
Прийшла на думку одна ідея, наприклад я останнім часом не часто буваю на доу, і тому не знаю про всі зміни які стаються в проекті, тому як можлива ідея, на сайті поруч з FAQ, до дати ще розділ де будуть публікуватись дати релізів і зо в них нового, чи що було виплавлено, це допоможе як і користувачам знати що їм може знадобитись, ну і заодно знаючи що додалось чи виправилось можна буде додатково протестувати

Ця штука однозначно потрібна бо таке відчуття що проект заморожений, а з нею буде зрозуміло чи дійсно це так

Розумію, на цьому тижні додам мінімальним опис з планами

Додав сторіну «Технічні плани по проекту» devspace.com.ua/roadmap

Крутяк, дякую
Додаси посилання на головну, і взагалі буде супер)

Сьогодні оновлював дані (поки ще вручну) і теж додав посилання

По сравнению с предыдущей версией стало намного лучше. Карта показывает правильное местоположение, есть ссылки на вакансии. И новые города добавились. Так держать!

Вже місяць, щось нове додав? Leaflet?

Різноманітні виправлення, про які писали в темі

Дані, як і раніше, оновлюю в понеділок, середу та п’ятницю datasource

На наступному тижні планую активно займатись проектом

Привіт
Не знаю чи писав вже хтось чи ні, але помітив що на доу зявивились фільтри:
< 1 года
1...3 года
3...5 лет
5+ лет
Думаю можна взяти на замітку)

Так, бачив, дякую, поки затратно по часу буде цей фільтр додати в проект

Немного странно работает поиск. В циклуме нет ни одной вакансии на фронтенд? Я в это не поверю

Вибач, поки пошук зроблений через

vacancy.title.toLowerCase().indexOf(search) !== -1
а Ciklum пише Front end Ciklum Front end

Виправив тепер знаходить Front-end, Frontend, Front end

Отримав сьогодні повідомлення, що є помилки на devspace.com.ua коли використовують Chrome 73 Win 10, додав trackjs.com, в кого були помилки, відвідайте на цьому тижні будь-ласка, щоб міг їх почати виправляти на наступному, всім гарних вихідних 😊

Оновив дані перед вихідними, подивився помилки:
найпопулярні:

Failed to fetch: GET https://cdn.jsdelivr.net/gh/senseyedeveloper/geomapassets/companies/data/min-build-v7/v53.json
NetworkError when attempting to fetch resource.: GET https://cdn.jsdelivr.net/gh/senseyedeveloper/geomapassets/companies/data/min-build-v7/v53.json
буду шукати інші CDN
а на Chrome 73 Win 10: Syntax error

Вчора пробував через KeyCDN, там можна розмістити весь статичний сайт, і пробував через Netlify, але отримав помилку CORS

Привіт
Думаю що після відпочинку, про який йдеться в пості нижче)
Можна подумати, щодо додавання функціоналу, фільтрування по станціям метро, щось на ксталт — після обирання в боковому меню, міста, якщо в цьому місті є метро, показувати можливо випадаючий список зі станціями які в ньому доступні, і щонайменше центрувати по обраній станції, чи щось можливо більш цікаве придумати)

Как вариант, добавить фильтр «менее 1 км пешком до метро». Отдалённость от метро достаточно важный параметр в выборе работы)

Так, вже є варіанти як зробити, буде одною з перших задач після приведення проекту в порядок

Две отдельные фильтрации по станции метро и пешей доступности

Оновив сьогодні дані, поки ще вручну, за тиждень картою скористались 1500+ спеціалістів

А ще краще на цьому тижні відпочину 😊

Данний дизайн набагото кращий попереднього, які ідеї на майбутній розвиток?

Дякую, зробити ще набагато краще)

Ресурс на "developers.google.com/...​s/markerclusterer/m3.png було заблоковано, тому що увімкнено блокування вмісту.

Tracking Protection
[Firefox on Ubuntu Linux]

Дякую, сьогодні перенесу картинки в проект

Перевірив, тепер ок, є ще проблема, коли натискаю на кластер біля станції метро, то відкривається ця станція метро

коли натискаю на кластер біля станції метро, то відкривається ця станція метро

Дякую, буду розбиратись на наступному тижні, на цьому тільки оновлюю дані, тільки що оновив

Выглядит намного симпатичнее. Единственная придирка, можно чуток красивее сделать раздел Про проект и FAQ.

Дякую, красивіше в дизайні чи в контенті?

Не знаю чи це лише в мене на девайсі чи ні, але помітив, що коли в боковому меню обираю місто, і тисну Шукати, то карта лишається в Києві і зникають маркери, що не очевидно, було б не погано центрувати карту на те місто яке було обрано.
А також в боковому меню фраза — за 7 дней — що вибивається з концепції.

Дякую, додам центрування вечері або на вихідних

Обновив сьогодні дані по вакансіям, додав центрування після вибору міста, виправив переклад

Може варто додати подібне і до компаній?

Можно было бы в зависимости от размера компании, разные цвета маркеров, вот эти 20, 20..80, ... что на Доу.

Звучить просто в реалізації, є сумнів що різнокольоровість буде заважати, ще поспілкуюсь з дизайнером які кольори обрати, якщо за тиждень жодних заперечень то додам в цьому місяці

Поспілкувався з дизайнером, поки відмовив, можу для тебе створити сторінку, тільки вкажи кольори

Було б непогано по відкриттю іншої мітки закривати попередні, а то вони одне одному буває заважають

Сьогодні ввечері так і зроблю

Подожди, пусть еще напишут про это

Вже виправив і оновив дані на карті

А як же щоб користувачі страждали?

Також з друзями думали зробити карту коворкінгів, сьогодні мене про це запитували, знайшов ось таку альтернативу Ukrainian Coworking zone (Google Мої карти) (знайшов на сайті Coworking zone (обережно дуже довго грузиться))

Есть еще очень быстрый сайт про коворкинги coworkings.com.ua, компактная страница только лого «Все ковокинги Украины — список и карта»

Тут важливо, що її зробили, хоча за 5 років могли зробити краще

С самой старой карты нужно сделать ссылку на релиз, ведь есть в поисковике

На головній сторінці зробив, на цій теж треба додати, дякую!

Колись мені цього дуже не вистачало, тому однозначно лайк!:)

Чудово, одразу оновлю резюме.

Зайшов подивитись онлайн а на сайті користувачі з Кракова, Львова та Одеси

Открываю главную — 1157 компанії, 4251 вакансії в 25 містах України
Открываю по Виннице — 23 компанії, 79 вакансії в 14 містах України (я так понял, что эти 23 компании есть в 14 городах). Может, стоит сделать просто «у Вінниці»?

А так — отличное обновление

А так — отличное обновление

Дякую 🙂

Помилку виправлю на цьому тижні

Виправив: 24 компанії, 78 вакансії в місті Вінниця

companies.js?up=07-04-2019:42 GET cdn.jsdelivr.net/...​ata/min-build-v7/v43.json net::ERR_CONNECTION_REFUSED

Щось в мене не працює.

Дякую, а скажіть будь-ласка, що використовуєте, device, os, browser?

Теж використовую Ubuntu Chrome & Firefox, буду налаштовувати аналітику, щоб дивитись помилки, або зміню CDN, спробую в себе повторити і виправити

После фильтрации когда меняються цифры 1157 компанії, 4251 вакансії в 25 містах України нужно подсвечивать, по аналогии с FB (действие лайк) или Google Analytics (изменение количества пользователей в реальном времени)

Якщо швидко вдасться то додам на цьому тижні

> цей сервіс Вас

для Вас.

Дякую, виправив в себе, в понеділок ввечері оновлю дані і текст (бо оновлення коду ще треба налаштувати)

Подписаться на комментарии