×Закрыть

Карта ІТ вакансій в новому дизайні (реліз 7 квітня, +фільтр Топ-50)

Між ідеєю та цим релізом рік, карту захотів створити ще в квітні 2018, перший прототип вже в червні 2018, а сьогодні з друзями опублікували DevSpace

Ще в планах привести до ладу, автоматизувати оновлення даних з DOU, перенести на Leaflet і почати займатись картою курсів

Швидкий пошук по містам планую перенести на головну сторінку: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Житомир, Чернігів, Тернопіль, Луцьк, Суми, Рівне, Маріуполь, Полтава, Кропивницький, Мукачево, Бровари, Боярка

Найкращий спосіб підтримати проект це написати відгук в коментарях

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Найкращий спосіб підтримати проект це написати відгук в коментарях

А за це будуть якість плюшки, коли проект повноцінно буде мати авторизацію та інше?

До такого ще довго, думав все швидко буду робити після основної роботи та вдається 5-6 годин на тиждень проектом займатись

А так про заохочення буду думати

В минулу середу почав переписувати скрапер з Go на Go, тому тільки зараз оновив дані на карті
А ще додав фільтр вакансії в Топ-50 найбільших компаній України зі сторінки Топ-50

Привіт

з Go на Go

чому так, якщо не секрет?

Захотів залишити ту версію для історії і якщо треба буде оновлювати попередню версію geo-companies.eu-gb.mybluemix.net

А ще переписати простіше ніж онововлювати скрапер якому майже рік

Якщо цікаво подивитись то пиши приватне повідомлення і відкрию доступ

А ти користуєшся якоюсь бібліотекою для скрапінгу?
Якщо так, то якою, я маю досить цікаву лібку, якщо в тебе не вона то порекомендую)

Вже звик до github.com/PuerkitoBio/goquery , 8 000 документів аналізує за 8-9 секунд

Я користувався цим — github.com/gocolly/colly , швидкість не заміряв, але як бачу в них кількість старів однакова)

goquery на 5 років старше
Під капотом у colly теж goquery і залежність від пакету net.http, хоча вже є fasthttp

Якщо Colly зробить таку ж інфраструктуру як у Scrappy то буде круто

Я б його використовував для копіювання статичних сайтів та сторінок, та поки такі задачі відсутні)

Підключив вивод вакансій списком, на цьому тижні покращу пошук, що б можна було однаково шукати

• Front-end (119 компанії, 148 вакансії в 16 містах України)
  • Frontend (55 компанії, 66 вакансії в 10 містах України)
  • Front end (46 компанії, 78 вакансії в 11 містах України)

з латинськими буквами швидко вдалось, а от кирилицю поки ігнорує

const map = {
    "developer": ["разработчик", "программист", "програміст"],
    "system administrator": ["системний адміністратор", "системный администратор"],
    "designer": ["дизайнер"],
    "front-end": ["front end", "frontend"],
    "back-end": ["back end", "backend"],
};
class Synonym {
    constructor(
        public readonly synonym: string,
        public readonly regexp: RegExp,
    ) {}
}

class Replace {
    constructor(
        public readonly original: string,
        public readonly synonyms: Array<Synonym>,
    ) {}
}

function prepare(map): Array<Replace> {
    const result = [];

for (let original in map) {
        if (map.hasOwnProperty(original)) {
            const synonyms = map[original];

const regexps = new Array(synonyms.length);

for (let i = 0; i < synonyms.length; i++) {
                const synonym = synonyms[i];

regexps[i] = new Synonym(synonym, new RegExp(`(\\s*)${synonym}\\b`, 'g'));
            }

result.push(new Replace(original, regexps));
        }
    }

return result;
}

тому пошуки developer та розробник мають різні результати 😞

кирилицю зробив через звичайний replace, тепер знаходить

Чи є у вас дорожня карта, та графік імплементації нового функціоналу?

Поки відсутній точний графік бо є основна робота, цим час від часу займаюсь, але поки рідко бо мало користувачів 😞

бо мало користувачів

Вибори президента, а скоро й парламентські, літо, треба сервіс запускати у вересні, десь 15-20 числа, або до вересня його привести до ладу і запустити у вересні рекламу, бо до вересня відчуваю буде штиль, літом і конференцій менше, хіба що курси активізуються

Привіт
Прийшла на думку одна ідея, наприклад я останнім часом не часто буваю на доу, і тому не знаю про всі зміни які стаються в проекті, тому як можлива ідея, на сайті поруч з FAQ, до дати ще розділ де будуть публікуватись дати релізів і зо в них нового, чи що було виплавлено, це допоможе як і користувачам знати що їм може знадобитись, ну і заодно знаючи що додалось чи виправилось можна буде додатково протестувати

Ця штука однозначно потрібна бо таке відчуття що проект заморожений, а з нею буде зрозуміло чи дійсно це так

Розумію, на цьому тижні додам мінімальним опис з планами

Додав сторіну «Технічні плани по проекту» devspace.com.ua/roadmap

Крутяк, дякую
Додаси посилання на головну, і взагалі буде супер)

Сьогодні оновлював дані (поки ще вручну) і теж додав посилання

По сравнению с предыдущей версией стало намного лучше. Карта показывает правильное местоположение, есть ссылки на вакансии. И новые города добавились. Так держать!

Вже місяць, щось нове додав? Leaflet?

Різноманітні виправлення, про які писали в темі

Дані, як і раніше, оновлюю в понеділок, середу та п’ятницю datasource

На наступному тижні планую активно займатись проектом

Привіт
Не знаю чи писав вже хтось чи ні, але помітив що на доу зявивились фільтри:
< 1 года
1...3 года
3...5 лет
5+ лет
Думаю можна взяти на замітку)

Так, бачив, дякую, поки затратно по часу буде цей фільтр додати в проект

Немного странно работает поиск. В циклуме нет ни одной вакансии на фронтенд? Я в это не поверю

Вибач, поки пошук зроблений через

vacancy.title.toLowerCase().indexOf(search) !== -1
а Ciklum пише Front end Ciklum Front end

Виправив тепер знаходить Front-end, Frontend, Front end

Отримав сьогодні повідомлення, що є помилки на devspace.com.ua коли використовують Chrome 73 Win 10, додав trackjs.com, в кого були помилки, відвідайте на цьому тижні будь-ласка, щоб міг їх почати виправляти на наступному, всім гарних вихідних 😊

Оновив дані перед вихідними, подивився помилки:
найпопулярні:

Failed to fetch: GET https://cdn.jsdelivr.net/gh/senseyedeveloper/geomapassets/companies/data/min-build-v7/v53.json
NetworkError when attempting to fetch resource.: GET https://cdn.jsdelivr.net/gh/senseyedeveloper/geomapassets/companies/data/min-build-v7/v53.json
буду шукати інші CDN
а на Chrome 73 Win 10: Syntax error

Вчора пробував через KeyCDN, там можна розмістити весь статичний сайт, і пробував через Netlify, але отримав помилку CORS

Привіт
Думаю що після відпочинку, про який йдеться в пості нижче)
Можна подумати, щодо додавання функціоналу, фільтрування по станціям метро, щось на ксталт — після обирання в боковому меню, міста, якщо в цьому місті є метро, показувати можливо випадаючий список зі станціями які в ньому доступні, і щонайменше центрувати по обраній станції, чи щось можливо більш цікаве придумати)

Как вариант, добавить фильтр «менее 1 км пешком до метро». Отдалённость от метро достаточно важный параметр в выборе работы)

Так, вже є варіанти як зробити, буде одною з перших задач після приведення проекту в порядок

Две отдельные фильтрации по станции метро и пешей доступности

Оновив сьогодні дані, поки ще вручну, за тиждень картою скористались 1500+ спеціалістів

А ще краще на цьому тижні відпочину 😊

Данний дизайн набагото кращий попереднього, які ідеї на майбутній розвиток?

Дякую, зробити ще набагато краще)

Ресурс на "developers.google.com/...​s/markerclusterer/m3.png було заблоковано, тому що увімкнено блокування вмісту.

Tracking Protection
[Firefox on Ubuntu Linux]

Дякую, сьогодні перенесу картинки в проект

Перевірив, тепер ок, є ще проблема, коли натискаю на кластер біля станції метро, то відкривається ця станція метро

коли натискаю на кластер біля станції метро, то відкривається ця станція метро

Дякую, буду розбиратись на наступному тижні, на цьому тільки оновлюю дані, тільки що оновив

Выглядит намного симпатичнее. Единственная придирка, можно чуток красивее сделать раздел Про проект и FAQ.

Дякую, красивіше в дизайні чи в контенті?

Не знаю чи це лише в мене на девайсі чи ні, але помітив, що коли в боковому меню обираю місто, і тисну Шукати, то карта лишається в Києві і зникають маркери, що не очевидно, було б не погано центрувати карту на те місто яке було обрано.
А також в боковому меню фраза — за 7 дней — що вибивається з концепції.

Дякую, додам центрування вечері або на вихідних

Обновив сьогодні дані по вакансіям, додав центрування після вибору міста, виправив переклад

Може варто додати подібне і до компаній?

Можно было бы в зависимости от размера компании, разные цвета маркеров, вот эти 20, 20..80, ... что на Доу.

Звучить просто в реалізації, є сумнів що різнокольоровість буде заважати, ще поспілкуюсь з дизайнером які кольори обрати, якщо за тиждень жодних заперечень то додам в цьому місяці

Поспілкувався з дизайнером, поки відмовив, можу для тебе створити сторінку, тільки вкажи кольори

Було б непогано по відкриттю іншої мітки закривати попередні, а то вони одне одному буває заважають

Сьогодні ввечері так і зроблю

Подожди, пусть еще напишут про это

Вже виправив і оновив дані на карті

А як же щоб користувачі страждали?

Також з друзями думали зробити карту коворкінгів, сьогодні мене про це запитували, знайшов ось таку альтернативу Ukrainian Coworking zone (Google Мої карти) (знайшов на сайті Coworking zone (обережно дуже довго грузиться))

Есть еще очень быстрый сайт про коворкинги coworkings.com.ua, компактная страница только лого «Все ковокинги Украины — список и карта»

Тут важливо, що її зробили, хоча за 5 років могли зробити краще

С самой старой карты нужно сделать ссылку на релиз, ведь есть в поисковике

На головній сторінці зробив, на цій теж треба додати, дякую!

Колись мені цього дуже не вистачало, тому однозначно лайк!:)

Чудово, одразу оновлю резюме.

Зайшов подивитись онлайн а на сайті користувачі з Кракова, Львова та Одеси

Открываю главную — 1157 компанії, 4251 вакансії в 25 містах України
Открываю по Виннице — 23 компанії, 79 вакансії в 14 містах України (я так понял, что эти 23 компании есть в 14 городах). Может, стоит сделать просто «у Вінниці»?

А так — отличное обновление

А так — отличное обновление

Дякую 🙂

Помилку виправлю на цьому тижні

Виправив: 24 компанії, 78 вакансії в місті Вінниця

companies.js?up=07-04-2019:42 GET cdn.jsdelivr.net/...​ata/min-build-v7/v43.json net::ERR_CONNECTION_REFUSED

Щось в мене не працює.

Дякую, а скажіть будь-ласка, що використовуєте, device, os, browser?

Теж використовую Ubuntu Chrome & Firefox, буду налаштовувати аналітику, щоб дивитись помилки, або зміню CDN, спробую в себе повторити і виправити

После фильтрации когда меняються цифры 1157 компанії, 4251 вакансії в 25 містах України нужно подсвечивать, по аналогии с FB (действие лайк) или Google Analytics (изменение количества пользователей в реальном времени)

Якщо швидко вдасться то додам на цьому тижні

> цей сервіс Вас

для Вас.

Дякую, виправив в себе, в понеділок ввечері оновлю дані і текст (бо оновлення коду ще треба налаштувати)

Подписаться на комментарии