×Закрыть

[2019] Квест для web-розробників

Привіт,

Ми тут, чисто по фану, створили невеличкий квест для web-розробників із загадками, шифрами, ребусами ― все як має бути. За кілька днів його намаглися пройти більше ніж 2000 користувачів, але дійшли до кінця менше 10%. Можливо серед читачів вже є ті, хто успішно завершили його, а також ті, хто ще на шляху.

quest.binary-studio.com

Нещодавно я побачив питання по квесту навіть на StackOverflow, та вирішив створити конкретне місце для дискусій та питань. Приєднуйтесь та залишайте свої відгуки.

P.S. І давайте будь-ласка без спойлерів та відкритих підказок, збережіть інтригу для інших користувачів. Якщо будете спойлерити, то я вам в дірект напишу, чим завершились «Месники. Фінал», щоб знали!)

⚠️⚠️⚠️ Цей пост стосується квесту 2019 року. Новий топік знаходиться тут:
dou.ua/forums/topic/30229

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Без понятия что там за текст и его автор, с пол тычка не гугланулось — фтопку

А как вы заставили его на последнем играть? я прошел, потому что играю на пианино — понял, что играет, но интересно запустить звук же)

я вывернул громкость динамика на максимум и еле-еле услышал мелодию

Решение в лоб, главное что сработало)

А чому на сьомому завдані зробили звук не універсальним для всіх? Я так і не зміг почути нічого на ноутбуці, та й браузер взагалі не показував що відтворюється хоча б якийсь звук(((

Рішення з викручуванням гучності на максимум не є правильним, але досить оригінальне і має право на життя. Як було сказано на початку квесту — потрібно застосовувати вміння розробника і за допомогою них вирішувати задачу.

только 4 был сложный, последние 3 после 4го были ни о чем

ну сириусли, почему 4 не сделали последним?

Щоб більше питань задавали в цій темі і рекламували курси

4 сторінка могла бути останньою, а потім ще добудували

от навіщо мені це? я думав мультик в кінці покажуть хоча б(
pasteboard.co/IazfC2A.png

німецькі мультики вже не ті...

як пройшов 4? Напиши в лс

Пытась решить 4ую задачу, я даже нашел инструмент для дизайнеров, который генерирует цвета, базируясь на пропорции золотого сечения, наложенного на спектр.

Квест прикольный, но сорян, слишком много времени хавает.

А вы прошли ее? Я тоже сначала такие инструменты находила, но потом попала на подсказку и пошла в другом направлении, правда так же безуспешно пока)

Нет, не прошел. Понял, что начинает засасывать, и квест становится таймкиллером, дропнулся.

Я человек простой:
1) открыл html
2) нашел 3 элемента
3) мне сказали что я не прав
4)Закрыл страницу=)
КГ/АМ

так, а подсказку ко второму заданию можна?

Дякую, можливо наступного разу)

Застряла на 4-му завданні :D Дякую за квест ) А скільки в середньому часу забирало проходження в тих, хто впорався?

Якщо думати що квест лінійний то мабуть 7, але може є ще пасхалки

Пройшли всі 7?

Пройшов шість і вирішив продовжити дома, бо справи на роботі

Я нарешті пройшла 4е завдання, і коли квест мене «зрадником», якого рахувати не вчили, обізвав, сміялась в голос) Сподіваюсь, і на наступних зможу відкрити такі веселі сторіночки)

Вітаю

коли квест мене «зрадником»

такі моменти допомагають зрозуміти, що на вірному шляху

Дайте подсказку на 4
пожалуйста) очень прошу...

Александр, что бы тебе на Stack Overflow так помогали решать проблему!!!

Згідно зі статистикою ― четверте завдання дається найважче. Загалом усіма користувачами було зроблено 12 тисяч спроб на цьому кроці.

Все за тою ж статистикою, всередньому на квест витрачають від 1 до 4 годин.

Успіхів

Дякую!
З тих 12 тисяч спроб вже десь сотня — мої :D

ось застосуйте, будь ласка, в квесті позитивну клавіатуру. Як ребус підійде точно)
www.geniusideas.com.ua/dream

я не смотрел этот фильм — то напишите мне, чем закончилось))) а лучше — краткий пересказ)))

Погодите, так для разработчиков или вэб разработчиков?

Для web-разработчиков. Спасибо за замечание, исправил

const onShare = () => {
  const shareLink = "https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fquest.binary-studio.com&src=sdkpreparse&quote=Квест+для+веб-розробників+від+Binary+Studio+Academy+&hashtag=%23binaryquest2019";
  window.open(shareLink);
  gtag('event', 'Share');
};

Подписаться на комментарии