×Закрыть

Аліменти ФОП 3 група. Як сума вираховується?

Може хтось стикався з розлученням і знає як вираховується сума аліментів?

Якщо є чоловіки які були в такій ситуації то напишіть.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ждём тему «Как выбить алименты из ФОП 3-й группы»

Це все, що я пам’ятаю про аліменти, можливо, комусь знадобиться:
1) Розмір аліментів може бути як у сталій визначеній сумі, так і 1/4 від доходу на 1-ну дитину, але не менший, ніж 50% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку (для прикладу, прожитковий мінімум для дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2019 року — 2027 гривень, з 1 липня — 2118 гривень, з 1 грудня — 2218 гривень).
2) Якщо платник аліментів якийсь період не працює і не важливо чи він ФОП чи ні, то розмір його доходів розраховується як середня заробітна плата працівника його спеціальності в даній місцевості, де він є прописаний і від цієї суми розраховують ¼ як обов’язкову частку до сплати аліментів, якщо не було погоджено виплату у визначеній сумі. Якщо в платника немає грошей до сплати, то йому буде це нараховуватись як борг.
3) Якщо в платника аліментів сталось так, що погіршилось здоровя і т.д. і т.п., то платник може звернутись в суд, щоб переглянули розмір сплати.
4) Можна взагалі не платити аліменти, якщо платник домовиться з отримувачем, що йому передає у спадок майно, наприклад, 1-ну квартиру.
5) Якщо платник виїжджає на пмж за кордон, то він перед виїздом на пмж повинен сплатити всю суму аліментів до досягнення дитиною повноліття.
6) Якщо визначено розмір аліментів у визначеній сумі, то ця сума підлягає індексації.
7) Якщо платника аліментів позбавляють батьківських прав, то він все-рівно платить аліменти до досягнення дитиною повноліття. Але вже на старості, платник алементів позбавлений права на подачу до суду заяви про те, щоб його дитина утримувала його на старості та виплачувала платнику аліменти.
8) Якщо дитина досягнула повноліття, виплата аліментів припиняється, крім випадків, коли дитина навчається. В цьому випадку потрібно ще раз подавати в суд, щоб продовжили виплату аліментів, так як дитина ще навчається. Здається, до 23-х років тоді платять.
9) Якщо платник сам при розрахунку аліментів випадково сплатив більше ніж ¼ від свого доходу за місяць, то решта суми враховується як подарунок  і не переноситься як аванс на наступний місяць.
10) Крім аліментів платник повинен дбати про розвиток дитини і брати на себе частину додаткових витрат на дитину, наприклад, медичне страхування, спортивні секції і т.д. Це, мабуть , потрібно в суді обговорювати, що є додатковими витратами.
11) Більше і точніше можна прочитати zakon.rada.gov.ua/laws/show/2947-14#n1009 глава 15, починати зі статті 180.

Юрий, необходимо проконсультироваться с адвокатом. Вы можете установить фиксированную сумму алиментов (подать иск в суд) и платить ежемесячно определенную сумму, но не меньше той, которая установлена законом.

Мій чоловік мені розказував, як його прадід пройшов два концентраційні табори під час другої світовоїю Він вижив завдяки євреям, які ділилися з ним марганцовкою (так вони дезінфікували їжу, яку вони були змушені там їсти). Врешті його дід попав в америку, де йому пропонували залишитися, але він відмовився, так як в такому випадку він вважався би ворогм народу і всю його сімю і дітей зіслали б у Сибір на каторжні роботи. Тільки задля дітей він відмовився і повернувся в союз, де знову попав в концентраційний табір.

Не треба женитись і не буде аліментів :) ez

ок, чоловік розквітає до 30, 30-60 айтішник це золотий варіант.
Треба себе більш цінувати і шукати рівню.
Жінка ІТ=шника повинна заробляти мінімум 5000$/місяць
Бути цнотливою.
Тільки на такій можна женитись!

Бажаю удачі в пошуках)

Чекаєи тему про те, як чувак все життя задротив, доріс до сіньйора і на нього дівки не звертали увагу.
В один прекрасний момент він розуміє, що все життя почував себе жінкою, міняє стать, робить підтяжки-ліпосакції, вставляє силіконові імпланти і стає цнотливою топовою «нєвєстою на виданні» ) із зп 5к!

Пфффф — це якісь підліткові мрії. Кожен здоровий, дорослий, самодостатній чоловік мріє про свій маленький гарем з 10 — 20 молоденьких, гарних дівчат віком 18-25 років, які, ще й до того, будуть здатні самостійно заробляти на свої потреби соціально прийнятним шляхом і візьмуть на себе всі побутові питання. Про що мріє здорова, доросла, самодостатня жінка — залишу за кадром.

боюся, що татко буде схожий на такого татуся, який підняв цю тему

справжня жінка повинна берегти себе для єдиного, коли виходить заміж має мати придане .

я можу розглянути твою кандидатуру, вишли фото на мило

А ты то сам бережешь свою цноту для единственной? )))))

Работало в патриархальные времена, когда ареал мужчин был ограничен тремя деревнями. И то — их войны выкашивали. Сейчас, чтобы жениться, нужно засветиться на обложке Men’s Health, иметь инстаграм с количеством фолловеров от 500 000, жить на пассивный доход от 5000$ с учетом инфляции, иметь недвижимость в виде загородного дома с бассейном и пентхауса с видом на городскую панораму, ну и маффынку класса S. И это минимум.

Ну хз. Возможно, с падением уровня жизни и требования упали. Конечно, я тоже утрирую, но все-таки)

Связывают узами брака люди с разным доходом,внешностью итд. Это я хотела сказать.Но и разводятся вопреки :

обложке Men’s Health, иметь инстаграм с количеством фолловеров от 500 000, жить на пассивный доход от 5000$ с учетом инфляции, иметь недвижимость в виде загородного дома с бассейном и пентхауса с видом на городскую панораму,

Поэтому,нет формулы удачного брака до сих пор.

Мені здається, що не впали. А стає більш мейнстрімовим бути неодруженим чи навіть не мати стосунків. Мільйони чоловіків і жінок перманентно шукають половинку і не дуже переймаються, що не вдається знайти.

А на кого, по-вашему, должен быть похож ребенок?

Ну, може вийде схожим на Пабло Ескобара... Такий собі чувак, нізвідки, який чітко асоціює себе зі своєю сім’єю і певною групою близьких людей, яких вважає СВОЇМ оточенням. Чувак, який може створити СВОЮ країну в межах іншої країни, чувак, який може просувати СВОЇ закони в америці, чувак, за якого може заступитись кожний громадянин його країни, коли він знаходиться у розшуку спецслужб. Як на мене, мораль цього злочинця виглядає куди більш здоровішою, ніж мораль цього топіка. Мій пост — це не призив уникати законів, я за здорове суспільство.

Чувак, который скрывался с семьей от спецслужб в холодном высокогорье. Чувак, который доигрался до того, что убивал (пускай даже и случайно) людей, которые вовсе не при делах. Чувак, благодаря которому создалась организация, охотящаяся специально на него. Чувак, после которого его картель распалась и больше не существует. Даа, это лучше женатика, нежелающего отстегивать алименты.

якщо я підняв цю тему значить я поганий тато? Причина розлучення — зрада жінки. Від законів я не відмовляюсь, буде аліментів мінімум і я буду адресно допомагати дітям. Я не проти забрати дітей собі

На первом свидании она меня восхитила умом и дальновидностью. Она на него не пришла.

Были и есть реальные постановления, согласно которому фоп это самозанятое лицо с *негарантированным* доходом,

(че думаете ипотеку не хотели давать и в лучшие времена фопам, им не любят давать кредиты, их не уважают посольства при выдачи виз, заявляя что место фопа у параши по рейтингу альфа-самцов, в сравнении с нанятыми сотрудниками)

и им, не мудрствуя лукаво назначали от минималки.

В чем безусловно есть логика. Тонны логики, рыли.
Так как если фиксированный от *текущего* дохода, если сейчас можешь отлистать 1000—3000$ ежемесячно, то завтра тебя вышвырнут за борт во время кризиса, а ты типа должен продолжать платить. И скоро пойдёшь продавать почту, ибо еще и счетчик на неуплаченные элементы включается + невыездной.
Если гибкий от текущего дохода, то что, завтра выпрыгнув за борт галеры, можешь вообще ничего не отлистывать на алименты, доход же 0?!

Разумеется нет, фиксируют от минималки, но вполне будут учитывать сколько добра нажил на текущий момент.
Т.е. я с пятью квартирами в новостройках одной минималкой бы не отделался (как минимум парочка), а типичный гребец, спустивший всё на смузи, нежную гее-бороду и гироскутеры, живущий на съемной — вполне.

БЖ конечно будет крайне недовольна, но кого интересует её мнение? Своему ребенку можно помогать адресно, а не ей живыми деньгами на молоденьких стриптизеров.

Или подкупить суд и забрать ребёнка себе.

Я думаю смузихлебам такое не по карману.

Насколько я помню, за одного отобранного ребёнка изымают 1/4 доходов, за двух — 1/3, за трёх и более — 1/2. Если хотите сохранить бабос — попробуйте оформиться на серую ЗП, где белой частью будет минималка.

А если нет дохода, все получаешь на пионер или забил на греблю, — ни черта не платишь?

Подвоха не видишь? ;)

Но максимум в Украине тоже установлен — на каждого ребёнка 10 прожиточних детских минимумов (~$750).

А ДОУ дорослішає.
Ми давно доросли до політики, обговорили тачки, тепер аліменти, вангую, найближчі роки будуть популярні теми про те, які стільці найкраще при геморої і хто як вибиваж надбавки в пенсійному фонді.

про кресла уже тема есть

При гемморое лучше всего много ходить

Туда-назад по промзоне. А если собаки прицепятся — можно еще и много побегать.

На абучане, например, /po называют /b для тех, кому за 30.

А ДОУ дорослішає.

старіє чувак старіє ))

стільці найкраще при геморої і хто як вибиваж надбавки

О стульях надо думать пока ещё нет геморроя :)
А настоящее взросление станет видно, когда начнут обсуждать составление/написание/разработку(!) завещания

я в такой ситуации не был, но если правильно помню тренинг по ФОП, там тема алиментов развода итд довольно живо обсуждалась, то сума алиментов устанавливается судом в абсолютном значении и с ФОП дохода алименты платятся

у третей группы — это все поступления за период

Имхо правильнее всего заплатить за часовую консультацию юристу по семейному праву. Там вы получите правильный ответ, а не как повезет здесь на форуме :)

Для ФОП алименты устанавливаются судом в каждом конкретном случае. Толку то.
Зависит от того, какой день цикла был у судьи.
Вот у меня сегодня $8к в месяц, а завтра 200грн. И что? Это же ФОП.
Вам либо назначат фиксированные, либо %. Если назначают %, то обычно следует второй суд, на котором вы пытаетесь доказать, что часть вашего дохода улетает в обязательный расход и с таким % вы как ФОП обонкротитесь. Потому очень часто алименты сразу фиксированные назначают, опираясь на расходы по ребенку(лекарства?) и прожиточный минимум. Например 2 прожиточних минимума.

Можно без суда заключить алиментный договор у нотариуса

Естественно.
А можно вообще ничего не делать. Например, у моей жены есть ребенок от первого брака, на которого алименты не платилися никогда. Его отец только раз в год подарок гривен на 2000 дарит и считает, что все ок.

І це(що біологічний батько не оплачує аліменти) суто ваша провина, точніше вашої дружини. Якщо ви вважаєте, що батько має оплачувати аліменти (а він має! і не тільки аліменти, а й додаткові витрати) — працюйте над цим, подавайте в суд.

Спасибо за ваше ценное и уникальное мнение

если зафиксировать что отец не платит алименты, через много лет тот самый отец, выйдя на пенсию, уже не сможет требовать алименты от уже взрослого ребенка — уточните у юриста для интереса и не только

Подписаться на комментарии