Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Чи можна просити 40-50$/годину і нікого не обманювати?

Відразу спойлер, що це топік-референс на групу в facebook

www.facebook.com/groups/321867621807414,

де можна обговорити це питання. Тут рецептів, досліджень і висновків не буде, можна решту не читати, а відразу йти в групу.

Вікрив для себе питання віддаленої роботи ще в 2016 і писав топік про це dou.ua/forums/topic/21505, але тоді було більше суб’єктивних думок, а зараз вже більше конкретики і досвіду.

Тепер розумію, чому аутсорс компанія, продаючи розробника за 50$, не може йому платити навіть 40$.

В групі написав вже кілька статей, наприклад як я визначив свій ринковий рейт, і саме визначив, а не тикнув пальцем в небо, або поміняв лейбу.

Інший топік, чи можна заробляти і не обманювати клієнта, себе і весь світ.

Розробники, проектні менеджери, CEO малих компаній, долучайтеся до групи, має бути круто =)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

моя гіпотеза, що з групи зроблять магазин не підвердилася, тому група стала публічна і можна «анонімно» підглядати, що там відбувається, або додаватися якщо стане цікаво щось обговорити.

Правду кажучи мене досі дивує бажання залишатися анонімним в багатьох людей, замість того, щоб відкрито з своїм обличчям обговорювати питання.
Чи така анонімність дає людям бути такими якими вони є насправді, не зрозуміло.

Насправді під своїм іменем бути таким як є не так і складно і немає нічого поганого.
Нещодавно постив в FB, що думаю про вибори президента і згадав, що колись показували один жест колишньому «гаранту» (я до кінця не розібрався з жестом, але він тоді спрацював) і «гарант» втік. Я це можу повторити, при будь-якій зустрічі на вулиці.

Тобто я до чого, що брати на себе відповідальність за слова і вчинки які робиш, то не так і страшно.

Го в групу. Всі теорії заговорів рухнули в один момент =)

Можно просить и больше, вообще рыночная стоимость крайне мутная штука

Зачем это делать в ФБ?
Что за провокация!
Хотите реально обсудить, как говорится «без галстуков» = есть Доу/ Телега
Что за скрытые мотивы?

мотиви досить відкриті, шарю там все шо вдалося накопати за останні роки віддаленої роботи.
Просто досвід перетворив в текст і подумав, може в когось також є що сказати.
В ФБ можна писати багато топіків + кожен там може писати від себе і це в одному місці. Тут груп немає. В телеграмі можна тільки самому писати, не можна коментувати, тільки писати в direct. Долучайтеся, читайте, не сподобається, — не читайте =)

Я только за!
С формируйте статью/обзор! Выдержки наиболее важные! Тк читать много текста, тоже нет возможности...
Было бы очень интересно!

На DOU полно ботов, так как тему с ЗП лучше обсуждать анонимно, на FB ты эту анонимность убираешь, ты на стороне ХРюш?

Рейт это месячная ЗП / 170 часов или на 100?

160~170 годин.
зп вже давно не анонімна. Іноземна компанія конкретно пише проміжок 100-120 тис в рік для архітектів. Відкриваєте будь-який профіль на онлайн платформах віддаленої роботи і там прописаний чіткий рейт.
Навіть оголошення масажистів, перукарів, продавців і т.д. відкриваєте і бачите чітку ціну за роботу, а от в аутсорс компаніях це чомусь під грифом «совєршенно сєкретно» =)
Не задумувались чому так?

Зрозуміло чому так, але це ІТ тема і її б я шукав на DOU. ніж в підконтрольній тобі групі, прикладу на devspace.com.ua/...​0-5000&company-size=1500 жодної вакансії з вказаною винагородою від великих компаній

Вхід у Facebook
Для продовження необхідно увійти.

Уносите свой спам отсюдава

Канал та/або чат в телеграмі було б топовіше імхо :)

там не можна коментувати + інші також можуть писати в групу

На сайте есть ошибка в About секции

Working based on signed NDA and contact, usually based on some Europe Country or USA legal fields.

И хотел бы посоветовать никогда не ставить smoothscroll плагины на сайты.

дякую, це як вже писав v1. Інколи сам перечитую і знаходжу щось, що можна змінити.

А в чому обман?

го в групу, там все є =)

насправді думайте шо вам думається, створив групу в FB і перетворив досвід в текст. І цікаво чи в когось є схожий досвід.
+ в FB можна все зібрати в одну групу, не розкидати як на dou.
Додаю туди всіх хто стукає, зробив групу приватну, щоб не накидали спаму типу «продам штани»

Обману нема, але через те, шо ніхто не знає справжньої ціни праці розробника (навіть ті, хто думає, що знає), то декотрих мучить сумління — «а чи не обманюю я замовника, коли прошу за свій говонокод $50/h». Це означає тільки те, що у цих людей все-таки є сумління, на відміну від тих, хто просить $50 і сумлінням не мучиться. Більше нічого це не значить) Щє їм масла у вогонь підливають ті, хто пише

як я визначив свій ринковий рейт, і саме визначив, а не тикнув пальцем в небо, або поміняв лейбу

 — насправді визначити це неможливо, бо це залежить здебільшого не від скілів розробника як розробника, а від його скілів як продажника + вміння шукати клієнтів + ситуації на ринку + конкретного клієнта + вдачі. Тобто формула десь така: itSkills * (b2cSkills + hrSkills) / anMythicGlobalEconomicIndex * howManyCanPayAnRandomClient (формула від балди, але десь так воно і є по відчуттях).

шо ніхто не знає справжньої ціни праці розробника (навіть ті, хто думає, що знає)

немає ніякої «ціни праці розробника» є лише собівартість та та сума за яку це можна продати і про обидва є чого написати і кожен окремо буде «то вже геть інша історія».

рараз почухаю одне місце і напишу ))

Пффф, галера, даже получив с клиента 100/hr, не станет платить 40 гребцу. Принципиально.
До 25 и свАбоден.

Нечего рабов баловать — так они все думают.
Поэтому и не берут гребцов с дикой природы, нагулявшихся на диком выпасе капиталистического глобального рынка — так как те знают, шо почем.
Да и такие untamed жеребцы не очень-то стремятся обратно в стойло, чего уж.

мені один «наш» CEO з яким я думав працювати, казав, що за 35$ які я тоді просив, до нього прибіжить будь-який архітект. Якщо це правда (бо часом беруть на понт =) ), тоді це дуже сумно, якщо трушний архітект отримує як ринковий мідл. Так, розробнику можна дати лейбу навіть «король всесвіту програмування», але тоді дайте відповідний рейт. Власне в групі я хотів би це обговорити.

Поки там всі читають, не пишуть, але в мене ще є кілька статей в запасі =)

З досвіду друзів, компанія запрошувала на 2-3 дні архітектора, щоб допоміг та проконсультував в перебудові архітектури, 800$ за день

за 2-3 дні особливо непоколупаєш, скоріше за все, це були якісь мітинги, псевдокод на дошці і діаграми в візіо.

Тебе не платят 800 бачей день как «приходящему архитектору» вот ты и бесишься! :-)
А так я соглсен с тобой.
Я понимаю кейс если архитектор приходит на запуск проекта и потом когда архитектура уже устаканилась и апп уже более менее живет и что-то делает, процессы и команды налажены то можно уже и без архитектора. Но чтоб на день два...

и апп уже более менее живет и что-то делает, процессы и команды налажены то можно уже и без архитектора

как правило именно к этому моменту возникает тот аццкий говнокод когда сделать уже больше ничего нельзя просто потому что сделать хоть что-то становится уже тупо аццки стоить просто потому что «уже нельзя тронуть чтобы не тронуть сразу всё» ))

к этому моменту возникает тот аццкий говнокод когда сделать уже больше ничего нельзя

Вот потому архитектор уже и не нужен :-) Пи3.14дец не лечится, }{yйня сама пройдет! :-))

не пройдёт так отвалится ))

Так, поки, нажаль, не платять)
Чесно кажучи, якщо контора пиляє якийсь невеличкий сервіс чи бкенд до нескладного інтернет магазину чи мобільну аплікуху на 10 скрінів і т.д. то там архітектор більш як на 2-3 дні і особливо не потрібен, вивчити вимоги, спроектувати систему, сказати які патерни юзати, які антипатерни не юзати, де буде вузьке місце і оформити це в якійсь невеличкій документації, якраз роботи на 2-3 дні, навіть прототип на третій день можна накидати.
Якщо ж це великий ентерпрайз, то там, звісно, такий підхід не працюватиме. Хоча якщо цей арзхітектор перед цим проектвав дуже СХОЖІ системи, то теж може декількох днів вистачити.
Автор коментаря не розкрив контекст і тому тільки домисли.

один «наш» CEO казав що

і ти говорі! (к) (тм)

Підписатись на коментарі