Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Salesforce Training Center 3.0 by TechMagic (Львів)

Привіт! Компанія TechMagic оголошує набір вже на 3-й Salesforce Training Center!
Якщо ви тільки розпочинаєте свій шлях в ІТ, і досі не визначились, яку мову програмування та технології обрати — ця стаття саме для вас.
Давайте відгадаємо — ви, мабуть, обираєте зараз серед популярних Java, .Net та інших технологій. Навіщо ж зв’язувати свою подальшу кар’єру з маловідомим Salesforce? Що це взагалі таке?
По-перше, Salesforce — це не робота у сфері продаж, як багато хто думає з назви :)

Salesforce — одна з найперспективніших технологій нашого часу. Це світовий лідер в області розробки CRM систем, Cloud—платформа з фокусом на розробці та інтеграції задач для бізнесу. Великі компанії зі списку Fortune 500, а також компанії малого та середнього бізнесу використовують систему Salesforce для управління своїм бізнесом (продажі, маркетинг, синхронізація усіх бізнес-процесів компанії в одній платформі).
Якщо порівнювати розробку під Salesforce, то найбільш схожою вона є саме з Java.

В Україні (та і у всьому світі) Salesforce розробники є дуже затребуваними спеціалістами, в той час як їх кількість на ринку (в т.ч. в Україні) — відверто мала. За рахунок цього рівень зарплат є на порядок вищими, ніж в спеціалістів з іншими мовами програмування.

Зацікавились? Тоді запрошуємо вас взяти участь у конкурсі на посаду Trainee Salesforce developer.

Навчання є безкоштовним, практичним, проводитиметься в офісі компанії у Львові. Викладачами є наші досвідчені Salesforce розробники.
Формат навчання: теоретична частина + інтенсивна практична робота над навчальним проектом. Тривалість навчання — 1 місяць. Тільки уявіть — всього за 1 місяць ви зможете освоїти основи Salesforce та отримати свою першу роботу в ІТ компанії!

Що ж для цього потрібно?
-Технічна освіта — прикладна математика, інформатика, інформаційна безпека та ін. (може бути незакінчена вища освіта, готові розглядати студентів останніх курсів);
-Хороші знання принципів ООП;
-Будь-який досвід програмування (може бути некомерційний) + приклади Вашого коду на GitHub. Краще всього підійде Java або C #;
-Рівень англійської мови — як мінімум Intermediate strong;
-Можливість навчатись (а потім і працювати) на умовах повного робочого дня (8год) у нашому офісі у Львові.

Що ви будете вивчати?
-Introduction to Salesforce;
-Salesforce administration;
-Apex (incl. Triggers, SOQL/SOSL);
-Salesforce Custom UI (Visualforce, Lightning Components);
-Integrating with the Force.com Platform;
-Unit Testing.

Що потрібно зробити щоб стати Salesforce розробником?

Крок 1
Зареєструватися на курс BECOME A STUDENT (заявки приймаються до 31 травня 2019 року до 19.00 години включно).

Крок 2
Кандидати з найбільш релевантними резюме будуть запрошені на складання тесту, який включатиме 2 частини: технічну та перевірку вашого рівня англійської мови. Складання тесту буде відбуватись у нашому офісі, у Львові.
* Примітка: контактувати будемо лише тих кандидатів, резюме яких будуть відповідати вимогам вакансії.

Крок 3
Кандидати з найкращими результатами тестування будуть запрошені на співбесіду, яка включатиме HR та технічну частини.

Крок 4
Кандидати, які покажуть найкращі результати, будуть запрошені на 1-місячне стажування під менторством наших Salesforce розробників. Старт тренінг центру орієнтовно 10 червня (можливі зміни у зв’язку з періодом сесій в університетах).
Стажування включатиме роботу над тестовим проектом на платформі Salesforce.

Крок 5
Презентація проекту. Найкращі студенти отримають Job offers з пропозиціями по співпраці на позиції Junior Salesforce developer у компанії TechMagic.

Фідбеки від випускників попереднього Salesforce Training Center, тепер вже Salesforce девелоперів в TechMagic: Юлії Хоменко, Ярослава Пажуха, Ігоря Майби, Віталія Гайдучка та Ростислава Гайдукевича.

Чому вирішив податись на Salesforce Training Center?
Юлія:

"З самого початку я вирішила шукати роботу на позицію Java Developer, адже вивчала мову програмування Java і, власне, хотіла з нею працювати. Згодом, під час пошуку вакансій, я побачила оголошення на позицію Trainee Salesforce Developer в TechMagic. До цього часу про Salesforce чула зовсім мало, але вирішила дізнатись, що це таке. В інтернеті перечитала я досить багато, щоб зрозуміти що таке Salesforce і з чим його їдять, багато чого було не зрозуміло, але мене зацікавила сам галузь і те, що її мова програмування Apex дуже подібна на Java. Я вирішила надіслати своє резюме (до речі, це був останній день, можливий для надсилання резюме). В цей час я подумала, що це буде щось дивне, якщо я саме там і буду працювати, бо з самого початку не задумувалась про цей напрям і подала резюме в останній день«.

Ярослав:

«Друзі порекомендували спробувати Salesforce. До цього, я мав досвід з Wordpress, і набуті навики мені дуже допомагають в роботі з SF».

Ігор:

"Побачив хорошу можливість здобути теоретичні та практичні знання, як в межах платформи Salesforce, так і циклу розробки загалом, щоб в подальшому розпочати кар’єру в ІТ«.

Віталій:

«Тренінг центр це чудова можливість не лише перевірити свої навички і самовдосконалитись, а й потрапити безпосередньо на реальний та сучасний проект».

Ростислав:

«Сподобалась ідея CRM технологій і вирішив рухатись в цьому напрямку».

Наскільки ти задоволений роботою з Salesforce, чи виправдались твої очікування?
Юлія:

"Я задоволена роботою Salesforce цілком і повністю. Мої очікування виправдались. Звісно, як і в будь-якій роботі є деякі труднощі, але мені подобається те, чим я займаюсь«.

Ярослав:

«Я задоволений роботою з Salesforce на всі 100%. Не шкодую, що вирішив перекваліфікуватися з Wordpress Developer в SF Developer».

Ігор:

«Salesforce, як закрита та доволі обмежена система, іноді заставляє серйозно постаратися під час розробки якогось рішення, але завдяки доволі обширному практичному завданні на Training Center я це відразу усвідомив і воно не стало для мене сюрпризом. У всіх інших аспектах мої очікування виправдалися також, тому можу підсумувати, що я задоволений».

Віталій:

«Спочатку Salesforce здається надзвичайно складним і „not user-friendly“, та за найкоротші терміни ти звикаєш до нього і в силу вже багатьох інтегрованих в нього компонентів створюєш адаптивний проект, який буде безпечним і разом з тим зможе швидко та динамічно розростатися».

Ростислав:

«Виправдались на всі 100%».

Чи рекомендуєш розробникам, які лише починають свій шлях в IT обирати для себе Salesforce (які бачиш плюси/перспективи роботи з Salesforce)?
Юлія:

"Так, звичайно, що рекомендую. Це класна, відносно нова галузь IT з багатьма перспективами. Salesforce зараз дуже розвивається і стає все більш відомим та популярним. Насправді, є багато плюсів, один з яких, це те, що Saleforce це велика та багата галузь, де ти можеш набратись досвіду в багатьох речах, такі як робота з back-end, front-end, базою даних«.

Ярослав:

«З одного боку, я б не рекомендував Salesfoce, щоб не було конкуренції :) ЖАРТУЮ!
Якщо відверто, тоді так, я вже неодноразово рекомендував друзям Salesforce і продовжую рекомендувати. Для мене, найбільшим плюсом є те, що ти часто працюєш напряму з клієнтами, а це означає, що ми спілкуємося з ними на англійській мові.
Ще одним плюсом є те, що Salesforce — не лише Код, а й можливість декларетивно програмувати (лише мишка), і перед тим як робити таску, портібно подумати чи можна обійтися без коду).
Перспективи дуже хороші. SF деви- на вагу золота, а, оскільки, SF — дуже прогресивна платформа, в найближчому майбутньому, ми будемо забезпечені роботою на всі 100%».

Ігор:

«Як на мене, робота з будь-якою технологією/платформою — це річ суб’єктивна, тому, напевно, комусь Salesforce не підійде. А усім іншим можу рекомендувати. Перспектив сьогодні багато, так як на нашому ринку попит на розробників під Salesforce значно перевищує пропозицію. Серед плюсів можу відмітити один, на мою думку, значний: це ті ж самі обмеження платформи, тому що вони заставляють одразу вчитися писати ефективний код».

Віталій:

«Однозначно, з часом до Salesforce в Україні прийде така ж популярність, як і за кордоном. Але навіть сьогодні вибираючи Salesforce, ти стаєш тим працівником який є цікавим, необхідним та незамінним багатьом компаніям (одна з таких компаній — TechMagic). У свою чергу це дозволить тобі розвиватися у найкоротші терміни і ти вже сам відчуєш всі переваги роботи з цією CRM системою. Крім того, працювати з Salesforce — це сучасно, оскільки тут присутні постійні оновлення та нововведення, ти не стоїш на місці і не працюєш з технологією чи мовою програмування, які вже давно пережили себе, що однозначно буде плюсом як сьогодні, так і в перспективі».

Ростислав:

"Я вважаю, що краще спочатку вивчити Java (на базовому рівні хоча б) або C#.
Серед плюсів Salesforce: автоматизація бізнес процесів; синтаксично приємна мова програмування, яка дуже схожа на Java; код одразу потрапляє на Cloud, тобто зміни одразу ми бачимо в інтернеті, а не лише локально на своєму ПК; наявність JS фреймворку, який дуже схожий на Angular; безплатний хостинг веб-сайтів; зручний інтерфейс для маніпуляції об’єктами.

Чекаємо на Вашу реєстрацію на курс BECOME A STUDENT

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі