Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Дороги в Україні

Цей рік якийсь особливий по стану доріг. Уже бачу навіть в Київській області до сих пір не провели ремонт доріг після зими. Ну а в місцях де дороги і до того були погані, вони стали зараз просто жахливими або в деяких місцях зникли взагалі. Не пям’ятаю щоб ситуація була такою поганою останні десятиліття, навіть в 2015-2016 роках було краще.

autostrada.info/ua/map

Хтось знає, що це за прикол з дорогами? Чи всі гроші останній рік на боротьбу з бідністю (підкуп виборців) були направлені?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Всегда считал что ИТ сфера в большинстве своем наполнена людьми умными, логичными, с развитым мышлением. Умеющих 2+2 правильно посчитать и четко видеть причинной следственные связи. То ли это у нас в постсовке не правильная ИТ сфера, то ли на форуме ДОУ одни только печальные представители ИТ тусят. Очень же легко поделить весь бюджет Украины на протяженность дорог и стоимость ремонта километра и понять что за один год все дороги сразу не сделать. А потом умножить протяженность сделанных дорог за последние годы и понять что впервые за всю независимость действительно делают дороги.

В Чернигове дороги нормальные, потому что там ими занимается местная власть, которую выбрали местные жители и у которой есть полномочия и деньги благодаря реформе децентрализации.
А автору, видимо, Порошенко должен лично дорогу укладывать!

Тебе сейчас начнут рассказывать, что дороги на самом деле есть и чтобы деньги на их ремонте не воровали нужно срочно заплатить налоги.

У нас 170000 км доріг, в 2018 році зробили 3800 км — і це рекорд за всю історію України. Раніше ремонтували по 500-600 км за рік.
До 2022 всі обласні центри будуть з’єднанні чудовими дорогами.
P.S. Щоб були хороші дороги зараз — треба було 20 років назад починати працювати над цим.

И снова о тротуарах в черте городов.
Кто-нибудь может объяснить, законно ли в Украине тротуар превращать в площадку для своего бизнеса, перекрыв тротуар забором и поставив на него свою говнозабегаловку? Или перекрыв частично, оставив узкий проход пешеходам и расставив столики по бокам?

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Вроде гуглить должны уметь и сводить пару-тройку вещей в логическую цепочку.
Снег сошёл — оценили состояние дороги
Решили, какие делать первоочередно
Выделили квоту из выделенных денег(не деньгами пока ещё)
Объявили тендера
Поиграли тендера
Месяц пооспаривали, порасследовали
Устаканили и закрепили результаты
Подрядчик начал работать
Из этого всего только одни тендера играются месяц, все остальное тоже требует времени и ещё некоторые моменты и подробности опущены
Итого начало работ происходит в апреле минимум.
В этом году большинство абз запустились только после 10 апреля. Много дорог уже делается.
Хотите узнать, какие будут делаться — зайдите на прозоро и посмотрите, на ремонт каких участков каких дорог играют/играли тендера

Якийсь відстійний підхід у них якщо це так. Бо при ньому декілька місяців автомобілісти їздять по небезпечних дорогах, ламають автомобілі, це все виливається в мільярдні збитки для економіки. Ну і в минулому році в Київській області почали ремонт доріг набагато раніше, хоча всі ж умови такі самі теоретично.

Ну і ще в цій тактиці затягування ремонту погано те, що поки ремонт затягують, ями стають все більші. Це як з дірками в зубах, які поки маленькі, то можна дешево запломбувати, а якщо їх запустити, то потрібно буде міняти весь зуб.

Потрібно тоді ворушитись швидше. Типу вони не знали які дороги потребують ремонту? Могли б почати з тих, які вони забули ще з осені відремонтувати.

Ну і все-таки в минулому році післязимовий ремонт провели швидше. В цьому році, скоріш за все, Петро витратив великі державні кошти на свої одноразові соціальні допомоги перед виборами і тому на дороги в нього вже нічого не залишилось.

Була інформація, що по ініціативі Порошенко перед виборами виділяли великі кошти на матеріальну допомогу з бюджету для його «сіток», потім були виплати пенсіонерам, були підняття пенсій. На дороги при таких тратах уже могло мало що залишитись.

Додатковими виплатами пенсіонерам хвалились самі представники влади. Про матеріальну допомогу перед виборами заявляла «Опора».
Також були заяви МВС з цього приводу.
www.pravda.com.ua/news/2019/03/14/7209185

Мій колега казав, що по снігу їздити краще, ніж без нього. Ями снігом гарно утрамбовані і хоч і повільно, але їхати можна.

«Часто бывает, что если удалось выявить 100%-ю повторяемость бага, и если есть возможность использовать баг в своё благо, то баг чудесным образом переходит в разряд фич».
Реч.флота нет (чуток начинают возить), ж/д — дорого и долго, по этому: Фуры — Ремон — Фуры — Ремонт — Фуры — Новая — Фуры — Ремон, где «-» пилим, доход, заработок. То, такой баг как «перегруженная фура на наших дорогах», это просто фича для зарабатывания на латании дорог. У меня такая логика вырисовывается. А Вы только про тире и куда смотреть, где тире на дорогах будет в очередном году на очередном, а точнее, одном и том же месте, без продвижения вперед и сохранения объемов достигнутого ранее, хотя бы в приемлемом виде.

Чергова зрада, не хватає 80 метрів моста
t.me/...​3247&rhash=317eb407c8ab00

Пусть, возможно, не совсем в тему.
Но! Несколько лет не было ни одного поезда в Бердянск при власти П.
Один, на самом деле, был, ночной, в Запорожье, общие вагоны, даже не плацкарт, кто первым лёг, того и тапки, списаные вагоны.
Ну я не знаю, дороги, конечно, там да, больше 40 в час не проехать. Но ЭТО! Отменили ж/д сообщение, распустили работников вокзала, и это при том, что раньше были десятки направлений из города...

Ну нічого, зара гідранту інавгурацію на хліб намажуть і знову все буде як колись при ельфах!

В 2015 когда отменили поезда в Мариуполь, ездили на Бердянск с Киева и оттуда на такси.

Открыта дорога сделанная по новой технологии
shotam.info/...​rohu-v-ukraini-iaka-vona

Это довольно старая технология. Со своими проблемами..
vi.ill.in.ua/m/625×469/975930.jpg

Дорога из плит != бетонная дорога

В пиндостане дороги из бетону уже 100 лет как делают, в чем новизна технологии заключаеться ?

жаль, что всего 2 километра сделали. Я там ездил в августе прошлого года, вся дорога от Решетиловки до Днепра была в очень плохом состоянии.

Да потому что как лох на сраной Тесле. Взял бы как все нормальные чуваки Санта-Фе, и все было бы тип-топ.

Короче, все зрозумів. Дороги не латають після зими, тому що в середині року збираються робити капітальний ремонт з повною заміною дорожнього покриття.

Ага, и так уже какой 10 лет. По поводу громад, Никополь в сторону Марьянского, они и спасли, объезд через Покровcкое и второе, где кошевой Сирко, забыл как. Но туда уже поперли и фуры. На следующий год и их не будет. Офигел, когда автобус Кривойрог-Херсон заявился в Марьянском, народ у водителя насчет таблички аж спрашивать начал. Также через села объезжал трассы. Зачем выселять народ, чтоб отобрать землю, если достаточно не делать дороги, и чернозёма завались будет под ветряки и солнечные панели. За два года в Никополе так и не доложили 5 метров скомунизденого асфальта на одной из полос. А ямы между двумя кусками, что делали ещё тогда, хоть фрезой пришлись. В Марганце к кладбище тупо трассу щебенкой засыпали, аля грунтовка. Хоть воруй, не воруй, фуры уничтожат любой результат, дав нужный результат по вымиранию сел.

У меня возле дома месяц назад подлатали. Прошли 2 недели дождей, латки вымыло.

Всегда считал что ИТ сфера в большинстве своем наполнена людьми умными, логичными, с развитым мышлением. Умеющих 2+2 правильно посчитать и четко видеть причинной следственные связи. То ли это у нас в постсовке не правильная ИТ сфера, то ли на форуме ДОУ одни только печальные представители ИТ тусят. Очень же легко поделить весь бюджет Украины на протяженность дорог и стоимость ремонта километра и понять что за один год все дороги сразу не сделать. А потом умножить протяженность сделанных дорог за последние годы и понять что впервые за всю независимость действительно делают дороги.

Ну, как делают. Неделю назад продолбали отбойниками асфальт и с**бали в закат.

А если учесть, что, например, на ливневки забили х*й, так можно было и не делать никакой асфальт вовсе.
Я даже неоднократно видел народную забаву: специально разогнаться, чтобы окатить водой прохожих. *башит такое чучело по дырявому асфальту, педаль в пол, плевать на ведро, надо срочно показать всем, кто здесь альфа.

Проблема не в том, что делают медленно — воруют на ремонте.

Есть факты воровства? Что я видел раньше и вижу сейчас. Раньше все кричали воруют — дороги реально никто не делал. Сегодня кричат что воруют так же и даже сильнее — дороги каким то чудом строят при чем капитально и качественно. Может хорош вестись за зепропаганду?

Факты воровства в том, что недавно отремонтированные дороги буквально через пол года приходится ремонтировать ещё раз. А так-же в известном факте халатного отношения укравтодоровцев к своей работе, это при бюджете который сильно выше требуемого частными фирмами

Куку. На улице 2019ый уже. Погугли что изменилось со времён до 2014. Я родом из Винницы, часто катаюсь из Киева. Дороги в отличном состоянии. Все дороги что делались на протяжении последних лет в винницкой области — так и остались в отличном состоянии. Я 240 сыплю спокойно. Только один поселок на границе винницкой области и Житомирской, там где пост полиции, вот там по сей день убитая дорога. Но то вопрос к местным.

Всегда считал что ИТ сфера в большинстве своем наполнена людьми умными, логичными, с развитым мышлением.
Я 240 сыплю спокойно.

Сразу видно умного, логичного, с развитым мышлением.

Я 240 сыплю спокойно.

За такое лишать пожизненно надо + 3-8 лет колонии, как за покушение на убийство.

че не расстрелять сразу как Мишу Медведева?

Куку, а ты поедь дальше Винницы. Киев-кировоград-Кривой Рог-Николаев-Херсон и там лети свои 240. И потом рассказывай как делаются дорогои. До 2014 еще по ним можно было ездить, а сейчас рядом дорога по полю накатанная, лучше чем трасса которая «делается»!

Возвращаемся к вопросу калькулятора.

Я 240 сыплю спокойно.

На спорт моте ?

ох уж эти порохоботы, со своей параллельной реальностью. Можно рассказать где в центральном регионе (киевская, винницкая и житомирская области) — построены (отремонтированны) капитально дороги?

Я вот могу рассказать пару классных мест с ямами глубиной по 40-50 см. Например киевская окружная, любой разворот от м. Теремки до заправок сокар. Таких ударов в подвеску я не получал ни где, за 25000 км за пол года по всей стране. Там по незнанию если ночью заехать есть риск разбить морду на абсолютно любом внедорожнике. Это вот это капитально и качественно?

Или может идеальная дорога построенная турками — м06. В районе Коростышева, правая полоса. Так заделали ямы, что подвеска сильней отрабатывает после ремонта, чем до. Уже неоднократно видел как длинномеры там пробивали шины.

Или может в Житомире есть дороги? советую улицу Баранова. Средняя скорость 10-15 км/ч.
25%ные...

Киев, улица Чавдар, которая ведет к новостройкам от Бориспольского шоссе сразу после южного моста, т.е. это спальный район, в топе левого берега. Кажется что грунтовка здесь была бы намного удобнее и ровнее, без ям, в которые полностью падает колесо. Живу здесь уже 2 года, дорога ремонтировалась 1 раз и то за средства Новуса, который привел в порядок пятачок рядом с ним.

только хотел по Чавдар тоже написать, это жесть

прежде чем давать ссылку стоит с ней ознакомиться. В ней в 2017ом году проведен ремонт трассы киев-одесса на участке от умани)))) Я ж говорю, у вас, порохоботов — своя реальность. На картинке ремонт есть — а на практике нет. Слабо признать что свою полную неправоту?

Если в Житомире нет дороги, почему не дрючите местную власть?

не надо съезжать с темы. Цитирую твои же слова:
"

дороги каким то чудом строят при чем капитально и качественно.

так где в Житомире дороги? Где на юге страны дороги? Как доехать до Одессы не ушатав подвеску? как доехать с ужгорода до ивано-франковска не убив нахрен автомобиль в ноль через дорогу р21?

даю последний шанс перед оскорблениями признать свою неправоту.

Ох ты мой мамкин оскорблятель. Видео ролик записать не забудь. 1) мне тебе проехаться и поснимать 250 километров дороги? 2) где я говорил что ВСЕ дороги откапиталены? 3) в прошлом году ездил пару раз в Одессу, ямы были только от Нестерова до Умани. К осени ± ямы заделали. Больше ям не видел.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

З того що бачив на власні очі — Т1012, наприклад. Це крім доріг в самому Києві.
Далі в цікаві тобі регіони не їздив. М03 роблять потихеньку, по Полтавській області дещо роблять.
Дуже легко знайти погану давно не роблену дорогу, просто тому, що зроблено дуже мало в порівнянні з усією протяжністю доріг.

ну так о том и речь, ничего не делается. вот эти перечисленные 50 км дорог это курам на смех.

А, ну ти хочеш, щоб усе й одразу, дешево і мабуть сердито? Ну так же не буває.
Об’їзну в Полтаві роблять вже другий рік, по самій Полтаві ділянку М03 нарешті почали робити, під Лубнами добрий шмат з мостом, під Полтавою три кілометри зробили, почали ще мабуть з десять.

не бывает? А к евро2012 почему так было? почему к евро смогли за пару лет отгрохать шикарную дорогу через пол страны? Почему к евро смогли закупить нормальные поезда, и модернизировать пути? построить аэродромы? закупить тысячи единиц общественного транспорта? а? Мне нравится янукович, но глупо не признавать что при нём, вплане инфраструктуры сделан шаг вперед. Пусть за кредитные деньги ебрр. Но сделано многое, что и сейчас актуально. А что сделано за последние 5 лет? НИЧЕГО. Ваши 10 км в год можете засунуть...ты знаешь куда.

Не надо мне вешать лапшу на уши, у меня прекрасная память.

*не нравится янукович. очепятка

В 2012 були інші бюджети, не було війни, з хюндаями ще та зрада вийшла, шикарна дорога на півкраїни — це круто, звісно, але крім неї ще десь будували? Зробили 1600км доріг, освоїли в 10 разів менше за поляків, хоча фінансування було. За 2018-й зробили вдвічі більше, звісно, їх не видно, бо ці шматки розкидані по країні. До євро-2012 будували там, де були туристи, а населенню — шиш з маслом.
Так шо сам собі засунь що-небудь куди самому хочеться, раз тебе ця тема так хвилює.

я повторяю свой тезис: не надо вешать мне лапшу. Какая война? Не смеши меня. 50 км фронта который не двигается 5 лет — не война. Может бюджета больше выделяется на армию? тоже нет. С таким враньем — проще лесом идти.

Я не вижу смысла что то обсуждать с персонажем, который думает что где то дороги строятся. Я объездил всю западную часть страны за эти пол года — не видел я этих тысяч километров новых дорог о которых ты тут пишешь. За то видел ямы длиной по 2 метра и глубиной по пол метра, куда матиз целиком помещается. Видел абсолютно мертвую дорогу р21. Видел что в моем родном городе (300к населения) — яма на яме, не припомню за 15 лет такого ужаса. Да что далеко ходить, взять самое сердце страны — киев. Я могу сразу назвать 10 участков дорог, с ямами глубиной по 20-30 см.

Как можно говорить о том, чего нет ©.

50 км фронта который не двигается 5 лет
Может бюджета больше выделяется на армию? тоже нет.

? Ти впевнений? Чи просто ляпнув, як і про дороги?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

По моему скромному мнению с теми, у кого «не война», вообще не стоит обсуждать какие-либо темы. Уверен ли он, не уверен — какая разница.

Дядь я особисто знаю приклади коли люди собі будинки виганяли на ремонті та будівницітві доріг.
Так шо не треба тут про те шо грошей немає. Гроші є просто пиздять тотально усі — від дрібного робітника (візками) до керівника того всього (камазами).

Особисто знаєте? Нагадати телефон поліції чи СБУ?

Я писал тут, в комментариях, ранее про то, как поступает полиция, даже имея в руках доказательства преступления: dou.ua/...​rums/topic/27177/#1580177
Именно описанные мною там м*даки участвуют в вывозе всякого лута с заводов.

Я це не працюють? Пн-пт з 9:00 до 18:00.

Я таки не вірю, що це реальна людина.
ІТ-ники українські трохи наївні та інфантильні, але ж не настільки тупі, щоб вірити що у нас коли-небудь працювали суди.

Дядь я тобі як людина яка 5 років протусила у цивільних судах усіх інстанцій можу сказати що ні, не працюють.

коли саме?

Перше засідання було в лютому 2014, останнє — в листопаді минулого року, в середьному за цей період мав одне засідання на 3 місяці. В мене відібрали квартиру в Києві яку я чесно за свої гроші купив 2013го року. Довго розказувати, але повір — суди в нас не працюють.

це що таке?

Мав наувазі цивільну справу.

А хто відібрав забудовник чи дружина?

Спадкоємець який пропустив свій строк на спадщину в той час як квартиру яку він мав спадкувати шахрайським шляхом відчуджили та перепродали мені :) Довга історія, я пару разів тут вже коротко описував.

От коли обовязково програєш сам — також так заговориш.
І вся наївність також зникне.

Если у нас коррупции нет, и суды работают. Почему человек остался без квартиры и без бабла? )

без бабла

Мало того що без бабла, так я ще мав компенсувати витрати на адвоката мому опоненту, хоча по факту перед ним мали би відповідати шахраї а не я.

А потім ДВС з мене лупануло 16 штук гривень на пустому місці просто так, тому що виконавче провадження відкрито.

А ще ДВС арештувало рахунки в банках, бо вони надсилали листа на помилкову адресу і я навіть не знав що винен їм грошей, а знімало арешт 3 місяці хоча я бабки заплатив у той же день коли дізнався про арешт )))

Все у нас добре працює ))) Я ж програв, значить скарги необгрунтовані )))

що суди в нас працюють добре

бгг, а ще подивися як працює суд наприклад над таким чуваком як Святогор (в інтернеті гуглиться). То світло зникає то суддя собі самовідвід робить, то ще якась дічь :)

Так, суди працюють, все в порядку :))))

А что, документ на право власності был такой, что не подкопаешься?

Тоді нам всі казали що не підкопаєшся, а зараз я вже стріляний горобець і знаю, на що треба звертати увагу. Якби зараз мені показали такі доки як 5 років тому то я би звісно не взяв хату. А тоді і знайомі ріелтори і нотаріус казали шо все чьотко.

Короче, довга історія, в одному реченні не напишеш.

Я ж собссна почему и хочу брать квартиру в новостройке

Ну там теж нюанси бувають, але їх менше, однозначно.

И на что конкретно обращать внимание? Бортанули пару предложений по причине мутной ниточки с доверенностями.

на что конкретно обращать внимание?

Якщо попередня угода була менше 5 років тому — це вже не дуже добре, якщо менше 3 — підозріло, менше 1 року — точно не варто з цим зв’язуватись.

Багато власників — теж не дуже ок. Спадщина — теж не ок, але треба дивитися.

Найкраще брати хату в першого власника по документам приватизації.

Бажано мати свого нотаріуса який все перевірить і видасть свої рекомендації. Якщо є якісь нюанси, наівть невеликі — краще не зв’язуватися з такою хатою, бо потім будете мати пригод як я.

Обов’язково говорити з сусідами, бажано с декількома.

Ні в якому разі не поспішати! На пошуки першої хати (тієї що відсудили) в мене пішов місяць, другу квартиру яку я купив минулого року ми досить активно шукали 9 місяців. Можна і рік легко витратити.

Ну це так, на перший погляд.

Щоб ви розуміли, 6 років тому я проколовся просто на всіх пунктах: купив хату, в якій жила жінка, що померла, але за документами мала кредит у банку. Банк реалізував майно на відкритих торгах і продав його першому покупцю. Цей покупець перепродав другому і другий — вже мені. Всі угоди були проведені у часовому проміжку менше ніж пів-року.

Я в той час жив на зйомній хаті, яку продали і мені треба було терміново з’їжджати, і вирішили купити квартиру а не знімати. Продавці застосували прийом «у нас вже є покупці які готові забрати хату але ми дамо вам якщо ви поквапитесь» на який я з готовністю купився. Незважаючи на бажання дружини, ми так і не спромоглися поговорити з сусідами (якби поговорили то нам би всю історію розповіли).

Всі переконували нас що з хатою все ок — і ріелтори (обидва знайомих), і нотаріус.

Як ви вже здогадалися, ніякого кредиту не було, квартира на торги не виставлялась, шахраї підробили ці документи та вивели квартиру в чисту через чорного нотаріуса. Далі ланцюжок перепродажів щоб замісти сліди а крайнім виявився я. Кримінальне слідство за 6 років звісно нічого не накопало.

Хату в мене забрав брат жінки яка там проживала — дід 70го левелу, який з нею не спілкувався вже багато років а сам проживає у Білорусі. Свій строк на спадщину він пропустив тому що не спілкувався з нею, а більше родичів у них тут не було. Суд продовжив йому строк на прийняття спадщини безпідставно, лише тому що той «проживає у Білорусі», хоча це не є поважною причиною і є практика Верховного Суду по таким питанням.
Далі все було лише питанням часу.

Зараз якби я побачив такі документи, я би навіть не дивився на об’єкт. І по барабану що вони там можуть виглядати правдоподібно, в судах таке ламається на раз два.

Будь-які мутки з залоговим майном, зі спадщинами, з частками, з угодами в проміжку менше 5 років — все це підозріло і краще не мати справи, навіть якщо ціна хороша та об’єкт подобається.

Ця ваша історія мене жахає страшенно.
А апелляції стосовно суду, що «продовжив йому строк на прийняття спадщини» не дали результату?

А апелляції стосовно суду, що «продовжив йому строк на прийняття спадщини» не дали результату?

Суди в нас працюють «як треба»™, тому ні, не дали. Судді навіть не спромагалися писати пояснення, просто «ваші аргументи суд не переконали» і все, пофіг що ти заплатив 30 кусків судового збору )))

А що ж ваші знайомі реєлтори і нотаріус? Розвели руками?
І ще цікаво як можно було підробити рішення про відчуження житла банком. Хіба такі рішення не повинні бути в якихось реєстрах чи ще десь?

А що ж ваші знайомі реєлтори і нотаріус? Розвели руками?

Так. Вони свої бабки отримали а далі все ))) Ніякої відповідальності не несуть, звісно.

І ще цікаво як можно було підробити рішення про відчуження житла банком.

Зробили лівий папірець, пропустили через чорного нотаріуса і все. Далі квартира по електронному реєстру, який якраз 2013го запровадили була чиста.

Так что, аппеляцию нельзя было подавать?

А я не є стороною у справі ))) Тому що не родич. Мотивація що в мене немає інакших способів захисту (наприклад перекласти відповідальність на шахраїв) суд не переконує, тому що, як каже пан Shapod, суди в нас працюють як треба )))
Завдяки нашому адвокату всі ці танці з бубнами довколо людей в чорних мантіях затягнулися на 5 років. Якби в опонента (нагадаю, дід 70го левела) був норм адвокат, то нас би вжарили за рік без проблем.

Був і такий варік, але ціна вопроса (~$60k на ті часи, зараз десь 40) нецікава ні для людей з дев’яностих, ні для суддів.

А вообще интересно: откуда дед узнал, что там уже другие люди проживают?

Через якихось непрямих родичів дізнався. Я й сам не знаю.

Мне вот интересно, а если бы ты бы эту квартиру в кредит взял, это бы помогло?

Так, однозначно! Банк дуже ретельно перевіряє історії квартир, і вона відвалилась би ще на цьому етапі.

Смотря что в залог пошло. Кредит на покупку. Покупку отобрали, а кредит будь добр погаси. Как бы есть страховка, но она явно не будет такое включать/покрывать. Это ещё более морально худший вариант, когда выплачивается годами то, чего лишился по суду.

Смотря что в залог пошло.

Якщо іпотека то я так розумію що купує банк і майно належить йому поки ти не виплатиш. Хоча я можу помилятися.

Раньше от банка зависело, были такие, например, OTP — права собственности на тебе, договор купли-продажи у тебя.
А квартира просто находится у банка в залоге, соответственно на неё в реестре наложен запрет на продажу и прочие сделки без согласия банка.

Были банки, которые договор купли-продажи не отдавали, у себя где-то хранили (дичь какая-то).

Но что там сейчас с ипотекой происходит не представляю.

В новострое тоже не все гладко может быть.

Та що за демагогія із тим «коли саме»? Ніколи!
Ніколи суди в Україні не працюють і ніколи не працювали.
І ніхто не знає через скільки десятків років запрацюють.
Бо працюючі суди ніхто із корупціонерів не хоче і не захоче.

Вас не запитав. І безглуздо вас про це запиутвати.

Так это небось и есть полиция, или СБУ.

Ой млять дети, ты б еще сказал в прокуратуру. По бумагам там все чисто и не прикопаешься, разве что до тех кто на лопате работал. А я думал что

ИТ сфера в большинстве своем наполнена людьми умными, логичными, с развитым мышлением. Умеющих 2+2 правильно посчитать и четко видеть причинной следственные связи.

Так они тоже в доле :) особенно СБУ. Они как раз и занимаются крышеванием

Вы или троллите или... поедьте на западную, посмотрите какие целые коттеджные городки у работников таможни. Будем думать какие они креативные и программы компьютерные пишут?
Не зря в штатах маркер коррупционера, это разница между налоговой декларацией и имуществом. А у нас благополучно перед вборами отменили.

Он спорит со всеми и обо всем подряд, в одном топике он против налогов, во втором за, а когда кидают ссылки на эти дискуссии он говорит что это был сарказм и прочее. Обычный бредогенератор.

Если отношение его официального дохода к стоимости дома такое же, как у таможенников, то да, что-то там не чисто.

Влодко, хлопе, шо ти зробив особисто, шоб не пиздили?

Всегда считал что ИТ сфера в большинстве своем наполнена людьми умными, логичными, с развитым мышлением

в глазах свитчера может так и выглядит, хз

Що тут дивуватись коли багато місцевих проголосували за Зе

Блин я прям в какой то вдоутактик или вдоукласники окунулся.

По опросу на доу большинство хотело голосовать за Пороха.

А что «много» тут светилось — так это максимум человек десять создавали иллюзию толпы, строча комментарии, а еще человек 30 ходили вслед и поддерживали их лайками. Но это не много, это мизер, просто они старательно делали тут вид, что их тут много.

А сколько этих самых денег с дорожного сбора получается? У нас страна в списке самых дешёвых для жизни, и с самыми низкими налогами. И на все что необходимо не хватает этих самых низких налогов.

На что тогда идут деньги за дорожный сбор?

Какой. Б***ь. Дорожный. Сбор.
?

Хочется понять откуда берутся люди которые говорят о дорожном сборе в 2019 году.

Какой. Б***ь. Дорожный. Сбор.
?

Хочется понять откуда берутся люди которые говорят о дорожном сборе в 2019 году.

Тот который перенесли из обязательного платежа в цену топлива.

Причем сделали это трижды за время независимости ;)

Всегда считал что ИТ сфера в большинстве своем наполнена людьми умными, логичными, с развитым мышлением. Умеющих 2+2 правильно посчитать и четко видеть причинной следственные связи. То ли это у нас в постсовке не правильная ИТ сфера, то ли на форуме ДОУ одни только печальные представители ИТ тусят.

И ниже вы постарались это потвердить простым делением чужих денег на все дороги.
Даже возьмем больную фантазию что государство необходимо то его функция заключалася в организации строительства на разных уровнях и нахождении инвестиций и найма приватных компаний для просчета окупаемости.
Но у нас все просто взять чужое и поделить на протяженность дорог... так и живем

В Одесской области наконец-то отремонтировали полностью главную трассу. Раньше она была совсем убита. Катаюсь Измаил-Киев, поэтому знаю о чем говорю.

3 или 4 года делали.
А деньги на это шли из эксперимента по перераспределению части таможенных сборов в областной бюджет.

3 или 4 года делали

Зато сейчас ни одной ямы. Такую дорогу, которая там была, быстро сделать не получилось бы.

толку с этого всего, когда дороги делаются не по ГОСТу, пилятся бюджеты чиновниками, а сами дороги сходят за 1 сезон

Ну на автостраде тоже есть умельцы ставить оценки: «Дорога (Кременчуг-Полтава) на 5ку, все отлично, можено смело ехать 120 днем и ночью, но ставлю 2 потому, что перед Полтавой участок с ямами».
На данный момент для себя сделал вывод:
1. Дороги разрушаются от плохого отвода воды с поверхности (сначала стоит лужа, методично гидроударам трещины конвартируются в ямы) и многотонный транспорт. Например, участок трассы Лубны-Борисполь в ямах в правой полосе только. Из Кременчуга возят щебень/песок на строительство трассы Киев-Харьков и очень хорошо видно по какой полосе идут гружоные авто, а по какой пустые.
2. Сейчас много запланированных участков под реконструкцию, типа сделать развязки, съезды и прочее. Например, у меня в Кременчуге в сторону Полтавы 12 км хреновастенькой дороги с наплывами, но ее не делают капитально потому, что в этом месте запланирована новая развязка на новый мост через Днепр. Есть дороги которые стоят на капитальный ремонт в средине года, их тоже не спешат делать.
3. Есть мелкие населенные пункты, которые не в состоянии содержать дорогу такого класса, которая проходит через этот населенный пункт, т.е. провести тендер и сделать толково, денег таких боятся что ли. Это заметно по ПГТ особенно в моей округе. Есть целые регионы, которые не славятся хорошими дорогами как Черкасская, Кировоградская и Николаевская области, про остальные не особо слышно.

Только относительно недавно поменялась модель управления дорогами, по-этому ждать того, что за год произойдет чудо не стоит. Например, раньше подрядчик делал дорогу и ему нужно было ее обслуживать год. Т.е. хоть из говня ее сделай, но год она простоит, сейчас это время увеличили.
Как по мне, то тенденция положительная есть, хотя бы появилась стратегия, что до 2022 года все обласные центры должны быть объеденены хорошимы дорогами.

3. Есть мелкие населенные пункты, которые не в состоянии содержать дорогу такого класса, которая проходит через этот населенный пункт, т.е. провести тендер и сделать толково, денег таких боятся что ли.

За дороги державного і регіонального значення навіть в населених пунктах відповідає центральна влада.

Есть целые регионы, которые не славятся хорошими дорогами как Черкасская, Кировоградская и Николаевская области, про остальные не особо слышно.

Дніпропетровськая, Одеська, Тернопільска.
От в цій темі ще викладали недавнє відео де тестували дороги в Кропивницькій, Дніпропетровській, Миколаївській і Херсонській областях, в усіх них були великі проблеми.

У нас уже есть Кропивницкая область? Она же так и осталась Кировоградской вроде, о которой предыдущей постер упомянул.

Точно, вона зараз в процесі перейменування. Я помилився, коли прийняв новину про те, що Рада прийняла постанову про нову назву, за завершення перейменування.

Особливим був 2013 при Азірові. Отоді був повний ппц навесні, зараз норм.

Думаю, тут все залежить від регіону. Можливо, в якомусь регіоні стало краще, он Львівська область яка зелена за рахунок іноземних коштів і турецьких будівельників.

Якщо вже в нас, у Львівській області, така жахлива корупція та масові розкрадання, то мені тоді навіть страшно уявити що зараз відбувається на схід від Дніпра.

Лучшую рекламу дорогам в Украине дал на этой неделе посол Канады в Украине в своём твиттере

twitter.com/...​tatus/1125284469718573056

Посол Канады давно не был в столице Канады, где, конечно не такой хороший чёрнозём, но дырочки размером с колесо встречаются очень часто после этой очень снежной зимы, особенно на темной стороне CMA, сегодня на повороте бухнуло так, что аж стаканы стоек зазвенели...

Посол Канады давно не был в столице Канады

ты просто давно не был в Украине и в Черкасской области и в Чигиринском районе особенно ))

я вот прошлой осенью был.

При цьому у нього на фотці, де ця зупинка з написом, ще непогана дорога як для Черкаської області.

В Черкаській області зараз offroad трапляється і посеред трас державного значення. Хоча наскільки я зрозумів його пост, то в нього дві частини. Перша, що він засряг в багнюці, друга про напис «Де дороги?» і загальний стан доріг в Черкаській області і ці частини прямо не пов’язані.

Тот твит, что вы линканули — про offroad. и фото тоже

Открыл карту, в Крыму зрада какая-то

Я зимой (их летом) ездил по Южной Америке и удивлялся. Тоже бедные страны, в некоторых регионах летом +10-15. Но дороги везде идеальные. Что в беднейших регионах Перу, что «на краю мира» между аргентинскими поселками в Патагонии где даже позвонить невозможно после выезда из города, так как там никто не живет и сигнала нет.

В Кировоградской области (и особенно внутри Кропивницкого) осенью до моего отьезда дороги сделали. Я вернулся как снег сошел, дорог нет (не только у нас, кстати, по дороге из Борисполя тоже ужас). На днях по этому бездорожью начали наносить новую разметку. Прыгаешь как на американских горках, но зато можно штрафануть за пересечение сплошной, во время объезда бездной ямы.

В Південній Америці низька концентрація населення, мало хто їздить по дорогах.

у них просто лишние деньги есть строить дороги, не иначе

Эти страны не Норвегия, статистически низкая концентрация (на ~30 мест ниже Украины) получается за счет больших размеров стран, в то время как заселенные регионы очень плотные. У меня был опыт перемещения как и по сильно заселенным частям, так и по не очень. Дорогие одинако хорошие.

Вот например столичные дороги Байреса (перекрытые к протестам, −5*C-+40*C в теч. года), пригородов Мендозы (-7*C-+45*С в теч. года), прохладного Пуэрто Наталеса (-16*C-+28*C в теч. года), бедного Перу, а именно вот не центр-не пригород Куско (-7*C-+28*C в теч. года). Серьезно, я настолько отвык от наших дорог, что это был главный шок по возвращению. У них тоже местные обожают ныть про коррупцию, но почему-то дороги не такие как у нас.

В Аргентине не был, а вот про Куско скажу, что снег там последний раз выпадал в 1911 году, а −7 — это температурный рекорд, обычно температура ниже нуля не опускается.
Ну и не скажу, чтобы там особо хорошие дороги были, ухабов хватает, особенно если за пределы центра выехать (про брусчатку в центре умолчим :))

Мы по долине катались пару дней, кроме одного раза, когда срезали по полям к Мораю, достаточно уверен, что выбоин не ловили. Брусчатка в центре из салона конечно раздражает, но она плотно уложена, а снаружи выглядит классно. Фотка в предыдущем сообщении в Корипате сделана, что по заверениям встречающихся на пути туристов совсем не центр (минут 35 пешком от плаца де армас) ¯\_(ツ)_/¯.

Температуру да, у всех записывал по рекордам. В случае Киева было бы −33*C-+40*C

Фотки из предыдущего не грузятся кстати

Странно. Это от гугл фотос, *.googleusercontent.com. Инкогнито хрома у меня открывает, в фейсбук по ссылке подтягивает превью.

Нет никакой корреляции между состоянием (асфальтированных) дорог и плотностью населения. В Бельгии и Голландии плотность населения в 4-5 раз больше чем в Украине, в Норвегии — в 5 раз меньше. Дороги и там, и там весьма ок. У нас же сначала на дорожном строительстве воруют безбожно (что делает практически невозможным строгое следование технологии), а потом еще и грузовой транспорт перегруженный в 1.5-2 раза выше нормы ушатывает за сезон и то, что построили/пофиксили.

Так от у чому секрет, треба просто їздити меньше!

но зато можно штрафануть за пересечение сплошной, во время объезда бездной ямы

читай ПДД, за такое нельяз штрафануть.

У нас 170000 км доріг, в 2018 році зробили 3800 км — і це рекорд за всю історію України. Раніше ремонтували по 500-600 км за рік.
До 2022 всі обласні центри будуть з’єднанні чудовими дорогами.
P.S. Щоб були хороші дороги зараз — треба було 20 років назад починати працювати над цим.

треба було 20 років назад починати працювати над цим.

боянЪ

То, что ты пишешь не матчится с тем, что я вижу вокруг.

Давайте від зворотнього: як можна довести, що мої слова неправда?

Ось першоджерело: ukravtodor.gov.ua/...​hy__mify_ta_realnist.html

Читаємо:

Тож загалом по всій країні, відповідно до офіційної інформації, було відремонтовано 3 800 км. З них 1 562 км доріг державного значення.

От і можемо зробити висновки про якість наших ЗМІ (навіть досить поважного Слово і Діло), де під заголовком «Выяснилось, сколько дорог в Украине отремонтировали в 2018 году» подали дані тільки про дороги державного значення.

у вас тут Ойти Форум или Поличтачь?

Ездить на авто. Как это делаю я. Ежедневно по городу, несколько раз в году по стране.
Писать можно что угодно, но своим глазам я верю больше.

Це не заперечує того, що в нас відремонтовано рекордні 3800 км доріг. Логічно?

А индусы одно время циклы разворачивали в коде. И что, за количественными показателями продукт становился лучше?
Я ведь не говорю, что не ремонтируют. Я говорю, что лучше не стало. Местами даже хуже стало.

А индусы одно время циклы разворачивали в коде.

Неправда, они их просто даже не сворачивали в циклы.

3800 км відремонтовано нормально, бо зараз роблять з гарантією. Але не забувайте, що всього у нас 170000 км — тобто за рік відремонтували 2.2%. Швидко хорошо не буде!!! І не вірьте нікому, хто це обіцяє.

3800 км відремонтовано нормально, бо зараз роблять з гарантією

Посмотрим, есть масса способов «спрыгнуть» с гарантии. Когда будут нормальные дороги, тогда можно говорить, что сделали нормально, а сейчас творится ужас на дорогах. Знак ограничения 40 часто стоит как насмешка, потому, что быстрее 20 не поехать.

Е95 каждый год с гарантией на 5-10 лет, и каждый год дорога в говнище.

До речі так, працівники укравтодору дійсно міряють все кілометрами. Коли мені відповіді писали, то постійно згадували скільки кілометрів відремонтували. Але при цьому те що вони відремонтували в минулому році в цьому році стало ще гірше ніж було рік тому.

Кілометри — це реальність. А те, що вам здається, що стало гірше — це суб’єктивно. На мою думку стало краще. І це також суб’єктивно. Якщо ви зробите дійсно об’єктивне дослідження — буду вам вдячний.

Я в даному випадку кажу об’єктивно про ту ділянку дороги, на яку писав скарги в укравтодор. Ту ділянку дійсно поремонтували осінню 2018-го, це пішло їм в статистику відремонтованих кілометрів. Але цієї весни там все стало гірше ніж було рік тому. Тобто ці кілометри статистики не додали хороших доріг. Так можна скільки завгодно кілометрів доріг ремонтувати за рік, але дороги кращими не стануть. І є ще один показник якості доріг, щорічне дослідження від Всесвітнього економічного форуму, де Україна в 2018-му році була на 130-му місці з індексом 2,4. Такий самий індекс 2.4 був і в 2017-му році. Десь в червні опублікують індекс і за 2019-й рік.

Ямковий ремонт не входить в 3800 км зроблених в 2018 році.

Глава «Укравтодору» знову наголосив, що ямковий ремонт — «українська необхідність». За його словами, в минулому році ямковим ремонтом в Україні відремонтували 30 тис. км доріг зі 170 тис. За вартість цих робіт капітально можна було відремонтувати тільки 200 км доріг.

Я справді дуже радий за західну Україну, але відчувається дуже високий контраст між моїм аргументом і вашим контраргументом. Показані ідеальні дороги не роблять кращими «то-ями-то-канави» та не відміняють відсутність доріг...

Показані ями не відміняють той факт, що зараз дороги робляться рекордними темпами. Головне — це тренд. А те, що поточний стан поганий, ми всі і так знаємо.

Я бачу поточний стан на власні очі, а ваші «рекордні темпи» лише у новинах та у «перемогах» Омеляна та інших...

Так гляньте чужими очима за допомогою ютуб. Це ж не видумки Омельяна.

P.S. Уявіть, що ви робите рефакторінг великого проекта (наприклад операційної системи windows).

Ютуб ютубом, а проїдьте з Кривого Рогу до Миколаєва, з Кропивницького до Кривого Рогу, з Кривого Рогу до Херсону і тоді мене зрозумієте. А щодо Омеляна, я чекаю на Hyperloop в Україні, він обіцяв =) Чи це були «видумки Омеляна» ?

Ок, починаємо спочатку. Чи говорить погана дорога на Кривий Ріг про те, що зараз не роблять дороги темпами, рекордними за всю історію України?
Про гіперлуп: цього року запустять тестовий майданчик в Дніпрі.

С 16-го, и то раньше, без изменений. Забили уже даже на латание. city-nikopol.com.ua/...​2-e-mesto-foto-video.html www.youtube.com/watch?v=KKRKaBjxky0 Годика два назад власть на вертолете в поле садилась/прилетала, проблем с трассами не заметила. По видео, дальше после дамбы в этом году ямы уже по 50 и боле см глубиной. Даже танки не пройдут, может ошиблись с ориентировкой на местности создавая искусственный ПРИРОДНЫЙ укреп район. Дороги громадам не принадлежат, никому не принадлежат.

Плачу за обслуживание дома 500 грв с квартиры, фирма за 25 км на другом конце города, с регистрацией на «шейшеловских» островах. Ну не могут они уже месяц прийти, перекрыть краны, сняв свои замки с подвала (чтоб слесарей старых жековских не звали), и тупо перепаковать отсекающий кран. Все коммуникации в доме в подвале заменены на пластик, там обслуживать нечего. Но, кому-то где-то ремонт они же делают. Есть же шикарные в этом плане дома. Вопрос, почему не мне за мои 500 в месяц, за два года уже 12000, делают мою проблему? Так же и с дорогами, я не хочу радоваться за других, за себя уже хочется за столько времени.

ты же понимаешь, что это компьютерная графика, а не реальная дорога? )

День ото дня растёт процент жиров у масле©

Середній і капітальний ремонт роблять з гарантією 10 років.

надо мерять тонно-километрами грузов

Звідки ж беруться ці «свідки покращення»? Ніби ж реальні люди. Чи це вже діп-фейки вийшли на новий рівень. Я не можу повірити, що реальні люди можуть бути такими наївними та зомбованими.

Зато аноніми, на зразок тебе, зараз все розпедалять саме так, як треба?

Проедься днепр-мариуполь не сбрасывая ниже 80 на межгороде без необходимости и назад ты будешь идти пешком

Не вижу. Там последние 5 лет дорога премерзкая и ремонтируется судя по всему волшебными феями крестными и ремонт в полночь становится тыквой. И мариуполь не село вообще-то, а сейчас самый крупный город в области после потери донецка. Или за пять лет нельзя было там хоть раз нормально сделать?

Вопрос в том КАК они ремонтируются

А що не так? Вбийте в ютубі «дороги украина 2018» і подивіться самі: www.youtube.com/...​query=дороги украина 2018

Трасу Дніпро-Кривий Ріг вже декілька років «капітально ремонтують».

В тому році деяки ділянки були непагані, то сподівався в цьому році вже щось доробили.

Де там, навіть те що вже було відремонтоване стало таким трешем, яким були ділянки до ремонту — усі дві полоси повністю вкриті дірами так, що доводиться петляти по всій ширині дороги, щоб проїхати.

Хз, чи військовою технікою, чи фурами побили за рік, чи так «якісно» зробили, але покриття вбивається швидше ніж його ремонтують.

Ви впевнені що то був капітальний, а не ямковий ремонт? На скільки я знаю, тільки цього року виділили гроші на ремонт криворіжської траси.

Так, впевнений. Вже декілька років там послідовно відрізками смуги перекривали для руху і робили новий шар покриття.
Місцями і ямковий робили, звичайно.

Просто клади асфальт в грязь и жалуйся на климат. Дороги, которые в англии строили римляне лежат до сих пор

от киевского моря в сторону Чернигова есть кусочек дороги построенной при Екатерине 2
зубодробилка by design

От наших дорог дай бог чтоб хоть что-то осталось за 300 лет

Долги за ремонт дорог останутся :-)))

На відрізку Львів-Хмельницький майже весь шлях (250км±) нормальна дорога (за виключенням окремих відрізків у хм області), ті що нові — суперові, ті що старші — відремонтовані

В Чернигове дороги нормальные, потому что там ими занимается местная власть, которую выбрали местные жители и у которой есть полномочия и деньги благодаря реформе децентрализации.
А автору, видимо, Порошенко должен лично дорогу укладывать!

На цій карті показані дороги, якими займаються органи центральної влади, а не місцева влада. Реформа децентралізації до них не дійшла. В Черкаській області також помітив, що там де дороги в підпорядкуванні місцевої влади, то там є ремонт, а де дорога державного значення, то немає.

А автору, видимо, Порошенко должен лично дорогу укладывать!

Не Порошенко, але за фінансування ремонту доріг державного значення відповідає уряд, який сформований коаліцією з БПП. Я вже не раз подавав скарги на якість доріг і мені приходили відповіді, що відповідний ремонт повинен профінансувати уряд. Останній раз навіть написали, що уряд затвердив виділення на це коштів і будуть проведені тендери. Але це було місяць тому, але поки що ніяких результатів немає, роботи не почались.

Тобто ці дороги це зона відповідальності центального уряду, а не місцевих рад. Ну і тут ще прикол, що це карта тільки найбільших доріг. Що там з дорогами, які з’єднують райцентри на ній не видно. А в Черкаській області я бачив, що ці дороги ще в гіршому стані ніж дороги державного значення, хоча здавалось куди б гірше. Можливо і краще було б їх перевести на фінансування місцевої влади, бо центральна влада навіть з найбільшими дорогами не справляється.

Дороги делаются, например участок Пирятин — Ромны вполне норм дорога, ее начали ремонтировать 3 года назад. Так что эта мапа не совсем актуальная. И действительно, отвечает за дороги в районе больше местная власть, так что в первую очередь вопрос к ним

Вот даже хочется Виталика в Чернигов свозить и показать — какие должны быть дороги и чем должна заниматься местная власть. При бюджете раз в 50 меньше, чем у Киева.
А не тем, чем он думает — хипстерским мостиком и раздачей разрешений на 40-этажных монстров на каждом свободном клаптике земли.

ну да... по сути — никто никому ничего не должен... они просто п...ят наши деньги...
по дорогам: существуют местного, районные, областные, межрегионального, международного значения. Вы упомянули всего лишь — первый пункт, который не является большей частью дорог Украины. Из опыта могу сказать, что ответсвенные за эти дороги ОБЯЗАНЫ выполнять свои функции, но в рамках своих полномочий. Все к тому, что дороги у нас не на столько ужастны на местах, что нельзя сказать о районных, областных, межрегиональных. Конечно, если ездить, только по Е95 — этого можно и не заметить, но например в Полтавской области фуры зацепаются днищем на дорогах областных значений. И конечно, Гройсман с Порошенко будучи владельцами асфальтных заводов и служб дорожных, которые выполняют подряды, никому ничего не должны.

И снова о тротуарах в черте городов.
Кто-нибудь может объяснить, законно ли в Украине тротуар превращать в площадку для своего бизнеса, перекрыв тротуар забором и поставив на него свою говнозабегаловку? Или перекрыв частично, оставив узкий проход пешеходам и расставив столики по бокам?

Цікаво, що у Львівській області майже всі дороги зелені. Найбільш комфортна область, П’ємонт.

От чому там за Порошенка проголосували.

Там турецкие фирмы следят за дорогами. Со своим оборудованием, мониторингом и техникой. Был сюжет на каком-то телеканале, можно порыться на ютубе.

Треба було б тоді і в інших областях таке практикувати. А то в Черкаській області зробили декілька років нову дорогу між Черкасами і Смілою, а зараз на цій карті вона червона. Як взагалі нова дорога змогла за рік розвалитись?

Там на реконструкцию деньги выделил ЕБР, 200км обошлось в 1млрд 700млн. А вот ситуация в соседней области

Директор обласного автодору пояснює — мають лише 150 мільйонів на 5 тисяч кілометрів доріг на рік.

Черкассы — Смела. Там сделали только один кусок и только в одну сторону. Грубо говоря от КП с выезда Черкасс до поворота на село Дубиевка. На этот отремонтированный кусок прилетал Гройсман на открытие. Правда сильно акценты не делали на том что это в одну сторону и не вся дорога :) По сути этот кусочек лежит хорошим и сейчас, а вот всё остальное превратилось в решето. От сюда и общее покраснение участка дороги на карте.

Цікаво чому Порошенко тільки там ремонтував?

Ну наверное это потому, что ситуация все хуже

Нафига закрывать кусок дороги в сентябре, чтобы всю зиму нифига не делать и народ просто так стоял в пробке — для меня загадка.
Недавно работнички вернулись, но мы ж все знаем, как работает наш автодор — один колупает землю, а 10 смотрят.

К сожалению :(

Так вот пусть заткнутся те, кто говорил, что у айтишников эффективность труда низкая и они не работают 8 часов в день.

Нафига закрывать кусок дороги в сентябре, чтобы всю зиму нифига не делать и народ просто так стоял в пробке — для меня загадка.

Прикол що таке саме зробили з мостом біля Миронівки по трасі Київ-Дніпро. Осінню тупо демонтували половину мосту і після цього забили на будь-які роботи. При чому до сих пір ніяких робіт там не почали. Знову ж враження, що у них закінчились кошти на половині справи.

Тут прикол в тому, що сніг зійшов з асфальтом два місяці тому. Це відбувається кожен рік. Але потім виходять дорожники і проводять ремонт, щоб дороги ставали придатними для користування. Але зараз вже травень, а ремонтники чомусь в багатьох місцях до сих пір не вийшли. Не вийшли навіть в Київській області, де рік тому виходили в березні. Ось саме це мене хвилює.

Тебе сейчас начнут рассказывать, что дороги на самом деле есть и чтобы деньги на их ремонте не воровали нужно срочно заплатить налоги.

Я знаю м*даков, которые ведут бизнес, связанный с частыми перевозками довольно крупных грузов по городу, и это не какая-нибудь перевозка мебели, речь о перевозке металла. Эти м*даки уклоняются от налогов.
Их транспорт местная полиция задерживала и отпускала на следующий день. Куда уходят их связи, в какие «еб*ня» — это мне неизвестно. Но очевидно, что в полицию по поводу них обращаться нет смысла.
Тут и неуплата налогов и какие-то договорняки. Ну давайте все уклоняться и договариваться, доведем страну до еще большего п*здеца, нам же того, что есть, мало.

Налоги это плохо самим фактом их насильного взыскания. Поэтому да, хорошо — бы их вообще отменить

Неуплата налогов в их случае — уменьшение себестоимости услуги, уменьшение себестоимости услуги — меньше издержек для заказчиков, меньше издержек — ниже конечная цена для потребителя. Где то под конец цепочки конечно могут и попилить всю маржу, это конечно если гос.аппарат замешан. Так что их уклонение от налогов вполне позитивный момент, если конечно нет иллюзий что у нас в Украине налоги людям возвращаются. Еще и мудаками назвал таких сознательных граждан, мдее.

> налоги не платят — молодцы
> налоги людям не возвращаются

А откуда они вернутся, если они не платятся, можно узнать?

Софистика, друже. Не возвращаются если платят. Если не платят, никуда и не уходят. Формальная логика.

Кулл стори, но нет, уклонение от налогов(не налоговая оптимизация), как и нарушение законов не есть чем-то «хорошим» и позитивным.
en.wikipedia.org/wiki/Free-rider_problem

Проблема «безбилетников» больше относится к проблемам эксплуатации государственной и общественной собственности. Которая имеет вполне резонную критику. К уплате налогов ее можно применять в том случае если человек уклоняясь от налогов сам каким либо образом использует бюджетные средства. Учитывая что от того же НДСа по сути нельзя уклонится, то уклонятся от всего остального вполне нормально. От этого выигрывают все, кроме гос.служащих, которые даже этого не могут заметить по сути. Почему тогда это не позитивный момент?

Нарушение законов же не является не позитивным, не негативным (см. преступление без потерпевшего). Негативным является нарушение частной собственности и вред здоровью со всеми вытекающими.

К уплате налогов ее можно применять в том случае если человек уклоняясь от налогов сам каким либо образом использует бюджетные средства

Из бюджетных средств финансируются много вещей, которыми «безбилетник» прямо или непрямо пользуется: армия, полиция, пожарные, дороги (лол), общественный транспорт, уборка улиц и т.д.

армия

Военный сбор

полиция

«Тут еще и платят? а я думал дали ствол и крутись как хочешь©»

пожарные

Не сталкивался. Наверное хорошо работают, работали бы плохо, столкнулся бы )

дороги (лол)

лол (дорожный сбор)

общественный транспорт

он же платный

Военный сбор

Он покрывает лишь часть расходов

2017 — за планом ₴ 64,4 млрд, або 2,49 % ВВП[55] + ₴ 4 млрд державних гарантій

uk.wikipedia.org/...​Військовий_бюджет_України

За підсумками 2017 року до бюджету надійшло понад 15 млрд грн військового збору

uk.wikipedia.org/wiki/Військовий_збір

«Тут еще и платят? а я думал дали ствол и крутись как хочешь©»

Это к тому что в полиции мало платят или что от нее нет пользы?

лол (дорожный сбор)

Тоже не все покрывает: uk.wikipedia.org/...​рмування_Дорожнього_фонду

он же платный

Общественный транспорт убыточен и крепко субсидируется государством

лол (дорожный сбор)
Тоже не все покрывает

Конечно не все, ведь даже по Вашей ссылке, половина идет не на дороги..

Общественный транспорт убыточен и крепко субсидируется государством

Ага, частные маршрутки выгодные, а гос трамваи убыточные.. Может меньше воровать надо?

Может меньше воровать надо?

Не знаю стран где общественный транспорт не убыточен.
Да и вообще, как по мне его убыточность это норма, учитывая ряд факторов:
— разгрузка дорог (со всеми вытекающими)
— социальное равенство
Так что про «меньше воровать» — это демагогия.

Не знаю стран где общественный транспорт не убыточен.

В Японии вроде не так. Но там такие цены, что у нас бы уже новый майдан собрался

Не переживай, скоро и у нас будет чуть меньше доллара, маршрутки уже и так по ~10 грн, метро по 8, а учитывая то в каком состоянии эти скотовозки это даже дорого, метро конечно еще вполне в хорошем состоянии но покрытие оставляет желать лучшего, особенно для таких размеров и населения Харькова и Киева.

Ага, частные маршрутки выгодные, а гос трамваи убыточные.. Может меньше воровать надо?

Маршрутки дороже и хуже по качеству любого другого вида общественного транспорта.
Общественный транспорт убыточен в большинстве стран мира. Везде воруют?

Таки я это понимаю, не сочтите за умалчивание, хотел об этом сразу написать, но не хотел вписывать лишний абзац.

Не прямо пользуются, не прямо платят НДС, это к слову. Очень много факторов влияет на самом деле, можно сослаться на коррупцию, в этом случае вполне рационально не платить налоги.А если допустим человеку действительно не нужны выше перечисленные пункты? Понятное дело что ситуации разные случаются, но нынешнее налогообложение идет по сути против рациональности, следствие чего уклонение опять же вполне рационально.
Но если уж говорить более конкретно, то приватизация (кроме армии, в утопической теории можно конечно и ее) вполне решает вопрос «безбилетник» очень даже эффективно. В этом случае решается и проблема трагедии общин ибо появляется ответственный, и проблема безбилетников ибо появляется прозрачная система монетизации. И это работает куда эффективнее чем общественная собственность на финансировании из бюджета. Также напомню что налогообложение само по себе не создает каких либо дополнительных ресурсов, зато рыночная система эти самые ресурсы распределяет куда более эффективно.

в этом случае вполне рационально не платить налоги

С точки зрения «зайца» — да. А с точки зрения общества — рационально его за это наказать.

нынешнее налогообложение идет по сути против рациональности

Пока подавляющее большинство платит налоги, не платить их — выигрышная стратегия (если исключить возможность уголовной отвественности). Поэтому любое налогообложение идет против рациональности.

приватизация (кроме армии, в утопической теории можно конечно и ее) вполне решает вопрос «безбилетник» очень даже эффективно

Приватизируем полицию? Напомнило: www.youtube.com/watch?v=vLfghLQE3F4

И это работает куда эффективнее чем общественная собственность на финансировании из бюджета.

Где работает? Давайте приводить примеры успешных государств с частной полицией, армией, пожарными, дорогами и т.д.

появляется прозрачная система монетизации

Скорее появляется монополия или олигополия. И если государство пересичный хоть как-то может контролировать через выборы и политическую деятельность, то с частных корпораций спросу нет вообще. Что мы и наблюдаем регулярно в сфере ЖКХ, например. Пример: поставщик электроэнергии-монополист чарджит клиентов чтобы покрыть убытки от пожаров, которые начались по вине компании: www.nytimes.com/...​ornia-fire-utilities.html

рыночная система эти самые ресурсы распределяет куда более эффективно.

В теории — да, на практике есть масса нюансов.

Проблема безбилетников относится к любой части жизни, как:
— неуплата налогов, потому что «у нас и так воруют»
— неуплата за проезд в общественном транспорте «ой, и фиговый транспорт, не за что платить»
и банально
— тесты кто-то другой напишет, код каверейдж и так нормальный
А потому сетование на «плохие дороги/плохой общественный транспорт/плохой код»
Почему? — статья выше.

Так что их уклонение от налогов вполне позитивный момент
Нарушение законов же не является не позитивным, не негативным

Хм..

и чтобы деньги на их ремонте не воровали нужно срочно заплатить налоги.

каждому! (к) (тм)

Какие проблемы? не платите налоги, стройте дороги себе сами. Куда построите туда и поедете.

Ну вон SoftServe же от аэропорта до своего офиса сделал и дорогу, и лавочки во Львове :D Шоб кастомерам понравилось)

По карті там і зараз дорога в задовільному стані.

Обозначить на карте как «Направление в удовлетворительном состоянии (возможны глубокие ямы, плохие отрезки, колея)» — не все поймут/поедут. Вообще никак не обозначить направление — тоже неправильно. Вот и используют «Дорога в удовлетворительном состоянии (возможны глубокие ямы, плохие отрезки, колея)» меняя тип состояния на «хороший» или «отличный» в зависимости от времени года

Как Вам сказать: отличная.. Через 2 года после торжественного открытия правая полоса была с ощутимой колеей.

мне показалось или там от кировограда до николаева весь путь нормальная дорога???, неужели прям наровне с киево-одесским автобаном?

киево-одесский автобан? это где такой?

По наблюдениям, лепят то, что рвется за небольшой промежуток времени, хотя, по слухам, в развитых странах и с более суровой и долгой зимой делают лучше.

Не забываем, что в самих городах тоже бывают дороги.
А еще даже тротуары! В Луганской области попробуйте походить по ним в дождь, после дождя, в снег, в гололед. Ходьба с препятствиями, а местами их не просто «нет», а вообще нет, просто земля или песок, их и не было никогда.

Ну теперь же наступил конец эпохи бедности, так что я ховерборды уже жду. Зеленский не обещал, но ведь это мы ему программу пишем, правильно? А к следующему году мне нужен гипердвигатель, хочу где-нибудь в Альфа Центавре дачу построить.

Зеленский не обещал, но ведь это мы ему программу пишем, правильно?

Він, до речі, обіцяв. У нього в програмі є пункт про дороги.

Я же про ховерборды и гипердвигатель написал.

Зеленський писав про ваги для вантажівок і подолання корупції, а про гіперлупи і іншу фантастику це більше питання до нинішньої влади.

Не-не-не, я хочу ховерборды с гипердвигателями от Зели.

Раз он выбрал политику быть интернет-президентом и даже на дебаты распечатку комментариев взял, то вот и пусть делает мне п*здато, я ж так аж в интернете написал. «Назвался груздем — полезай в кузов».

Ваш кандидат Петро вже зробив чудово. Раз він Вас влаштовував при цій червоній карті доріг, значить Ви не дуже вибагливий громадянин і Вам що завгодно згодиться.

В 2013-му я цим сайтом не цікавився. Там де я їздив були нормальні дороги. Якось тоді не стояло питання «А чи зможу я доїхати з міста А в місто Б, чи краще відкласти поїздку, доки автослужби нарешті зроблять хоч якийсь ремонт». Я тоді їздив в Полтаву, Львів, Черкаську і Херсонську область і питання доріг мене взагалі не хвилювало.

Хоча дороги в самому Києві зимою були погані. Мені здається, що на місцевому рівні дороги може навіть кращі стали, а на державному рівні спаскудились.

Я пишу, там де я їздив були нормальні дороги. Були місця з поганими дорогами. Перед Євро-2012 зробили багато нових доріг, які в 2013-му ще не встигли зіпсуватись. Припускаю, що були регіони де дороги були погані, так вони там і зараз не кращі, тому що регіонів з хорошими дорогами зараз дуже мало.

До 2012 зробили відрізок Київ-Львів, який через 2 роки був вже з колією. А з-за того, що забили на Львів-кордон (мабудь думали, що усі летітимуть до Києва, а там — маршрутками у Львів), поляки свій А4 не захотіли дотягувати до кордону (бо там лише села, то їм ніякого сенсу витрачатися, але це виглядало як кидок з боку янушеску-азірова), і лише минулого чи позаминулого року до безвізу дотягли до кордону (поляки; мабудь повірили в нову українську владу, але тепер їх кинули вже 75% українців). Якщо пам’ятаєте, до 2012 робився косметичний мінімум всюди. Такі собі потьомкінські оптимізації. З-за цього, доречі, цей сраний відрізок Київ-Біла Церква (завжди роздовбаний) закінчили лише в 16-17.
Хто не хоче, той не помічає

Просто ты не ездил в таких местах как например дорога Полтава-Кременчуг или Черкасы-Канев. Эпическая дорога из Мелитополя в Херсон эпической стала не при Порошенко. И как раз при Порошенко х**нькая дорога Днепр-Запорожье вдруг стала нормальной.

Дніпро-Запоріжжя не просто нормальна, а найкраща дорога зараз в Україні. Я по ній їздив минулого року. Так, зробили десь нові дороги, це все видно по карті, де зелені смужки. Але багато червоного не було таким 5 років тому.

Але багато червоного не було таким 5 років тому.

Просто ты там не ездил.

Ещё могу вспомнить дорогу из Харькова в Ахтырку. Ещё могу вспомнить дорогу от Чугуева до Купянска (дальше в сторону Луганской тоже был ад, но я просто туда не поехал).

По Черниговской много ездил до 2014, местами там был ад сродни дороги Харьков-Ахтырка когда ямы уже не объезжаешь, а крадешься между ними.

У меня лично два лидера: выезд из Мелитополя в сторону Херсона и дорога на Купянск. Дорогу на Купянск вроде сделали, а с Мелитополем пока всё плохо. Ну и вполне возможно что есть/были участки более аховые чем эти.

По Черниговской много ездил до 2014, местами там был ад сродни дороги Харьков-Ахтырка когда ямы уже не объезжаешь, а крадешься между ними.

Ну я по такій дорозі, де ями вже не об’їдеш, їхав на минулих вихідних. При цьому ця дорога такою не була 5 років тому.

До чого в мене реально претензії в цьому році, що в Київській області стало гірше, ніж було рік тому. Минулого року Київську область залатали вже на початку квітня. Зараз я їхав в травні, а ніякого ремонту не було видно(таке враження, що в цьому році їм не виділили фінансування). Дороги при цьому в Київській області в більш менш хорошому стані(невеликі ями), через те, що вони були відремонтовані в минулому році. Був коментар на сайті автострада «погані дороги помаленьку із року в рік все ближче підповзають до Києва».

Ну я по такій дорозі, де ями вже не об’їдеш, їхав на минулих вихідних. При цьому ця дорога такою не була 5 років тому.

А я по такой ехал пять лет назад, а сейчас она не такая — ям нет.

а сейчас она не такая — ям нет.

Просто полотно просело до уровня дна ям %)

Иногда лучший ремонт — сгрести все нафиг грейдером)

5 лет назад было очень много убитых дорог. могу сказать точно так как катаемся постоянно по Украине по всем областям.

Зефани, скільки вагів наставите на дорогах? В штуках, щоб можна було перевірити

Ну думаю, якщо буде більше нуля, то буде вже краще ніж зараз.

Ну любий друже, ти ж від свого Петра нічого такого не вимагав і готовий його був підтримати. Значить тобі взагалі пофіг на дороги.

А по Зеленському я не на кількість вагів буду дивитись, а на результат (на цю ж карту). Бо Петро хвалиться сотнями реформ, а результатів хороших немає.

Мені обіцяв Зеленський покращення з дорогами. Це є в нього в програмі. У Петра звичайно також було багато обіцянок, але він далеко не всі їх виконав. Буду дивитись як буде виконувати обіцянки Зеленський.

Ну і я як свідомий громадянин, не хочу залишати при владі людину, яка була таким паршивим президентом. Я не хочу підтримувати погану роботу керівництва держави, бо в таких випадках ніколи нічого хорошого тут не буде.

Любий друже, я ж не з команди Зеленського, я не відповідаю за виконання його обіцянок. Я оцінювач, я клієнт держави, я їй плачу податки і очікую послуг. Зараз я незадоволений клієнт, бо плачу багато, а отримую дуже мало. Коли прийде час оцінювати Зеленського я так само підійду до цього питання як і з Порошенком.

Пан Жук, ти ж не їси капелюха, бо Петро поганий президент. І навіть Петро не їсть капелюха, хоча тут його пряма вина. Я думаю, Зеленський буде кращим за Петра хоча б тому, що Петро дуже сильно опустив планку.

От бачиш, ти навіть зараз фантазуєш, що Петро найкращий президент. Хоча оцінка виконання його обіцянок по суті була на виборах, а не суха статистика де він виконав невідомо як невідомо які по важливості обіцянки, коли по суті від нього чекали зовсім інше. Ну тоді і я можу нафантазувати, що Зеленський супер-пупер при будь-яких його результатах.

Але, я не хочу фантазувати. Я хочу щоб в країні справи йшли на краще. Щоб кримчани, коли будуть дивитись на цю карту в темі не думали «Слава Богу, що ми вже не в Україні».

Ні, от оцінимо, виконав, чи не виконав, та й усе. Порахуємо процент виконання.

Це тупо. Якщо він все виконає, але при цьому країні стане гірше, то його підтримувати не варто.

Хорошу оцінку Порошенка дав пан Волкер: «Порошенко зробив більше реформ, ніж хто-небудь інший в Україні за останні 20 років».
А вибори то таке: у кого ресурси медіа — той і президент. Якби 1+1 рекламував мого кота — той також став би президентом:
— нове обличчя
— не Порошенко
— нічого не вкрав
— не барига

Насправді є різні дослідження: і 1+1 займає від 1 до 3 місця.
Якби Інтер і Україна топили за Порошенко і проти мого кота — то пролетів би. Але ж вони транслювали хроніки зубожіння.

Ні, мій кіт здав би всі аналізи в декілька незалежних клінік, щоб розвіяти чутки.

На самом деле кот и выиграл.

Порошенко сам поднял уровень истерии, мол, если не Петр, то кот. Подобная риторика вам никого не напоминает?

— нічого не вкрав

Даже хавчик со стола?

Удачных реформ или нет, это уже видимо второй вопрос.

Хорошу оцінку Порошенка дали вибори президента

Так, самі демократичні вибори без використання адмінресурсу, без тіньових серверів ЦВК і т.д.

Вибори лише дали оцінку, що у 73% людей телевізор перемагає здоровий глузд.

Зеленський нікому нічого не обіцяв. То ви собі нафантазували.

а результатів хороших немає

только есть одна небольшая проблемка, которая называется «временным лагом» и потому результаты изменения могут быть не только успехом/провалом действующей власти, но и «папередникив»
en.wikipedia.org/wiki/Outside_lag
(да, это экономика, но деньги на дороги(и не только на дороги) из ниоткуда не берутся(а когда берутся, то иногда лучше бы не брались aka печатание денег))

якщо буде більше нуля, то буде вже краще ніж зараз.

Тоесть Порошенко уже выполнил программу Зеленского? Поскольку весы уже есть и уже работают.

Автоматическое управление дорожным движением города Киева уже пережило трёх президентов.

Ну может он нахайпит на рекламе достижений Пороха на второй срок :) Или думаете Интер его потопит?

Это вы про Канаду или про США в районе Чикаго?

В Луганской области ремонтируют дорогу от Станицы до Рубежного,кстати)

не все так плохо. на выходных ездили к теще в луганскую область . очень большой кусок дороги сделали на отлично (харьков-изюм-славянск-кременная). не латочный ремонт а именно переложили полотно. с полтавы на харьков похоже будут расширять дорогу до 4 полос, много техники . с другой стороны дорогу к моим родителям (черниговская область) уже три года даже латочного ремонта не делали, ямы не всегда и по обочине объехать можно .... такое ....

Ця карта якраз і показує, що на цій ділянці все добре. Але тут видно співвідношення між хорошими ділянками і поганими. Не зовсім при цьому зрозуміло від чого залежить стан дороги, хто вирішує, яку дорогу потрібно переробити заново, а яку можна не ремонтувати декілька років.

Это потому что дороги убитые в хлам. И даже при большом желании и нулевой коррупции все быстро не сделать.

А чому вони вбиті в хлам? Можливо тому, що їх не ремонтували декілька років? Гугл карти знімали Україну в основному в 2015-му році. Я зараз подивився на ділянку в Черкаській області, на якій зараз немає дороги, так в 2015-му році там дорога була. Були латки, невеликі ямки, був якийсь ремонт. Зараз же тупо два роки на тій ділянці ніякого ремонту не проводять взагалі. Машини їздять, бензином заправляються, якийсь акцизний збір капає, а роботи по підтримці доріг відсутні як клас, куди ділись ці збори не відомо.

якийсь акцизний збір капає,

Дорожный сбор капает не туда, а в бюджет, откуда на дороги оно не попадает вообще. Во многих странах это сделано как спец платёж, раз в год или два, плюс разделение по номерам регистрации, в районах с большим количеством дорог платежи больше, там где только горные тропы — платежей меньше.

У нас же в 2018-му році створили дорожній фонд, який наповнюється акцизами на пальне і ще іншими податками і митами пов’язаними з транспортом.

Додам, що в 2018 році у нас рекорд по кількості відремонтованих доріг — 3800 км! Раніше це було 500-600 км.

А відомо звідки взяли більше 150 лярдів гривень, щоб допомогти Привату? Це в 2017.

Тупо випустили гос.облігації, які поклали в Приват, які теоретично можна було б монетизувати, але до цього так і не дійшло. Тобто це скоріше психологічна допомога була, щоб вкладники не побігли масово знімати гроші, реальних коштів туди майже не витрачали.

Откапиталили пару километров в селе, где дорогу латали наверное с совка.

Неожиданно быстро, особенно в сравнении с прошлым годом, залатали окружную которая уже года три как сыпется потихоньку.

Не помню за последние десять лет года когда ремонтом дорог занимались бы так активно.

Це в Харькові? Якщо по цій карті, то це виходить одна з найкращих областей по дорогам. Схоже в Львівській, Київській, Харьківській і Чернігівській областях більш менш щось роблять. З рештою проблеми.

Ну і стан доріг в Криму цікавий.

Лел, поржал из соотношения хороших и плохих дорог )))

Але з Києва у Львів і з Києва в Харків через Полтаву ще можна добратись по зелоно-жовтим дорогам. Тому Жук може говорити про перемогу.

Підписатись на коментарі