Проблема вибору напрямку роботи

Доброго дня!
Я працюю досить тривалий час в державній установі. Працюю за ПК, найбільше у Excel та Word. І ось нарешті :) настав період у житті, що вирішено поміняти сферу діяльності, бо нема розвитку та кар’єрного зросту. Як варіант розглядаю ІТ.
Свої знання оцінюю, як досвідчений користувач ПК. Через брак досвіду, мені важко вибрати напрям у якому розвиватися. Тож прошу вашої допомоги. Який напрям є одним з найпростіших? На DOU зокрема є статті, що відносно простими напрямами зі «швидким входом» в ІТ можна вважати: Front-end з JavaScript, розробка сайтів на PHP або Python, розробка мобільних додатків під Android чи IOS і нарешті тестування.
У якому з цих напрямків більше перспектив і легше знайти перше місце праці?
І можливо працювати на основній роботі і у вільний час навчатися? А потім працювати на основній роботі і віддалено стажуватися / працювати? А також які мінімальні вимоги до домашнього ПК, щоб можна було працювати за цими напрямками? Буде цікаво почути вашу думку, чи досвід. Дякую

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коли я шукала роботу теж стикалась з цією проблемою. Не могла оприділитись з технологіями і мовами.
Потім спробувала пройти курси в OktenWeb UniversITy і оприділилась, що хочу займатись JSом. Дуже класно виклали всю інформацію та дали кучу матеріалу.
Деякі лекції передивляюсь навіть зараз, особливо по AWS, та Docker.

А ще раджу для старту пройти цей курс courses.prometheus.org.ua/...​etheus CS50 2019_T1/about він безкоштовний.

Пробуйте Front-end. Для початку потрібно ознайомитись з HTML, CSS, JS, PHP. Для цього можна прочитати декілька книжок для початківців та пройти декілька онлайн курсів. Якщо кожного дня будете присвячувати цьому 2-3 години в день, то десь через пів року будете розуміти, чи подобається вам ІТ чи ні. І якщо буде подобатись, то просто розвивайтесь далі, пробуйте робити своїй проекти. Подумайте чого вам бракує, можливо хтось з ваших знайомих хотів би мати якийсь сервіс для управління чимось, навіть щось банальне, наприклад хтось займається курчатами і хотів би мати систему для ведення обліку курчат (перше що прийшло в голову) :) Такий проект буде простіше реалізовувати, адже ви будете знати що вам потрібне і будете бачити ефект. А навчання на чомусь конкретному як на мене найкращий варіант.
Після року такого навчання підготовлюйте своє резюме і вперед на пошуки. Якщо ви з невеликого міста, то вам доведеться переїхати в більше місто. Можна звісно пошукати віддалену роботу, але думаю у новачків меньше шансів та й краще коли є у кого запитати в живу.

Легче всего пройти онлайн курс QA и найти первую работу. Параллельно проходить другие курсы в свободное время.

Для среднего человека шансы найти первую работу после курсов QA близки к нулю.
Если возраст еще далек от тридцати, отличный английский и УЖЕ РАБОТАЕШЬ В IT — переквалифицироваться в QA просто.
Для всех остальных — чем старше и чем хуже английский, тем призрачнее шансы войти в IT через QA.

Якщо програмування, то

Front-end з JavaScript

. Зараз на них великий попит, відносно легко буде знайти першу роботу.

І можливо працювати на основній роботі і у вільний час навчатися?

Так.

А потім працювати на основній роботі і віддалено стажуватися / працювати?

Початківцю — майже без шансів.

мінімальні вимоги до домашнього ПК

Для навчання будь-який підійде, а прощювати приємніше на чомусь більш-менш пристойному.

пробуй все и понимай к чему душа лежит. начать можно с онлайн-курсов . когда силы воли не хватит продложать — искать друга который в нужной сфере (тестер или разработчик для мобилок или фронтендер) и который будет давать те задания, которые он сам делает что б ты мог попробовать. когда поймешь что идет лучше — тогда и фокусируйся на этом. бесплатные или платные офлайн курсы, стажировки и т.п.

время сожрет немало, совмещать работу и учебу можно. работу и удаленную работу без опыта практически невозможно

У якому з цих напрямків більше перспектив
Я працюю досить тривалий час в державній установі.

Направление владельца конторы, с такими-то связями

Советую пойти на второе высшее по профилю: информатика, комп. инженерия, системное программирование или кибер-безопасность. Тут будут много рассказывать, что математика и фундаментальные знания по «комп наукам» не нужны, но это только часть правды. Оно не нужно в вебе. В других нормальных местах рано или поздно что-то из этого потребуется, а учить не будет времени.

) в других нормальных местах порадовало

Який напрям є одним з найпростіших

зазвичай той, що має найменшу пропоновану зарплату у розділі «праця»

У якому з цих напрямків більше перспектив і легше знайти перше місце праці?

неправильне питання, правильно було б: «я спробував 1,2 і 3... що з цього мені подобається більше, і з чим я був би непроти зв’язати найближчі декілька років свого професійного життя?»

І можливо працювати на основній роботі і у вільний час навчатися?

цілком можливо...

і віддалено стажуватися / працювати

зі старту — дууууже важко / майже неможливо, unless № 1 ви маєте знайомих, хто зможе вам давати міні-завдання та менторити (стажування)... unless № 2 ви — геній (геній-програміст / геній-маркетолог, котрий зможе себе «дорого продати») (праця)

А також які мінімальні вимоги до домашнього ПК, щоб можна було працювати за цими напрямками?

наше всьо

Вкидання не зараховане. Вчи мову!

У якому з цих напрямків більше перспектив і легше знайти перше місце праці?

або. не «і». чудес не буває.
чим більше перспектив(Machine Learning як на мене — один з таких), тим вище вимоги вже з самого початку.
чим легше знайти перше місце роботи, тим гірші перспективи(PHP буває всякий, і знайти говноконтору що клепає сайти на Wordpress — взагалі не проблема, але перспектив там не буде і все одно доведеться «навчатись чомусь нормальному наново»)

І можливо працювати на основній роботі і у вільний час навчатися?

можливо, але лише у форматі розваги. ті особливі люди, що можуть пройти таким шляхом не шукають мотивації на форумі(це не претензія автору, а просто пояснення), бо в них був план, впевненість та мотивація.

Який напрям є одним з найпростіших?

для входу легше — тестування, але що качати скіли буде складніше, та й знайти першу роботу — той ще квест.

Як варіант розглядаю ІТ.

Непоганий вибір.
Які ще варіанти розглядаєте?

Знакомая история... Случайно не из НБУ? А хотя нет. В той шараге уже убрали гос службу.

Підписатись на коментарі