×

Проблемка з LAN + VMWare + Мій провайдер

Річ в тому що після запуску VMWare (Horizont) клієнта через 5 хв провайдер скидує моє інтернет з’єднання. Мова йде про кабельний LAN, при підключенні через WiFi такої проблеми з VMWare не має.

Безрезультатно звонив до провайдера та уточняв чи є якісь налаштування які викидують нові включені в мережу МАК адреси (якщо причина в цьому).

Підкажіть що можна зробити аби кабельне підключення теж працювало, думаю хтось уже стикався з таким. Може заюзати якись VPN сервіс чи якись віртуальний адаптер і налаштувати клієнта аби він через цей адаптер конектився?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Спробуйте бріджінг на VMWare — буде показуватись як одна МАС адресса, якщо вам такий сетап підходить

Так а яка топологія підключення? Зазвичай, якщо це WAN — ISP — NAT — LAN, з боку провайдера є тільки одна МАС-адреса — роутера з NAT.

Что за провайдер ?
У провайдеров есть фишка*, это ограничение мак адресов на порту, для домашних клиентов оно составляет от 2-х до 5-ти.

Провайдер LTS, пробував розмовляти з ними про цю фішку але там все глухо як у танку..

Так а кто признается =)

Сам с таким пару раз столкнулся, но у меня было бизнес подключение, строили L2 канал, и нам влупили ограничение на 5 маков при цене почти в $100 за 40 мбит.
Долго бодались, но ограничения сняли.

Підписатись на коментарі