Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Які насправді ціни на оренду житла у Львові?

Добридень.
Вирішив перебиратися до Львова, та й почав працювати з декількома ріелторами. Розраховував на суму в 6000грн за оренду однокімнатної квартири в Залізничному районі. Ріелтори, котрих я шукав сам, особливо нічого не казали про те, яку квартиру за ці гроші можна знайти, але ріелтор, що співпрацює з компанією в котрій я працюю, відразу повідомив, що пристойна квартира коштує близько 8000грн, а за 6000грн можна знайти лише квартири з ще радянськими меблями, та в котрих ремонт робився 10-15 років тому.
Але як воно насправді є?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Прикол Львова — комиссия риелторов 100% месячной оплаты, когда столкнулся был неприятно удивлен — чем они настолько лучше чем риелторы других городов Украины берущие 50% ?

Приблизно так і є. Різниця між кількістю кімнат не велика. Я знімаю 3км за 8к, ремонт не супер топ, але цілком нормальний. Колега поряд знімає в новобудові 2км за 9к. Це все ще + комуналка звісно :)
Тут треба ходити і дивитись :) І якщо щось дійсно адекватне то треба забирати зразу.

Я здаю квартиру у Львові (власниця), всі деталі на сайті comfort-pano-flat.tilda.ws

Щось занадто дорогий ремонт як для оренди

Думаю, і на такий ремонт знайдеться свій покупець.
Хтось орендує, щоб мати де жити самому. А хтось — щоб знайомитися із пафосними дівчатками та приводити їх туди «на чай»; для такої мети ця квартира — саме то.

как качество ремонта можно оценить по фото? кстати мебель с икеи

на такое первое впечатление все и рассчитано, 7 фоток кухни и только 3 фотки спальни, и кухня выглядит типа хорошо, хотя понять этом можно только пооткрывав шкафы, конкретно в этом случае даже по фоткам видно что кухня собрана кривовато(кто хочет может поиграть в игру найди створки прикрученные рукожопами) значит кухня и квартира хочет казатся дороже чем есть на самом деле

стол там стоит
www.ikea.com/...​ducts/60244745/#/90214308
стремный, у меня такой есть, я бы сказал что самая хлипкая мебель с икеи что я юзал

Невже важко почитати опис і погуглити бренди техніки? Тіпа меблі це основні затрати? І не така вже дешева та ІКЕА

наличие там дорогой техники это всего лиш стремление хозяев квартиры малыми усилиями завысить стоимость оренды.

Тіпа меблі це основні затрати

можно ознакомится сколько стоит нормальный комплект меблей на кухню, собраный мастерами с прямыми руками и с хорошими эксплуатационными характеристикам

Та ну, те, кто сделал — молодцы. Отдельно про технику — ты ещё пойди найди съемную квартиру так нафаршированную, даже в элитных точках.

ЗЫ: и место кстати не плохое.

Отдельно про технику — ты ещё пойди найди съемную квартиру так нафаршированную, даже в элитных точках.

а зачем? у меня например wifi router есть свой, хозяйский только место занимать будет, с телеком таже фигня

ЗЫ: и место кстати не плохое.

разве что если работаеш на серве на УПА

а зачем? у меня например wifi router есть свой, хозяйский только место занимать будет, с телеком таже фигня

Холодильник у тебя тоже свой?
занимать место не будет, пишут же вмонтированный.. Хотя да. Аудио-система и роутер это как по мне малость оверкилл. Но все же.

разве что если работаеш на серве на УПА

Или на Садовой, или на Владимира Великого — Научной. Если ты на Сихове работаешь то ты сам себе злой буратино.

Владимира Великого — Научной

туда уже пешком не дойдеш

Ну во-первых было бы желание, до Жлобала вполне при том по хорошему маршуту.
Во-вторых что бы совсем пешком — пешком это надо вообще брать жильё рядом с работой или наоборот.

Я вот из своего львовского дома до ВВ тоже пешком не дойду и что?

Сам думал, что в том или соседнем комплексе прикупить квартирку совсем не плохая идея.

если работаеш на серве на УПА

прочитав «сервер УПА», довго думав

Ще є як мінімум десяток IT-компаній на УПА 77 (я там працював десь 3 роки тому) і навколишніх будинках. У тому числі немалих. Декілька хвилин пішки від тієї квартири.

Никак, визуально лишь: нравится ремонт в стиле «минимализм» или нет.

mebli-zakarpattya.com.ua/...​ts/krovat-derevyannaya-l6
Ну кровать и тумбочки отсюда судя по фотке.Сами 2 недели назад купили там, ничего плохого сказать не могу, собирать запарно правда, но зато из дерева=)

Ціни не по районам визначаються. Залізнични й протягнувся від центру до межі міста і відповідно ціна біля центру і десь на Левандовке буде дуже різною.
але в загальному не намахали, знайти 1к і пристойну за 6000 і щоб доізд до роботи був нормальним буде дуже важко. Реальні ціни 7500-9000 за щось гарне в одній з новобудов
І ще ріелтор почне з того що покаже весь непотріб який не може півроку здати

особисто стикався з розводілами на олх, виставляв переписки
ось вам і пошук напряму

Там полно риелторов, которые маскируются хозяевами и потом «ту квартиру вжэ здалыы, алэ я можу пидибраты»; фейковые квартиры с фотками из других городов и даже стран (мошенники или те же риелторы), и какие-то квартиры похожие на реальные, но с некоторыми недостатками, которые репостятся каждый день на протяжении месяцев.

Ага, особенно радуют ребята из тюрьмы с мантрами «ну я сейчас не могу с вами встретится, но если вы перечислите задаток, то квартира будет ваша» в той или иной форме.

То, что разводилы находятся в тюрьме и оттуда звонят — я слышал от полиции, так что это вряд ли является правдой, т.к. я натыкался на таких разводил вполне так на свободе, да и мои знакомые тоже.
Думаю, очевидно, кто в доле.

Тем, которые на свободе — проще с вами встретиться.

Дело в том, что такие встретились со знакомыми, а на вызове полиция ссала в глаза, что это были заключенные, которые сидят в тюрьме.

+1
наприклад ось це www.olx.ua/...​t-IDDIrHn.html#3db9f996c4
або www.olx.ua/...​t-IDCK0kS.html#3db9f996c4
просто збирають контакти. Ніхто не відповідає а потім починають надзвонювати ріелтори

однушка з ремонтом від 7к
в новобудові від 8к

Ну вполне реально найти с норм ремонтом за 6-6,5к, но надо будет потратить до месяца времени на то.

Я думаю ріелтор сказав приблизно правду. Я сам орендую і кілька моїх знайомих теж, але нормального варіанту за 6к грн нікому з нас не зустрічалось. Це дійсно буде щось вбите чорті-де.

Зустрічав випадки коли орендарі зі сфери ІТ, може вже час робити сервіси ІТ для ІТ?)

А тепер по суті, простий ремонт мені в новобудові 1кім з меблями обійшовся в 20К уо, тому за 6 тис я краще котиків там заведу)) Але так більше 10 мабуть важко буде здати))

Это на что столько ушло? Я вот буквально месяц назад закончил ремонт в двушке 75 квадратов в новострое. У меня ушло 25к причем сделано все довольно топово. Единственное что мебель не деревянная.

Ремонт дело непредсказуемое, и за меньшую площадь иногда больше уходит :/

Фішка в тому що вартість в ремонті 1ої чи 3 кімнатної фактично немає, всі затрати фактично ті ж самі (кухня, ванна ітд). Ну це було ще при курсі 8, ламінат на підлозі, все по простому насправді, сам дивуюсь...

Ви однозначно перестаралися. за ці гроші ти хто заробляє на оренді ремонтують 2 квартити

якраз доробляю ремонт однушки, лишилось лише ліжко і електріку/сантехніку змонтувати і буду шукати орендарів за кілька тижнів

на все пішло трохи менше 15к (від "0 циклу«до готове до заселення, і ще з бошевською посудомийкою і пралкою, кондюком, нормальним холодильником самсунг з інвертором, теплою підлогою і т/д. Користуватися послугами тих хто тягає техніку з Польші економічно вигідно. нічого одноразового кітайського не брав), в принципі ті хто роблять на здачу часто економлять і помішадються в бюджет 10-12

а на 20 це якщо брати дізайнера і проект в стилі «для дружини прокурора» :)
для однушки не потрібна «італійську» плитка(украінська досить якісна) і інші понти

зі: але роботи сильно подорожчали поріняно з тим що було кілька років тому

Здам 1кім, без посередників, Сихів, новобудова))

Снимаю двушку за 10к, в новостройке но далеко не топ. Да, однушка от 8к будет в новострое. Но не факт что приличная.

Винаймаю квартиру у Залізничному районі Львова. Знайшов її за допомогою vk.com/nomakler, ще коли vk.com не був заблокований. Є ще схожа група: vk.com/easyrentstock. Як не дивно, у цих групах ще досі дають оголошення.

Що сказали Вам ріелтори, так приблизно і є. Люди, які винаймають квартиру давно, часто платять трохи менше ринку, але зараз знайти з нормальним ремонтом у Залізничному районі (у місцевому «IT-кластері») за 6000 грн + комунальні, думаю, складно.

Не понимаю, зачем кормить паразитов-клопов риелторов, если сейчас можно найти квартиру и без них?

Во Львове, без них? Рефрешить целый день олух в надежде найти единственного адекватного хозяина?

Можливо, і вдасться знайти, але тоді іншими критеріями (розташування, умови життя, ...) доведеться пожертвувати.

тут норм хату за півгодини вже забирають
ну і з рієлтором не факт, що норм буде(власники рагулі)

Ні, але є робочі комбінації типу «купівля на етапі котловану + розстрочка від забудовника + позичити грошей у родичів та знайомих + продати машину», от вам і псевдоіпотека.

Во-первых, нельзя палиться, что ты айтишник.

не спалится сложно. как сказала мне одна риелтер «сейчас квартиры во Львове снимают или айтишники или тансовщицы со стрипушников»
есть пару вещей которые помогают, во первых время, если у тебя есть два месяца на поиск хаты то чудесно. еще нужно убедить риелтера что ты чуть ли не коренной, знаеш все жаргонные топонимы и это уже десятая квартира которую ты снимаеш, это существенно осадит риелтера завышать цены

не спалится сложно. как сказала мне одна риелтер «сейчас квартиры во Львове снимают или айтишники или тансовщицы со стрипушников»

При нынишней то популярности пол-данса и хорошей физической форме можно попробовать закосить :)

у меня знакомая есть на плюсах пишет и пол денсом занимается, так что ей можно, а мне как то не по шансам

еще одна причина прикупить квартирку под здачу :)

а как проверять будут?)Кастинги среди стриптизёрш устраивать или как?)

Блин, ещё одна причина прикупить квартиру под сдачу..

Шутка повротренная 2 раза становиться в 2 раза смешнее.

Согласен с мнением о квартирах, но ипотека же под офигенный процент, и здесь же кто-то писал что ФОПам дают неохотно

А он разве не дешевле получается, чем аренда?

В Украине? Сума сошли?

є розтермінування
але то ще ремонт робити і чекати поки здадуть

У застройщиков? Там и недостоить могут, да и вообще по сути это ты им даешь кредит, а не они тебе (жить-то в квартире не выйдет пока не сдадут дом)

Іпотека 20-25% річних, орендувати квартиру вдвічі дешевше.

От тільки при оренді гроші ідуть в нікуди

От тільки при оренді гроші ідуть в нікуди

Проценти по іпотеці також ідуть в «нікуди».
Вже пораховано, дешевше орендувати і паралельно накопичувати, щоб купити зразу за всю суму,
ніж віддати банку проценти по іпотеці. Сумарні витрати в першому випадку будуть менші.

Це все залежить від того яка сума вже є на руках і яке житло купувати

Це все залежить від того яка сума вже є на руках і яке житло купувати

Розрахунки для старту з нуля накопичень, навіть якщо нема накопичень — орендувати та накопичувати вигідніше, ніж іпотека.
Крім того, можна орендувати однокімнатну, пока накопичуєш на трикімнатну.

Допомагав знайомим з пошуком квартири минулого року.
Залізничний район — дуже розтягнуте поняття. Якщо вам потрібно щось в трикутнику Городоцька-Залізнична-Шевченка, то це чи не найдорожчий район Львова і, орієнтовно, ціни за хорошу 1-2 кімнатну квартиру будуть від 250$. По іншу сторону колій ціни будуть відчутно дешевші, але є купа проблем з добиранням на роботу + не самий спокійний район (Левандівка). Зараз, звісно, не 90 чи початок 2000х, але в глибинах досі можна нарватись на проблеми з аборигенами.
Схожа ситація з цінами і в районі Городоцька-Бандери-Кульпарківська-Генерала Чупринки. Чи не основна причина таких цін — близькість до офісів основних львівських ІТ-компаній та досить висока концентрація компаній поменьше. Район колишніх заводів «Електрон» (ще існує, але сильно менший за колишні розміри) та «Кінескоп»- це дійсно така собі локальна Кремнієва долина і ціни на житло навколо них вище середніх.
Прикормлені компанією ріелтори також можуть трохи завишати ціни, бо знають що працюють з ІТшниками, тому бажано пошукати пару ріелторів паралельно, щоб можна було порівняти кілька пропозицій. Але тут вже все залежить від того як в компанії з релокаційним пакетом.

Можна знайти за 6к не радянську однокімнатну квартиру але потрібно буде довше шукати і відразу звяжіться з декількома ріелторами, за 8к можна спробувати знайти щось у новобудові. Хороші квартири з хорошею ціною розходяться за один день.

Во Львове риелторы за свои услуги берут 100% аренды за 1 месяц, во всех других регионах 50%. 2х комнатная квартира в хорошем доме с паркоместом обходится ~$400 + комуналка

Год назад мне обошлось в 50%, но может у всех разные аппетиты

Я в январе 2018 тоже платил 50%, а в ноябре-декабре 2018, мне несколько человек жаловалось, что 100% просят.

Понял, интересная информация

Киев-50%.Блин,а за что 100% брать -то?

Ну наши риелторы охреневшие ребята просто.
Они хотят, чтоб за факт сообщения мне из базы фирмы(не их даже) информации о возможно сдаваемом жилье я заплатил им 300+ долларов, а они в идеале вообще бы не ходили со мной.
А потом удивляются, почему это денег у них нет после 2008го.

Насколько я знаю, риелторы делятся на тех,кто по аренде,и тех, кто занимается продажами.Так вот, у обеих групп нет ставки и они живут на комиссию.Просто если в Киеве еще реально снять жильё,то во Львове-беда какая-то.
Меня просто интересует,что нет единой комиссии при аренде жилья и она не зафиксирована никем.Выходит,каждый прописывает свой % и бедные люди вынуждены сверхдофига отдавать за непонятно что.

Біди з орендою у Львові немає — йдете в Дуоком (чи іншу велику агенцію) і Вам все підберуть. За 100% вартості місяця оренди.

У меня компания занималась эти вопросом для сотрудников. Самим очень тяжело было найти.

все квартиры которые я снимал во Львове стоили 300$

Це мінімальна ціна адекватної квартири

Сдаю квартиру в Железнодорожном районе за 6к + коммуналка. 1-комнатная квартира 39 кв м, ремонт делался 3 года назад, благодаря аккуратности жильцов сейчас квартира выглядит как новенькая. Так что за 6к вполне реально найти хороший вариант.
Кстати недавно приезжали родители и нужно было им на месяц снять квартиру. Довольно быстро нашел однушку с советской мебелью и убитеньким ремонтом за 4500 + коммуналка на 200 грн из-за имеющейся субсидии.

А де можна глянути світлини вашої квартири?

Нигде) Она уже год как сдается одному и тому же арендатору и он пока съезжать не планирует)

Квартира в новостройке?

Нет, девятиэтажка 80-х годов постройки из силикатного кирпича

Підписатись на коментарі