Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Де можуть взяти студента на практику від ВУЗу? Тернопіль, ІПЗ

Перед деякими студентами із моєї групи та мною постало питання про вибір місця для практики. Так як ми із спеціальності Програмної інженерії і багато хто любить або ж зацікавлений в програмуванні. Чи є подібні компанії/команди/або що(не знаю як це працює) які можуть прийняти на практику 1-3 студентів в Тернополі?

Чи є сенс практики від ВУЗу?

Умовно проходити практику, це вихід із ситуації коли немає часу чи «медвежа ласка»?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Як я знаю, більшість ІТ компаній міста готові приймати студентів на практику, деякі компанії вже навіть мають підписані договори із університетами, і студенти мають можливість вибрати із списку компаній, які пропонує кафедра, або шукати нові для себе, і тоді підписувати індивідуальний договір про практику.

Варто глянути, які компанії є в місті, вибрати, які працюють із технологіями, в яких зацікавлений ти і писати в компанії із питанням про практику.
jobs.dou.ua/companies/?name=ternopil

В Apiko, можна проходити практику по JavaScript, React, ReactNative, за результатами невеличкої співбесіди ми можемо дати ресурси, які потрібно опрацювати перед початком проходження практики, а сама практика буде полягати у розробці тестового додатку.
Якщо є питання чи бажання пройти практику в Apiko, звертайся на пошту [email protected]

який курс? який період практики? що вмієте?

А хіба будь-який ФОП (печатка обов’язкова?) не може взяти на не оплачувану практику?

Пиши у великі контори. Думаю там є така можливість. Я не з Тернополя, тому не підскажу точніше.

в гугле берут студентов на практику

Підписатись на коментарі